آموزش اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند 2022

آموزش اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند 2022 اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون

چگونگی اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند و انتقال تصویر

این روزها امکان اتصال دستگاه‌های مختلف به یکدیگر امکان‌پذیر است و تعامل زیادی میان دستگاه‌های مختلف وجود دارد. در نتیجه با پیشرفت گوشی‌های هوشمند و تلویزیون‌های نسل جدید این امکان به وجود آمده و روش‌های مختلفی برای اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند ارائه شده است که بسیاری کاربردی و جذاب هستند. از سوی دیگر هر گوشی هوشمند روش متفاوت و نوینی را برای اتصال به دستگاه‌های دیگر معرفی کرده که در ادامه قصد داریم نحوه‌ی اتصال گوشی‌ های شیائومی به تلویزیون‌های نسل جدید را به دو روش بی‌سیم و با کابل آموزش دهیم. هر دو روش بسیار کاربردی هستند و به راحتی برای کاربران قابل استفاده خواهند بود.

اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند از طریق کابل

اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون

برای اتصال گوشی‌های مختلف و گوشی‌های Xiaomi در قدم اول به یک کابل HDMI نیاز داریم. البته باید یک سمت این کابل HDMI باشد و سمت دیگر کابل USB Type C باشد تا بتوان آن را از یک سمت به گوشی و از سمت دیگر به تلویزیون متصل کرد. با کمک این کابل به راحتی می‌توان هر گوشی شیائومی مجهز به پورت USB Type C را به تلویزیون وصل کرد. از سوی دیگر فراموش نکنید که تلویزیون مورد نظر باید از قابلیت اتصال به کابل HDMI برخوردار باشد و شایان ذکر است که تمامی تلویزیون‌های نسل جدید از این قابلیت اتصال بهره برده‌اند. در نتیجه به راحتی می‌توانید گوشی هوشمند خود را به هر تلویزیون نسل جدیدی از طریق کابل HDMI-USB Type C متصل کنید.

پس از اتصال گوشی هوشمند به تلویزیون پیغامی را در گوشی هوشمند مشاهده خواهید کرد که با تایید این پیغام اجازه اتصال به تلویزیون صادر خواهد شد و از طریق تلویزیون می‌توانید به محتوای گوشی هوشمند خود دسترسی پیدا کنید. این قابلیت در بسیاری از زمینه‌ها اعم از تماشای فیلم و ویدیو، گوش دادن به موسیقی یا تماشای عکس بسیار کاربردی خواهد بود و قطعا مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت. در واقع این قابلیت صفحه‌نمایش گوشی هوشمند را در تلویزیون به اشتراک خواهد گذاشت و شما می‌توانید محتوای موجود در گوشی هوشمند خود را در تلویزیون و در ابعادی بسیار بزرگ‌تر مشاهده کنید.

اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند به صورت بی‌سیم

آموزش اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند 2022 اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون

آموزش کامل گرفتن اسکرین‌ شات در تمامی دستگاه ‌های اندروید 2020

اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند به صورت بی‌سیم قطعا بسیار جذاب‌تر و کاربردی‌تر از استفاده از کابل‌های HDMI است. در نتیجه کمپانی‌های مختلف، راهکارهای متنوعی را در این زمینه در اختیار کاربران قرار داده‌اند و قابلیت‌های پیشرفته‌ای در این زمینه ارائه شده است که در ادامه به راهکار شرکت شیائومی برای اتصال گوشی‌های شیائومی به تلویزیون به صورت بی‌سیم خواهیم پرداخت.

شیائومی قابلیت ویژه و منحصر به ‌فرد Wireless display را در گوشی‌های هوشمند خود ارائه کرده تا کاربران از این طریق بتوانند صفحه‌ی گوشی خود را در تلویزیون مشاهده کنند. عملکرد این سرویس بسیار ساده، جذاب، پیشرفته و کاربردی بوده است. برای فعال کردن این قابلیت در گوشی‌های شیائومی ابتدا باید وارد بخش Settings شوید، از قسمت Network گزینه More را انتخاب کرده و Wireless display را فعال کنید. پس از فعال شدن این قابلیت پیشرفته، گوشی هوشمند موردنظر، وای‌فای مشترک برای اتصال به تلویزیون را پیدا می‌کند. سپس در مرحله بعد باید دستگاه موردنظر یا به قولی تلویزیون موردنظر را انتخاب کنید و خواهید دید که صفحه‌ی گوشی شما به تلویزیون متصل شده و بر روی تلویزیون به نمایش در آمده است. البته امکان اتصال گوشی شیائومی به لپ‌تاپ نیز از این طریق وجود دارد.

آموزش اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند 2022 اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون

در نهایت برای غیرفعال‌سازی این قابلیت و قطع اتصال گوشی خود نیز می‌توانید در گزینه‌ی Casting Screen از قسمت نوتیفیکیشن‌ها، بر روی disconnect کلیک نمایید و ارتباط را با تلویزیون قطع کنید.

در نهایت باید بگوییم که در میان قابلیت‌های مختلف شرکت‌های مختلف برای اتصال گوشی‌های هوشمند به تلویزیون به صورت بی‌سیم، شیائومی قابلیت خوبی را ارائه کرده زیرا این قابلیت Wireless display از سرعت و دقت بالایی برخوردار بوده و تا فاصله زیادی را پشتیبانی خواهد کرد. این قابلیت در رابط‌های کاربری مختلف اعم از MIUI 10 و MIUI 11 در اختیار کاربران قرار گرفته و تجربه جدیدی را برای کاربران این سری از گوشی‌های هوشمند به ارمغان آورده است. شایان ذکر است که برنا‌مه‌ها و اپلیکیشن‌های ثالثی هم در این زمینه ارائه شده‌اند که عملکرد خوبی دارند و در مواردی امکانات گسترده‌تری را در اختیار کاربران اندرویدی قرار می‌دهند. در این میان می‌توان به اپلیکیشن‌هایی چون Screen Mirroring، Screen Stream Mirroring  و Screen Mirroring with TV اشاره کرد.

از سوی دیگر برای اشتراک گذاری صفحه‌ی گوشی بر روی دسکتاپ و بالعکس نیز اپلیکیشن‌های ثالثی ارائه شده‌اند که می‌توان به Chrome Remote Desktop، Google Home، Microsoft Remote Desktop، TeamViewer و Native smartphone solutions اشاره کرد. این برنامه‌ها نیز برای در اختیار داشتن صفحه‌ی دسکتاپ بر روی گوشی هوشمند و یا اشتراک گذاری صفحه گوشی بر روی دسکتاپ کاربردی هستند و تجربه متفاوتی را در اختیار کاربران قرار خواهند داد.

آموزش اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند 2022 اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون

سخن پایانی:

اتصال بی‌سیم از اتصال با کابل بسیار کاربردی‌تر و ساده‌تر است زیرا به راحتی می‌توانید از هر نقطه اتصال خود را مدیریت کنید البته محدودیت فاصله نیز وجود دارد اما بهترین نکته این است که خبری از سیم نخواهد بود. موضوع بعدی این است که حتما باید به یک شبکه وای‌فای متصل شوید در غیر این صورت امکان اتصال با تلویزیون و تعامل با دستگاه‌های دیگر وجود نخواهد داشت. به طور کلی هر دو روش بی‌سیم و با کابل بسیار کاربردی و مفید هستند و عملکرد خوبی را در این زمینه در اختیار کاربران گوشی‌های شیائومی قرار داده‌اند. در نتیجه از این طریق امکان بازی، نمایش فیلم، ویدیو و عکس و گوش دادن به موسیقی وجود دارد و تعامل میان گوشی‌های هوشمند و تلویزیون‌های نسل جدید افزایش خواهد یافت. البته فراموش نکنید که این قابلیت در گوشی‌های هوشمند دیگر به شکل متفاوتی ارائه شده اما به طور کلی تمامی این قابلیت‌ها در تمامی دستگاه‌های دیگر با عملکرد مشابهی در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند. در اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند روزبه‌روز در حال پیشرفت و توسعه بوده و در آینده‌ای نزدیک امکانات بیشتر و بهتری در زمینه تعامل دستگاه‌های مختلف در اختیارمان قرار خواهد گرفت و ارتباط میان دستگاه‌ها ساده‌تر و کاربردی‌تر خواهند شد. به قولی در آینده در هر دستگاهی خواهیم توانست تا اقدامات مختلف و فعالیت‌های روزانه‌ی خود را انجام دهیم و تعاملی جذاب را میان دستگاه‌های مختلف شاهد باشیم.

 

✅ چگونه گوشی شیائومی را به تلویزیون وصل کنیم ؟

در صورتیکه گوشی موبایل شیائومی و یا تلویزیون شیائومی دارید و در اتصال این دو به یکدیگر دچار مشکل شده اید کافیست طی چند مرحله ساده اتصال را برقرار کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با آموزش مرحله به مرحله مشکل شما را حل کنیم.

✅ نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون ال جی چگونه است ؟

راهکار ساده است. برای حل این مشکل کافیست مطلبی را که برای شما آماده کرده ایم را با دقت مطالعه کنید و اجرا کنید. در ادامه همراه ما باشید.

✅ اتصال گوشی شیائومی نوت 8 به تلویزیون چگونه است ؟

در این مطلب قصد داریم آموزش اتصال تمامی مدل های گوشی شیائومی به تلویزیون هوشمند را برای شما گردآوری کنیم. کافیست طی چند مرحله ساده این اتصال را برقرار کنید.

✅ اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون با کابل چگونه است ؟

در صورتیکه تمایل دارید گوشی موبایل شیائومی را از طریق کابل به تلویزیون متصل کنید کافیست کابل HDMI به USB TYPE C معرفی شده در این مطلب را تهیه کنید و طبق آموزش پیش بروید.

مدیریت وب سایت
دیدگاه کاربران
269 دیدگاه
 • مصطفی 6 آبان 1401 / 9:40 ق.ظ

  سلام ، گوشی پوکو ایکس تری رو با دانکل یا همون وایرلس به ویدئو پروژکتور متصل میکنم ، اما گاهی و غالبا بعد از مثلا ده ثانیه قطع میشه یعنی گزینه بازتاباندن در گوشی خودش خاموش میشه ، ایراد از دانگل هست یا از گوشی ؟ اگه همون اول فیلم بذارم قطع نمیشه ولی اگه با گوشی کار کنم مثلا برم تو واتس اپ فطع میشه !

  • ادمین شیائومی ایران 10 آبان 1401 / 3:21 ب.ظ

   سلام
   اولین کاری که باید انجام بدید اینه که اول با گوشی دیگری تست کنید در صورتی که باز همون مشکل پیش آمد مشخص میشه که مشکل از پروژکتور هست
   در غیر این صورت گوشیتون رو به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید تا بتونید به راحتی وصل بشید زیرا این ایراد اگر برای گوشی پیش بیاد دچار باگ نرم افزاری شده

 • عادل حردانی 5 شهریور 1401 / 1:02 ب.ظ

  چرا گوشی شیائومی به تلویزیون سامسونگ وصل نمیشه؟

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 11:28 ق.ظ

   شما میتوانید برای اتصال گوشی به تلویزیون از برنامه airscreen استفاده کنید مشکلتون حل میشه

 • احمد صدیقی 5 شهریور 1401 / 1:00 ب.ظ

  چرا گوشی شیائومی به تلویزیون وصل نمیشه؟

  • ادمین شیائومی ایران 12 شهریور 1401 / 2:05 ب.ظ

   شما میتوانید از برنامه airscreen استفاده کنید و به راحتی گوشی خودتون رو به تلویزیون وصل نمائید

 • علی 27 مرداد 1401 / 1:01 ب.ظ

  گوشی شیائومی مدل m10 دارم
  به تلویزیون اسنوا وصل نمیشه
  از قسمت micracast وارد میشم ولی وصل نمیشه

  • ادمین شیائومی ایران 29 مرداد 1401 / 2:51 ب.ظ

   سلام لطفا با برنامه airscreen وصل شوید مشکل حل میشه

 • متین سرتیپی 26 مرداد 1401 / 4:51 ب.ظ

  ببخشید برای وصل شدن گوشی به تلوزیون باید حتما تلوزیون وای فای داشته باشد؟

  • ادمین شیائومی ایران 29 مرداد 1401 / 2:49 ب.ظ

   بله باید وای فای داشته باشد

 • محمد صالحی 26 مرداد 1401 / 11:57 ق.ظ

  سلام من تلویزیون ال جی دارم تلویزیون هم وای فای نداره که بتونم از طریق اپشن بازتاباندن تصویر گوشی رو روش بندازم میخواستم بدونم راه دیگه هست برای انجام اینکار

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 12:34 ب.ظ

   برای اتصال گوشی خود به تلویزیون لطفا از برنامه ی airscreen استفاده کنید حتما مشکل حل خواهد شد

 • ایلیا یزدان سپاس 26 مرداد 1401 / 9:51 ق.ظ

  من وقتی گوشیمو‌ وصل کردم به تلوزیون فلیتر شکن روشن کردم و الان دیگه گوشیم به تلوزیون وصل نمیشه باید چکار کنم؟؟؟؟

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 2:36 ب.ظ

   لطفا با برنامه airscreen تست کنید

 • حورا ربیعی 25 مرداد 1401 / 4:28 ب.ظ

  کابل رو موجود دارید برای اتصال به تلوزیون که ازتون خریداری کنم؟
  چون از خرید از سایت شما خیلی راضی هستم شما بسیار خوب و با کیفیت هست

  • ادمین شیائومی ایران 29 مرداد 1401 / 3:50 ب.ظ

   خیر متاسفانه در حال حاضر موجود نیست به محض موجو شدن روی سایت اعلام و به روز خواهد شد .ممنون از اینکه شیائومی ایران رو برای خرید انتخاب میکنید

 • الهام 20 مرداد 1401 / 5:03 ب.ظ

  سلام من گوشیم نت 11شیامی هست اسم دستگاه میوورد میزدم اتصال اسم دستگاه می‌رفت وصل نمیشد مدل تلوزیونم جی پلاس هستلطفاً راهنماییم کنید ممنون

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 12:11 ب.ظ

   باید از طریق برنامه airscreen وصل شوید لطفا امتحان کنید

 • Arsam 9 مرداد 1401 / 2:03 ق.ظ

  سلام من گوشیم 11t proمثل گوشی قبلیم Poco f3 اسم دستگاه میوورد میزدم اتصال اسم دستگاه می‌رفت وصل نمیشد لطفاً راهنماییم کنید ممنون

  • مدیریت وب سایت 13 مرداد 1401 / 11:05 ق.ظ

   سلام آرسام عزیز لطفا با برنامه AirScreen متصل شید

 • Farhad 27 تیر 1401 / 11:45 ب.ظ

  سلام گوشی من پوکوایکس تری باهرکوشی شیامی امتحان کردم به تلوزیون وصل بشه نشده وقتی تلوزیون پیدامیکنه میزنی وصله بشه همون لحظه اسم تلوزیون می‌ره قطع میشه برنامه homامتحان کردم نشدع مدیروب لطفا راحل نشون بده باتشکر

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 2:30 ب.ظ

   لطفا در اتصال به تلویزیون از برنامه airscreen استفاده کنید به راحتی میتوانید گوشی خود را به تلویزیون وصل کنید

 • aziz 20 تیر 1401 / 4:34 ق.ظ

  سلام چرا گوشی من به تلویزیون وصل نمیشه

  • ادمین شیائومی ایران 20 مرداد 1401 / 12:03 ب.ظ

   لطفا روی تلویزیون خود برنامه airscreen را نصب کنید و سپس با گوشی خود از طریق google home میتوانید وصل شوید

 • . 14 تیر 1401 / 0:45 ق.ظ

  سلام خسته نباشید گوشی من poco x3 poco هستش و تلویزیون سامسونگ هستش و وصل نمیشه مشکل از متفاوت بودن مارک ها هست که وصل نمیشه؟؟

  • 9383148310 14 تیر 1401 / 5:36 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،لطفا روش های گفته شده را امتحان کنید که گوشی poco x3 شما به تلویزیون وصل شود

  • علی 29 تیر 1401 / 3:44 ب.ظ

   باسلام مدل گوشی من ردمی نوت ۱۰ پرو هس و تلویزیونم اسنوا وقتی از طریق بازتاباندن جستجو میکنم نام دستگاه رو پیدا میکنه ولی موقع کلیک کردن میزنه هماهنگ نشد چکار باید کرد کمک کنید ممنون میشم

   • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 12:00 ب.ظ

    شما میتوانید از طریق برنامه airscreen به راحتی به تلویزیون وصل شوید لطفا این برنامه رو تست کنید

 • وحید 10 تیر 1401 / 5:04 ب.ظ

  سلام گوشی پوکو x3 دارم که به تلویزیون سامسونگ Au60000 اتصال بی‌سیم نمیشه همون مسرور. اما به تلویزیون های دوو و ایکس ویژن وصل میشه. میشه راهنمایی کنید.سپاسگزارم

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 12:32 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،لطفا از برنامه airscreen برای اتصال به تلویزیون استفاده کنید مشکل حل خواهد شد

 • مینا 2 تیر 1401 / 3:21 ب.ظ

  سلام چرا تلویزیون اتصال رو دریافت نمیکنه؟ممنون میشم راهنماییم کنید???

  • مدیریت وب سایت 7 تیر 1401 / 10:15 ق.ظ

   سلام مدل گوشی و تلویزیون رو بفرمایید

 • سجاد 18 خرداد 1401 / 9:11 ق.ظ

  با سلام
  گوشی شیائومی نوت 9 اس را میشه از طریق tap view به تلویزیون هوشمند سامسونگ متصل کرد ؟

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 11:56 ق.ظ

   سلام بله مشکلی نیست

  • میثم 12 تیر 1401 / 10:45 ب.ظ

   سلام
   وقت بخیر
   چجوری میشه شیائومی نوت ۸به تلویزیون اسنوا که وای فای نداره وصل کرد

   • 9383148310 14 تیر 1401 / 5:39 ب.ظ

    سلام وقت بخیر،میتوانید با خرید کابل تبدیل HDMI به Type-c گوشی خود را به تلویزیون وصل کنید

 • سویف 16 خرداد 1401 / 3:54 ب.ظ

  من گوشیم ردمی نو ۹s به تلویزیون شیائومی وصل نمیشه، وقتی Ghromecast built-in رو می زنیم یک صفحه سفید میاد و تو Devices گوشی توی بخش wireless display‌ و cast اصلاً نمیاد

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 12:53 ب.ظ

   از برنامه AirScreen برای اتصال استفاده کنید

 • حسین 23 اردیبهشت 1401 / 2:46 ب.ظ

  برای شیائومی حتماحسابmiایجاد کنید برا من پوکو ایکس ۳ هستش حسابو ایجاد کردم وصل شد

  • مدیریت وب سایت 10 خرداد 1401 / 5:38 ب.ظ

   ممنون از نظر ارزشمندتون

 • فاطمه 17 اردیبهشت 1401 / 6:23 ب.ظ

  چرا من گوشیم به تی وی وصل میکنم کلا صداش قطع ؟
  پوکو ایکس تری جی تی دارم
  تی وی هم سامسونگ

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 12:39 ب.ظ

   از روش aircast امتحان کنید لطفا

 • حامد ریسی 16 اردیبهشت 1401 / 10:54 ق.ظ

  سلام گوشی من نوت 8 هست وقتی به تلویزیون وصل میکنم چرا قطع وصل میشه؟?

  • مدیریت وب سایت 17 اردیبهشت 1401 / 4:28 ب.ظ

   سلام وقت بخیر ممکن است به خاطر شبکه روتر شما باشد که تلویزیون و گوشی به آن متصل است

 • ایمان 5 اردیبهشت 1401 / 7:13 ب.ظ

  سلام من سیلیکونی پرو ایکس ترس دارم به تلویزیون وصل میشه اما صدا پخش نمیشه چرا؟

  • ادمین شیائومی ایران 20 مرداد 1401 / 12:09 ب.ظ

   سلام ، از طریق برنامه airscreen تست کنید .لطفا روی تلویزیون خود برنامه airscreen را نصب کنید و سپس با گوشی خود از طریق google home وصل شوید

 • مسعود 29 فروردین 1401 / 1:56 ب.ظ

  سلام،من mi 11 دارم،تلویزبون هم اسنوا،خیلی خیلی راحت وصل شد،بدون مشکل قطعی صدا یا تصویر،گوشی با تلویزیون خیلی هماهنگ هستن،فقط یه مورد اینکه اگه بخوای فیلتر شکن رو فعال کنی،ارتباط قطع میشه،البته قبلاً از طریق دانگل هم استفاده میکردم هم قطع میشد، سوال کردم فهمیدم چون وقتی فیلتر شکن رو روشن میکنی،از یه ip دیگه وارد میشی بخاطر همین قطع میشه،در هر صورت اگه گوشی و تلویزیون این قابلیت رو داشته باشن،بدون مشکل وصل میشه.

  • ادمین شیائومی ایران 21 شهریور 1401 / 11:44 ق.ظ

   سلام ،شما برای اتصال گوشی به تلویزیون از برنامه airscreen استفاده کنید مشکلتون حل خواهد شد

  • ادمین شیائومی ایران 21 شهریور 1401 / 11:44 ق.ظ

   سلام ،شما برای اتصال گوشی به تلویزیون از برنامه airscreen استفاده کنید که مشکل های پیش رو براتون پیش نیاد

 • حسین 19 فروردین 1401 / 2:34 ب.ظ

  با سلام خسته نباشید گوشی من گوشی نوت 9پرو است ولی به تلویزیون هوشمند وصل میکنم وصل میشه تصویر سیاه میاره بعد چی کار بکنم

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 12:44 ب.ظ

   سلام از طریق برنامه AirScreen امتحان کنید

 • غزل 2 فروردین 1401 / 12:52 ب.ظ

  سلام گوشی من می ۱۱ لایت هستش متاسفانه موقع فعال کردن cast نوشته نیاز به دسترسی به موقعیت شماس وای فای هم ندارم ک وصل کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 11:08 ق.ظ

   لطفا مجوز وای فای رو به برنامه cast برهید در تنظیمات برنامه می تونید این کار رو انجام دهید

 • شیرین 27 اسفند 1400 / 9:22 ب.ظ

  سلام من گوشیم شیائومی mi 10 lite 5g هست و تلویزیون سونی
  با کابل وصل میشم و تمام فولدرها رو میبینم. فقط بعد از چنددققه از اجرای هر کلیپی ناگهانی خارج میشه. فکر کردم مشکل ازون فیلم باشه ولی دیدم برای همه فیلمها اینطوریه
  لطفا راهنمایی م کنید تنظیمات خاصی باید انجام بدم

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 12:59 ب.ظ

   سلام میتوانید برای قطع نشدن ناگهانی از برنامه airscreen استفاده کنید که این مشکل اعلام شده حتما حل خواهد شد

 • P.r 25 اسفند 1400 / 12:47 ب.ظ

  سلام وقت بخیر.
  گوشی من می11 هست چطور ب تلوزیون وصل کنم؟
  قبلی a31 بود خیلی راحت باsmart viewوصل میشد☹️

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 11:11 ق.ظ

   سلام اط طریق روش های گفته شده کیتونید به راحتی به تلویزیون خودتون وصل کنید

 • حمید 12 اسفند 1400 / 11:50 ق.ظ

  سلام من گوشیم Redmi note 9 s هست وقتی به کابل HDMI متصل میکنم پیغام تایید ارتباط برام نمیاد و گوشت به تلویزیون متصل نمیشه (البته کابل سالمه چون گوشی با سامسونگ تست کردم متصل شد) لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست

  • amir.sorna69 16 اسفند 1400 / 3:59 ب.ظ

   با سلام و وقت بخیر لطفا با شرکت گارانتی دستگاهتون در ارتیاط باشین

 • محمد 30 دی 1400 / 10:24 ب.ظ

  اول زمانی که گزینه بازتاباندن یا اسکرین میرورینگ رو میزنید ازتون میخواد اجازه بدین وای فای رو روشن کنه بعد از تایید دنبال تلویزیون یا اندروید باکستون میگرده سریع شما بلوتوث موبایلتون رو خاموش کنید و بعد به دستگاه مورد نظر وصل شید تمام

 • Z.taghvayi 9 دی 1400 / 9:12 ب.ظ

  سلام ب همه ،منم گوشی شیائومی نوت ده پرو دارم ،من وقتی گوشیمو ب تلویزیون متصل میکنم صدا نداره،وقتی هندزفری رو یه لحظه میزنم ب گوشی و در میارم صدا میاد رو تلویزیون و فیلم میبینم ،امیدوارم بهتون کمک کنه

  • Mahour 1 بهمن 1400 / 5:20 ب.ظ

   واااایی چرا اینجوریه منم همینطور بود دمت گرم مرسییییی

   • محمد 22 اسفند 1400 / 2:12 ب.ظ

    سلام من هر گوشی را امتحان کردم ولی به mi tv 4s وصل نمیشه

    • مدیریت وب سایت 23 فروردین 1401 / 4:58 ب.ظ

     سلام طبق آموزشش ها عمل کردید؟

  • علی 18 اسفند 1400 / 11:44 ق.ظ

   دمت طلا درست شد?

  • A.Farhoodiu 17 اردیبهشت 1401 / 8:30 ب.ظ

   سلام گوشی منم نوت ۱۰ پرو هست وقتی میخوام به تلویزیون وصل بشم بازتاباندن رو که میزنم گزینه های وای فای و بلوتوث و مکان رو روشن میکنه ولی تلویزیون رو پیدا نمیکنه تا گوشی رو یه بار خاموش روشن نکنم یا راه اندازی مجدد نزنم به تلویزیون وصل نمیشه شما چنین مشکلی تا حالا داشتین یا نه؟

   • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 12:41 ب.ظ

    دوست عزیز لطفا برای اتصال گوشی خود به تلویزیون از برنامه airscreen استفاده کنید به راحتی به تلویزیون خود وصل شوید

  • مسعود 28 اردیبهشت 1401 / 11:16 ب.ظ

   سلام دوستان برای مشکل نداشتن صدا وقتی گوشی رو وصل تلوزیون میکنید یه راهکار دارم تو تنظیمات گوشی برید بعد قسمت برنامه ها بعد مدیریت برنامه ها برنامه بازتاباندن رو باز کنید پایین حذف بروزرسانی رو بزنید بعد قسمت بالا سمت چب علامت i رو بزنید نام برنامه رو کوپی کنید تو گوگل کروم بعد سرچ اول رو بزنید تمامی ورژن های بازتاباندن رو میاره شما ورژن ۱۲.۴.۸.۱۲ رو دان کنید دیگه این مشکلو ندارید البته قبلش گوشی رو یه با ر خاموش روشن کنید بعد وصل بشید

   • مدیریت وب سایت 29 اردیبهشت 1401 / 4:08 ب.ظ

    با تشکر از پاسخ شما عالی

 • 02سلام من گوشی Poco m3 pro دارم چند بار خواستم به تلویزیون سونی خودمون وصل کنم با روش بازتابنده استفاده کردم ولی نشد میشه بگید مشکل از کجاست 5 دی 1400 / 7:40 ب.ظ

  سلام من گوشی Poco m3 pro دارم چند بار خواستم به تلویزیون سونی خودمون وصل کنم با روش بازتابنده استفاده کردم ولی نشد میشه بگید مشکل از کجاست

  • haninezarat 6 دی 1400 / 10:19 ق.ظ

   سلام روزبخیر
   روی اندروید باکس یا تلویزیون میتوانیair screen را نصب نمائید و روی گوشیتون برنامه home گوگل را نصب کنید و از طریق این برنامه وصل بشید

  • Hamide 12 دی 1400 / 8:17 ب.ظ

   سلام گوشی من رد می۹ هست قبلا بدون هیچ مشکلی با wireless display به تی وی وصل میشد ولی الان وصل نمیشه علتش چی هست؟ تی وی میشناسه ولی وصل نمیشه

   • amir.sorna69 22 دی 1400 / 12:25 ب.ظ

    با سلام برای حل مشکل دستگاهتون با شرکت گارانتی به شماره 02162768 در ارتباط باشید.

 • Shoeib 1 دی 1400 / 5:10 ب.ظ

  سلام گوشی من پوکو ایکس۳ هست به راحتی از قسمت بازتاباندن به تلوزیون lg وصل میشد, از وقتی که آخرین به روز رسانی موبایل انجام دادم دیگه وصل نمیشه،فقط سرچ میکنه اسم تلویزیون میاد و میزنه وصل نشد کجدد تلاش کنید

  • Kim 27 اردیبهشت 1401 / 6:08 ب.ظ

   سلام منم همین مشکل رو دارم برای شما حل شد؟!

 • آرین 13 آذر 1400 / 11:53 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی نت ۱۰ پرومکس تا هفته پیش به راحتی به تلویزیون سونی وصل میشدم بدون قطعی ولی بعد از اینکه به روز رسانی کردم وصل میشه ولی صدا نداره چرا

  • مسعود 28 اردیبهشت 1401 / 11:06 ب.ظ

   سلام شما برید تو تنظیمات قسمت برنامه ها و برنامه بازتاباندن رو باز کنیدپایین حذف بروز رسانی رو بزنید بعد اون بالا سمت چپ یه علامت i نوشته رو اون بزنید اسم برنامه رو کپی کنید و تو گوگل کروم باز کنید تمامی ورژن های برنامه بازتاباندن رو زده من ورژن ۱۲.۴.۸.۱۲ رو تست کردم سالم بود و صدا هم داشت دان کنید و گوشی رو خاموش رو شن کنید و لذت ببرید درضمن من نسخه آخرو دان کردم همون مشکل صدا رو داشت فقط این ورژن مشکل نداشت یقیه رو تست نکردم ۱۲.۴.۸.۹ هم مشکل داشت

   • مدیریت وب سایت 29 اردیبهشت 1401 / 4:08 ب.ظ

    عالی دقیقا همین طور است

 • شقایق 8 آذر 1400 / 0:58 ق.ظ

  سلام من به تازگی شیامی not 10 pro گلوبال گرفتم وقتی گوشی رو میرور میکنم روی تیوی تصویر میاد اما صدا نداره. باید چیکار کنم؟

 • .... 6 آذر 1400 / 8:26 ب.ظ

  سلام من گوشیم نوت ۹ شیاعومیه وقتی از روش بی سیم گوشی رو به تلویزیون بعد چند دقیقه کوتاه اتصال قطع میشه مشکل از کجا چطور باید رفعش کنم
  ممنون میشم زودتر پاسخ بدید

  • haninezarat 9 آذر 1400 / 5:18 ب.ظ

   روی گوشیتون برنامه home گوگل را نصب کنید و روی اندروید باکس یا تلویزیون میتوانیair screen را نصب نمائید و از طریق این برنامه وصل بشد

 • ایوب 3 آذر 1400 / 10:36 ق.ظ

  سلام گوشیم redmi note9s بعد اتصال به screenn mirroing تلویزیون سام هنگام استفاده از گوشی یا پخش فیلم لگ می اندازه برقی میشه هر چند ثانیه ولی گوشی دیگه هواوی این مشکل رو نداره

  • haninezarat 9 آذر 1400 / 5:19 ب.ظ

   روی گوشیتون برنامه home گوگل را نصب کنید و روی اندروید باکس یا تلویزیون میتوانیair screen را نصب نمائید و از طریق این برنامه وصل بشد

   • Mahdieh 8 دی 1400 / 5:14 ق.ظ

    سلام گوشی من پوکو ایکس سه هست وقتی می‌خوام ب تلویزیون سامسونگ وصل بشم ت تلویزیون می‌نویسه درحال اتصال بعد لغو میشه میشه راهنماییم کنین؟

    • haninezarat 11 دی 1400 / 3:59 ب.ظ

     سلام روزبخیر
     روی اندروید باکس یا تلویزیون میتوانیair screen را نصب نمائید و روی گوشیتون برنامه home گوگل را نصب کنید و از طریق این برنامه وصل بشید

 • . 20 آبان 1400 / 6:58 ب.ظ

  سلام. گوشی من نوت ۹ هست گوشیم یه دو باری از طریق یه برنامه که یادم نمیاد اسمش چی بود به تلویزیونمون که الی جی هستش وصل شد ولی دیگه اصلا وصل نمیشه چه از طریق برنامه چه نمایشکر بی سیم خود گوشی
  ولی گوشی مادرم که جی ۷هست وصل میشه
  لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید

  • haninezarat 22 آبان 1400 / 5:49 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،روی گوشیتون برنامه home گوگل را نصب کنید و روی اندروید باکس یا تلویزیون میتوانید air screen را نصب نمائید و از طریق این برنامه وصل بشد

 • ابوالفضل 14 آبان 1400 / 6:47 ق.ظ

  avataravatar
  پشتیبانی سایت
  پاسخگوی سوالات شما هستیم
  سلام خسته نباشید ما برای وصل شدن باید تلویزیون را روی چه تنظیماتی بگذاریݦـ LGهست
  گوشی من هم شیامی پوکو ایکس تری پرو هست
  لطفاً راهنمایی کنید

  • haninezarat 22 آبان 1400 / 5:56 ب.ظ

   سلام وقت بخیر ،روی گوشیتون برنامه home گوگل را نصب کنید و روی اندروید باکس یا تلویزیون میتوانید air screen را نصب نمائید و از طریق این برنامه وصل بشد

 • ابوالفضل 14 آبان 1400 / 6:46 ق.ظ

  avataravatar
  پشتیبانی سایت
  پاسخگوی سوالات شما هستیم
  سلام خسته نباشید ما برای وصل شدن باید تلویزیون را روی چه تنظیماتی بگذاریݦـ LGهست
  گوشی من هم شیامی پوکو ایکس تری پرو هست

  • haninezarat 22 آبان 1400 / 5:56 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،روی گوشیتون برنامه home گوگل را نصب کنید و روی اندروید باکس یا تلویزیون میتوانید air screen را نصب نمائید و از طریق این برنامه وصل بشد

  • بهروز 13 اردیبهشت 1401 / 10:53 ب.ظ

   سلام آقا خسته نباشید من از بس رو تلوزیون برنامه جدید نسب کردم خسته شدم تلوزیون ایکس ویژن وگوشیم پوکوm3 هست بهم وصل میشن ولی دیگه هیچ کاری نمیکنه تو همون مرحله میمونه

   • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 12:42 ب.ظ

    برنامه airscreen را نصب کنید و از طریق این برنامه گوشی خود را به تلویزیون وصل کنید

 • حمزه 7 آبان 1400 / 10:52 ق.ظ

  با سلام و خدا قوت خدمت شما ٪ گوشی من نوت 10 پرو هست وقتی از طریق باز تاباندن به تلویزیون هوشمند وصلش میکنم صدای هنگام پخش فیلم و آهنگ نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید
  تلویزیونم ایکس ویژن هست در ضمن با گوشی سامسونگ وصل بشم همچین مشکلی ندارم

  • haninezarat 10 آبان 1400 / 12:43 ب.ظ

   از برنامه air cast استفاده کنید ببینیند مشکل برظرف میشود

   • فرزاد 19 آبان 1400 / 7:39 ب.ظ

    سلام خسته نباشین من گوشی نوت ۸دارم تلویزیون هم دوو ۴۹اینچ هست بلد نیستم چطور وصل بشم نمی‌دونم تلویزیون این قابلیت رو داره یا نه

    • haninezarat 22 آبان 1400 / 5:48 ب.ظ

     سلام روزبخیر ،روی گوشیتون برنامه home گوگل را نصب کنید و روی اندروید باکس یا تلویزیون میتوانید air screen را نصب نمائید و از طریق این برنامه وصل بشد

 • shayan 4 آبان 1400 / 9:05 ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید من گوشیم poco x3 pro هستش و به تیوی خودمون وصل نمیشه ولی روی تلوزین های دیگه تست کردم وصل شد مشکل از کجاست ؟ ممکنه راهنمایی کنید؟

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 3:39 ب.ظ

   سلام روز بخیر برنامه air cast را نصب کنید

  • internet.shiraz 22 آبان 1400 / 3:11 ق.ظ

   با سلام
   من هم همچین مشکلی داشتم
   گوشی من poco x3 nfc هست
   ولی راه حل پیدا کردم
   وارد تنظیمات بشید و وارد wireless display
   تویه اونجا دو تا گزینه هست
   listen channel
   operating channel
   هر دو رو روی یک کانال قرار بدید
   برای من هر دو روی ۱۱ جواب داد.
   اگر جواب گرفتید بنده رو دعا کنید

   • haninezarat 23 آبان 1400 / 1:47 ب.ظ

    سلام ،با تشکر از شما دوست عزیز

   • سعید 25 آذر 1400 / 6:00 ب.ظ

    سلام ببخشید گوشی من poco x3 هستش و به تلوزیون الجی هر کار میکنم وصل نمیشه با برنامه home گوگل هم هر کار کردم نشد لطفا توضیح بدین دلیل وصل نشدن به تلوزیون چیه

 • مهراد 3 آبان 1400 / 8:44 ب.ظ

  سلام .گوشی من پوگو ایکس تری هست.تلوزیون ال جی ۵۵ اینجا ۷۵۰
  وقتی از castیغ wireless display اسم تلویزیون رو پیدا میکنم و میزنم روش چند ثانیه در حال اتصال میزنه ولی وصل نمیشه میگه مجددا تلاش کنید.مقالتون هم خواندم ولی نمیشه

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 3:43 ب.ظ

   سلام وقت بخیر . برنامه air cast را نصب کنید

 • حامد 1 آبان 1400 / 7:35 ب.ظ

  سلام گوشی من ردمی نوت هشت پرو هست از طریق دانگل اچ دی ام به تلویزیون وصل میشدم ولی چند وقته دیگه وصل نمیشه لطفاً راهنمایی کنید

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 3:54 ب.ظ

   سلام برنامه air cast را وصل کنید

 • یگانه 17 مهر 1400 / 9:02 ب.ظ

  ببخشید گوشی من ردمی ۹ تی هستش و تلویزیونمون هم ال جی وقتی میخوام به تلویزیون وصل بشم مینویسه اتصال به تلویزیون ممکن نیست اما همسایه هامون چند بار به تلویزیون ما وصل شدن و صفحه گوشیشون روی تلویزیون ما میاد? حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:13 ب.ظ

   سلام روز بخیر برنامه air cast را نصب کنید

 • ارام 16 مهر 1400 / 5:31 ب.ظ

  سلام.من گوشی نوت ده پرومکس دارم.وقتی کست میکنم روی براویا سونی..عکس و فیلم و همه رو پخش میکنه…صدا رو پخش نمیکنه..قبلاً هم شیائومی داشتم با همین تلویزیون.ابن مشکل نبود…حالا چیکار کنم؟؟؟؟..27

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:15 ب.ظ

   سری مکس ورژن هست هستش . مسائل و مشکلات بسیاری داره

 • Aa 15 مهر 1400 / 8:24 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من گوشیم نوت ۸ هست. از هر راهی گوشیم رو به تلویزیون وصل میکنم بعد حدودا ۵ دقیقه اتصال قطع میشه
  نمی‌دونم مشکل از چیه ولی شاید مشکل از سرعت اینترنت وای فای باشه (با داده گوشی نمیشه متصل شد)…

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:15 ب.ظ

   سلام برنامه air cast را نصب کنید

 • فرشاد ادمن 10 مهر 1400 / 8:07 ب.ظ

  سلام من گوشیم شیاومی پوکو x3 پرو هست، تلویزیون هم یونیوا هست، ولی نمیدونم چرا وصل نمیشه

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:16 ب.ظ

   سلام برنامه air cast را نصب کنید

 • Fahim 1 مهر 1400 / 9:32 ق.ظ

  سلام گوشی من ردمی نوت ۸ زمانیکه میخوام به تلوزیون الجی وصل بشم روی صفحه تلوزیون میاد unable connect و وصل نمیشه و با اینکه به تلوزیون های دیگه گوشیم وصل میشه حتی با برنامه miracast رفتم باز نشد ممنون میشم راهنماییم کنید

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:21 ب.ظ

   سلام برنامه air cast را نصب کنید

   • Hasan 20 آبان 1400 / 8:13 ب.ظ

    هر چی تو اینترنت می گردم این برنامه رو پیدا نمی کنم

    • haninezarat 22 آبان 1400 / 5:52 ب.ظ

     سلام روزبخیر ،روی گوشیتون برنامه home گوگل را نصب کنید و روی اندروید باکس یا تلویزیون میتوانید air screen را نصب نمائید و از طریق این برنامه وصل بشد

 • Fahim 31 شهریور 1400 / 11:43 ق.ظ

  سلام گوشی من ردمی نوت ۸ وقتی میخواد به تلوزیون الجی وصل بشه تلوزیون میزنه unable to connectولی به تلوزیون های دیگه وصل میشه و حتی از اپلیکیشن miracast استفاده کردم ولی باز نشد ممنون میشم راهنماییم کنید

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:21 ب.ظ

   سلام توضیحات داده شد

 • هادی 22 شهریور 1400 / 9:57 ب.ظ

  سلام دوستان
  گوشی من به تی وی وصل میشه اما صدا نداره فقط. چیکار باید بکنمش؟!
  گوشیم نوت تن پرو مکس هست.
  ممنون میشم کمکم کنین.!!

  • شیائومی ایران 23 شهریور 1400 / 2:19 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. جهت مشاوره با فنی: 02188880221 داخلی 2

 • مهسا 16 شهریور 1400 / 5:47 ب.ظ

  سلام گوشیم پوکو m3 هست. چرا مخاطب مسدود شده دیگ پیامش برام نمیاد قسمت مسدودی ها؟؟؟

  • شیائومی ایران 17 شهریور 1400 / 4:48 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. از مسدود در بیارید میاد

 • مهسا 16 شهریور 1400 / 5:42 ب.ظ

  سلام من گوشیم پوکو m3 هست ب هیچ تلویزیونی وصل نمیشه چکار کنم ؟؟؟?????

  • شیائومی ایران 17 شهریور 1400 / 4:48 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. از کارشناس به صورت حضوری کمک بگیرید اگر به هیچ تی وی وصل نمیشه. با شماره گارانتی هم می تونید تماس بگیرید. 02188880221 داخلی 2

   • Asal 13 مهر 1400 / 3:17 ب.ظ

    سلام خسته نباشید
    گوشی من ردمی نوت هشت معمولی هستش اما هرکاری میکنم به تلوزیون سونی وصل نمیشه چه کاری انجام بدم؟؟

    • haninezarat 19 مهر 1400 / 12:48 ب.ظ

     سلام روزبخیر ،از برنامه airscreen استفاده کنید

 • omid 8 شهریور 1400 / 11:57 ق.ظ

  سلام من گوشیم poco x3 pro هست تلوزیون هم سامسونگه گوشی وصل میشه تصویر میاد بالا ولی صدا نداره . میشه راهنمایی کنید؟♥️

  • شیائومی ایران 8 شهریور 1400 / 12:15 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. تنظیمات گوشی و تی وی رو چک کنید. اگر مشکل برطرف نشد کارشناس بیارید تنظیمات مربوطه رو انجام بدن براتون

 • هادی 28 مرداد 1400 / 11:35 ق.ظ

  سلام، چرا بعد از اینکه گوشی شیائومی به تلویزیون وصل میشود و بعد از اینکه صفحه گوشی خاموش میشود موزیک یا فیلمی که پخش میشه تو تلویزیون هم قطع میشه؟

  • شیائومی ایران 30 مرداد 1400 / 2:00 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. تنظیمات رو چک کنید. و اپلیکیشنی که باهاش پلی میکنید هم عوض کنید

 • Zeynab 24 مرداد 1400 / 11:18 ق.ظ

  سلام گوشی من نوت۹تلوزیون ایکس ویژن ولی بهش متصل نمیشه بقیع گوشی ها میشه به وای فای هم وصل کردم

  • haninezarat 24 مرداد 1400 / 5:50 ب.ظ

   سلام روزبخیر ، با این شماره تماس بگیرید همکارانم راهنماییتون میکنند
   021-88880221(داخلی 120)

   • Poya 1 مهر 1400 / 8:56 ب.ظ

    با سلام گوشی من mi 10t pro هر کاری می کنم به تلویزیون سامسونگم وصل نمی شه. گوشی s6 سامسونگ راحت وصل میشه اما این نمیشه

    • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:20 ب.ظ

     سلام وقت بخیر برنامه air cast را نصب کنید

 • مریم 4 مرداد 1400 / 9:29 ب.ظ

  سلام منم ردمی نوت۱۰ دارم هرکاری میکردم وصل نمیشد تااینکه بلوتوث و وای فا و مکان روباهم روشن کردم بعد castرو زدم وصل شد .بدون اینکه بخوام تلویزیون و گوشی رو به وای فای مشترک وصل کنم

  • Reza 7 مرداد 1400 / 12:26 ب.ظ

   واقعا مرسی،،،خیلی دنبالش گشتم

   • شیائومی ایران 10 مرداد 1400 / 2:05 ب.ظ

    سلام. خواهش میکنم. خوشحالیم که مفید بوده

    • نیلوفر 31 مرداد 1400 / 6:33 ب.ظ

     سلام گوشی من وصل شد و همه چیز اوکیه،فقط وقتی میخام فیلترشکن روشن کنم و برم یوتیوب صفحه از تلویزیون قطع میشه،میشه بگید چیکار میتونم بکنم؟

     • شیائومی ایران 1 شهریور 1400 / 11:05 ق.ظ

      سلام وقتتون بخیر. با اتصال به فیلتر شکن قطع میشه.باید قطع کنید و بعد برید

 • Abbas shiraz 1 مرداد 1400 / 11:44 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من گوشی شیامی نوت نه اس دارم گوشیم از وقتی بروز رسانی شده دیگه به تلوزیون وصل نمیش تلوزیونم ال جی هست ولی جای دیگه تست کردم هم به ال جی و سامسونگ وصل میشه ولی به تلوزیون خودم وصل نمیشه لطفا راهنمایی کنید

  • haninezarat 2 مرداد 1400 / 5:12 ب.ظ

   سلام
   با این شماره تماس بگیرید همکارانم راهنمایی میکنند
   021-88880221(داخلی 130)

 • Zizi 1 مرداد 1400 / 0:34 ق.ظ

  گوشی من poco m 3هستش بار اول وصل شد ولی دیگ نه اگه میشه تپضیح بدید من نمیتونم تماس بگیرم

  • haninezarat 2 مرداد 1400 / 5:10 ب.ظ

   سلام
   با این شماره تماس بگیرید همکارانم راهنمایی میکنند
   021-88880221(داخلی 130)

 • negin82jon@gmail.com 20 تیر 1400 / 1:20 ب.ظ

  سلام من گوشیم شیامی نوت ۸ میخوام وصل بشم ب تلویزیون SAMSUNG TV رمز بالا میاره ک نمیتونم وارد گوشیم کنم چطوری رمز تلویزیون غیرفعال کنم

  • شیائومی ایران 21 تیر 1400 / 1:09 ب.ظ

   سلام وقتتون بخیر. باید رمز رو بزنید که کانکت اولیه انجام بشه

 • هموطن 19 تیر 1400 / 5:38 ب.ظ

  سلام
  خیلی ممنون یک هفته بود گوشی شیائومی خریدم نمی تونستم متصل بشم با راهنمایی شما انجام شد
  تشکر

  • haninezarat 19 تیر 1400 / 9:15 ب.ظ

   سلام خواهش میکنم دوست عزیز خیلی خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم

 • بهار 17 تیر 1400 / 4:23 ب.ظ

  من نوت ۸ دارم بعد از آخرین بروز رسانی دیگه وصل نمیشه به تلویزیون هر برنامه ایم امتحان کردم نشد ، قبلا میشد اما تند تند قطع میشد اما الان کلا نمیشه چیکار کنم:(

  • شیائومی ایران 21 تیر 1400 / 1:23 ب.ظ

   سلام وقتتون بخیر. ریست فکنوری انجام بدید

 • سجاد 15 تیر 1400 / 11:02 ب.ظ

  سلام علیکم
  من بعد از آپدیت نمیتونم با اپلیکیشن lg tv plus محتوای ویدئویی رو تلویزیون ال جی اشتراک بذارم،قبلا می شد؟!راهنمایی میکنید
  با قابلیت بازتاباندن البته میشه اما با اختلال و تأخیر

  • شیائومی ایران 16 تیر 1400 / 9:35 ق.ظ

   سلام. ریست فکتوری انجام بدید

   • Sepehr 19 تیر 1400 / 2:48 ب.ظ

    سلام ببخشید من گوشی شیائمی ردمی ۹ ای گلوبال دارم ک به تلوزیون ال جی وصل میشه اما ب تلویزیون سونی براویا وصل نمیشه. با همه ی روش ها و برنامه ها هم امتحان کردم ولی نشد. مکان و… هم روشنه

    • شیائومی ایران 21 تیر 1400 / 1:12 ب.ظ

     سلام وقتتون بخیر. اسم تلویزیون و دستگاه رو تغییر بدید. رمز هاشو عوض کنید و مجدد کانکت بشید

  • سجاد 15 شهریور 1400 / 5:02 ب.ظ

   سلام وقت بخیر گوشی من poco f3 هست و تلویزیونم هایسنس ولی اتصال برقرار نمیشه گوشی قبلیم که نوکیا بود وصل میشد ولی شیائومی نه ،اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

   • شیائومی ایران 15 شهریور 1400 / 5:29 ب.ظ

    سلام وقت بخیر. ریست کنید تنظیماتش رو. اسم تی وی رو تغییر بدید. و یا کارشناس بیارید براتون بررسی ها لازمه رو انجام بدن

 • کریم 9 تیر 1400 / 9:57 ق.ظ

  سلام،باید مکان یاهمون جی پی اس رو روشن کنید،بعد اقدام کنید ب وصل شدن.

 • علی 5 تیر 1400 / 10:37 ق.ظ

  سلام من با گوشی mi10t pro میخوام از طریق دانگل anycast به تلویزیون وصل بشم پیدا میکنه ولی وصل نمیشه و قطع میشه
  لطف میکنید راهنمایی کنید

  • haninezarat 5 تیر 1400 / 6:08 ب.ظ

   سلام خسته نباشید ، از سالم بودن دانگل برای وصل شدن به تلویزیون اطمینان حاصل فرمائید

 • Meli 2 تیر 1400 / 11:13 ب.ظ

  سلام گوشی من نوت ۹ پرو هستش شیامیه بعد وقتی به تلویزیون وصل میشه تقریبا بعد یکی دو آهنگ گوشی خود به خود از تلویزیون درمیاد و خاموش میشه کلا بعدش خود به خود گوشی روشن میشه مشکل از چیهه؟؟؟؟؟

  • haninezarat 5 تیر 1400 / 6:16 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،لطفا دستگاه خود را به آخرین نسخه به روزرسانی کنید

  • Faeze 25 تیر 1400 / 2:02 ب.ظ

   سلام گوشی من پوکو ایکس تری نه با نرم افزارها و نه کست گوشی اسکرین میرورینگ متصل نمیشه تلوزیون ال جی هستش

   • شیائومی ایران 26 تیر 1400 / 12:01 ب.ظ

    سلام. نام و رمز دستگاه رو تغییر بدید و مجدد امتحان کنید

 • نیما 12 خرداد 1400 / 1:31 ب.ظ

  سلام خسته نباشید گوشی من شیائمی Mi10Tهست که میخوام به تلوزیون سامسونگ سری ۹ وصل کنم میزنم اتصال میگرده پیدا میکنه و شروع به وصل شدن میکنه رو صفحه تلویزیون اسم گوشی رو میاره یکم لود میکنه بعد قطع میشه نمیدونم مشکل از کجاست اما گوشیpoco x3خیلی راحت وصل شد برنامه های مختلف هم امتحان کردم اونا هم یکم لود میشن بعد قطع میشن

  • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 11:58 ق.ظ

   سلام با نرم افزار miracast امتحان کنید

   • علی 5 تیر 1400 / 10:42 ق.ظ

    من با نرم افزار miracast کار کردم ولی بازم وصل نشد
    اگه میشه راهنمایی کنید این همه پول گوشی دادیم ولی نمیشه به تلویزیون وصل کنیم

    • haninezarat 5 تیر 1400 / 6:06 ب.ظ

     سلام روزبخیر ، برای وصل شدن به تلویزیون از قابلیت cast استفاده کنید و مطمئن شوید دستگاه مورد نظر از این قابلیت پشتیبانی میکند
     از داخل منو گوشی گزینه cast را جستجو کنید و برای وصل شدن از آن استفاده کنید

    • ناشناس 18 مهر 1400 / 3:32 ب.ظ

     ایا گوشی شیائومی به تلویزیون ال جی مدل
     RBFS-C921A وصل میشه؟!

     • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:11 ب.ظ

      سلام بله

  • سیاوش 3 تیر 1400 / 3:08 ب.ظ

   با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
   من گوشیم شیاومی رد می نت ۱۰ پرو و تلویزیونم هم تلویزیون هوشمند سامسونگ مدل ۲۰۱۶ هست.وقتی که بازتاباندن رو می زدم تلویزیون رو پیدا می کرد چند ثانیه رو حالت لودینگ می رفت و بعد قطع می شد. تا این که امروز راه حل قطعی این مشکل رو پیدا کردم. اول باید هر دو دستگاه گوشی و تلویزیون به یک شبکه وای فای وصل باشند اگر مودم وای فای به هر دلیلی خاموش بشه این راه حل جواب نمیده. بعد از منوی گوشی ابتدا بازتاباندن را می زنیم در صفحه بعد از شما می خواد که هم وای فای و هم بلوتوث رو روشن کنید. تایید می کنید. دوباره از همون منوی پایین کشنده مکان رو هم روشن کنید. بعد از لیست دستگاه های پیدا شده تلویزیون خود را پیدا کرده و متصل شوید. بعداً می توانید مکان و بلوتوث رو خاموش کنید. برای من این روش کارکرد. امیدوارم برای شما هم مفید باشه.
   با تشکر

   • haninezarat 5 تیر 1400 / 6:14 ب.ظ

    سلام ممنون از اینکه نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید

   • Ali 8 تیر 1400 / 4:53 ب.ظ

    سلام آقا سیاوش گوشیه منم دقیقا همین مشکل رو داشت وقتی مکان رو هم روشن کردم وصل شد ،خیلی ممنون که راهنمایی کردین.

    • haninezarat 8 تیر 1400 / 5:06 ب.ظ

     سلام روزبخیر ، خواهش میکنم دوست عزیز

   • محمد حسین 19 فروردین 1401 / 6:26 ق.ظ

    سلام.تشکر از راهنمایی شما. این روش برای گوشی منم جواب داد. دم شما گرم.

    • مدیریت وب سایت 17 اردیبهشت 1401 / 5:09 ب.ظ

     بسیار عالی

 • حسن 9 خرداد 1400 / 7:39 ب.ظ

  من گوشیم نوت نه پرو هست تلویزیون هم ال جی هست میتونم وصل بشم ولی روی تلویزیون تصویر رو خشی میاره گوشی برادرم هم آ پنجاه اس هست وصل میشه بدون هیچ مشکلی. بره من چرا خشی میاره؟

  • مدیریت وب سایت 11 خرداد 1400 / 11:57 ق.ظ

   سلام از برنامه Miracast استفاده کنید

 • حسین 9 خرداد 1400 / 3:07 ق.ظ

  سلام و درود خدمت عزیزان دل دوستان در مورد مشکل screen mirroring. تو گوشی های xiaomi نیازی نیست از اپلیکیشنی استفاده کنید فقط کافیه اول وارد قسمت screen mirroring تلوزیونتون یا لپ تاپ و… تون بشید بعد گزینه wireless display یا cast رو بزنید دیگه بیرون نمیاد و مشکلتون بر طرف میشه من خودم همین امروز این گوشی رو خریدم واقعا گوشیه خوبیه و دوستانمم راضین که چند وقتیه این گوشی رو دارن مبارک همگی باشه تو این رنج قیمت عالی poco x3 pro

  • مدیریت وب سایت 11 خرداد 1400 / 12:00 ب.ظ

   سلام بله این راه اگه جواب نداد از اپلیکیشنی که ما معرفی کردیم استفاده کنید

  • MR~ALIREZA 29 خرداد 1400 / 10:22 ق.ظ

   سلام منم همین گوشی رو دارم اما نمیتونم وصل بشم کمک کنید لطفا!!اگه میشه شمارتو بده تا بهت پیام بدم کمک کنی

 • شهرام 7 خرداد 1400 / 5:41 ب.ظ

  سلام من یک تی وی ۶۵ شیامی گرفتم دکمه وسط کنترل هیچ کاری نمیکنه ایا تنظیماتی داره که بتونم ازش استفاده کنم برای تغیر کانال یا صدا

  • مدیریت وب سایت 8 خرداد 1400 / 10:35 ق.ظ

   سلام بله از داخل تنظیمات کنترل میتونید تنظیمات را انجام بدید

 • C.sh 7 خرداد 1400 / 1:37 ب.ظ

  سلام وقت بخیر من گوشی پوکو ایکس ۳ پرو گرفتم چند روزه ب هیچ تلویزیونی وصل نمیشه تو قسمت wireless display اسم تلویزیون میاد برای اتصال اما همین ک روش ضربه میزنم ک انتخاب بشه از لیست حذف میشه اگه قراره اینجوری باشه ک بفروشم یا راه حلی دارید ممنون میشم

  • مدیریت وب سایت 8 خرداد 1400 / 10:31 ق.ظ

   سلام وقت بخیر با اپلیکیشن miracast امتحان کنید

   • C.sh 13 خرداد 1400 / 2:34 ق.ظ

    ممنونم از راهنمایی تون ولی با اون اپلیکیشن هم کانکت نشد و مشکل فقط ی تلویزیون نیست روی چند تلویزیون انجام دادم و متصل نمیشه آیا راه حلی داره؟

    • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 12:43 ب.ظ

     با نرم افزار های مشابه امتحان کنید

  • حسین صادقی 14 خرداد 1400 / 12:49 ب.ظ

   سلام.
   در گوشی X3 poco برای اتصال به tv قبل اینکه گزینه بازتاباندن رو بزنید اول مکان یابی رو روشن کنید، و بعد از اتصال، هم بلوتوث و هم مکان‌یابو میتونید خاموش کنید.
   موفق باشید و امیدوارم برای شما مفید باشد.

   • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 12:46 ب.ظ

    ممنون مرسی

    • کامبیز 6 تیر 1400 / 4:46 ق.ظ

     آقا تشکر ، من poco x3 0ro ۸ خریدم دیشب تا ۵ صبح درگیر اتصال به تلوزیون بودم نمیشد . سرچ کردم توضیح شما رو دیدم انجام دادم درست شد ‌. دمت گرم . نجاتم دادی . تشکر ?

     • haninezarat 6 تیر 1400 / 10:34 ق.ظ

      خواهش میکنم دوست عزیز

   • محسن 6 مرداد 1400 / 10:52 ب.ظ

    منم poco x3 nfc دارم، هر نرم افزاری ک بگید زدم، با cast خود گوشی زدم، gps & bluetooth روشن کردم، فقط اسم تلویزیون رو پیدا میکنه، تا میزنم روش یهو اسمش میره بعدم روی تلویزیون پیغام unable to connect میاد، به یه وای فای هم وصل هست هردو
    در صورتی ک یه note 8 pro دارم بدون اینکه بخواد ایراد gps یا وای فای همسان بگیره سریع وصل میشه، سامسونگ هم ک باز به راحتی وصل میشه

  • داوود 21 اردیبهشت 1401 / 10:48 ق.ظ

   سلام من میخواهم گوشی پوکو ام 3روبه تلوزیون ایکس ویسیون وصل کنم لطفاً راهنمایی کنید

   • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 12:36 ب.ظ

    از طریق روش های گفته تست کنید لطفا

 • زهرا 5 خرداد 1400 / 6:30 ب.ظ

  گوشی من شیامی می تن هست برای اتصال به تلپیزیون سامسونگ تمامی مراحل رو طی میکنم ولی وصل نمیشه یعنی تا مرحله لودینگ میره ولی قطع میشه لطفا راهنمایی کنید

  • مدیریت وب سایت 6 خرداد 1400 / 1:53 ب.ظ

   سلام با اپلیکیشن miracast امتحان کنید

  • حسین صادقی 14 خرداد 1400 / 12:52 ب.ظ

   مکان‌یابو روشن کنید شاید روی مدل شما هم جواب داد.
   چون روی X3 جواب میده.

   • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 12:46 ب.ظ

    مرسی از شما

 • پیمان 30 اردیبهشت 1400 / 6:47 ب.ظ

  باسلام
  گوشی من شیاومی نوت۸پرو هستش و تلویزیون سونیx9000h
  با گوشی واز طریق برنامه موجود درگوشی(بارتاباندن)وصل میشم اما متاسفانه بعد از۱۰تا۲۰ثانیه صدا قطع میشه وباید دکمه bakو خیر بزنم که مجددا صدا وصل بشه…لطفا راهنمای کنید?

  • مدیریت وب سایت 1 خرداد 1400 / 10:33 ق.ظ

   سلام با اپلیکیشن miraCAST امتحان کنید

 • مسعود رسولی 25 اردیبهشت 1400 / 7:47 ب.ظ

  سلام من تلوزیون جدید شیایومی 55 اینچ خریدم و گوشی من مارک هوواوی سری ميت هست… هر کاری میکنم نصب نمیشه… هرکی بتونه راهنمایی کنه نصب کنم ممنون میشم و هزینه تا 200 هزار تومن هم میدم…. فقط خیلی ضروری هست

  • مدیریت وب سایت 1 خرداد 1400 / 10:35 ق.ظ

   سلام اپلیکیشن miraCAST را نصب کنید

 • حسین 12 اردیبهشت 1400 / 4:27 ب.ظ

  سلام، من poco x3 nfc دارم، دفعه اول به تلویزیون وصل شد ولی دیگه هرکاری کردم دفعات بعدی وصل نشد، ولی با چند تا گوشی سامسونگ امتحان کردم و اونا به راحتی وصل میشه

  • parisa_akbari373 12 اردیبهشت 1400 / 4:56 ب.ظ

   با سلام لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید
   021-88880221(داخلی 105)

  • حسین صادقی 14 خرداد 1400 / 12:46 ب.ظ

   سلام.
   در گوشی X3 poco برای اتصال به tv قبل اینکه گزینه بازتاباندن رو بزنید اول مکان یابی رو روشن کنید، و بعد از اتصال، هم بلوتوث و هم مکان‌یابو میتونید خاموش کنید.
   موفق باشید و امیدوارم برای شما مفید باشد.

   • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 12:45 ب.ظ

    ممنون مرسی

   • محسن سلیمی 7 تیر 1400 / 0:47 ق.ظ

    سلام ،دقیقا برای منم که گوشیم poco x3 هست این درست بود، باید اول location روشن باشه تا جواب بده،ممنون از راهنماییه دوستان،فکرمو راحت کردید

 • امیر 9 اردیبهشت 1400 / 7:06 ب.ظ

  سلام من گوشی شیاومی mi a3دارم ازچه طریقی میشه به تلویزیون الجی ۲۰۲۰ متصل شم .بیسیم میخام متصل شم از طریق بالا گوشی من تو تنظیمات گزینه wireless displayنداره ممنون میشم راهنمایی کنین

  • Matin 12 اردیبهشت 1400 / 11:22 ق.ظ

   با سلام با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید
   021-88880221(داخلی 105)

 • Meli 9 اردیبهشت 1400 / 1:01 ب.ظ

  سلام من گوشیم شیومی نت ۱۰ لایت هستش
  و تلویزیون الجی
  گوشیم وصل نمیشه به تلویزیون
  پیداش میکنه ولی موقع وصل به صورت خودکار اسمارت ویو گپشیم آف میشه

  • Matin 9 اردیبهشت 1400 / 1:14 ب.ظ

   با سلام لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید
   021-88880221(داخلی 105)

 • علی 1 اردیبهشت 1400 / 10:15 ق.ظ

  سلام ماگوشی not 8 , not 8 pro داریم . تا چند روز پیش به خوبی به تلویزیون سامسونگ سری RU وصل می شدیم ولی الان از دیروز هر کاری میکنیم وصل نمیشه و کنترل از راه دورش با گوشی وصل میشه ولی Casting آن وصل نمیشه . لطفا راهنمایی بفرمایی؟

 • M.m 31 فروردین 1400 / 10:47 ب.ظ

  سلام من گوشیمredmi9cهست وای نتونستم به تلویزیون الجی متصل بشم چیکار باید بکنم؟

 • M.m 31 فروردین 1400 / 10:36 ب.ظ

  سلام من این کار هارو کردم ولی به تلویزیون متصل نشد باید چیکار کنم؟

 • فردین 30 فروردین 1400 / 3:11 ق.ظ

  سلام خسته نباشید یه مشکلی برای گوشیم پیش اومده برای اتصال بی سیم گوشی به تلویزیون تلویزیون خاموش میشه و وصل نمیشه ولی گوشی های دیگه به راحتی به تلویزیون وصل میشن میشه کمکم کنی

 • Parisasaadatpoor 29 فروردین 1400 / 7:25 ب.ظ

  سلام من گوشی نوت ۸رو به تلویزیون سامسونگ از طریق وای فای وصل می کنم ولی فقط عکس های که توی حافظه گوشی هستش رو نشون می ده و آهنگ ها رو که توی sdذخیره شده نمی توانم از تلویزیون گوش بدم آیا باید آهنگ ها تو حافظه گوشی باشه یا چیکار باید بکنم ممنون می شم راهنمایی کنید

 • Hadi 24 فروردین 1400 / 4:32 ب.ظ

  سلام خسته نباشید گوشی من ردمی ۸ هستش با کابل شارژ گوشی اصلن وصل نمیشع تو تلویزیون میاره یو اس بی اما هر چی میزنم روش نمیاره چیکار کنم

 • Amir kd 25 اسفند 1399 / 8:09 ب.ظ

  سلام من ردمی نوت 9اس دارم از طریق بی سیم [بازتابندن] میزنم همه کار هایی که گفتید انجام دادم به تلویزین سامسونگ وصل میشه ولی خود به خود دکمه cast غیر فعال میشه و اتصال قطع میشه باید چیکار کنم؟
  ممنون میشم راهنامیی کنید

 • فاطمه 16 اسفند 1399 / 7:02 ق.ظ

  سلام من گوشي شيائومي poco x3 رو به تازگي خريدم گوشي خوبيه ولي به تلوزيونم وصل نميشه تمام اين مراحلي ام كه شما و كاربران ارائه دادين رو انجام دادم ،مشكل چيه به نظرتون ؟

 • Hadis 14 اسفند 1399 / 11:15 ب.ظ

  سلام. قبل از wireless display کاری با تلویزیون نباید انجام داد؟

 • arash 9 اسفند 1399 / 5:05 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی نوت ۸ پرو است وهر کاری میکنم بازتابانده و چیز های دیگه رو باز میکنیم به تلویزیون سامسونگ وصل نمیشه یعنی بلوتوث رو پیدا نمیکنه اما بلوتوث تلویزیون فک کنم روشن قبلاً با گوشی هوایی متصل شده بودم به تلویزیون اما حالا با شیائومی نمیتونم از کجا بفهمم مشکل از گوشی یا تلویزیون؟؟.ممنون

  • حمیدرضا 12 فروردین 1400 / 11:58 ب.ظ

   بازتابنده. و‌روشن کن بد برو‌پاینتر تو همون صفحه زده اتصال بی سیم اونم روشن کن دنبال اسم تی وی بگرد سرچ‌میکنع روش کیلیک کن همونجایی ک زده نمایش بی سیم بد تو تی وی هم تو قسمت وایرلس میراکست زده. روشن کن

 • مجید 4 اسفند 1399 / 7:26 ب.ظ

  سلام
  من شیائومی note 9s دارم و فیلیمو باکس،چه جوری میتونم تصویر گوشی رو انتقال بدم ،ممنون

  • مدیریت وب سایت 6 اسفند 1399 / 10:15 ق.ظ

   سلام با استفاده از Google Cast و همچنین Miracast . به این ترتیب کافی است دستگاه همراه شما در یک شبکه مشترک محلی با دستگاه اندروید باکس شما باشد تا به راحتی تصاویر نمایشگر را از روی آیفون و آیپد و یا دستگاه اندروید به روی تلویزیون با کیفیت مطلوب منتقل کنید.

 • علیرضا 23 بهمن 1399 / 2:53 ب.ظ

  سلام من همه ی این کار ها رو با گوشیم کردم ولی وصل نشد به تلوزیون

  • مدیریت وب سایت 25 بهمن 1399 / 9:50 ق.ظ

   سلام مشکلتون و اروری که مشاهده میکنید را با ما در میان بگذارید تا راهنمایی کنیم

 • محمدجواد 10 بهمن 1399 / 10:52 ب.ظ

  سلام نوت۹پرو از کابل پشتیبانی میکنه

  • مدیریت وب سایت 11 بهمن 1399 / 10:54 ق.ظ

   سلام بله پشتیبانی می کند

 • .. 6 بهمن 1399 / 2:36 ب.ظ

  سلام من گوشیم پوکو ام۳هستش وقتی گوشیو به تلویزیون وصل میکنم گزینه تایید تلویزیون رومیزنم قطع میشه

  • مدیریت وب سایت 8 بهمن 1399 / 1:20 ب.ظ

   سلام از چه طریق به تلویزیون وصل میشید؟

 • در در ali 21 دی 1399 / 3:42 ق.ظ

  سلام گوشی من ردمی9 وصل میشم به به گوشی با وای فا ولی تصویر رو تی وی نمیاذ ونه اهنگ میشه پخش کرد نه هیجی
  لطفا راهنمایی کنید

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:24 ق.ظ

   سلام از چه طریقی اقدام به وصل میکنید بیشتر توضیح بدید لطفا

 • مجتبی 20 دی 1399 / 11:13 ب.ظ

  سلام گوشیم شیامی نوت ۸t هستش به تلویزیون وصل نمیشه هر کاری میکنم فقط زمانی که از یه جایی دیگه مثل گوشی یا وای فای به گوشی وصل میشم گوشی وصل میشه به تلویزیون

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:22 ق.ظ

   سلام از چه طریقی اقدام به وضل شدن میکنید؟ توضیح بیشتر بدید

   • مجتبی 21 دی 1399 / 8:34 ب.ظ

    از طریق وای فای .
    گوشی زمانی که از یه وسیله دیگه اتصال وای فای میگیرم وصل میشه حتی از گوشی دیگه که سیم کارتش نت نداره ولی برای وصل شدن به تلویزیون باید از یه دستگاه دیگه وصل بشی به وای فای بعد وصل میشه به تلویزیون.وقتی هم وای فای دستگاه ثالث خاموش میکنم ارتباط با تلویزیون قطع میشه.
    یک بار هم گوشی فلش کردم باز هم درست نشد
    ممنون از وقتی که میزارید راهنمایی کنید

    • مدیریت وب سایت 22 دی 1399 / 2:11 ب.ظ

     سلام مجدد شما نمیتونید به صورت مستقیم گوشی رو به تلویزین وصل کنید یا باید کابل میکرو به hdmi بگیرید یا اندروید باکس

    • یسنا 9 اسفند 1399 / 10:36 ق.ظ

     سلام من گوشیم ردمی نوت هشت هست.از طریق وایرلس خودگوشی ک تو راهنماییام گفتین همیشه وصل میشدم ب تی وی اما بعد آخرین آپدیت گوشی دیگه وصل نمیشه.بااسکرین میرور هم وصل میشه سریع قطع میشه.دلیلش چی هست؟

     • مدیریت وب سایت 9 اسفند 1399 / 1:06 ب.ظ

      سلام از اپلیکیشن miracast استفاده کنید

 • متین 15 دی 1399 / 8:57 ب.ظ

  سلام وخسته نباشید گوشی من ردمی 9 است ولی باکابل usb به تلویزیون LG وصل نمیشه چکار باید انجام بدم …,,؟؟?

  • مدیریت وب سایت 16 دی 1399 / 1:18 ب.ظ

   سلام باید کابل میکرو یو اس بی به HDMI بگیرید

 • سعید 15 دی 1399 / 8:27 ب.ظ

  سلام خسته نباشید گوشیم شیامی نوت ۸ تلوزیونم دوو نمیتونم وصل شم کمکم کنید باسپاس

  • مدیریت وب سایت 16 دی 1399 / 1:19 ب.ظ

   سلام وقت به خیر یا باید از طریق کابل وصل بشید یا اندروید باکس بگیرید

 • ماهان 25 آذر 1399 / 6:27 ب.ظ

  سلام ببخشید
  من گوشیم شیاومی نوت ۸ است و هر وقت گوشی رو به تلویزیون وصل میکنم روی تلویزیون صفحه گوشیمو خش دار نشون میده
  چیکار کنم
  با هر تلویزیونی امتحان میکنم همین آش و همین کاسه هست

  • مدیریت وب سایت 27 آذر 1399 / 10:58 ق.ظ

   سلام از چه طریق به تلویزیون وصل می شوید؟ شاید گوشی شما مشکل دارد و باید به نمایندگی مراجعه کنید

 • احسان 10 آذر 1399 / 10:44 ب.ظ

  من گوشی نوت ۹پرو دارم و مشکل این است که وقتی به تلویزیون وصل میشم تصویر بریده بریده و تار و بعد چند لحظه stopمیخوره..

  لطفاً راهنمایی کنیند

  • مدیریت وب سایت 11 آذر 1399 / 6:20 ب.ظ

   سلام از چه طریق به تلویزیون وصل میشید؟

 • yahya 10 آذر 1399 / 3:45 ق.ظ

  آیا اتصال گوشی ب طریقه هاب به تلویزیون با کابل HDMI و استفاده همزمان موس و کیبورد امکان پذیر می باشد

  • مدیریت وب سایت 10 آذر 1399 / 3:27 ب.ظ

   سلام بله امکان پذیر می باشد.

  • احمد 3 دی 1399 / 7:09 ب.ظ

   با سلام
   گوشی من شیائو می نوت ۸ به صورت اپلیکیشن اسمارت ویو به تلویزیون وصل میشم ولی پس از وصل شدن دوباره اتصال قطع میشه
   لطفا راهنمایی کنید

 • Ha 27 آبان 1399 / 8:36 ب.ظ

  سلام،خسته نباشید،من وقتی با گوشی شیائومی نوت 8tبه تلویزیون سامسونگ وصل میشم بعد از چند ثانیه قطع میشه،دلیلش چیه؟!

  • مدیریت وب سایت 28 آبان 1399 / 10:59 ق.ظ

   سلام به چه صورت با تلویزیون وصل میشید؟ کابل یا اپلیکیشن؟

 • farzad asaadi 25 آبان 1399 / 6:58 ب.ظ

  سلام آیا شیاوومی نوت ۱۰ مثل برنامه samsung dex چیزی دارد ؟ که به صورت دسکتاپ گوشی رو وصل کنه به تلویزیون یا لپتاپ ؟
  چون واقعا سامسونگ دکس برنامه ی فوق العاده کاربردی هست که در one ui2.5 دیگه بدون سیم و کابل اچ دی ام آی میشه وصل شد به تلویزیون و یک لپتاپ با تمامی امکانات داشت با گوشی موبای . که فوق العادس .

  • مدیریت وب سایت 26 آبان 1399 / 11:10 ق.ظ

   سلام بله این امکان از طریق اپلیکیشن های LetsView و ApowerMirror و یا Reflector امکان پذیر می باشد

 • جواد وائلی 23 آبان 1399 / 10:39 ب.ظ

  سلام من گوشیم شیائومی نوت 9پرو میباشد اما وقتی به تلویزیون ال جی smart وصل میشم با توجه به توضیحات شما بلوتوث رو هم در جا خاموش میکنم اما به راحتی وصل میشم ولی متأسفانه خیلی کند هست یعنی وقتی وارد جایی میشم بعد ده ثانیه به روی تلویزیون اجرا میشه آیا گسی میدونه دلیل این چیه آیا تنظیمات داره ؟چون با گوشی نوت ۸شیائومی و نوت ۹شیائومی وصل شدم این مشکلو ندارن فقط گوشیه من اینطوریه لطفا راهنماییم کنید ممنون از شما

 • حمیدرضا 9 آبان 1399 / 3:34 ق.ظ

  من راحت وصل میشم فقط زمان بازی تصویر 2ثانیه عقب نسبت ب گوشی اینحوری باید از رو گوشی نگاه کنی حال نمیده ایا راهکاری هست واسه این موضوع،؟؟؟؟؟!؟

  • مدیریت وب سایت 9 آبان 1399 / 3:09 ب.ظ

   سلام به چه صورت به تلویزیون وصل میشید؟ از طریق کابل آیا مشکل دارید؟

 • Amir 7 شهریور 1399 / 8:33 ق.ظ

  فقط کافیه وقتی با گوشی شیائومی وصل میشی به تی‌وی خیلی سریع بلوتوثتونو خاموش کنید واز تصویر و امکانات شیائومی لذت ببرید

 • Amir 7 شهریور 1399 / 8:30 ق.ظ

  سلام دوست عزیز در وصل شدنش که شکی نیست کارتو درست انجام دادی ولی یه فوت کوزه گری داره اگر که گوشیت منوش مثل گوشی من نوت 8tباشه
  وقتی وای فای روشن میکنی بعد میری کَست رو میزنی دنباله تیوی میگرده شما اوکی میکنی وصل میشه هم زمان که وصل شد اگر بلوتوثت روشن شد سریع خاموش کن و از فیلمت لذت ببر تو گوشیهای شیائومی اگر از این طریق وصل بشی همزمان بلوتوثت هم روشن میشه که باید درجا خاموشش کنی که من جایی ندیدم کسی اینو بنویسه برعکس هوآوی

 • Ali 28 تیر 1399 / 10:00 ب.ظ

  سلام گوشی من نوت ۱۰ شیائومی هست هر کاری میکنم وصل نمیشه ولی با گوشی سامسونگ به راحتی وصل میشه علت چی میتونه باشه از برنامه های مختلف هم کمک گرفتم ولی نمیشه

  • مدیریت وب سایت 30 تیر 1399 / 3:38 ب.ظ

   سلام از آموزش این مقاله استفاده کردید؟

   • مجید 4 اسفند 1399 / 7:26 ب.ظ

    سلام
    من شیائومی note 9s دارم و فیلیمو باکس،چه جوری میتونم تصویر گوشی رو انتقال بدم ،ممنون

    • مدیریت وب سایت 6 اسفند 1399 / 10:17 ق.ظ

     سلام
     AirScreen برای انتقال تصاویر هر 3 پروتکل پرکاربرد AirPlay (مخصوص دستگاه های اپل)، Google Cast و همچنین Miracast را پشتیبانی می کند. به این ترتیب کافی است دستگاه همراه شما در یک شبکه مشترک محلی با دستگاه اندروید باکس شما باشد تا به راحتی تصاویر نمایشگر را از روی آیفون و آیپد و یا دستگاه اندروید به روی تلویزیون با کیفیت مطلوب منتقل کنید.

     • علی 4 شهریور 1400 / 11:40 ق.ظ

      سلام، من redmi 8 دارم که هر چی تلاش کردم با کابل به تلویزیون وصل نمیشه، آیا ورژن usb-c گوشی برای ارتباط مهم است؟ و این دلیل عدم ارتباط است؟اگه کابلی مورد تایید شما است که مشکل نداره را به من معرفی کنید. سپاس

     • شیائومی ایران 4 شهریور 1400 / 1:59 ب.ظ

      سلام وقت بخیر. از طریق میرور کست امتحان کنید

  • Ahmad 29 خرداد 1401 / 3:33 ب.ظ

   سلام
   گوشیم note 10s عه هر کاری میکنم وصل نمیشه ولی برای گوشی های دیگه مثل سامسونگ و… به راحتی وصل میشه
   از همه راه ها استفاده کردم
   مشکل چی میتونه باشه ؟

   • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 12:35 ب.ظ

    برای وصل کردن گوشی های شیائومی به تلویزیون باید از برنامه airscreen استفاده کنید تا بتوانید به راحتی گوشی خود را به تلویزیون وصل نمائید

 • Omid 24 تیر 1399 / 9:13 ق.ظ

  گوشی شیایومی نوت۸ دارم بعداز اتصال به تلویزیون تصویر فیلم را بریده بریده دارم.لطفا راهکار بدید درست بشه ممنون

  • مدیریت وب سایت 8 مرداد 1399 / 1:35 ب.ظ

   با سلام اینجوری نمیشه دقیق گفت مشکل از کجاست – باید گوشی بررسی بشه

  • mehdi 12 آبان 1399 / 9:49 ق.ظ

   سلام. من هم بعد از اتصال گوشی رد می 8 به تلویزیون بلافاصله بلوتوث را قطع کردم و مشکل لگ و قطعی در تصویر حل شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *