شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی چگونه است؟ + 8 نکته مهم

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی چگونه است؟ + 8 نکته مهم شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی : چگونه عمر باتری گوشی خود را افزایش دهیم؟

کاربران گوشی‌های هوشمند به طور معمول همیشه در جستجوی عمر باتری بیشتر هستند. در حالی که شارژ سریع هر روز ما را سرپا نگه می‌دارد و عدم وجود باتری‌های قابل تعویض به این معنی است که باتری‌های لیتیوم یونی محصور در گوشی‌های هوشمند ما، پس از مدتی قدیمی و خراب می‌شوند. در واقع اگر یک سال یا بیشتر، یک تلفن را در دست داشته باشید، احتمالاً متوجه شده‌اید که باتری به اندازه زمانی که تازه آن را خریده بودید دوام ندارد. در واقع پس از یک تا دو سال استفاده بسیاری از گوشی‌ها با یک بار شارژ می‌توانند فقط یک روز را پشت سر بگذارند. این موضوع با بالا رفتن عمر گوشی بیشتر دیده خواهد شد و هر سال شاهد عمر کمتر باتری در گوشی‌های هوشمند خواهیم بود. در واقع ما هرگز استفاده‌ی درست از باتری‌های گوشی‌های هوشمند را یاد نگرفته‌ایم. در نتیجه استفاده صحیحی نمی‌توانیم از آن داشته باشیم و مدام با رفتارهای غلط مان باعث خراب شدن زودهنگام باتری گوشی خود می‌شویم. در این مطلب به جزییاتی در این زمینه خواهیم پرداخت.

همانطور که اشاره کردیم، متأسفانه، با افزایش عمر دستگاه، ظرفیت باتری نیز کاهش می‌یابد و دوام آن روز به روز کمتر می‌شود. با این حال، مواردی وجود دارد که می‌توانید برای افزایش عمر باتری و گوشی خود انجام دهید. در نتیجه اگر تا به حال به این فکر کرده‌اید که بهترین روش برای شارژ باتری شما چیست، در ادامه چند نکته علمی اثبات شده برای به حداکثر رساندن عمر باتری را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

افسانه‌ی شارژ کامل و تخلیه شارژ کامل

یکی از افسانه‌های باتری که مداوم دست به دست می‌شود آن است که شما برای دوام بیشتر باتری باید گاهی اوقات آن را کاملاً تخلیه و کاملا شارژ کنید. این ماجرا برای باتری‌های لیتیوم یون اشتباه است و توصیه نمی‌شود. این روش در واقع مربوط به باتری‌های اسیدسربی بوده و در مورد باتری‌های جدید صادق نیست. در واقع بسیار نامطلوب است که دستگاه خود را شارژ کامل یا تخلیه کامل کنید. در نتیجه در گوشی‌های هوشمند جدید خود هرگز دست به اینکار نزنید. برای باتری‌های لیتیوم یون، شارژ جزئی کافی خواهد بود و نیازی نیست تا دستگاه را کاملا شارژ کنید. همچنین باید قبل از خالی شدن باتری آن را به برق متصل کنید. کار با ولتاژ پایین برای عمر باتری مناسب است پس قبل از اینکه شاهد کاهش عمده ظرفیت باشید، شارژ باتری را افزایش دهید. بنابراین، شارژ گوشی در محدوده 30 تا 80 درصد ولتاژ را پایین می‌آورد و طول عمر باتری را طولانی می‌کند. در واقع اگر شارژ گوشی را وقتی به ۶۰ درصد رسید از برق بکشید خیلی بهتر است تا اینکه اجازه دهید باتری شما به ۱۰۰ درصد برسد. در واقع در این حالت عمر باتری دوبرابر بیشتر خواهد بود.
استفاده از فقط 20 درصد باتری بین شارژ برای اکثر افراد عملی نخواهد بود، اما اگر حدوداً نیمی از آن را مصرف کنید، افزایش قابل توجهی در طول عمر باتری در طولانی مدت مشاهده خواهید کرد، به خصوص اگر از شارژ کامل جلوگیری کنید. نکته نهایی این است که شارژ کم اما منظم برای باتری‌های لیتیوم یون بسیار بهتر از چرخه شارژ کامل و طولانی است.

از شب تا صبح گوشی را به شارژ وصل نکنید

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی

شارژ شبانه عادتی بسیار معمول است که همه آن را انجام می‌دهند. در واقع اینکه تمام روز از گوشی استفاده کنید و سپس قبل از خواب از شب تا صبح آن را به برق وصل کنید یک خیانت در حق باتری گوشی شما خواهد بود. این کار عمر باتری را کاهش می دهد و عملکرد و کارایی باتری را به حداقل خواهد رساند. اینکار شارژ باتری را به ۱۰۰ درصد خواهد رساند و ولتاژ باتری را به بالاترین حد خود می‌رساند. همچنین این موضوع باعث گرمای بیش از حد ناشی از اتلاف توان هدر رفته می‌شود و عملا عاملی برای نابودی باتری شما خواهد بود.

چگونه عمر باتری گوشی اندروید را 100 درصد افزایش دهیم ؟

در حالت ایده آل‌، وقتی دستگاه به 100 درصد ظرفیت باتری می‌رسد ، باید شارژ را متوقف کند و فقط مدار شارژ را دوباره روشن می‌کند تا باتری را شارژ کند یا حداقل جریان شارژ را به مقدار بسیار کمی کاهش دهد.

در زمان شارژ اصلا از گوشی استفاده نکنید

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی چگونه است؟ + 8 نکته مهم شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی

بدترین چیز برای باتری گوشی این است که در زمان شارژ از آن استفاده کنید. در مواردی گوشی در حال شارژ و شما به تماشای فیلم می‌پردازید. اینکار باعث نابودی باتری خواهد شد و برای باتری دستگاه به شدت مضر است. اینکار باعث می‌شود که چرخه‌ی شارژ در سیکل‌های کوچکی ارتقا یابد و باتری با سرعت بیشتری به سمت خرابی برود. در این حالت گوشی بسیار داغ خواهد شد و فشار زیادی به باتری وارد می‌شود و ولتاژ آن نیز افزایش می‌یابد. در این شرایط شاید بهتر باشید که گوشی هوشمند در زمان شارژ خاموش کنید یا حجم کار گوشی را به حداقل برسانید و اجازه دهید بیکار به شارژ شدن ادامه دهد. در نهایت پس از شارژ کافی آن را از برق بکشید.

در زمان شارژ گوشی خود را در جای خنکی بگذارید

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی چگونه است؟ + 8 نکته مهم شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی

در کنار همه موارد بالا، دما نیز اندازه بقیه موارد عاملی اصلی در طول عمر باتری است. در واقع دمای بالا، باتری را تحت فشار قرار داده و باعث می‌شود که دوام آن کاهش یابد. در نتیجه سعی کنید در زمان شارژ دستگاه هرگز آن را در محیطی گرم، بر روی شوفاژ، در زیر نور آفتاب یا چنین مکان‌های قرار ندهید زیرا شاهد افت عملکرد باتری در گوشی هوشمند خود خواهید بود. در واقع گرما و افزایش دما در عرض سه ماه می‌تواند تاثیر منفی خود را بر گوشی و باتری آن نشان دهد. به همین دلیل تاکید می‌کنیم که باتری به ۱۰۰ درصد و صفر درصد نرسد زیرا در این حالت شاهد افزایش دما خواهیم بود و بدترین اتفاق برای باتری خواهد افتاد.

همچنین توجه داشته باشید که گوشی را هرگز زیر بالش خود یا در داشبورد ماشین نگذارید زیرا اینکار باعث نابودی باتری گوشی هوشمند شما خواهد شد. از سوی دیگر فناوری‌های شارژ سریع جریان و ولتاژ را بالاتر برده‌اند و این موضوع باعث تولید گرمای بیشتر و افزایش حرارت دستگاه خواهد شد به همین دلیل مدت زمان شارژ دستگاه بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه برای باتری کافی خواهد بود و این مدت زمان گرمای شدیدی را برای باتری ایجاد نخواهد کرد.

جمع‌بندی:

 • از شارژ کامل و تخلیه کامل (صفر درصد و ۱۰۰ درصد) خودکاری کنید.
 • از شارژ کردن گوشی از شب تا صبح بپرهیزید.
 • وقتی شارژ باتری به ۸۰ درصد رسید آن را از برق بکشید و اجازه ندهید شارز دستگاه ۸۰ درصد بیشتر شود.
 • اجازه ندهید شارژ گوشی از ۳۰ درصد کمتر شود.
 • گوشی را در محیط‌های گرم قرار ندهید زیرا گرما و حرارت، قاتل باتری گوشی است.
 • هنگان شارژ گوشی، از دستگاه استفاده نکنید.
 • می‌توانید در زمان شارژ باتری، گوشی را خاموش کنید.
 • ولتاژ پایین باتری به طولانی شدن ظرفیت و طول عمر باتری کمک می‌کند.
سخن پایانی:

مهم‌ترین چیز این است که باتری‌های لیتیوم یون را به خوبی بشناسیم. در واقع برای افزایش عمر باتری گوشی Xiaomi ، افسانه‌ها و اعتقادات گذشته بی‌معنا بوده و باید متتناسب با باتری رفتارهای متفاوتی داشته باشیم. نکات گذشته مربوط به باتری‌های قدیمی و سربی بوده‌اند و آن نکات برای باتری‌های لیتیوم یون بی‌فایده خواهند بود. اگر تمامی موارد ذکر شده را رعایت کنید هرگز شاهد کاهش عمر و دوام باتری گوشی هوشمند خود نخواهید بود و بیشترین کارایی و عملکرد را از باتری گوشی هوشمند خود دریافت خواهید کرد.

مدیریت وب سایت
دیدگاه کاربران 190 دیدگاه
 • shahram 27 اردیبهشت 1400 / 12:12 ب.ظ

  سلام وقت بخیر یعنی گوشی نو هم نیاز به شارژ اولیه 6 ساعتی نداره؟

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 9:10 ق.ظ

   سلام بهتره که انجام بدید تا طول عمر باتری افزایش پیدا کنه

 • elin 26 اردیبهشت 1400 / 6:42 ب.ظ

  سلام.وقتی ردمی نوت۹اس خریدم می‌تونستم کلاس آنلاین با ضبط نمایشگر خود گوشی انجام بدم ولی الان بعدا از یه مدت وقتی میخوام ضبط کنم صدا قطع. وصل میشه اگه صدای سیستم فقط باشه ولی اگه میکروفون باشه درستضبط میشه.لطفا بگید چیکار کنم که مثل اولش ضبط کنه

  • مدیریت وب سایت 27 اردیبهشت 1400 / 9:46 ق.ظ

   اگر آپدیت انجام دادین ممکنه از اون باشه بعد از هر آپدیت حتما بک آپ تهیه کنید و یک بار ریست فکتوری کنید

 • حسین ز 24 اردیبهشت 1400 / 8:34 ق.ظ

  سلام من تازه زدمی نوت ۱
  ۰ خزیذم
  ۷۰ بوذ وقتی خریدمش.الان بزارم تا چند کم بشه
  بعدش تا چقدر بزازمش تو شارژ

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 12:41 ب.ظ

   سعی کنید همیشه قبل از حداکثر قبل از 20 و حداقل تا 85 در شارژ قرار بدید

 • علیزاده 23 اردیبهشت 1400 / 11:38 ب.ظ

  سلام گوشی پوکو m3 خریدم روشن که کردم حدود ۵۵ درصد شارژ داشت چقدر باید بزنم به شارژ و بکشم از برق ؟ شارژ اولیه منظومه

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 12:40 ب.ظ

   طبق توضیحات سایت عمل کنید

 • افشین 23 اردیبهشت 1400 / 11:21 ق.ظ

  سلام گوشی نوت ۹sدارم میزنم شارژ تا۹۵ وقتی از شارژ میکشم یک درصد کم میکنه بدون کار کردن شیاومی اینجوریه یا فقط گوشی منه

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 12:39 ب.ظ

   سلام مشکلی نیست جناب

 • احمد 22 اردیبهشت 1400 / 4:10 ب.ظ

  سلام ببخشید نوت ۹ s وقتی ۹۷ از شارژ جداش میکنم میشه ۹۶ دلیلش چیه؟

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 12:38 ب.ظ

   به صورت کامل 97 پر نشده است

 • امیر 22 اردیبهشت 1400 / 1:03 ب.ظ

  سلام ببخشید من گوشی نوت ۹s دارم از 96 شارژو میکشم پنج درصد اولو سریع میاد پایین ولی اگه صد شارژ کنم زود پایین نمیاد دلیلش چیه گوشی رو هم miui رو بروزرسانی نکردم

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:09 ب.ظ

   سلام مشکلی نیست طبیعی هستش

 • Negin 22 اردیبهشت 1400 / 10:22 ق.ظ

  سلام من سه روزی هست که گوشی شیامی ،pocox3خریدم وکلا تو هر برنامه ای باشم چه اینستا چه گالری…به ازای هر ۷یا۸دقیقه یک درصد شارژ کم میکند آیا این طبیعی هست یا خیر به فروشنده مبایل مراجعه کنم؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:14 ب.ظ

   سلام بررسی کنید که لوکیشن، NFC و wifi، بلوتوث و اینترنت گوشی خاموش باشه حتماٌ

 • سلام خوب هستید 22 اردیبهشت 1400 / 6:49 ق.ظ

  ببخشید من گوشی شیائومی نوت ۸پرو خریدم برای شارژ اولیه باتری رو به ۱۷درصد رسوندن بعد ۵ساعت به شارژ زدم آیا به گوشی یا باتری ایراد می‌کنه .ممنون از لطفتون اگه جواب بدید.

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:22 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی نیست اگه تکرا نشه مشکلی پیش نمی آید

 • مهران 22 اردیبهشت 1400 / 1:46 ق.ظ

  سلام خسته نباشید ببخشید من به تازگی گوشی شیائومی ردمی ۹ خریداری کردم و وقتی که به دستم رسید ۶۰ درصد شارژ داشت اما همینکه دو سه دیقه باهاش کار کردم زود خالی میکرد بهد تنظیمات کارخانه زدم و حدود ۲ساعتو نیم گوشیمو به شارژ اولیه زدم ولی وقتی از شارژ درآوردم دیدم هیچ تغییری نکرده و الان با کار کردن خیلی معمولی هر ۶ دیقه یه درصد کم میکنه کلا تا به الان هم نذاشتم از ۲۰ کمتر و از ۸۰ بیشتر بشه شارژش اما باز به عنوان یک گوشی آکبند حس میکنم زود شارژ خالی میکنه چون من خوندم تو حالت معمولی حداقل ۲۴ ساعت شارژ باید نگه داره می‌خواستم بپرسم که آیا اگر گوشیمو کالیبره کنم مشکل حل خواهد شد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:24 ب.ظ

   سلام قبل کالیبره کردن حتماٌ دقت کنید: لوکیشن، NFC و wifi، بلوتوث و اینترنت گوشی خاموش باشه بعد اگه مشکلی داشتید کالیبره کنید

 • Amir 21 اردیبهشت 1400 / 2:53 ب.ظ

  سلام من یه پوکو ایکس تری پرو گرفتم خواستم بدونم که لازمه برای شارژ اولیه ۸ساعت بزنم شارژ یا نه ممنون میشم پاسخ بدید

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:27 ب.ظ

   سلام اگه بزنید بهتر هستش

 • ساجده 19 اردیبهشت 1400 / 4:07 ب.ظ

  سلام وقت بخیر گوشی من شیائومی نوت هشت هستش .می‌خوام بدونم زمان طبیعی از ۳۰ درصد تا صد در چه مدت باید شارژ بشع؟
  یعنی مدت زمانی که میگذره چقدر طبیعی هستش ؟
  من از ۶۰درصد نوشته بود ۳ ساعت باقی مانده.
  از ۶۰ تا ۱۰۰رصد چه تایمی باید شارژ بشه ی گوشی سالم

  • مدیریت وب سایت 21 اردیبهشت 1400 / 9:42 ق.ظ

   قدرت گوشی شیائومی ردمی نوت 8 توسط یک باتری لیتیوم یونی 4000 میلی آمپری تأمین می شود و از شارژ سریع 18 واتی پشتیبانی می کند اما شارژر ارائه شده فقط 10 وات می باشد.به طوری که در 30 دقیقه 30٪ از باتری را پر می کند، در حالی که شارژ کامل به حدود 1 ساعت و 15 دقیقه نیاز دارد.

 • Agah 18 اردیبهشت 1400 / 6:46 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی نوت9اس هست ،میخواستم بدونم چ زمانی ب شارژ و چ زمانی از شارژ بکشم؟

  • Matin 19 اردیبهشت 1400 / 11:49 ق.ظ

   با سلام در 20 درصد به شارژ بزنید و در 80 درصد از شارژ بکشید

 • فرشادد 18 اردیبهشت 1400 / 8:40 ق.ظ

  سلام من نوت ۹ t خریدم شارژش ۴۵ لود زدم شارژ ولی شارژ اولیه ۲ ساعت طول کشید که شارژ شده مشکلی نداره گوشی یا شارژر .
  لطفا جواب بدید .

  • Matin 18 اردیبهشت 1400 / 11:04 ق.ظ

   با سلام این گوشی نیاز به شارژ اولیه ندارد و فقط از 0 تا 100 بزنید کافی است

 • احمد 17 اردیبهشت 1400 / 6:03 ب.ظ

  سلام ببخشید من نوت ۹s دارم مثلا تا ۸۶ درصد شارژ میکنم بعد چهار پنج درصد اولش زود خالی میشه ولی بقیش خوبه؟

  • Matin 18 اردیبهشت 1400 / 11:03 ق.ظ

   با سلام تا 90 درصد بگذارید شارژ شود

 • افشین 16 اردیبهشت 1400 / 1:02 ب.ظ

  سلام گوشی نوت ۹s دارم وقتی صد میشه به شارژ شدن ادامه میده بهم گفتن نوت ۹s اینجوریه خودش سرد میشه درسته؟

  • parisa_akbari373 16 اردیبهشت 1400 / 1:17 ب.ظ

   با سلام خیر مشکلی ندارد

 • افشین 15 اردیبهشت 1400 / 9:03 ب.ظ

  سلام گوشیو تازه خریدم کابلو به کله شارژ قشنگ جا ننداختم کند شارژ شد هفت ساعت مشکلی پیش میاد؟

  • parisa_akbari373 16 اردیبهشت 1400 / 9:07 ق.ظ

   با سلام خیر مشکلی ندارد ولی برای محض اطمینان با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید
   021-88880221(داخلی 105)

 • رندوم 13 اردیبهشت 1400 / 7:57 ق.ظ

  سلام مدیر محترم
  لطفاً به سوالم جواب بدین..نظرات و پاسخ ها روخوندم اما سوالم برطرف نشد
  ردمی نوت۹t خریداری کردم شارژش۵۰بود تا۱۸درصد استفاده سپس به شارژ متصل کردم و۹۸٪قطع کردم.دفعات بعد هروقت نیازی ب گوشی ندارم روی۵۰ درصد میزان شارژ به شارژ و۹۰ درصد قطعش میکنم.
  الان هنگام بازی ریل ریسینک هر۳ الی۴دقیقه۱٪ تخلیه می‌کنه م ب نظرم خیلی سریعه برای باتری با ظرفیت ۶۰۰۰میلی آمپر زیادی سریعه..خیلی نگرانم لطفاً راهنمایی بفرمایید چکار کنم بزرگوار
  و بفرمایید روش دقیق کالیبره کردن گوشی چطوره؟ و آیا الان کالیبرش کنم فایده داره؟
  لطفاً بی پاسخ نگذارید ممنونم از شما دوست عزیزم.

  • Matin 13 اردیبهشت 1400 / 9:17 ق.ظ

   با سلام لطفا از این به بعد از این روش استفاده کنید
   در 20 درصد به شارژ بزنید و در 90 درصد از شارژ بکشید
   خیر به نظر برای گیم مشکلی نیست
   و کالیبره نیازی نیست ولی اگر میخواهید میتوانید انجام دهید

   • رندوم 13 اردیبهشت 1400 / 2:07 ب.ظ

    بسیار از شما ممنونم بخاطر سرعت در پاسخ گویی تون
    سالم و تندرست باشین در پناه خدا، دوست عزیزم.

 • ماهان 21 فروردین 1400 / 8:33 ق.ظ

  سلام . من گوشی ردمی نوت ۹ اس دارم و بعد از ۱۰۰ شدن مثل گوشیهای قدیمی به شارژ شدن ادامه میده . این تصور منه که این یک مشکل در گوشیمه یا واقعا دچار مشکل نرم افزاریه؟

  • haninezarat 21 فروردین 1400 / 12:04 ب.ظ

   سلام گوشی خود را ریست فکتوری کنید

 • goli 4 فروردین 1400 / 4:33 ب.ظ

  سلام وقت بخیر ببخشید من 5 ماه شیائومی نوت 9 پرو خریدم تو این مدت ی 4 باری که زدم به برق درست جا نمیزدم اول جرقه میزد بین آداپتور و پریز .کاری نشد همون50دقیقه قشنگ شارژ میکرد اما این بار زدم جرقه زد و 2 ساعت طول کشید از 12 درصد تا95 درصد این بار بادقت زدم و جرقه نزد ولی از اون دفعه 2 ساعت شارژمیکنه گوشیمو اصلا مثل دفعه های قبل تو ی ساعت شارژنمیشه مشکلش چیه؟ آداپتورشو باید عوض کنم یا باتری مشکلی پیدا کرده فکر میکنم اتصالی داره چون وسط شارژ یهو صفحه گوشی روشن شد این بار

  • مدیریت وب سایت 14 فروردین 1400 / 11:13 ق.ظ

   سلام به نظر آداپتور گوشی شما مشکل دارد با آداپتور دیگه تست کنید

 • مهدی 23 اسفند 1399 / 5:42 ب.ظ

  سلام من گوشیم نوت ۹پرو و احساس میکنم گوشی یکم زود شارژ خالی میکنه بنی شب شارژ باتری ۵۶٪بود صبح ک بیدار شدم دیدم شده ۵۰٪ بااین حال ک ن نت روشن بوده ن برنامه ای باز بوده لطفاً راه نمایی کنید یا این که گوشی هر ۵_۶ دقیقه. شارژ کم می‌کنه مثلاً ی فیلم میبینم ب مدت زمان ۱ساعت ۲۵_۳۰ ٪ کم میکنه

 • Eli 19 اسفند 1399 / 9:00 ب.ظ

  سلام
  می‌بخشید من برای شارژ اولیه از ۲۰ تا ۸۰ گذاشتم شارژ شد
  و الان میبینم گفتید باید تا ۱۰۰ باشه اما من تو باتری مشکلی حس نمیکنم به نظرتون ممکنه همین مورد باعث مشکل بشه در اینده؟

 • F 16 اسفند 1399 / 0:35 ق.ظ

  سلام گوشیم پوکو ایکس ۳ چند درصد بزنم ب شارژ چند درصد بردارم؟

 • ناشناس 15 اسفند 1399 / 6:43 ب.ظ

  سلام من گوشیم مثلا در ۱۲دقیقه ۱درصد کم میکرد الان ۳یا ۴ماهه گوشی را خریدم یه چند روزیه هر ۶یا ۷شارژش خالی میشه چرا میشه راهنمایی و جواب بدهید

 • مهسا 14 اسفند 1399 / 6:29 ب.ظ

  سلام من گوشیم نوت ۸پرو هست شیش ساعت برای شارژ اولیه گذاشتم مشکلی نداره؟؟

 • Ali 11 اسفند 1399 / 7:01 ب.ظ

  سلام. خسته نباشید . من گوشی poco X3 خریدم برای شارژ اولیه گذاشتم یه ذره خالی شد اما حدودا ۵۰ درصد شارژ داشت بعد زدم شارژ. ۱۰۰ درصد که شد نیم ساعت بعد گوشیو از شارژ بیرون کشیدم خواستم ببینم مشکلی برای گوشی به وجود نمیاد؟؟
  دوم اینکه برای دوام بیشتر باتری و طول عمر بیشتر ان باتری رو از ۲۰ تا ۸۰ شارژ کنم یا از ۳۰ تا ۸۰؟؟
  راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

 • سما 11 اسفند 1399 / 1:24 ق.ظ

  سلام من گوشیم نوت نه پرو هستش ۱۵ درصد میزنم ۹۵تا یه روز باتری نگه میداره در حالی که صد درصد دو روز …تا صد درصد واقعا مشکل داره اخه میگن تا صد بزارید خودکار جریان برق قطع میشه

 • داریوش 9 اسفند 1399 / 12:23 ب.ظ

  سلام من poco x 3 خریدم برای شارژ اولیه از ۲۰ زدم شارژ تا ۱۰۰ باید صبر میکردم از صفر میزدم؟

  • مدیریت وب سایت 9 اسفند 1399 / 1:06 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و صحیح می باشد

 • Mina 7 اسفند 1399 / 6:25 ب.ظ

  سلام من نوت ۹پرو خریدم وقتی میزنم به شارژ، هم شارژر هم گوشی یکم داغ می‌کنه مشکلی داره ؟

  • مدیریت وب سایت 9 اسفند 1399 / 1:05 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و طبیعی می باشد

  • زهرا 25 اسفند 1399 / 2:07 ب.ظ

   نه عزیزم این مورد عادیه🙂🙂

  • ماهان 21 فروردین 1400 / 8:25 ق.ظ

   تو دمای بالاتر از دمای استاندارد اتاق قرارش نده و گرنه اداپتورت دچار مشکل میشه و از رابط استفاده کن و حتما بدون هیچ گاردی بزنش به شارژ تا باتری بتونه نفسی تازه کنه . من خودم تا یک هفته پیش مشکل داغی گوشی و شارژر رو داشتم که برطرف شد

 • نعمت الله 7 اسفند 1399 / 4:33 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشی نوت 9 پرو گرفتم شارژ اولیه شیش ساعت گذاشتم تو شارژر بعدش کلا تا حالا سه بار باتری را شارژ کردم اون سه بار هم تا صددرصد شارژ شده آیا مشکلی پیش نمیاد .چون از این قانون 20-80خبر نداشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • زهرا 25 اسفند 1399 / 2:08 ب.ظ

   مشکلی پیش نمیاد چون گوشی نو هست

 • mamade 6 اسفند 1399 / 12:18 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من دیروز poco x3 گرفتم 64% شارژ داشت الان منتظرم تموم شه بعد بزنم شارژ.
  نیازه هشت ساعت مث گوشی های قدیمی تو شارژ باشه یا نه؟
  چقدر شد بکنمش؟
  ممنون

  • Hamed 20 فروردین 1400 / 11:25 ق.ظ

   سلام گوشی تازه گرفتم poco x3چقدر باید زیر شارژ باشه شارژ اولیه

   • haninezarat 21 فروردین 1400 / 12:01 ب.ظ

    سلام یازی به شارژ اولیه نیست

 • محمدرضا 28 بهمن 1399 / 0:00 ق.ظ

  سلام داداش خوبی
  سلام داداش خوبی من یه گوشی poco x3 دارم یکم با بآتریس مشکل دارم کمتر از یه هفته س ک خریدم کد تست باتری رو زدم *#*#6485#*#* و نشون good این خوبه یا بد؟ آخه دیدم یه جا نوشته بود اکسلنت و گریت هم داره

  • مدیریت وب سایت 28 بهمن 1399 / 9:30 ق.ظ

   سلام روزتون بخیر دوست عزیز نکته های شارژ اولیه را حتما رعایت کنید و همچنین باتری گوشی را کالیبره کنید

   • علیسان 24 اسفند 1399 / 11:06 ق.ظ

    سللام برای شارژ اولیه گوشی نوت نه اس چند ساعت مناسبه؟شش یا هشت ساعت؟

 • رضا 27 بهمن 1399 / 4:41 ب.ظ

  سلام من نوت 9اس خریدم بعد خالی شدن باتری و زدن به شارژ بخاطر کاری که پیش اومد 40درصد کشیدم بعد صبر کردم بشه 15درصد زدم به شارژ نزدیک 4ساعت طول کشید پر بشه مشکلی هستش؟؟؟

  • مدیریت وب سایت 28 بهمن 1399 / 9:50 ق.ظ

   سلام نه جناب مشکلی پیش نمیاد اما بهتره که طبق نکات سایت رعایت کنید برای طول عمر بیشتر باتری

   • محدثه 5 اسفند 1399 / 7:51 ب.ظ

    سلام من گوشی شیائومی نوت ۹sدارم و ده روز هم از خرید گوشی نمی‌گذره وقتی گوشی رو ۱۰۰درصد شارژ میکنم دو روز دیگه ۲۰درصد میشه ولی وقتی گوشی رو ۸۰درصد شارژ میکنم یکروز هم نمی‌گذره که تموم میشه مشکل از چیه؟

    • مدیریت وب سایت 6 اسفند 1399 / 10:09 ق.ظ

     سلام خدمت شما باتری گوشی را کالیبره کنید درست می شود

     • پیوند 14 اسفند 1399 / 7:01 ب.ظ

      کالیبره میشه

 • Mohadeseh Bahiraei 26 بهمن 1399 / 12:52 ب.ظ

  سلام من گوشیم poco x3 می‌خوام بدونم چنددرصد شد بزنمش شارژ و کی از شارژر درارمش؟؟

  • مدیریت وب سایت 27 بهمن 1399 / 9:33 ق.ظ

   سلام دوست عزیزبین بازه 20 تا 90 درصد همیشه شارژ کنید

 • محمد 23 بهمن 1399 / 3:37 ب.ظ

  سلام، خسته نباشید، من نوت ۹ اس خریدم، برای شارژ اولیه ابتدا باید کامل شارژ باطری تخلیه(=خاموش) بشه یا خیر؟

  • مدیریت وب سایت 25 بهمن 1399 / 9:49 ق.ظ

   سلام خیر هر چقدر که شارژ بود مهم نیست باید شارژ اولیه انجام بشه جناب اونی که شما گفتید برای کالیبره کردن باتری استفاده میشود

 • علی 22 بهمن 1399 / 6:26 ب.ظ

  سلام. میشه از شارژر 9s برای نوت هشت استفاده کنیم؟ یعنی مشکلی بوجود نمیاد؟چون شارژراش کوچیک و بزرگه

  • مدیریت وب سایت 23 بهمن 1399 / 9:54 ق.ظ

   بهتره که از شارژر مخصوص خودش استفاده کنید ، اما اگر ولتاژ ورودی و آمپر یکی باشد مشکلی پیش نمی آید

 • Aramesh 21 بهمن 1399 / 12:32 ب.ظ

  سلام من گوشیم پنج ماه پیش خریدم ردمی نوت هشت هست هر ۶ دقیقه یک درصد خالی میکنه و از ۳۰ درصد تا ۸۰ درصد به شارژ میزنم حدود یک ساعت طول میکشه باتریش مشکل داره؟!

 • حمید 18 بهمن 1399 / 5:13 ب.ظ

  سلام وقت بخیر …چند سوال داشتم در مورد گوشی پوکو X3 :
  1) تقریبا یک هفته میشه که گوشی رو خریدم ، احساس کردم گوشی داره زودتر از حد معمول شارژ خالی میکنه ، پس شروع به گرفتن زمان شدم ، طبق برآورد من :
  _ هر 8 دقیقه = کاهش 1% شارژ در اینستاگرام (البته گاهی مواقع هر 6 یا 7 دقیقه هم شارژ یک درصد شارژ خالی میکنه)
  _ هر 10 دقیقه = کاهش 1% شارژ در حالت معمول بدون استفاده از اینترنت
  _ دیدن فیلم در فیلیمو به مدت 1 ساعت 10 دقیقه = 13% کاهش مصرف شارژ
  _ در بعضی مواقع هر دو ساعت که گوشی هیچ کاری انجام نمی ده 1% شارژ کم میکنه که البته در یک Range مشخص مثلا در بازه 50% تا 47% هر دوساعت 1% در صد کم میشه و دوباره هر 8 یا 12 ساعت یک درصد کم میکنه
  من موضوع رو به فروشنده اطلاع دادم و گفت باید چندین بار گوشی رو (15% تا 95% ) شارژ کنید تا اصطلاحاً گوشی کالیبره بشه
  به نظر شما باتری حالت عادی یا نرمالی داره و گفته فروشنده صحیح بوده؟
  2) فروشنده در زمان خرید متذکر شد که ” این گوشی ها نیاز به شارژ اولیه نداره و تنها به 15% رسید بزنید به شارژ تا 95% ” ، آیا این روش شارژ به صورت مداوم و متوالی باشه ایرادی نداره و مشکلی برای باتری ایجاد نمیکند . اگر به جای این روش در زمانی که گوشی در 19% پیغام اتصال شارژ را داد ، گوشی رو به شارژ متصل کرده و در 92 درصد از شارژ جدا کنیم ، ایرادی نداره ؟
  ممنونم از شکیبایی شما

  • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 11:06 ق.ظ

   سلام وقت بخیر مشکلی نداره فک میکنم مهم این هست که به باتری شما فشار وارد نشود و تا عمر طولانی تری داشته باشه گوشی خودتون را بر روی پاور سیو قرار دهید برای ذخیره بیشتر نیرو. درباره باتری گوشی هم به سادگی خراب نمیشود.

  • علی 27 بهمن 1399 / 2:17 ب.ظ

   سلام منم دقیقا مثل از توعم مصرف باتریم ولی کالیبره کنی درس میشه تو نت بزن آموزش کالیبره

   • مدیریت وب سایت 28 بهمن 1399 / 9:51 ق.ظ

    ممنون از راهنماییتون

 • حسین 18 بهمن 1399 / 12:49 ب.ظ

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم چگونه گوشی نوت نه پرو را با می تونم شارژ عادی شارژ کنم

  • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 11:09 ق.ظ

   بهتره با شارژر اصلی شارژ بشود

 • حمید 16 بهمن 1399 / 5:18 ب.ظ

  سلام وقت بخیر … من از نمایندگی گوشی POCO X3 گرفتم و فروشنده نحوه شارژ رو کفت به 15% رسید بزنین به شارژ تا 95% . این روش شارژ درسته ؟

  • مدیریت وب سایت 18 بهمن 1399 / 1:00 ب.ظ

   بله دقیقا درسته

 • ساحل 16 بهمن 1399 / 3:04 ب.ظ

  سلام من نوت 9پرو گرفتم.فروشنده بهم گفت که پنج ساعت شارژ اولیه بذار و منم اطلاع نداشتم گذاشتم.برای باتری مشکلی پیش میاد ؟

  • مدیریت وب سایت 18 بهمن 1399 / 1:00 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • میران 16 بهمن 1399 / 0:19 ق.ظ

  سلام ، من پوکو x3 خریدم ، برای شارژ مجددش باید چند درصد باشه بزنم شارژ ؟؟؟ ۰ ,۵ ،۱۰ یا ۲۰ درصد ؟؟؟

  • مدیریت وب سایت 18 بهمن 1399 / 12:59 ب.ظ

   سلام زیر 20 بزنید شارژ

   • Abbas 18 بهمن 1399 / 2:32 ب.ظ

    شارژ اولیه گوشی که ۶ساعت شارژ بشه درسته؟

    • مدیریت وب سایت 18 بهمن 1399 / 6:10 ب.ظ

     سلام بله مشکلی نیست در باتری های جدید این مشکل وجود نداره و الزام به شارژ اولیه نمی باشد

 • مریم 15 بهمن 1399 / 11:55 ق.ظ

  سلام. یک هفته است ردمی نوت ۹s گرفتم. چهار ساعت شارژ اولیه هم گذاشتم.
  اپ accu battery نصب کردم. سلامت بانذی رو نود و یک درصد نشون میده.
  این طبیعیه؟
  و اینکه در حالی که با گوشی کار میکنم یا به نت وصلم هر پنج دقیقه یک درصد شارژ کم میکنه. باتری مشکلی داره؟

  • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 11:12 ق.ظ

   سلام میتونید پاور سیو دستگاه را روشن کنید تا مصرف باتری کمتر شود

   • Nafise 17 اسفند 1399 / 5:44 ب.ظ

    سلام وقت بخیر
    من ۴روز هست که شیائومی نوت۹اس خریدم و برای شارژ اولیه وقتی شارژ گوشی ۱۸ درصد بود زدم به شارژ و وقتی ۱۰۰ شد از شارژ کشیدم. و قانون۸۰-۲۰ رو نمیدونستم. گاهی وقتی ۱۰۰درصد هست و از شارژر خارج میکنم گوشیو بعد یک دقیقه ۳/۴ درصد شارژش کم میشه تا ۹۵ درصد و بعد از اون تقریبا هر۵دقیقه ۱ درصد شارژ کم میکنه. آیا باتری گوشیم مشکلی داره؟

 • مهتاب 15 بهمن 1399 / 11:51 ق.ظ

  یه سوال داشتم در مورد ردمی نوت 9s . تازه گرفتم.
  زمانی که به نت متصله و توی واتس اپ و اینستاگرام هستم یا کارای معمولی انجام میدم توی هر چهار یا پنج دقیقه یک درصد شارژ خالی میکنه اما اگه باهاش کار نکنم اصلا شارژش تکون نمیخوره.
  باتری مشکلی نداره؟

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 4:27 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • محمد رضا 15 بهمن 1399 / 1:23 ق.ظ

  سلام من نوت 9 اس خریدم میشه لطف کنید سوالم رو جواب بدید؟ من از ساعت 9 صبح تا 5 عصر با نت روشن توی اینستاگرام و واتساپ کار میکنم و از صد تا ده درصد گوشی فقط 8 ساعته این موضوع یعنی باتری مشکل داره؟؟!

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 10:17 ق.ظ

   سلام مقدار ار کمی هست؟ با توجه به مصرف شما طبیعی هست

   • محمد رضا 15 بهمن 1399 / 11:23 ق.ظ

    پس طبیعی هستش خیلی ممنون از پاسخگویی سریعتون لطف کردید🌹🌹🌹

 • Arian 14 بهمن 1399 / 10:03 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی نوت 8 پرو 11 ماه خریدم گوشی از 30 تا 100 شارژ میکنم اگر من از 30 تا 95 شارژ کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون 80 خیلی کمه

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 10:15 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

   • آرتین 18 بهمن 1399 / 7:22 ب.ظ

    سلام من نوت ۹ پرو دارم
    سیو خورده ای درصد میزنم تن شارژ
    ۸۰بر میدارم
    همین میزان خوبه
    یا تا۹۰ببرم؟

    • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 11:03 ق.ظ

     مشکلی نیست بهترین حالت شارژ را انجام میدید فقط توجه کنید که حداقل زیر 20 و بالا تر از 90 نرود تا عمر باتری طولانی تر شود

 • Saro rahimi 14 بهمن 1399 / 6:35 ب.ظ

  سلام ببخشید یک گوشی شیائومی نوت9باید درچند دقیقە یک درصد مصرف کند؟؟

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 10:19 ق.ظ

   سلام مشخص نیست. این زمان بسته به میزان استفاده شما متغیر می باشد

 • Arian 14 بهمن 1399 / 12:50 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشیم شیائومی نوت 8 پرو حدود 10 ماه خریدم تا الان به 30 که میرسید میزدم شارژ تا 100 الان من از 30 بزنم تا 97 یا 95 مشکلی پیش نمیاد چون 80 کمه برای من

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 10:43 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی پیش نمیاد

 • فاطمه 11 بهمن 1399 / 9:42 ب.ظ

  سلام
  ببخشید یه سوال داشتم
  من گوشیم ردمی نوت۹ پرو هستش،. یه هفته اس که گرفتمش
  کار خاصی هم انجام ندادم و فقط حدود۴ ساعت زدم شارژ اولیه,همچنین اینکه هیچ اپلیکیشن سنگین و یا هیچ گیمی تو گوشیم ندارم،
  اما از نیم ساعت بعد اینکه گوشیم رو دستم میگیرم مثلا وقتی واتس اپ چک میکنم یا مثلا فیلم میبینم،یه قسمتی چ پشت گوشی،سمت چپ دوربین گرم میشه,داغ نه اما گرم میشه و من اون قسمت گرماشو گاهی از روی کاور هم حس میکنم،
  میخواستم بپرسم طبیعیه این گرما و برای بقیه دوستان هم هست یا خیر؟
  واقعا پیشاپیش ممنون بابت پاسخگویی.

  • مدیریت وب سایت 12 بهمن 1399 / 11:19 ق.ظ

   سلام بله طبیعی هست و مشکلی ندارد

 • Yds 9 بهمن 1399 / 5:31 ب.ظ

  سلام من شیائومی پوکو x3 خریدم.برای شارژ اولیه گزاشتم تا ۱۰۰برسه و تا ۱۰۰شد از شارژ کشیدمش.و۸ساعت نزاشتمش آیا مشکلی داره؟لطفا

  • مدیریت وب سایت 11 بهمن 1399 / 10:55 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و درست می باشد

   • سروش 12 بهمن 1399 / 3:04 ب.ظ

    سلام یک هفتس نوت ۹ پرو خریدم اما وقتی تا ۸۰ شارژ میکنم از ۸۰ تا ۷۵ رو یکم زود شارژ خالی میکنه اما بعدش درست میشه آیا مشکلی داره باتری؟؟

    • مدیریت وب سایت 13 بهمن 1399 / 2:53 ب.ظ

     سلام خیر مشکلی ندارد

 • محمد 8 بهمن 1399 / 2:44 ب.ظ

  سلام من نوت ۹اس خریدم ۸ساعت هم فروشنده گفت بزنم به شارژ زدم و گوشی زود شارژ خالی میکنه چیکار کنم

  • مدیریت وب سایت 8 بهمن 1399 / 3:11 ب.ظ

   در صورتیکه مصرف باتری غیر طبیعی هست با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید

 • محمد 8 بهمن 1399 / 2:36 ب.ظ

  سلام من مدت ۹اس خریدم خیلی زود شارژ خالی میکنه باید چیکار کنم

  • مدیریت وب سایت 8 بهمن 1399 / 2:44 ب.ظ

   سلام با شرکت گارانتی کننده کالا تماس بگیرید

   • سروش 10 بهمن 1399 / 2:35 ب.ظ

    باتری از ۸۰ تا ۷۵ زود خالی میشه بعد درست میشه آیا مشکلی داره؟؟

    • مدیریت وب سایت 11 بهمن 1399 / 10:54 ق.ظ

     سلام خیر مشکلی ندارد

 • Kamyar 8 بهمن 1399 / 10:24 ق.ظ

  سلام من گوشی نوتی9پرو خریدم شارژ اولیه ۵۰درصد بود بعد من زدم تو شارژ تا90الان زودباطری خالی می کنه آیا باطری مشکل داره یا نه

  • مدیریت وب سایت 8 بهمن 1399 / 10:46 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • احمدرضا 7 بهمن 1399 / 12:55 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من به تازگی گوشی شیائومی پوکو ایکس ۳ گرفتم برای شارژ اولیه تا ۴ ساعت گذاشتم مشکلی نداره یا باید بیشتر میذاشتم؟؟

  • مدیریت وب سایت 7 بهمن 1399 / 5:40 ب.ظ

   برای بار اول تا زمان 100 درصد بزنید شارژ

  • علی 20 بهمن 1399 / 2:49 ب.ظ

   سلام خسته نباشید من گوشی ردمی نوت 8دارم داخل کلش ک بازی میکنم بالا اثر انگشت پیش دوربین داغ میشه میخواستم ببینم طبیعی هستش
   و بعدش دمای گوشی چقدر باید باشه

   • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 4:55 ب.ظ

    سلام بله طبیعی هست و دمای گوشی تا حدی که قابل تحمل باشه طبیعی می باشد

 • سجاد 6 بهمن 1399 / 10:12 ب.ظ

  سلام من گوشی شیائومی x3 خریدم 56 درصد شارژ داشت
  الان از این 56 درصد استفاده کنم بعد بزنم به شارژ یا همین الان از 56 بزنم تا صد در صد بره بعد استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

  • مدیریت وب سایت 7 بهمن 1399 / 12:45 ب.ظ

   استفاده کنید بعد بزنید به شارژ

 • شهرزاد 6 بهمن 1399 / 7:04 ب.ظ

  سلام. وقتتون. بخیر من گوشی. شیائومی نوت9پروگرفتم تا شارژ کامل 2ساعت. طول می‌کشه!مگه. این گوشی ها قابلیت. فست شارژ ندارن؟واینکه واسه. شارژ از پاور بانک شرکت شیائومی استفاده کنیم. بهتر نیست؟

  • مدیریت وب سایت 8 بهمن 1399 / 1:19 ب.ظ

   سلام بله فست شارژ هستند و 2 ساعت زمان نرمال هست. پاوربانک شیائومی استفاده کنید بهترین گزینه تو بازار هست

  • بهار 23 بهمن 1399 / 9:30 ب.ظ

   از من تو ۴۰دیقه شارژ میکنه

 • Javad 6 بهمن 1399 / 9:37 ق.ظ

  سلام مرسی بابت راهنمایی هاتون،من گوشی نوت ۹پرو خریدم ولی شارژ اولیه نذاشتمش،فقط یک بار تا دو درصد باتریش رفت بعد گذاشتم صددرصد شد،حالا با توجه به اینکه من شارژ اولیه رو انجام ندادم باید چیکار کنم؟

  • مدیریت وب سایت 6 بهمن 1399 / 10:33 ق.ظ

   نیازی به شارژ اولیه نمی باشد فقط نزارید باتری گوشی زیر 10 درصد بیاد و تا 100 درصد هیچ وقت شارژ انجام ندهید تا عمر باتری بیشتر شود

 • Mohamad 5 بهمن 1399 / 11:48 ق.ظ

  من گوشی نوت ۹ خریدم از ۱۰۰ درصد به ۹۸ درصد سریع میرسه ولی بقیه روند تخلیه باتری عادیه. ایا مشکلی داره؟!

  • مدیریت وب سایت 5 بهمن 1399 / 1:41 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

   • مهدی 11 بهمن 1399 / 2:30 ق.ظ

    سلام وقتتون بخیر من نوت۹ اس شیاومی گرفتم مشکل ندارم گوشی شب تا صبح باشه یعنی خودکار برسه۱۰۰درصد قطع میکنه؟

    • مدیریت وب سایت 11 بهمن 1399 / 10:53 ق.ظ

     سلام خیر امکانپذیر نمی باشد و این کار توصیه نمی شود

 • پوریا 5 بهمن 1399 / 11:19 ق.ظ

  سلام من گوشی نوت ۹ خریدمبار اول یادم رفت شارژ و خالی نکردم و۲۰درصد که بود به شارژ متصل کردمش ایا اشکالی داره وبه گوشی صدمه ای وارد شده؟
  با تشکر

  • مدیریت وب سایت 5 بهمن 1399 / 1:40 ب.ظ

   سلام مشکلی ندارد نگران نباشید

 • Aram 3 بهمن 1399 / 9:15 ب.ظ

  سلام گوشی نوت ۹پروگرفتم وشارزاولیه که سی درصد بود راهف ساعت تقریباگذاشتم شارژبود بااین عملم به گوشی صدمه ای وارد شده یا درباتری گوشی خللی پیش میاد؟

  • مدیریت وب سایت 4 بهمن 1399 / 11:39 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی پیش نمیاد

 • محمد مهدی 1 بهمن 1399 / 9:46 ب.ظ

  سلام من تازه گوشی نوت ۸ خریدم بعد شارژ اولیه باید چند ساعت توی شارژ باشه

  • مدیریت وب سایت 4 بهمن 1399 / 11:39 ق.ظ

   برای بار اول تا زمان 100 درصد

 • یوسف 1 بهمن 1399 / 0:37 ق.ظ

  من نوت ۸ دارم چرا وقتی میزنم شارژ مثل سامسونگ زیرش نمینویسه شارژ سریع

  • مدیریت وب سایت 1 بهمن 1399 / 3:54 ب.ظ

   سلام وقت به خیر شارژر شما شارژر فست شارژ نیست

 • امیرحسین 28 دی 1399 / 10:20 ب.ظ

  سلام من گوش نوت ۸ پرو خریدم بار اول یک ساعت و نیم استفاده طول کشید که شارژ بشه ولی الان ۲ ساعت طول می کشه یک هفته هم بیشتر طول نکشیده است تا من گوشی را خریدم آیا عادی است این روند یا باتری گوشی ام مشکل دارد؟؟؟

  • مدیریت وب سایت 29 دی 1399 / 12:09 ب.ظ

   سلام بله طبیعی هست و مشکلی ندارد

  • Matin 12 بهمن 1399 / 8:20 ب.ظ

   سلام من گوشیم نوت ۸ معمولیه وقتی خریدم گفتن زیر ۱۰ درصد بزنم به شارژ بالا ۹۰ درصد بکشم مشکلی ندارد؟؟

   • مدیریت وب سایت 13 بهمن 1399 / 2:51 ب.ظ

    سلام نحوه صحیح شارژ کردن دقیقا به همین روش می باشد

 • Saeid 27 دی 1399 / 11:02 ب.ظ

  سلام خسته نباشی من نوت پرو خریدم از گوشی راضی هستم .بعد از خرید زیاد داخل شارژ نبود در حد چند ساعت مشکلی که پیش نیومده ؟
  بعد از اون آیا درسته هر چند وقت بزاری باطری گوشی خالی بشه در حالت خاموش بزنی ب شارژ تا ۱۰۰ شد بکنی ؟
  اگه میشه یه راهنمایی کامل در مورد باطری جدید گوشی انجام بدهید
  ؟
  با کمال تشکر

  • مدیریت وب سایت 28 دی 1399 / 0:16 ق.ظ

   سلام روش صحیح به این صورت هست که گوشی که به دست شما رسید هر میزان شارژ داشت از اون استفاده کنید تا خالی بشه بعد تا 100 درصد شارژ کنید برای بار دوم و سوم نیازی نیست تا 100 درصد کامل شارژ کنید و هیچ وقت نزارید شارژ باتری شما به زیر 10 درصد برسه.

   • Sheyda 24 بهمن 1399 / 7:39 ق.ظ

    ببخشید من راستش نمی‌دونستم و از همون اول گوشیمو به شارژ زدم و باهاش کار نکردم آیا این مشکل زا است؟؟؟؟؟

    • مدیریت وب سایت 25 بهمن 1399 / 9:45 ق.ظ

     سلام مشکلی نداره از این به بعد رعایت کنید مشکلی پیش نمیاد

 • زینب 25 دی 1399 / 1:24 ق.ظ

  سلام من برای گوشی نوت 8 هفت ساعت شارژاولیه زدم خوبه

  • مدیریت وب سایت 25 دی 1399 / 10:20 ق.ظ

   سلام بله مشکلی نیست

 • بی نام 22 دی 1399 / 6:15 ب.ظ

  درود ردمی نوت ۸ خریداری کردم ۴۰ درصد داشت و الان ۱۶ درصد شده. برای بار اوله قراره شارژ بشه . مطابق دستور بالا شارژ متصل کنم و قبل از ۱۰۰ درصد شارژ کامل از برق بکشم ؟ همین کافیه؟

  • مدیریت وب سایت 22 دی 1399 / 6:26 ب.ظ

   سلام بله دقیقا

 • حسین 20 دی 1399 / 0:56 ق.ظ

  سلام ببخشید من گوشی شیائومی دارم ولی نمی‌دونم چند درصد به شارژ وصلش کنم همیشه و چند درصد از شارژ بکشم شارژ اولیه گوشی منظورم نیس بعد از اون میگم برای همیشه باید چیکار کنم

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:20 ق.ظ

   سلام هیچ وقت نزارید گوشیتون از شارژ خالی بشه و زمان شارژ تا درصد 80 تا 90 درصد بهترین میزان شارژ هست هیچ وقت تا 100 درصد شارژ نکنید

 • eli 19 دی 1399 / 4:17 ب.ظ

  سلام من گوشی شیائومی نوت ۹ پرو خریدم برای شارژ اولیه فقط گذاشتم تا ۱۰۰ بیاد بعد از شارژ در اووردم ایا باید میذاشتم چند ساعت توی شارژ میموند ؟و اینکه دوباره که میره تاصد ار ۱۰۰ تا ۹۵ زود خالی میشه بعد کم کم خالی مبشه ایا این یعنی گوشی مشکلی داره ؟ یا طبیعیه یا بستگی ب شارژ اولیه داره

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:21 ق.ظ

   سلام نه نباید جند ساعت تو شارژ بمونه و بهترین میزان برای شارژ اولیه تا 100 درصد هست. بابت سوال دوم مشکلی نیست و طبیعی هست

 • عرفان 18 دی 1399 / 10:12 ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ببخشید من نوت نه پرو دارم ..روز اولی که خریدم 60 درصد داشت زدمش توی شارژ و 98 که شد کشیدمش بنظرتون برای باتری اشکالی نداشت؟؟

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:21 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • mina 18 دی 1399 / 2:53 ب.ظ

  سلام من یه هفته نوت نه پرو گرفتم هر وقت شارژش میکنم تا ده یا پانزده درصد اولو خیلی زود کم می‌کنه بعدش اوکی میشه مشکل داره باتری؟
  باید چیکار کنم

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:22 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و طبیعی هست

 • متین 14 دی 1399 / 11:40 ب.ظ

  سلام من نوت هشت پرو‌خریدم شارژاولیه نزاشتم و اولش۴۵درصد داشت گزاشتم هجده درصد بشه و زدم شارژ وقتی۹۸شدکشیدم و حدودیک و‌نیم ساعت طول کشید؟عملکردم درسته؟؟

  • مدیریت وب سایت 15 دی 1399 / 1:01 ب.ظ

   سلام بله دقیقا درسته

 • حدیث 8 دی 1399 / 6:49 ب.ظ

  سلام من من تازگیا شیائومی نوت ۹خریدم و برای شارژ اولیه ۱۹ درصد زدم تا ۱۰۰ ولی یکساعت الی یکساعتو ربع بیشتر طول نکشید که ۱۰۰٪شد این مدت کم نیست؟

  • مدیریت وب سایت 9 دی 1399 / 1:36 ب.ظ

   سلام نه رمان کافی می باشد و درست می باشد

 • محمد 7 دی 1399 / 9:37 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشی شیامئومی نوت۹sخریدم ۶ساعت گذاشتم شارژباسه اولیه.بعد که برداشتم ۹۹درصد بود آیا مشکلی داره۶ساعت خوبه شارژ اولیه

  • مدیریت وب سایت 8 دی 1399 / 1:16 ب.ظ

   سلام بله 6 ساعت مناسب می باشد و مشکلی ندارد

  • زهرا 24 فروردین 1400 / 11:15 ب.ظ

   سلام من پوکوx3 تازه خریدم واسه شارژ اولیه چند ساعت بزارم بمونه تو شارژ؟ 2ساعت کافیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 • ali 7 دی 1399 / 1:57 ق.ظ

  سلام ، من دو روز پیش گوشی note 9s خریدم و به اشتباه واسه شارژ اولیه ۸۰ درصد گذاشتم شارژ بشه و متاسفنه الان شارژش زود خالی میشه ، میشه کاری کرد که به حالت اولیه و نرمال برگرده؟

  • مدیریت وب سایت 8 دی 1399 / 1:13 ب.ظ

   سلام نه متاسفانه راهی نست

 • رضا 6 دی 1399 / 8:32 ب.ظ

  سلام گوشی نوت ۹خریدم واسه بار اول چقدر بزنم شارژ؟

  • مدیریت وب سایت 6 دی 1399 / 9:24 ب.ظ

   بار اول تا زمان ۱۰۰ درصد برای باقی موارد از همین مقاله پیروی کنید

 • علی سرلک 4 دی 1399 / 4:25 ب.ظ

  سلام من گوشی ردمی نوت ۸ ۴ماه هست خریدم از صفر تا۸۹ ک میاد خیلی داغ میشه ولی بعدش ب نود میرسه خنک میشه میخاستم ببینم طبیعیه اشکال ندارع کلگی شارژر داغ می‌کنه خود گوشی داغ نمیشه
  میخاستم ببینم مشکل داره شارژر

  • مدیریت وب سایت 6 دی 1399 / 3:31 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و طبیعی هست

 • محمد 2 دی 1399 / 10:52 ب.ظ

  سلام.من گوشی نوت 8 خریدم،فروشنده بهم گفته تا هفت ساعت باید داخل شارژ اولیه باشه،آیا این کاری درسته؟

  • مدیریت وب سایت 3 دی 1399 / 1:37 ب.ظ

   سلام خیر به هیچ عنوان از آموزش بالا استفاده کنید

 • Mohadese 1 دی 1399 / 7:31 ب.ظ

  سلام من چهار روزه که گوشی شیائمی نوت ۸پرو خریدم
  و در هر یک ساعت ۱۰درصد از شارژ باتریم کم میشه شایدم بیشتر
  باتری مشکل داره ؟

  • مدیریت وب سایت 2 دی 1399 / 10:14 ق.ظ

   سلام تو این مدت اگر با گوشی کار نمیکنید و خود به خود خالی میکنه مشکل داره در غیر اینصورت طبیعی می باشد.

 • سمیه 28 آذر 1399 / 4:00 ب.ظ

  سلام و عرض ادب
  من mi10 lite گرفتم، ظاهرا گوشی برای تست روشن شده بوده و وقتی به دست من رسید، خاموش شد. یعنی برای بار اول، مجبور شدم گوشی رو با حالت تخلیه کامل باتری به شارژ بزنم. این صدمه ای به باتری زده یا نه؟ممنون

  • مدیریت وب سایت 29 آذر 1399 / 9:54 ق.ظ

   سلام نه مشکلی ندارد تا زمان 100 درصد به شارژ بزنید و استفاده کنید

 • محمد 22 آذر 1399 / 10:22 ب.ظ

  من گوشی شیاعومی نوت ۸ مورد خریدم
  آن را چند ساعت در شارژ (شارژ اولیه ) بگزارم؟

  • مدیریت وب سایت 23 آذر 1399 / 11:56 ق.ظ

   سلام تا زمان 100 درصد

 • پبمان 22 آذر 1399 / 9:09 ق.ظ

  سلامی گوشی من ردمی ۹ هست ۲ ساعت و نیم شارژ اولیه خوبه چون باتری یکم زود خالی میکنه

  • مدیریت وب سایت 22 آذر 1399 / 9:10 ق.ظ

   بله مناسب می باشد.

   • Mohamad 28 آذر 1399 / 12:44 ب.ظ

    من نوت ۹sگرفتم چقدر زمان برا شارژ اولیه مناسبه؟

    • مدیریت وب سایت 29 آذر 1399 / 9:53 ق.ظ

     سلام تا زمان 100 درصد

 • Sarina 9 آذر 1399 / 8:24 ب.ظ

  سلام من گوشی شیامیk20خریدم و 4ساعت به شارژ اولیه زدم آیا ضرر دارد

  • مدیریت وب سایت 10 آذر 1399 / 3:26 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • Nozar 5 آذر 1399 / 11:12 ق.ظ

  ۴ ساعت شارژ اولیه ضرری ب باتری میزنه؟

  • مدیریت وب سایت 6 آذر 1399 / 10:48 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *