منو

رویه‌های ارسال سفارش شیائومی ایران

در روزهای عادی، سفارش‌‌ها بر‌ اساس رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه، مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام از جمله اواخر اسفند‌ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و ممکن است طبق رویه‌ صورت نگیرد.


ارسال سفارش‌ها در محدوده تهران:

برای شهر تهران 5 روش ارسال وجود دارد:

 1. پست پیشتاز : هزینه ارسال 40 هزارتومان
 2. تیپاکس: هزینه ارسال بر عهده خریدار
 3. پیک موتوری: هزینه 20 هزارتومان قابل پرداخت در محل
 4. الوپیک: هزینه ارسال متغییر، توسط خریدار (ارسال تا یک ساعت بعد) فقط در ساعت 10 تا 17
 5. تحویل از انبار: در ساعت 11 تا 17 به آدرس: خیابان حافظ، نرسیده به جمهوری (بین جمهوری و نوفل لوشاتو) ساختمان زمرد، پلاک 371،طبقه 3، واحد 9

سفارش‌ها در شهر تهران (به جز منطقه ۲۲ و شهرری) به‌وسیله پیک موتوری فرستاده می‌شوند. سفارش‌های شهر تهران، ۲۴ ساعت کاری پس از ثبت سفارش ارسال خواهند شد (روزهای جمعه و تعطیل، در نظر گرفته نمی‌شوند.)

 • در صورت درخواست خریدار برای ارسال کالا خارج از بازه زمانی اعلام‌شده، هزینه حمل به‌صورت نقدی در محل تحویل دریافت می‌شود.
 • خریدار موظف است در لحظه تحویل، کالاهای دریافتی را بررسی و هرگونه مغایرت با سفارش، نقص یا ایراد فنی را به متصدی تحویل اعلام کند تا مرسوله مرجوع شود.

ارسال سفارش‌ها در مراکز استان و شهرستان‌ها (به جز تهران):

ارسال به تمام ایران امکان پذیر است:

 1. پست پیشتاز: 40,000 تومان
 2. تیپاکس: هزینه متغییر توسط خریدار *کمتر از دو روز کاری سفارش شما تحویل پست یا تیپاکس داده می‌شود*

حمل و تحویل کلیه سفارش‌ها از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس انجام می‌گیرد. برای هر مرسوله، یک شماره رهگیری از سوی شرکت‌های پست یا تیپاکس صادر و به درخواست خریدار به ایشان داده می‌شود.

 • مدت زمان تحویل کالا برای شهرستان‌ها حداکثر یک هفته کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب است (روزهای تعطیل رسمی در نظر گرفته نمی‌شود.)
 • هزینه ارسال به مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها از طریق پست پیشتاز، 4۰۰,۰۰۰ ریال و به‌وسیله تیپاکس به‌صورت پسکرایه است؛ که باید از طریق درگاه بانکی یا انتقال وجه کارت‌به‌کارت پرداخت شود.

فیلتر بر اساس شهر محصول
شیائومی ایران
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
شیائومی ایران