شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی چگونه است؟ + چک کردن سلامت باتری

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی چگونه است؟ + چک کردن سلامت باتری شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی : چگونه عمر باتری گوشی خود را افزایش دهیم؟

کاربران گوشی‌های هوشمند به طور معمول همیشه در جستجوی عمر باتری بیشتر هستند. در حالی که شارژ سریع هر روز ما را سرپا نگه می‌دارد و عدم وجود باتری‌های قابل تعویض به این معنی است که باتری‌های لیتیوم یونی محصور در گوشی‌های هوشمند ما، پس از مدتی قدیمی و خراب می‌شوند. در واقع اگر یک سال یا بیشتر، یک تلفن را در دست داشته باشید، احتمالاً متوجه شده‌اید که باتری به اندازه زمانی که تازه آن را خریده بودید دوام ندارد. در واقع پس از یک تا دو سال استفاده بسیاری از گوشی‌ها با یک بار شارژ می‌توانند فقط یک روز را پشت سر بگذارند. این موضوع با بالا رفتن عمر گوشی بیشتر دیده خواهد شد و هر سال شاهد عمر کمتر باتری در گوشی‌های هوشمند خواهیم بود. در واقع ما هرگز استفاده‌ی درست از باتری‌های گوشی‌های هوشمند را یاد نگرفته‌ایم. در نتیجه استفاده صحیحی نمی‌توانیم از آن داشته باشیم و مدام با رفتارهای غلط مان باعث خراب شدن زودهنگام باتری گوشی خود می‌شویم. در این مطلب به جزییاتی در این زمینه خواهیم پرداخت.

همانطور که اشاره کردیم، متأسفانه، با افزایش عمر دستگاه، ظرفیت باتری نیز کاهش می‌یابد و دوام آن روز به روز کمتر می‌شود. با این حال، مواردی وجود دارد که می‌توانید برای افزایش عمر باتری و گوشی خود انجام دهید. در نتیجه اگر تا به حال به این فکر کرده‌اید که بهترین روش برای شارژ باتری شما چیست، در ادامه چند نکته علمی اثبات شده برای به حداکثر رساندن عمر باتری را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

افسانه‌ی شارژ کامل و تخلیه شارژ کامل

یکی از افسانه‌های باتری که مداوم دست به دست می‌شود آن است که شما برای دوام بیشتر باتری باید گاهی اوقات آن را کاملاً تخلیه و کاملا شارژ کنید. این ماجرا برای باتری‌های لیتیوم یون اشتباه است و توصیه نمی‌شود. این روش در واقع مربوط به باتری‌های اسیدسربی بوده و در مورد باتری‌های جدید صادق نیست. در واقع بسیار نامطلوب است که دستگاه خود را شارژ کامل یا تخلیه کامل کنید. در نتیجه در گوشی‌های هوشمند جدید خود هرگز دست به اینکار نزنید. برای باتری‌های لیتیوم یون، شارژ جزئی کافی خواهد بود و نیازی نیست تا دستگاه را کاملا شارژ کنید. همچنین باید قبل از خالی شدن باتری آن را به برق متصل کنید. کار با ولتاژ پایین برای عمر باتری مناسب است پس قبل از اینکه شاهد کاهش عمده ظرفیت باشید، شارژ باتری را افزایش دهید. بنابراین، شارژ گوشی در محدوده 30 تا 80 درصد ولتاژ را پایین می‌آورد و طول عمر باتری را طولانی می‌کند. در واقع اگر شارژ گوشی را وقتی به ۶۰ درصد رسید از برق بکشید خیلی بهتر است تا اینکه اجازه دهید باتری شما به ۱۰۰ درصد برسد. در واقع در این حالت عمر باتری دوبرابر بیشتر خواهد بود.
استفاده از فقط 20 درصد باتری بین شارژ برای اکثر افراد عملی نخواهد بود، اما اگر حدوداً نیمی از آن را مصرف کنید، افزایش قابل توجهی در طول عمر باتری در طولانی مدت مشاهده خواهید کرد، به خصوص اگر از شارژ کامل جلوگیری کنید. نکته نهایی این است که شارژ کم اما منظم برای باتری‌های لیتیوم یون بسیار بهتر از چرخه شارژ کامل و طولانی است.

از شب تا صبح گوشی را به شارژ وصل نکنید

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی

شارژ شبانه عادتی بسیار معمول است که همه آن را انجام می‌دهند. در واقع اینکه تمام روز از گوشی استفاده کنید و سپس قبل از خواب از شب تا صبح آن را به برق وصل کنید یک خیانت در حق باتری گوشی شما خواهد بود. این کار عمر باتری را کاهش می دهد و عملکرد و کارایی باتری را به حداقل خواهد رساند. اینکار شارژ باتری را به ۱۰۰ درصد خواهد رساند و ولتاژ باتری را به بالاترین حد خود می‌رساند. همچنین این موضوع باعث گرمای بیش از حد ناشی از اتلاف توان هدر رفته می‌شود و عملا عاملی برای نابودی باتری شما خواهد بود.

چگونه عمر باتری گوشی اندروید را 100 درصد افزایش دهیم ؟

در حالت ایده آل‌، وقتی دستگاه به 100 درصد ظرفیت باتری می‌رسد ، باید شارژ را متوقف کند و فقط مدار شارژ را دوباره روشن می‌کند تا باتری را شارژ کند یا حداقل جریان شارژ را به مقدار بسیار کمی کاهش دهد.

در زمان شارژ اصلا از گوشی استفاده نکنید

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی چگونه است؟ + چک کردن سلامت باتری شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی

بدترین چیز برای باتری گوشی این است که در زمان شارژ از آن استفاده کنید. در مواردی گوشی در حال شارژ و شما به تماشای فیلم می‌پردازید. اینکار باعث نابودی باتری خواهد شد و برای باتری دستگاه به شدت مضر است. اینکار باعث می‌شود که چرخه‌ی شارژ در سیکل‌های کوچکی ارتقا یابد و باتری با سرعت بیشتری به سمت خرابی برود. در این حالت گوشی بسیار داغ خواهد شد و فشار زیادی به باتری وارد می‌شود و ولتاژ آن نیز افزایش می‌یابد. در این شرایط شاید بهتر باشید که گوشی هوشمند در زمان شارژ خاموش کنید یا حجم کار گوشی را به حداقل برسانید و اجازه دهید بیکار به شارژ شدن ادامه دهد. در نهایت پس از شارژ کافی آن را از برق بکشید.

در زمان شارژ گوشی خود را در جای خنکی بگذارید

شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی چگونه است؟ + چک کردن سلامت باتری شارژ اولیه گوشی هوشمند شیائومی

در کنار همه موارد بالا، دما نیز اندازه بقیه موارد عاملی اصلی در طول عمر باتری است. در واقع دمای بالا، باتری را تحت فشار قرار داده و باعث می‌شود که دوام آن کاهش یابد. در نتیجه سعی کنید در زمان شارژ دستگاه هرگز آن را در محیطی گرم، بر روی شوفاژ، در زیر نور آفتاب یا چنین مکان‌های قرار ندهید زیرا شاهد افت عملکرد باتری در گوشی هوشمند خود خواهید بود. در واقع گرما و افزایش دما در عرض سه ماه می‌تواند تاثیر منفی خود را بر گوشی و باتری آن نشان دهد. به همین دلیل تاکید می‌کنیم که باتری به ۱۰۰ درصد و صفر درصد نرسد زیرا در این حالت شاهد افزایش دما خواهیم بود و بدترین اتفاق برای باتری خواهد افتاد.

همچنین توجه داشته باشید که گوشی را هرگز زیر بالش خود یا در داشبورد ماشین نگذارید زیرا اینکار باعث نابودی باتری گوشی هوشمند شما خواهد شد. از سوی دیگر فناوری‌های شارژ سریع جریان و ولتاژ را بالاتر برده‌اند و این موضوع باعث تولید گرمای بیشتر و افزایش حرارت دستگاه خواهد شد به همین دلیل مدت زمان شارژ دستگاه بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه برای باتری کافی خواهد بود و این مدت زمان گرمای شدیدی را برای باتری ایجاد نخواهد کرد.

8 نکته مهم:

 • از شارژ کامل و تخلیه کامل (صفر درصد و ۱۰۰ درصد) خودکاری کنید.
 • از شارژ کردن گوشی از شب تا صبح بپرهیزید.
 • وقتی شارژ باتری به ۸۰ درصد رسید آن را از برق بکشید و اجازه ندهید شارز دستگاه ۸۰ درصد بیشتر شود.
 • اجازه ندهید شارژ گوشی از ۳۰ درصد کمتر شود.
 • گوشی را در محیط‌های گرم قرار ندهید زیرا گرما و حرارت، قاتل باتری گوشی است.
 • هنگان شارژ گوشی، از دستگاه استفاده نکنید.
 • می‌توانید در زمان شارژ باتری، گوشی را خاموش کنید.
 • ولتاژ پایین باتری به طولانی شدن ظرفیت و طول عمر باتری کمک می‌کند.

 

بهترین گوشی های شیائومی از نظر باتری

 

نحوه چک کردن سلامت باتری گوشی های شیائومی

نحوه چک کردن سلامت باتری گوشی های شیائومی

سلامت باتری گوشی شیائومی را چگونه بفهمیم؟ مدت زمان شارژدهی و طول عمر باتری یکی از مهمترین معیارهای کاربران برای خرید گوشی شیائومی است. افرادی که از گوشی های شیائومی استفاده می‌کنند با MIUI و امکانات آن آشنا هستند و می‌دانند شرکت شیائومی در سال‌های اخیر بیشترین تلاش را کرده تا این رابط کاربری بهترین عملکرد را داشته باشد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد رابط کاربری MIUI که کاربرد زیادی هم برای کاربران دارد، بررسی سلامت باتری در گوشی های شیائومی است. با توجه به اهمیتی که نگهداری شارژ برای کاربران دارد، گوشی‌های هوشمند در زمینه نگهداری شارژ و شارژ سریع پیشرفت‌های زیادی کرده‌اند اما نمی‌توان منکر این قضیه شد که روش‌های شارژ سریع نسبت به روش‌های آهسته گذشته، برای باتری دستگاه شما مضرتر است. در ادامه چند روش برای تست سلامت باتری در گوشی‌های شیائومی را بررسی خواهیم کرد.

 

چک کردن سلامت باتری از طریق ADB

چک کردن سلامت باتری از طریق ADB

در این روش که برای تشخیص سلامت باتری شیائومی و تمام گوشی‌های اندروید قابل استفاده است، شما احتیاج به کامپیوتر و یک گوشی متصل به آن دارید. برای این کار می‌توانید از برنامه LADB هم استفاده کنید. مراحل کار به این صورت است که ابتدا باید درایو ADB را نصب کنید و گزینه Developer Option را از روی گوشی انتخاب کنید تا قابلیت USB Debugging فعال شود. توجه داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت و ارائه گزارش دقیق باید گوشی شما به طور کامل شارژ شود.

مراحل چک کردن سلامت باتری گوشی شیائومی از روش ADB:

 1. در کامپیوتر خط فرمان (cmd) را از پوشه ADB باز کنید.
 2. عبارت (cmd) را سرچ کرده و خط فرمان (cmd) را در کامپیوتر باز کنید.
 3. داخل صفحه باز شده عبارت “ADB shell” را تایپ کنید و گوشی همراه خود را به کامپیوتر وصل کنید. اگر درایوها به درستی نصب شده باشند، کامپیوتر سریعا دستگاه شما را شناسایی می‌کند. در این مرحله اسم کد (CodeName) گوشی خود را وارد کنید.
 4. اگر اتصال به درستی انجام شد، عبارت dumpsys battery را تایپ کنید.

با استفاده از این دستورالعمل شما امکان بررسی جریان، ولتاژ، دما و سایر اطلاعات باتری گوشی همراه خود را خواهید داشت. Charge Counter اطلاعات ظرفیت باتری را نشان می‌دهد و عبارت “Status” یه معنای پر بودن یا وضعیت حال حاضر گوشی است. در صورت پر بودن ظرفیت باتری وضعیت 5 را نشان می‌دهد. مطمئنا بسته به ظرفیت باتری دستگاه، داده‌ها متفاوت خواهد بود.

برای نحوه فهمیدن سلامت باتری گوشی شیائومی باید از فرمول ریاضی ظرفیت واقعی تقسیم بر ظرفیت فعلی x 100 استفاده کنید. در ادامه مثالی برای تست سلامت باتری شیائومی 4 با ظرفیت 2800 میلی آمپری خواهیم زد.

100×2800/2386=85

تست سلامت باتری شیائومی

براساس این فرمول میزان سلامت باتری گوشی شیائومی شما 85 درصد است. توجه داشته باشید که این اطلاعات ممکن است صد در صد دقیق نباشد و بهترین نتیجه را می‌توانید با یک باتری کاملا شارژ شده دریافت کنید.

 

بررسی سلامت باتری گوشی شیائومی از روش گزارش اشکال

بررسی سلامت باتری گوشی شیائومی از روش گزارش اشکال

کاربرانی که از رابط کاربری MIUI استفاده می‌کنند یک راه اضافی برای بررسی سلامت باتری گوشی همراه خود دارند. این روش که مختص به گوشی های شیائومی است با ایجاد گزارش باگ در نرم افزار انجام می‌شود و بعد از آن می‌توانید همان فرمول ریاضی را برای بررسی درصد سلامت باتری به کار ببرید.

مراحل ارسال گزارش اشکال به این ترتیب است که ابتدا باید از بخش تنظیمات به قسمت “دستگاه من” وارد شوید. سپس 5 بار بر روی عبارت CPU info کلیک کنید. بعد از انجام این مراحل دستگاه یک گزارش اشکال ایجاد می‌کند و می‌توانید این گزارش را از بخش وضعیت (Status) پیدا کنید. همچنین می‌توانید فایل فشرده گزارش اشکال را مطابق با تاریخی که گزارش اشکال را ایجاد کرده‌اید، پیدا و دانلود کنید.

 

CPU info xiaomi phone

فایل دریافت شده یک فایل زیپ است که باید یک بار دیگر بر روی آن کلیک کنید. یک فایل زیپ دیگر داخل آن وجود دارد. فایل زیپ را اکسترکت کنید و وارد آن شوید. فایل متن را در یک ویرایشگر متن باز کنید و در آن به دنبال عبارت “Healthd” بگردید.
یک fc value در خط سلامت وجود دارد را که ظرفیت فعلی دستگاه را نشان می‌دهد. مثلا برای یک گوشی 5160 میلی‌آمپر ساعتی می‌توانید مقدار fc 5.160.000 را دریافت کنید. فرمول ریاضی ظرفیت واقعی تقسیم بر ظرفیت فعلی x 100 برای بررسی سالم بودن باتری در اینجا هم استفاده می‌شود.

این روش که مختص کاربران گوشی‌های شیائومی است بسیار جذاب‌تر و راحت‌تر است و دیگر برای بررسی سلامت باتری نیازی به نصب درایوها و آشنایی با ADB نخواهید داشت.

 

کد تست سلامت باتری گوشی شیائومی

کد تست سلامت باتری گوشی شیائومی

اکثر گوشی‌های اندروید یک کد دستوری خاص برای دسترسی به بخش بررسی وضعیت باتری دارند. برای ورود به این بخش و دریافت اطلاعات درباره سلامت و طول عمر باتری باید مراحل زیر را انجام دهید.

 • به بخش شماره‌گیری گوشی وارد شوید.
 • کد دستوری *#*#6485#*#* (ستاره مربع ستاره مربع 6485 مربع ستاره مربع ستاره) را شماره‌گیری کنید.
 • بعد از شماره‌گیری این کد پنچره‌ای باز می‌شود که اطلاعات مرتبط با وضعیتسلامت باتری، ظرفیت باتری، دمای کنونی باتری، سرعت شارژ دستگاه و … را نمایش می‌دهد.

 

برنامه تست سلامت باتری شیائومی

برنامه Battery Guru

برای تشخیص سلامت باتری گوشی های شیائومی برنامه‌های مختلفی برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر شده است. یکی از این برنامه‌ها که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است، برنامه Battery Guru است. این برنامه اطلاعات باتری گوشی همراه شما را نمایش می‌دهد و قادر است با نکاتی که ارائه می‌دهد، عادات شما را در خصوص نحوه شارژ کردن گوشی و استفاده از برنامه‌ها تغییر دهد. همه این موارد باعث می‌شود که استفاده درست‌تری از تلفن همراه خود داشته باشید و به افزایش سلامت باتری گوشی شیائومی شما کمک می‌کند.
همچنین این برنامه هشدارهایی برای میزان شارژ و دمای باتری دارد که می‌توانید با ورود به بخش تنظیمات این ویژگی‌ها را بر روی دستگاه خود فعال کنید.

 

سخن پایانی:

چک کردن سلامت باتری

مهم‌ترین چیز این است که باتری‌های لیتیوم یون را به خوبی بشناسیم. در واقع برای افزایش عمر باتری گوشی Xiaomi ، افسانه‌ها و اعتقادات گذشته بی‌معنا بوده و باید متتناسب با باتری رفتارهای متفاوتی داشته باشیم. نکات گذشته مربوط به باتری‌های قدیمی و سربی بوده‌اند و آن نکات برای باتری‌های لیتیوم یون بی‌فایده خواهند بود. اگر تمامی موارد ذکر شده را رعایت کنید هرگز شاهد کاهش عمر و دوام باتری گوشی هوشمند خود نخواهید بود و بیشترین کارایی و عملکرد را از باتری گوشی هوشمند خود دریافت خواهید کرد. اگر بعد از بررسی همه این موارد دستگاه شما از نظر سلامت و وضعیت باتری مشکل نداشت اما همچنان احساس می‌کنید که شارژ گوشی شما سریع خالی می‌شود شاید وقت آن است که برخی عادت‌های اشتباه‌تان درباره استفاده از برنامه‌ها و شارژ کردن گوشی را تغییر بدهید. فراموش نکنید که بستن برنامه‌های اضافی و پاک کردن کش گوشی هم باعث می‌شود که باتری شما طول عمر بیشتری داشته باشد و استفاده از حالت‌های Battery Saver و Ultra Battery Saver به افزایش سلامت باتری و ذخیره نیرو بیشتر بیشتر کمک خواهد کرد.

مدیریت وب سایت
دیدگاه کاربران
394 دیدگاه
 • حمیدرضا 23 دی 1401 / 1:00 ق.ظ

  سلام بسیار مفید بود ممنونم

 • محمدجواد 6 آبان 1401 / 2:36 ب.ظ

  ولت شارژر معنیش چیه؟ یه شارژر دو ولته یکی سه ولت. کدومو استفاده کنیم؟

  • ادمین شیائومی ایران 10 آبان 1401 / 3:15 ب.ظ

   سلام
   بستگی به مدل دستگاه داره که برای هر مدل باید شارژر مناسب خودش استفاده بشه

 • هادی 23 شهریور 1401 / 1:57 ب.ظ

  چرا گوشی شیائومی دیر شارژ میشود؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 4:01 ب.ظ

   برای دیر شارژ شدن گوشی شیائومی راه حل ها در مقاله شارژ اولیه گوشی نوشته شده لطفا چک و بررسی بفرمائید بهتون کمک میکند

 • امیرحسین 10 شهریور 1401 / 7:27 ق.ظ

  سلام من دیشب تا سبح یادم رفت گوشی poco x3 pro از شارژ دربیارم میترسم مشکلی براش پیش بیاد

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 1:28 ب.ظ

   سلام خیر نگران نباشید مشکلی پیش نخواهد آمد

 • آرمان 2 خرداد 1401 / 2:16 ب.ظ

  سلام وقت بخیر من گوشیه کا ۴۰گیمینگ دارم برای اولین بار که روشن کردم ینی بعد از اینکه خریدمش ۴۰درصد بود گذاشتم ۲۰بشه بعدش زدم شارژ شد۱۰۰درصد برش داشتم تا پس فرداش عالی بود ولی وقتی گذاشتم شارژ ۸۰درصد برش داشتم احساس میکنم گوشیم یه هفته بعده خرید تنبل شده ولی از همون موقع دارم ۱۰۰ درصد میزارم بیست درصد برش میدارم ممنون میشم کمکم کنید

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 12:39 ب.ظ

   گوشی خود را کالیبره کنید بعد چک کنید باز ببینید باز هم همون مشکل را دارد یا خیر ولی معمولا با کالیبره کردن مشکل حل میشه

 • Fatemeh 28 اردیبهشت 1401 / 2:59 ب.ظ

  سلام روز بخیر من ۴ روز‌ پیش گوشی شیامی .ردمی ده‌ پرو گرفتم دیشب شارژش ۴۰ بود و صبح دیدم ۱۶ زده در حالی ک کار‌نکرده بودم باهاش .بنظرنون مشکلی داره ؟! چیکارش‌کنم

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1401 / 3:44 ب.ظ

   سلام کم شدن باتری در صورتی که از گوشی استفاده نمیکنید این مشکل مربوط به آنتن نداشتن محیط یا روشن بودن بلوتوث ، جی پی اس و وای فای می باشد. در صورتی که این مشکل با خاموش کردن حل نشد باتری گوشی را کالیبره کنید

   • محمد حسین 30 خرداد 1401 / 9:51 ق.ظ

    باتری گوشی نوت 11 خوب هست؟

    • مدیریت وب سایت 2 تیر 1401 / 11:00 ق.ظ

     سلام بله برای استفاده روزانه مناسب هست

 • امیر 27 فروردین 1401 / 2:22 ب.ظ

  سلام سیستم ۱۵ گیگ و سایر ۲۴ گیگ اشغال شده گوشیم ۶۴ گیگه اون سایر میشه حذف کرد ازش اگه میشه کجا چون پیدا نکردم چیزیو

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 12:46 ب.ظ

   سلام از طریق اپلیکیشن Storage Analyzer & Disk Usage میتونید پاک کنید

 • احمد 27 فروردین 1401 / 1:56 ب.ظ

  سلام خسته نباشید ممنون میشم جواب بدید ببخشید من گوشی نوت ۹ اس دارم ۶۴ گیگ ده گیگ حافظه پر کردم در حالیکه ۶۰ گیگ پرشده دلیلش چیه؟؟

  • ادمین شیائومی ایران 9 آبان 1401 / 5:56 ب.ظ

   سلام
   باید حافظه پنهان گوشیتون رو حذف کنید که آموزشش در سایت هست

 • زهرا 21 فروردین 1401 / 3:26 ب.ظ

  سلام دیشب من گوشی پو کو اس تری جی تی گرفتم 20درصد شد زدم به شارژ تا 80درصد رسید کشیدم الان به باتری گوشیم آسیب نمیزنه؟چون میگن باید تا صد درصد باید شارژ بشه

  • مدیریت وب سایت 4 خرداد 1401 / 3:08 ب.ظ

   سلام مشکلی نیست در باتری های جدید نیازی به شارژ اولیه ندارد

 • زهرا 21 فروردین 1401 / 1:39 ب.ظ

  سلام ببخشید من دیشب گوشی پوکو استری جی تی خریدم دیشب زدم شارژ تا 80درصد شد از شارژ کشیدم بنطرتون باتری گوشی اسیب نمیزنه چون میگه باید تا 100درصد شارژ بشه

  • ادمین شیائومی ایران 20 مرداد 1401 / 12:33 ب.ظ

   سلام ،خیر مشکلی پیش نمیاد

 • ناشناس 11 اسفند 1400 / 1:13 ب.ظ

  سلام من ۱۱ تی پرو خریداری کردم موقعی که صفر میشه و خاموش میشه به شارژ که متصل میکنم شارژ نمیکنه ولی تا شارژر رو در میارم و دوبار میزنم شروع به شارژ شدن می‌کنه شارژر منم ۱۲۰ وات با تشکر

  • amir.sorna69 16 اسفند 1400 / 3:56 ب.ظ

   سلام و وقت بخیر دستگاهتون رو اپدیت کنین و سعی کنین باطریتون رو به صفر نرسونین چون برای باطریتون مضر هست

   • حانیه 17 اسفند 1400 / 3:09 ق.ظ

    سلام .وقتتون بخیر ..من دوماه گوشی x3pro pocoخریدم وخاموش شد یعنی شارژش تموم شد منم گذاشتم رو بخاری برقی و متاسفانه منم حواسم نبوده و باروشن کردن سرا اونم روشن شده بعد 15تا20دقیقه اومدم تو اتاق ومتوجه دود شدم و قاب گوشیم که دولایه بود آب شده بودیکم و گرما به پشت گوشی رسیده بود و داغ بود حالا یکم اندازه 2میل باد کرده پشتش و همش نیست فقط قسمت نوشته pocoمثل یه خط کوچیک وگذاشتمش تو هوای سرد وبعد که سردشد روشن کردم و روشن شد و مثل اولش بود …حالامن چیکار کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟ مقاومت گوشی این مدل تا چقده ؟بدم تعمیرات بررسی کنه؟باتشکر لطفا تمام توضیحات لازم و بدید

    • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 4:40 ب.ظ

     وقتی گوشیتون روشن شده و داره مثل روز اول کار میکنه احتمال اینکه مشکلی نباشه هستش ولی باز هم بهتر هست به بخش فنی و کارشناس مربوطه بدهید چک کنند که مشکلی در آینده پیش نیاد

  • مهدی 21 اردیبهشت 1401 / 10:01 ب.ظ

   سلام دوروز پیش یه گوشی پوکوm4پرو خریدم گوشیو که استفاده میکنم هر ۳..۴دیقه یه درصد کم می‌کنه چرا؟؟؟؟

   • ادمین شیائومی ایران 21 شهریور 1401 / 11:15 ق.ظ

    سلام لطفا با شماره های شیائومی ایران تماس بگیرید و از بخش فنی بخواهید راهنماییتون کنند چون باید توسط کازشناسان فنی بررسی شود

 • علی 10 اسفند 1400 / 0:28 ق.ظ

  سلام من گوشی شیائومی نوت۱۰پرودارم امشب زدمش به شارژکه فقط تا۹۹درصدشارژشدواصلا به ۱۰۰درصدنرسید مشکل از کجاس؟لطفازودترجواب بدید.
  ممنون

  • amir.sorna69 11 اسفند 1400 / 9:35 ق.ظ

   سلام وقتتون بخیر گوشی ها بعد از 90 درصد سرعت شارژ رو خیلی کند میکنن که باتری اسیب نبینه

  • علی 12 خرداد 1401 / 1:11 ب.ظ

   سلام من گوشی poco x3 pro خریدم تا یه چند وقت گوشی میزد 57 ساعت بهت کار میده ولی الان میزنه 27 ساعت دلیلش میتونه چی باشه

   • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 12:13 ب.ظ

    باتری گوشی رو کالیبره کنید

 • سپیده 12 بهمن 1400 / 3:38 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  من امروز گوشی پوکو ایکس تری پرو خریدم
  به ۲۵ درصد شارژ که رسید گذاشتم شارژ بشه و ۹۹ که شد از شارژ کشیدم
  اما متوجه شدم که گوشی گرم شده و خوده شارژر هم تقریبا داغ بود
  این عادیه یا مشکلی هست؟

  • amir.sorna69 16 بهمن 1400 / 10:14 ق.ظ

   سلام وقتتون بخیر چون این دستگاه فست شارژ هست کمی داغ شدن هنگام شارژ امری طبیعیه

 • عرفان 6 بهمن 1400 / 12:39 ب.ظ

  سلام خسته نباشید سوال من راجب باطری نیست من یه گوشی mi 10t pro خریدم یک هفته پیش وقتی روشنش کردم طبق معمول اندروید 10 بود یه اپدیت 500 مگابایتی اومده بود اپدیتش کردم اما میخواستم به اندروید 11 اپدیت کنم با این که خیلی وقته اومده
  اما هرچی check for update رو میزنم هیچ چیزی نمایش نمیده اندروید هم همچنان 10 هستش
  میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟

  • amir.sorna69 7 بهمن 1400 / 11:37 ق.ظ

   با سلام ریجن ذستگاهتون رو روی هند قرار بدید و تست کنین

  • مهدی 28 اسفند 1400 / 11:24 ق.ظ

   اگه میخواهید اندرویدتان را در گوشی های شیائومی بروز کنید
   1.وارد تنظیمات شوید!
   2.به پایین گزینه های تنظیمات بروید و روی گذرواژه و امنیت بزنید
   3.به روی حریم خصوصی بزنید
   4.روی بروزرسانی امنیتی بزنید
   5.در اینجا بررسی میکنه که آیا سیستم اندروید شما بروز هست یا نه
   6.این بروز رسانی امنیتی با بروز رسانی سیستم گوگل پلی فرق داره .بروز رسانی سیستم گوگل پلی .بروز رسانی های کوچک و امنیتی هست و اندروید شما رو ارتقا نمیدهد اما بروز رسانی امنیتی اندروید شما را ارتقا میدهد
   این مال گوشی های شیائومی هست
   خیلی ها نمیدونن که بروز رسانی اندرویدگوشی های شیائومی کجاست من گفتم به شما ها
   خدانگهدار

   • ادمین شیائومی ایران 21 شهریور 1401 / 11:48 ق.ظ

    سلام، ممنون از شما که پیام ها و نظراتتون رو با شیائومی ایران به اشتراک میگذارید

 • faryadetanhae 1 بهمن 1400 / 6:08 ق.ظ

  با سلام. گوشی من mi 10 lite 5g هست و یک ماهه که خریدمش.
  توی ویدیوها وبررسی ها میگن که با استفاده ی سنگین یه روز رو جواب میده باتریش. اما موقع مصرف و کار کردن من باهاش شرایطش به این صورته که :
  وقتی نت روشنه و توی شبکه های اجتماعی میچرخم و نور صفحه ام هم زیر نصف هست ، هر پنج دقیقه یک درصد کم میکنه.
  موقعی که ازش استفاده نکنم مثلا برای ده دوازده ساعت، بدون روشن بودن نت یا مکان و… ، ۱۵, ۲۰ درصد کم میکنه.
  روی حالت پرواز هم برای مدت مثلا ۱۰,۱۱ ساعت ۵,۶ درصد کم میکنه.
  یکبار هم کالیبره کردم باتری رو اما فرقی نکرد.
  میخواستم بدونم این حالت طبیعیه یا باتریش مشکلی داره؟ (اگه مشکل از باتری باشه گارانتی پشتیبانی میکنه؟) چون توی اکثر نظرات میگن برخلاف ظرفیتش باتری این گوشی خوب شارژ نگه میداره.‌.
  این رو هم بگم که من آپدیتش نکردم چون برای بعضی ها miui12 باگ های نرم افزاری داشته و مصرف باتری رو بیشتر کرده.
  خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید⁦??⁩ واقعا خیلی کلافه کرده ام این موضوع:((

  • amir.sorna69 2 بهمن 1400 / 10:10 ق.ظ

   با سلام
   مصرف باتری حتی تو حالت پرواز امری طبیعیه اما اگر میخواین خیالتون راحت بشه میتونین با شرکت گارانتی دستگاهتون در ارتباط باشید

 • AMiR 27 دی 1400 / 8:28 ق.ظ

  درود وقت بخیر ، یسوال داشتم بعضی ادمینای سایت فرمودن که گوشی های نسل جدید بطور مثال پوکو ام تری پرو به شارژ اولیه نیا نداره چون از ی باتری ۵۰۰۰ میلی امپر لیتیومی استفاده میکنه و یکی دیگه از ادمینای عزیز عرض کرد که نیازمند ۶ ساعت شارڗ اولیه هست پوکو ام تری پرو ، برای سلامت باتری ، الان کدوم نظریه رو میشه بیشترو بهتر مورد توجه قرار داد ، تشکر بابت وقتی ک میزارین برای پاسخ ، روز خوش

  • amir.sorna69 27 دی 1400 / 12:57 ب.ظ

   با سلام
   دستگاه های نسل جدید نیازی به شارژ اولیه ندارد و میتونین از لحظه خرید دستگاه ازش استفاده کنین

 • مریم 8 دی 1400 / 3:47 ب.ظ

  سلام من دوهفته یی میشه شیائومی نوت ۱۰پرو خریدم ولی باتری زود خالی میکنه نمیدونم چیکارکنم

  • amir.sorna69 22 دی 1400 / 12:39 ب.ظ

   با سلام برای حل مشکلتون میتونین با شرکت گارانتی به شماره 0262768 در ارتباط باشید

 • علی 1 دی 1400 / 9:25 ق.ظ

  سلام من یبار گوشیم از شب تا صب مونده تو شارژ ، مشکلی برای باتری پیش میاد ؟ مضر هست؟

  • haninezarat 1 دی 1400 / 2:41 ب.ظ

   سلام وقت بخیر ،خیر مشکلی پیش نخواهد آمد نگران نباشید

 • turk 3 آذر 1400 / 10:16 ب.ظ

  درود مطالب سایت عالیست داداش دمت گرم موفق باشی

  • haninezarat 9 آذر 1400 / 5:08 ب.ظ

   سلام ،ممنون از لطفتون

 • مسعود 14 آبان 1400 / 12:05 ب.ظ

  سلام . من میخواستم در مورد شارژ اولیه گوشی های شیائومی بدونم . در بعضی از سایت ها میگن شارژ اولیه نیاز نیست . این حرف درسته ؟ اگر خیر چند ساعت باید گوشی رو برای اولین بار شارژ کنم.

  • haninezarat 18 آبان 1400 / 1:35 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،بله گوشی های جدید که دارای باطری لیتیومی هستند نیاز به شارژ اولیه ندارند

 • ali 11 مهر 1400 / 1:11 ب.ظ

  سلام وقت بخیر.من poco x3 pro گرفتم آیا به شارژ اولیه نیاز داره؟؟
  زمانش چقدر باید باشه؟
  بعد برای اولین بار شارژ ۱۰۰ که شد چقدر بعدش باید از برق کشید؟؟؟
  لطفاً جواب بدین

  • haninezarat 12 مهر 1400 / 3:18 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،گوشی های جدید که دارای باطری های لیتیوم پلیمری هستند نیاز به شارژ اولیه ندارند

  • علی 13 دی 1400 / 7:22 ب.ظ

   سلام ببخشید گوشی POCO X3 pro فول شارژ باید چند ساعت نگهدارع واسه من 25 ساعت نشون میده باتریش خرابه احساس میکنم زود باطری خراب میکنه پنج روزه گرفتم

   • amir.sorna69 22 دی 1400 / 12:24 ب.ظ

    با سلام
    مصرف باتری دستگاه به نسبت استفاده شما متغیر است
    با تشکر

 • مهدی جهانپناه 10 مهر 1400 / 12:53 ب.ظ

  سلام
  ببخشید میخواستم بپرسم من گوشی نوت 9 خریدم ایا شارژ اولیه لازم هست یانه اگه لازم هس چند ساعت به شارژ بزنم
  خیلی ممنون از سایتتون

  • haninezarat 10 مهر 1400 / 4:49 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،گوشی های جدید که دارای باطری های لیتیوم پلیمری هستند نیاز به شارژ اولیه ندارند

  • امیر 5 آذر 1400 / 7:41 ب.ظ

   سلام من نوت ده پرو خریدم شارژ ۱۰۰ تا صفر برسه ۴ ساعت طول میکشه به نظرتون باتری مشکل داره یا روال عادی همینه چون استفاده به خصوصی هم نمیکنم فقط میرم تلگرام

   • haninezarat 9 آذر 1400 / 4:30 ب.ظ

    سلام روزبخیر ،یکبار باطری گوشی خود را کالیبره کنید
    شارژ گوشیتون خالی شد به شارژ بزنید و پر شد بکشید و این کار را 2بار تکرار کنید

 • Mahan 9 مهر 1400 / 1:47 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر من چهار روز پیش یه پوکوx3proخریدم وقتی خریدم ۷۵درصد شارژ داشت اما یادم رفت که نحوه شارژ اولیه رو از فروشنده بپرسم اما ازش خیلی کم استفاده میکردم و بعد از ۳روز به ۱۰درصد که رسید به شارژ زدم و بعد از ۱ساعت ۱۰۰درصد شد و فورا از شارژ. کشیدم آیا نحوه شارژ اولین درست بوده؟

  • haninezarat 10 مهر 1400 / 4:55 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،گوشی های جدید که دارای باطری های لیتیوم پلیمری هستند نیاز به شارژ اولیه ندارند

 • حامد 6 مهر 1400 / 10:29 ب.ظ

  سلام من ۱۰روزیه گوشی شیائومی خریدم ولی ۸ساعت شارژ اولیه راانجام ندادم ایا مشکلی پیش میاد ایا اصلا واقعیت داره؟

  • haninezarat 7 مهر 1400 / 4:49 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،خیر جناب مشکلی پیش نمیاد

    • haninezarat 10 مهر 1400 / 4:55 ب.ظ

     سلام ودرود

    • علی 20 آبان 1400 / 8:10 ب.ظ

     سلام من تازه پوکو ایکس ۳پرو خریدم آیا شارژ اولیه نیاز داره

     • haninezarat 22 آبان 1400 / 5:44 ب.ظ

      سلام روزبخیر ،خیر
      گوشی های لیتیومی نیاز به شارژ اولیه ندارند

 • .. 29 شهریور 1400 / 9:01 ق.ظ

  سلام من نوت ۱۰ شیائومی دارم و تازه خریدمش ویرایش شارژ اولیه 8ساعت نداشتم به شارژ باشه توی استفاده های تقریبا عادی هر 5/6یه بار شارژ کم می‌کنه ولی تا یک روز کامل یا بیشتر. میره .آیا مشکلی داره؟؟

  • haninezarat 29 شهریور 1400 / 5:17 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،خیر طبیعی دوست عزیز

 • حسین پناهی 28 شهریور 1400 / 3:56 ب.ظ

  سلام من موبایلمو خریدم شارژ اولیه شو انجام ندادم،حالا گوشی به شارژر وصلش میکنم یکم پشت گوشی گرم میشه.
  راهنمایی کنید،آیا لازمه که الان بعد از یک ماه شارژ اولیه انجام بدم

  • haninezarat 29 شهریور 1400 / 5:20 ب.ظ

   سلام روزبخیر ، وقتی میزنید به شارژ ازش استفاده نکنید و با شارژر خودش هم شارژ کنید

 • محمدی 28 شهریور 1400 / 10:46 ق.ظ

  سلام وقت بخیر،ببخشید من دقیقا یک ماه میشه موبایلمو خریدم(شیاومی redmi 9T)وقتی خریدم اصلا شارژ اولیه رو انجام ندادم،۳۰درصد شارژ داشت وقتی خریدم به ۱۵رسید به شارژر وصلش کردم.
  الان گوشیم به شارژر وصلش میکنم یکم پشت گوشی گرم میشه از وقتی وصلش میکنم از ۲۵درصد گرمیش شروع میشه تا ۸۵بعد از اون کاملا گرمیش نمیمونه.
  لطفا راهنمایی کنید چه کاری بکنم

  • haninezarat 29 شهریور 1400 / 5:20 ب.ظ

   سلام روزبخیر ، وقتی میزنید به شارژ ازش استفاده نکنید و با شارژر خودش هم شارژ کنید

 • محمد جواد 17 شهریور 1400 / 10:53 ب.ظ

  سلام من 3 روز هست گوشی موبایل pocof3 خریدم مثلاً شب 80 درصد شارژ داره صبح که میرم نگاه می کنم شده 75 درصد آیا گوشی من مشکل داره؟وبه گارانتی مراجعه کنم؟من شارژ اولیه 8 ساعت هم نزدم تو شارژ آیا نیاز هست اصلا خیلی با گوشی کار نکردم.گوشی من با رم ۸/۲۵۶ هست
  لطفاً جواب دهید
  باتشکر

  • haninezarat 18 شهریور 1400 / 12:54 ب.ظ

   سلام روزبخیر ، کاملا طبیعی است چون گوشی بالاخره داره از باطری استفاده میکند

 • حسین 8 شهریور 1400 / 10:02 ب.ظ

  سلام روزبخیر
  من چن روزه که شیامی نوت ۱۰ خریدم شارژ اولیه اش ۱۰ تا ۹۹درصد بود بعد چند دقیقه استفاده دوباره زدم شارژر واین تو۱۰۰ درصد برداشتم الان چن روزه که گوشیم احساس میکنم زود شارژ خالی میکنه
  از شما خواهش میکنم بنده رو راهنمایی و بگید که چیکار کنم ممنون

  • شیائومی ایران 9 شهریور 1400 / 10:46 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. باطری رو کالیبره کنید. دو بار بذارید تا 0 خالی بشه و بعد به 100 که رسید بکشید

 • محمدی 8 شهریور 1400 / 7:18 ب.ظ

  سلام وقت بخیر،من یه هفته هستش موبایل redmi9T خریدم،وقتی به شارژر وصلش میکنم گوشی یکم پشتش داغ میکنه.
  آیا طبیعی هستش؟!

  • شیائومی ایران 9 شهریور 1400 / 10:44 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. با گارانتی گوشیتون تماس بگیرید

   • محمدی 9 شهریور 1400 / 11:58 ق.ظ

    یه چیز دیگه هم هستش،وقتی از ۲۰درصد یا ۱۵وصلش میکنم تا ۸۸یا۹۰گوشی داغه،بعدش یعنی ۹۰به بعد داغیش نمیمونه .

    • شیائومی ایران 9 شهریور 1400 / 3:03 ب.ظ

     سلام وقت بخیر. برای افزایش طول عمر باطری بین تا 80 بزنید شارژ

 • احمدرضا 4 شهریور 1400 / 5:49 ب.ظ

  سلام من گوشی پوکو m3 پرو خریدم برا شارز اولیه زدمش ب شارز بعد برق رفت و نیم ساعت بعد دوباره برق اومد خواستم بدونم قطع و وصل شدن برق رو گوشی و باطری تاثیر داره//؟؟/؟؟؟؟/

  • شیائومی ایران 6 شهریور 1400 / 10:24 ق.ظ

   سلام وقتتون بخیر. خیر مشکلی نیست

 • احمدرضا 4 شهریور 1400 / 5:42 ب.ظ

  سام بخشید من گوشی پوکو m3 پرو رو خریداری کردم امروز زدمش به شارژ برای شارز
  اولیه که بعد از چند دقیقه برق رفت و بعد از نیم ساعت دوباره برق اومد خواستم بدونم که تو حین شارز اولیه این که برق قطع شده برای گوشی و باطری مشکلی پیش نمیاره/؟؟؟؟؟؟؟

  • شیائومی ایران 6 شهریور 1400 / 10:23 ق.ظ

   سلام وقتتون بخیر. خیر مشکلی نیست

 • Farzane 3 شهریور 1400 / 9:12 ب.ظ

  سلام من دو روز پیش redmi 9T خریدم و برای بار اول چهار ساعت توی شارژ بود ، برای بار دوم که زدم شارژ چهار ساعت طول کشید تا کامل شارژ شه…
  مگه نباید یه ساعته شارژ شه؟
  طبیعیه که برای دومین بار انقد طول کشیده ؟؟

  • شیائومی ایران 4 شهریور 1400 / 9:38 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. اداپتورن باید فست شارژ باشه

 • نگار 3 شهریور 1400 / 2:24 ب.ظ

  سلام وقت بخیر من دیروز گوشی ردمی نوت ۱۰ پرو خریدم براب شارژ اولیه شد ۱۰ درصد زدم شارژ ۱۰۰ شد کشیدم
  حس میکنم یکم شارژ زود خالی میکنه و خوب نگه نمیداره ممنون میشم قشنگ راهنماییم کنید بگید چ کنم دقیقا

  • شیائومی ایران 3 شهریور 1400 / 2:47 ب.ظ

   سلام. ده ساعت شارژ اکی هست. با گارانتی هم میتونید تماس بگیرید 88880221 داخلی 120

 • ه ن 2 شهریور 1400 / 12:32 ب.ظ

  سلام من میخوام گوشی پوکو ایکس تری پرو بخرم . بعضی سایت ها نوشتن این گوشی مثل گوشی های قدیمی نیست و به شارژ اولیه نیاز نداره . این حرف درسته یا نه؟ آیا این گوشی به شارژ اولیه نیاز داره ؟ اگه بله چجوری باید شارز اولیه بشه تا صد شارژ بشه کافیه یا باید چند ساعت شارژ بشه؟

  • شیائومی ایران 2 شهریور 1400 / 3:20 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. بله. هشت الی ده ساعت شارژ اولیه

 • ناشناس 30 مرداد 1400 / 5:08 ب.ظ

  سلام من امروز گوشی پوکو m3 خریدم شارژ اولیش رو باید چند ساعت بزنم شارژ ؟
  علت اینکه برای بعضی ها میگید ۸ ساعت چیه ؟

  • haninezarat 31 مرداد 1400 / 3:25 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،شارژ اولیه گوشی 8 الی 10 ساعت میباشد

 • جواد 25 مرداد 1400 / 1:05 ق.ظ

  سلام مگه این گوشی ها هوشمند نیستن ؟ وقتی شارزشون کامل بشه خودشون جریان شارژ رو متوقف میکنن پس شب تا صبح چه مشکلی داره که بزنیم شارژ ؟!!

  • شیائومی ایران 25 مرداد 1400 / 9:23 ق.ظ

   سلام. باعث ضعیف شدن باطری میشه

 • اسماعیل 22 مرداد 1400 / 8:36 ق.ظ

  با سلام . تازه خریدم گوشی شیائومی نوت ۹ .۱۲۸ باید شارژ اولیه بزنم ؟؟ چند ساعت ؟؟
  الان یه مشکلی که هس زدم به شارژ گوشی داغ کرده
  چکار کنم ؟؟؟

  • شیائومی ایران 23 مرداد 1400 / 10:43 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. تا 8 ساعت شارژ اولیه هستش. درحین شارژ کار نکنید ترجیحا با گوشی

 • اروین کورد 19 مرداد 1400 / 5:46 ب.ظ

  سلام دوستان پیشنهاد میکنم اگر گوشی صفر خریدید فقط و فقط
  با ید شارژ اولیش ۲۰ تا ۹۸ باشد بهترین و سلامت ترین درصد تا یه هفته به این ترتیب ادامه بدین بعد ۲۰ تا ۸۰ بزنید برای همیشه

 • سارا 10 مرداد 1400 / 5:25 ب.ظ

  سلام من یه شیایومی ردمی 9aخریدم شارژ اولیه چند ساعت باید باشه؟ وقتی صد در صد شد از برق بکشیم؟ فروشنده گفت 100% که شد از برق بکشید. لطفا راهنمایی کنید مرسی

  • شیائومی ایران 11 مرداد 1400 / 10:29 ق.ظ

   سلام. بله. هشت ساعت

 • امیرحسین 6 مرداد 1400 / 12:47 ب.ظ

  سلام من گوشی ردمی ۹ تی دارم وقتی خریدم فروشنده به من گفت بزار کامل تخلیه بشه بعد بزن ۷ ساعت تو شارژ باشه منم وقتی 8 درصد داشت گذاشتم شارژ و گذاشتم ۷ ساعت شارژ بشه بعد فردا که گوشیم رو از شارژ کشیدم حس کردم داره شارژ بیش از حد خالی می‌کنه برای همین گذاشتم ۰ درصد بشه و دوباره گذاشتم ۷ ساعت تو شارژ الان اوضاع باتری خیلی خرابه چیکار کنم مثل روز اولش بشه خواهش میکنم کمکم کنید

  • شیائومی ایران 6 مرداد 1400 / 3:28 ب.ظ

   سلام. وقتتون بخیر. باطری رو کالیبره کنید. یک بار بذارید صفر درصد بشه بزنید شارژ 100 بشه. یک بار دیگه هم همین فزایند رو تکرار کنید

   • امیرحسین 9 مرداد 1400 / 8:29 ب.ظ

    یعنی ۲ بار کالیبره کنم ۲ شارژ صفر تا صد یا یک بار کالیبره کنم ۲ بار شارژ صفر تا صد؟

    • شیائومی ایران 10 مرداد 1400 / 2:09 ب.ظ

     سلام. یک بار صفر بشه بعد صد. دوباره به همین ترتیب

    • Momenti 28 مرداد 1400 / 4:00 ق.ظ

     سلام
     من با مدت 6 روز هست که گوشی xiaomi poco x3 pro خریدم
     و نمی‌دونستم که به شارژ اولیه احتیاج داره
     و پس از اینکه 100% شد از شارژ کشیدم
     آیا این باعث میشه در آینده عملکرد گوشی و یا باطری به خطر بیوفته؟
     چیکار کنم تا اتفاقی نیوفته؟
     لطفاً راهنمایی کنید

     • شیائومی ایران 30 مرداد 1400 / 1:59 ب.ظ

      سلام وقتتون بخیر. نه اکی هست مشکلی پیش نمیاد

    • علیرضا 22 بهمن 1400 / 2:01 ق.ظ

     سلام ببخشید من گوشی poco x3 pro خریدم برای شارژ اولیه خاموش کردم بعد رو حالت خاموش ۸ ساعت زدم رو شارژ شارژ اولیه انجام شده ؟

     • amir.sorna69 27 بهمن 1400 / 9:00 ق.ظ

      سلام وقتتون بخیر دستگاه ها نیازی به شارژ اولیه ندارن اما مشکلی هم پیش نمیاد با کاری که انجام دادید

 • Alireza 17 تیر 1400 / 9:14 ب.ظ

  سلام من گوشی Poco F3 رو خریدم یک بار برای کالیبره کردن گوشی گذاشتم خاموش بشه و زدمش شارژ تا ۱۰۰٪ بشه
  ولی تاثیری نداشت
  یکبار دیگه هم انجام دادم ولی انگار رو ۹۹٪ میمونه و بالاتر نمیره
  نمیدونم بخاطر خود محافظت از باتریه که دیر میرسونش به ۱۰۰ یا مشکل داره
  چون میخوام اگه مشکلی داره مرجوعش کنم
  (بار اول هم ۹۹ درصد بود، ۱۰۰ نمیشد اما روشنش کردم و یکبار ضارژر رو جدا کردم و دوباره متصل کردم و ۱۰۰ شد اما بار دوم این کار رو نکردم)

  • شیائومی ایران 21 تیر 1400 / 1:21 ب.ظ

   سلام نه مشکلی نداره

 • زیبا 9 تیر 1400 / 10:38 ق.ظ

  سلام من گوشیه پوکو ایکس تیری پرو گرفتم.۳۸ در صد زدم تو شارژ فقط یه سوال تا گوشیو زدم یه لحظه از شارژر جدا شد سریع زدم تو شارژ.دو سه ساعتم موند تو شارژ اشکالی نداره

  • haninezarat 9 تیر 1400 / 4:43 ب.ظ

   سلام روزبخیر ، خیر مشکلی پیش نمیاد

 • کیان 7 تیر 1400 / 0:03 ق.ظ

  سلام ،من امروز پوکو X3 خریدم. شارژ اولیه چند باید ساعت بزنم؟ و تا چند درصد برسه که بزنم به شارژ؟

  • haninezarat 8 تیر 1400 / 5:09 ب.ظ

   سلام روزبخیر ، شارژ گوشی به زیر 10 درصد رسید بزنید به شارژ به 100درصد که رسید 1 ساعت بعدش بکشید از شارژ

 • طاها 4 تیر 1400 / 0:18 ق.ظ

  سلام
  من گوشی پوکو ایکس ۳ پرو خریدم و برای شارژ اولیه اش گذاشتم برسه به ۱۶ درصد بعد زدم به شارژ شد ۱۰۰ درصد درش اوردم
  شارژ اولیه رو درست انجام دادم یا اشتباه؟؟؟؟؟

  • haninezarat 5 تیر 1400 / 2:50 ب.ظ

   سلام روزبخیر ، بله مشکلی نیست

 • عدنان 24 خرداد 1400 / 9:31 ب.ظ

  سلام من گوشی ردمی ۹aدارم دیر باطری شارژ میشه سه ساعت شارژر ۱۰ وات است میشه از ۲۵ وات استفاده کنم براش

  • haninezarat 25 خرداد 1400 / 10:45 ق.ظ

   سلام روزبخیر، بهتر هست که گوشی با شارژر خودش شارژ بشه
   لطفا گوشی را چک کنید ببینید به هست یا خیر؟

 • رضا 23 خرداد 1400 / 12:53 ب.ظ

  سلام من گوشی T9خریدم بعد شارژ گوشی که به ۱۸رسید زدمش شارژ شد ۴۴که برقا رفتن الان هم کشیدمش بیرون به نظرتون مشکلی برای باطری پیش میاد؟

  • haninezarat 24 خرداد 1400 / 12:40 ب.ظ

   سلام روزبخیر، خیر

 • احمدرضا 17 خرداد 1400 / 4:17 ب.ظ

  سلام تو رو خدا کمکم کنید
  من یه هفته است که گوشی شیائومی نوت 9خریدم ، گفت باید شد 10درصد خاموشش کنی تا سه ساعت شارژ اولیه بشه ، منم زدم شارژ ، الان هر روز بعد ازظهر باید بزنمش شارژ (ناگفته نماند ، بازی آنلاین هم میکنم مثل فری فایر و توی اینستاگرام هم میچرخم ) مشکلی نیست ؟
  تو رو خدا کمکم کنید ممنون

  • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 10:10 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی نیست، اگه احساس کردید مشکلی هست کالیبره کنید باتری رو

   • رضا 23 خرداد 1400 / 1:26 ب.ظ

    سلام من گوشی t9خریدم شارژ گوشی که به ۱۸رسید زدمش شارژ بعد تا ۴۴که رسید برقا رفت به نظرتون برا باطری مشکلی پیش میاد؟

    • haninezarat 24 خرداد 1400 / 1:13 ب.ظ

     سلام روزبخیر ، خیر

 • احسان 16 خرداد 1400 / 6:56 ب.ظ

  سلام من poco x3 nfc گرفتم برای شارژ اولیه فروشنده گفت بزار به ۱۰ برسه بعد بزن تا ۱۰۰ که شد بکش الان احساس میکنم یکم زود شارژ خالی می‌کنه باید چی کار کنم

  • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 10:14 ق.ظ

   سلام وقت بخیر به اخرین نسخه به روزرسانی کنید گوشی رو و اگه مشکلی بود کالیبره گنید باتری رو

 • Mehdi 16 خرداد 1400 / 1:15 ق.ظ

  سلام من گوشیم ردمی نوت 10 هست تو توضیحاتش نوشته بود تو 74دقیقه صد در صد شارژ می‌کنه دفه اولی که زدم تو شارژ خوب بود ولی بعد دیگه تو 74دقیقه شارژ نکرد. و چند وقتیه که باتری داره زود خالی میکنه نسبت به روز های اول خرید.میشه بگین چند درصد بزنم تو شارژ و چند درصد از شارژ دربیارم بهتره؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

  • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 11:44 ق.ظ

   سلام گوشی رو به اخرین نسخه اپدیت کنید ببنید مشکلتون حل میشه

 • هستی 15 خرداد 1400 / 7:04 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر من شیائومی پوکو ایکس ۳ پرو خریداری کردم موقع خرید فروشنده نگفت باید شارژ اولیه بزنم بعد که استفاده کردم و خاموش شد زدم شارژ و یک ساعته صد شد کشیدم الان مشکلی برای باتری به وجود میاد؟ چه کاری باید انجام بدم؟

  • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 11:47 ق.ظ

   سلام مشکلی نیست، میتونید همون شارژ 20 80 رو انجام بدید

 • ‌f.kh 13 خرداد 1400 / 11:17 ق.ظ

  سلام.من دو روزه گوشی pocox3خریدم شارژ اولیه ۴۰درصد بود زدم شارژ و دوساعت شارژ بود بد کشیدم .مشکلی پیش میاد واسه گوشی؟
  وا اینکه هر ۸ دقیقه ی درصد خالی می‌کنه.شب تاصبحم بدون استفاده ۹درصد خالی می‌کنه گوشیم مشکل داره؟

  • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 12:45 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی نیست طبق قانون 20 80 عمل کنید

 • Mooni 12 خرداد 1400 / 11:44 ب.ظ

  سلام ببخشید گوشی ردمی 9T حدودا چند ساعت طول میکشه که شارژش از ۰ به ۱۰۰ برسه گوشی من ک تازه گرفتمش حدود دو ساعت زمان میبره فک میکنم اصل نیست

  • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 12:43 ب.ظ

   سلام میزان شارز شدن بستگی داره به خاموش بودن اینترنت و وای فای و دیگر چیزها

 • حسام 12 خرداد 1400 / 12:17 ب.ظ

  سلام من حدود ی هفته هست پوکچ ام تری خریدن شارژ اولیه پنجاه و سه درصد بود گفتن ک باهاش کار کنید بشه بیست درصد بعد شد صد بکشید ولی شد سی و دو درصد من زدم سارژ پر شد بعد سارژش خوب بود دو روز و نصفی رفت ولی برای بار دوم ی روزه تموم شد چیکار کنم حالا؟

  • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 11:57 ق.ظ

   سلام مشکلی نیست، گوشی رو کالیبره کنید اگه احساس میکنید مشکلی هست

 • حسام 12 خرداد 1400 / 12:10 ب.ظ

  سلام من حدود ی هفته هس پوکو ام تری خریدم شارژ اولییش ۵۳بود بهم گفتن شد بیستا بزنم شارژ شد صدتا بکشم دیگ لازم نیس شب تا صب بزنم داخل شارژ منم همینکارو کردم شد صد کشیدم بعدش شارژش خوب بود دیگ اون صد درصد اولی تموم شد زدم شارژ پر شد دیگ مث اول شارژ نگه نمیداره دقیقه ای ی درصد گم میکنه بار اول دو روز و نصفی شارژ نگه داشت ولی الان ی روز تموم میشه چیکار کنم؟

  • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 11:53 ق.ظ

   سلام گوشی رو به اخرین نسخه اپدیت کنید و اگه ادامه داشت کالیبره کنید

 • FM 12 خرداد 1400 / 0:12 ق.ظ

  سلام من امروز گوشی پوکو ایکس تیری پرو خریدم و بعداز اینکه از جعبه درآوردم پنجاه درصد شارژ داشت ازش استفاده کردم بعد که به پانزده درصد رسید زدمش به شارژو بعداز یک ساعت که صددرصد شد اونو در آوردم بعداز یه رب دقیقه بدونه اینکه استفاده کنم ازش دوباره نیم ساعتی زدمش به شارژ فک کردم باتری های الان نیازی به شارژطولانی مدت نداره؟ینی اشتباه کردموباید میزاشتم بیشتر توی شارژ میموند؟تووروخدا راهنماییمکنید؟الانبعد از چند ساعت استفاده دوباره بزارم دوسه ساعتتوی شارژ دیگه فایده ای نداره؟چیکارباید بکنم؟

  • مدیریت وب سایت 12 خرداد 1400 / 9:26 ق.ظ

   سلام مشکلی نیست قانون 20 80 را رعایت کنید و اگه احساس کردید ادامه دارد باتری را کالیبره کنید

 • صفری 11 خرداد 1400 / 1:27 ق.ظ

  سلام من امروز شیائومی می ۱۰ لایت گرفتم شارژ اولیش ۲۰ درصد بود ولی خیلی زود به ۱۳ درصد رسید به شارژ وصل کردم نوشت شارژ فوق سریع چگونه می توانم از این حالت خارج کنم

  • مدیریت وب سایت 11 خرداد 1400 / 11:50 ق.ظ

   سلام مشکلی نیست ، نیازی نیست از شارژ سریع خارج کنید و با شارژ داخل جعبه شارژ کنید فقط

  • عطیه 11 خرداد 1400 / 8:31 ب.ظ

   سلام خوبید من ردمی نوت 8 خریدم حدودا آبان بود
   الان احساس میکنم دیر.شترژ میشه دقیق هر یک دقیقه یه ک درصد طبیعیه ؟ آخه قبلا 5دقیقع تو شارژ بود 10درصد می‌رفت روش
   طبیعیه ؟ چیکارش کنم ؟

   • مدیریت وب سایت 12 خرداد 1400 / 9:22 ق.ظ

    سلام باتری گوشی رو کالیبره کنید، اگه به روز رسانی هم در دسترس به روز کنید

   • سعید 30 مهر 1400 / 11:00 ق.ظ

    سلام من همین مدل گوشی (ردمی نوت ۸)رو تازه خریدم واسا شارژ اولیه به زیر ۱۰درصد ک رسید گذاشتم شارژ ۱۰۰ درصد شه روی صد درصد ک رسید علامت شارژ موند نمیدونم عادیه یا این مدل گوشی اینطوریه ینی تقریبن ۴۰ دقیقه روی صد علامت شارژ بود دیگ بعد کشیدم از شارژ

    • haninezarat 5 آبان 1400 / 3:56 ب.ظ

     سلام وقت بخیر . طبیعی هستش

  • مهدی 24 مرداد 1401 / 9:06 ب.ظ

   با سلام من گوشی شیامی نوت 11s یک هفته ای میشه خریدم شارژ یک روز نگه میداره چیکار کنم

   • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 11:02 ق.ظ

    اگر از سایت شیائومی ایران خرید داشتید میتوانید با شماره های روی سایت تماس بگیرید همکارانم راهنماییتون میکنند

 • فاطمه 9 خرداد 1400 / 5:30 ق.ظ

  سلام
  یک هفته ست که گوشی شیائومی نوت ۸ پرو خریدم ولی فست شارژ نیست. به نمایندگی بردم ریست فکتوری کردن گوشی رو درست شد اما دوباره بعد از دو سه روز همون مشکل براش پیش اومد. خیلی طول می‌کشه تا شارژ بشه. میشه لطفاً راهنماییم بکنید؟

  • مدیریت وب سایت 11 خرداد 1400 / 11:59 ق.ظ

   سلام وقت بخیر آخرین به روز رسانی گوشی رو نصب کنید و یکبار ریست فکتوری کنید

 • رضا 8 خرداد 1400 / 7:11 ب.ظ

  سلام.من می ۱۰ تی پرو خریدم،موقعی که روشن کردم ۶۰ درصد شارژ داشت و بعد از راه اندازی وکار با دستگاه شارژش شده ۳۰ درصد،الان باید چیکار کنم؟بزنم به شارژ؟شارژ اولیه میخواد؟وچقدر باید تو شارژ باشه؟ممنون

  • مدیریت وب سایت 11 خرداد 1400 / 12:03 ب.ظ

   بله بهتره که شارژ اولیه بزنید و قانون 20 80 را رعایت کنید

 • دانیال 7 خرداد 1400 / 4:59 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من امروز پوکوm3 خریداری کردم بعد تا ۱۵ درصد خالی کردم باطری رو خودشم زمان روشن کردن ۵۵درصد بود
  حالا ۴ ساعت ب شارژ وصل کردم خواستم بدونم طبیعی دفعه اول دیر شارژ گرفت؟
  چون بار اوله دیر شارژ میشن؟

  • مدیریت وب سایت 8 خرداد 1400 / 10:30 ق.ظ

   سلام بله مشکلی نیست حتما با شارژر اصلی خودش شارز کنید اگه دیدید مشکلی هست یک بار کالیبره کنید باتری را مشکلتون حل میشه

   • احمدرضا 17 خرداد 1400 / 4:05 ب.ظ

    کالیبره چیه

    • مدیریت وب سایت 18 خرداد 1400 / 10:12 ق.ظ

     در اولین گام شارژ گوشی خود را به اتمام برسانید بطوری که گوشی خاموش شود. چند دقیقه صبر کنید و گوشی را روشن کنید و از آن استفاده کنید تا دوباره خاموش شود. در همان وضعیت خاموش گوشی را به شارژ بزنید (یا اگر گوشی پس از اتصال به شارژ روشن شد آنرا خاموش کنید) و اجازه دهید گوشی در همان وضعیت خاموش به شارژ 100 در صد برسد و گوشی را از شارژر جدا کرده و روشن کنید زمانی که گوشی روشن شد در صد شارژ باتری را بررسی کنید اگر کمتر از 100 درصد بود شارژر را وصل کنید و اجازه دهید شارژ به 100 در صد برسد. پس از شارژ کامل شارژر را جدا کنید و گوشی را Restart کنید. پس از راه اندازی مجدد گوشی اگر شارژ باتری کمتر از 100 در صد بود مجدد عمل شارژ را انجام دهید و گرنه صرف نظر کنید. عمل شارژ را بارها تکرار کنید تا شارژ به 100 درصد برسد.
     این روش ممکن است کمی گیج کننده باشد اما روشی کارامد برای کالیبره کردن باتری گوشی و تبلت به حساب می آید.

  • امیر 9 خرداد 1400 / 8:18 ب.ظ

   سلام
   من یک گوشی نوت ۹ خریدم نو
   موقعی که بازش کردیم باتری خالی خالی بود صفر درصد شارژ داشت
   این طبیعیه؟ نباید ۳۰۴۰ ۵۰ درصد شارژ داشته موقع خرید؟ممکن خراب باشه گوشی یا باتریش خالی کرده باشه؟ یا ایرادی نداره؟ الان زدم شارژ حدودا تو ۴۰ دقیقه ۲۶ درشد اینا پر کرده.اوکیه؟لطفا جواب بدین

   • مدیریت وب سایت 11 خرداد 1400 / 11:55 ق.ظ

    سلام از کجا خریدتون رو انجام دادین بزنید به شارژ و تست کنید ببنید اگه مشکلی داشت با گارانتی تماس بگیرید

   • آیدا 10 دی 1400 / 8:51 ق.ظ

    سلام من یه ماه ونیمی میشه گوشس شیائومی نوت 8پرو گرفتم .دیشب یهو حواسم نبود گوشی 0درصد شد خاموش شد تو دستم .گذاشتم شارژ خوابم برد 7ساعت تو شارژ مونده.خیلی میترسم .باتریش عمرش کم میشه؟یا زود تر شارژش تخلیه میشه؟

    • amir.sorna69 22 دی 1400 / 12:30 ب.ظ

     با سلام با یک بار مشکلی پیش نمیاد در صورت تکرار ممکنه مشکل ساز بشه

 • افشین 5 خرداد 1400 / 8:59 ب.ظ

  سلام نوت ۹s چرا وقتی چیزی میفرستن دیر کپی میشه؟ میگن نوت ۹sاینجوریه

  • مدیریت وب سایت 6 خرداد 1400 / 1:55 ب.ظ

   خیر مشکلی تاحالا گزارش نشده

   • مریم 4 تیر 1400 / 10:21 ق.ظ

    سلام یک روزه شیائومی نوت 10خریدم بعد که شارژ اولیه رسید 10درصدگذاشتم بمدت هفت ساعت فول شارژبشه 100درصد ولی الان سریع شارژتمام می‌کنه حدودا به ازای هر دو تا سه دقیقه استفاده یک درصد خالی می‌کنه سریع بایدچکارکنم

    • haninezarat 5 تیر 1400 / 5:43 ب.ظ

     سلام روزبخیر ، بستگی به نوع کار کردتان با گوشی دارد اگر مدام اینترنتتان روشن است یا اینترنت hotspot میکنید ممکن است باطری زود خالی شود

 • امیر حسین 5 خرداد 1400 / 7:49 ب.ظ

  سلام
  من گوشی poco x3 pro خریدم
  فروشنده گفت با همین شارژی ک داره استفاده کن تا ۲۰ درصد
  بعدش ۸ ساعت شارژ اولیه بزن
  منم همین کار رو کردم
  موقعی ک گوشی ب نت وصله زود تر شارژ خالی می‌کنه نسبت ب موقعی ک ب نت وصل نیست
  این طبیعیه؟؟
  و شارژ اولیه ک زدم درسته؟؟
  با همین نکات شما باتری بهتر میشه؟؟
  خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیریت وب سایت 6 خرداد 1400 / 1:54 ب.ظ

   سلام بله مشکلی نیست اگه احساس کردید زود خالی میشه کالیبره کنید باتری رو

   • مریم 4 تیر 1400 / 10:22 ق.ظ

    سلام یک روزه شیائومی نوت 10خریدم بعد که شارژ اولیه رسید 10درصدگذاشتم بمدت هفت ساعت فول شارژبشه 100درصد ولی الان سریع شارژتمام می‌کنه حدودا به ازای هر دو تا سه دقیقه استفاده یک درصد خالی می‌کنه سریع بایدچکارکنم

    • haninezarat 5 تیر 1400 / 5:42 ب.ظ

     سلام روزبخیر ، بستگی به نوع کار کردتان با گوشی دارد اگر مدام اینترنتتان روشن است یا اینترنت hotspot میکنید ممکن است باطری زود خالی شود

  • Mohadeseh 7 خرداد 1400 / 1:58 ب.ظ

   سلام .من نت ده شیامی رو تازه گرفتم.شارژ۲۰درصد شد زدم ب شارژ.الان یه ساعته همچنان روی ۹۱درصد مونده و ۱۰۰نشده…مشکلش از چیه؟؟
   اگه روی ۹۱از شارژ بکشم مشکلی ایجاد میکنه؟؟
   چون گوشی رو تازه زدم ب شارژ

   • مدیریت وب سایت 8 خرداد 1400 / 10:33 ق.ظ

    سلام خیر مشکلی نیست دفعه اول باتری کمی دیرتر شارژ میشه و طبعیی هست درصورت تدوام مشکل حتما باتری را کالیبره کنید

 • محسن 4 خرداد 1400 / 11:38 ق.ظ

  سلام من گوشی شیاومی نوت 8پرو دارم آیا گوشی رو که در حالت متوسط در روز استفاده بکنی روزی یک بار شارژ بزنی گوشی باتریش ضعیف
  میشه یا روزی یک بار به شارژ زدن معمولیش هستش میخواستم بدونم آیا باتری گوشیم مشکلی داره یا نه

  • مدیریت وب سایت 5 خرداد 1400 / 9:30 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی نیست طبیعی هستش

 • علیرضا 1 خرداد 1400 / 2:42 ب.ظ

  سلام.من گوشی نوت ۹sخریدم همیشه از ۲۵ تا ۹۶ درصد میزاشتم شارژ بمونه و ازش راضی بودم .ی مدتیه ۷الی۸درصد هنگام استفاده بدون نت طول ۳ دیقه خالی میکنه بعد ۸۸درصدش تا ۸۷ درصد میبینم ۲۰ دیقه طول میکشه .خواستم بفهمم مشکلش چیه ؟؟؟

  • مدیریت وب سایت 2 خرداد 1400 / 3:52 ب.ظ

   سلام باتری گوشی رو کالیبره کنید

 • Mobin 1 خرداد 1400 / 0:40 ق.ظ

  سلام من یک هفته است که گوشی poco x3 گرفتم .و یادم رفت شارژ اولیه رو نزاشتم و الان دو سه بار شارژ کردم و استفاده میکنم. میخواستم بدونم که آیا من شارژ اولیه که انجام ندادم مشکل میشه .ممنون میشم اگه جواب بدین

  • مدیریت وب سایت 1 خرداد 1400 / 10:31 ق.ظ

   سلام بهتر بود انجام میدادین اما مشکلی نیست طبق مطلب شارژ را انجام بدید

 • مجید 31 اردیبهشت 1400 / 6:38 ب.ظ

  با سلام گوشی شیائومی نوت9s دارم از 100درصد بیشتر شارژ کنم دیر تر باتر خالی میکنه مشکلی پیش نمیاد واسه باتر…

  • مدیریت وب سایت 1 خرداد 1400 / 10:31 ق.ظ

   بهتره که حداکثر تا قبل 90 درصد ار شارژ خارج کنید

 • Naqmeh 31 اردیبهشت 1400 / 5:30 ب.ظ

  سلام من حدودا یه ماهه پوکو x3 خریدم شارژ اولیه تا ۱۰۰٪ گذاشتم بمونه و بعدا از بیست درصد میزنم به برق و نود پنج برمیدارم دوروزه گوشیم خود ب خود خالی می‌کنه صب پا میشم میبینم ۳درصد کم کرده عادیه اینا!؟؟؟

  • مدیریت وب سایت 1 خرداد 1400 / 10:30 ق.ظ

   سلام طبیعی هستش مشکلی نیست

 • صهیب 30 اردیبهشت 1400 / 9:08 ب.ظ

  سلام من تقریبا ۳/۴ روز میشه گوشی poco m3 رو خریدم ، و وقتی فروشنده آنباکینگش کرد 53 % شارژ توش بود ، بعد تا الان دستم بوده ۲۰ % شارژ داره ، آیا الان بزنم توی شارژ خراب نیست؟؟

  • مدیریت وب سایت 1 خرداد 1400 / 10:28 ق.ظ

   سلام بله مشکلی نیست

 • امیری 30 اردیبهشت 1400 / 8:21 ب.ظ

  سلام من Poco x3 nfc دارم و همین امروز متوجه شدم که وقتی میزنم تن شارژ تا ۹۹ می‌ره ولی ۱۰۰ نمیشه چند بار شارژر رو درآوردم و وصل کردم که یهو ۱۰۰ شد یا اینکه رو ۹۹ بزارم ۱۰ دقیقه بمونه تا ۱۰۰ شه
  قبلا این مشکل رو نداشت

  • مدیریت وب سایت 1 خرداد 1400 / 10:27 ق.ظ

   سلام اگه گوشی اپدیت شده، بک اپ تهیه و ریست فکتور کنید درست میشه، اگه نشد هم روش کالیبره کردن رو امتحان کنید

   • علیرضا 1 خرداد 1400 / 2:40 ب.ظ

    سلام.من گوشی نوت ۹sخریدم همیشه از ۲۵ تا ۹۶ درصد میزاشتم شارژ بمونه و ازش راضی بودم .ی مدتیه ۷الی۸درصد هنگام استفاده بدون نت طول ۳ دیقه خالی میکنه بعد ۸۸درصدش تا ۸۷ درصد میبینم ۲۰ دیقه طول میکشه .خواستم بفهمم مشکلش چیه ؟؟؟

    • مدیریت وب سایت 2 خرداد 1400 / 3:53 ب.ظ

     سلام باتری گوشی رو کالیبره کنید

     • رضا 8 خرداد 1400 / 7:06 ب.ظ

      چطوری کالیبره کنیم

     • مدیریت وب سایت 11 خرداد 1400 / 12:05 ب.ظ

      در اولین گام شارژ گوشی خود را به اتمام برسانید بطوری که گوشی خاموش شود. چند دقیقه صبر کنید و گوشی را روشن کنید و از آن استفاده کنید تا دوباره خاموش شود. در همان وضعیت خاموش گوشی را به شارژ بزنید (یا اگر گوشی پس از اتصال به شارژ روشن شد آنرا خاموش کنید) و اجازه دهید گوشی در همان وضعیت خاموش به شارژ 100 در صد برسد و گوشی را از شارژر جدا کرده و روشن کنید زمانی که گوشی روشن شد در صد شارژ باتری را بررسی کنید اگر کمتر از 100 درصد بود شارژر را وصل کنید و اجازه دهید شارژ به 100 در صد برسد. پس از شارژ کامل شارژر را جدا کنید و گوشی را Restart کنید. پس از راه اندازی مجدد گوشی اگر شارژ باتری کمتر از 100 در صد بود مجدد عمل شارژ را انجام دهید و گرنه صرف نظر کنید. عمل شارژ را بارها تکرار کنید تا شارژ به 100 درصد برسد.
      این روش ممکن است کمی گیج کننده باشد اما روشی کارامد برای کالیبره کردن باتری گوشی و تبلت به حساب می آید.

 • علی سرلک 28 اردیبهشت 1400 / 6:59 ب.ظ

  سلام من کوشی شیائومی نوت 8دارم از 100تا 99بخواد کمشه 5دقیقه
  از 99میخاد بشه 98.یک دقیقه طول نمیبره که میشه 98میحاستم ببینم مشکل دارع باتری یا ن آخه آپدیت کردم اینحوری شد
  و یه سوال گوشی شئائومی نوت8
  آپدیت میگیره

  • مدیریت وب سایت 29 اردیبهشت 1400 / 9:44 ق.ظ

   سلام باتری رو کالیبره کنید، درست میشود

 • shahram 27 اردیبهشت 1400 / 12:12 ب.ظ

  سلام وقت بخیر یعنی گوشی نو هم نیاز به شارژ اولیه 6 ساعتی نداره؟

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 9:10 ق.ظ

   سلام بهتره که انجام بدید تا طول عمر باتری افزایش پیدا کنه

 • elin 26 اردیبهشت 1400 / 6:42 ب.ظ

  سلام.وقتی ردمی نوت۹اس خریدم می‌تونستم کلاس آنلاین با ضبط نمایشگر خود گوشی انجام بدم ولی الان بعدا از یه مدت وقتی میخوام ضبط کنم صدا قطع. وصل میشه اگه صدای سیستم فقط باشه ولی اگه میکروفون باشه درستضبط میشه.لطفا بگید چیکار کنم که مثل اولش ضبط کنه

  • مدیریت وب سایت 27 اردیبهشت 1400 / 9:46 ق.ظ

   اگر آپدیت انجام دادین ممکنه از اون باشه بعد از هر آپدیت حتما بک آپ تهیه کنید و یک بار ریست فکتوری کنید

 • حسین ز 24 اردیبهشت 1400 / 8:34 ق.ظ

  سلام من تازه زدمی نوت ۱
  ۰ خزیذم
  ۷۰ بوذ وقتی خریدمش.الان بزارم تا چند کم بشه
  بعدش تا چقدر بزازمش تو شارژ

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 12:41 ب.ظ

   سعی کنید همیشه قبل از حداکثر قبل از 20 و حداقل تا 85 در شارژ قرار بدید

 • علیزاده 23 اردیبهشت 1400 / 11:38 ب.ظ

  سلام گوشی پوکو m3 خریدم روشن که کردم حدود ۵۵ درصد شارژ داشت چقدر باید بزنم به شارژ و بکشم از برق ؟ شارژ اولیه منظومه

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 12:40 ب.ظ

   طبق توضیحات سایت عمل کنید

 • افشین 23 اردیبهشت 1400 / 11:21 ق.ظ

  سلام گوشی نوت ۹sدارم میزنم شارژ تا۹۵ وقتی از شارژ میکشم یک درصد کم میکنه بدون کار کردن شیاومی اینجوریه یا فقط گوشی منه

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 12:39 ب.ظ

   سلام مشکلی نیست جناب

 • احمد 22 اردیبهشت 1400 / 4:10 ب.ظ

  سلام ببخشید نوت ۹ s وقتی ۹۷ از شارژ جداش میکنم میشه ۹۶ دلیلش چیه؟

  • مدیریت وب سایت 28 اردیبهشت 1400 / 12:38 ب.ظ

   به صورت کامل 97 پر نشده است

 • امیر 22 اردیبهشت 1400 / 1:03 ب.ظ

  سلام ببخشید من گوشی نوت ۹s دارم از 96 شارژو میکشم پنج درصد اولو سریع میاد پایین ولی اگه صد شارژ کنم زود پایین نمیاد دلیلش چیه گوشی رو هم miui رو بروزرسانی نکردم

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:09 ب.ظ

   سلام مشکلی نیست طبیعی هستش

 • Negin 22 اردیبهشت 1400 / 10:22 ق.ظ

  سلام من سه روزی هست که گوشی شیامی ،pocox3خریدم وکلا تو هر برنامه ای باشم چه اینستا چه گالری…به ازای هر ۷یا۸دقیقه یک درصد شارژ کم میکند آیا این طبیعی هست یا خیر به فروشنده مبایل مراجعه کنم؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:14 ب.ظ

   سلام بررسی کنید که لوکیشن، NFC و wifi، بلوتوث و اینترنت گوشی خاموش باشه حتماٌ

 • سلام خوب هستید 22 اردیبهشت 1400 / 6:49 ق.ظ

  ببخشید من گوشی شیائومی نوت ۸پرو خریدم برای شارژ اولیه باتری رو به ۱۷درصد رسوندن بعد ۵ساعت به شارژ زدم آیا به گوشی یا باتری ایراد می‌کنه .ممنون از لطفتون اگه جواب بدید.

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:22 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی نیست اگه تکرا نشه مشکلی پیش نمی آید

 • مهران 22 اردیبهشت 1400 / 1:46 ق.ظ

  سلام خسته نباشید ببخشید من به تازگی گوشی شیائومی ردمی ۹ خریداری کردم و وقتی که به دستم رسید ۶۰ درصد شارژ داشت اما همینکه دو سه دیقه باهاش کار کردم زود خالی میکرد بهد تنظیمات کارخانه زدم و حدود ۲ساعتو نیم گوشیمو به شارژ اولیه زدم ولی وقتی از شارژ درآوردم دیدم هیچ تغییری نکرده و الان با کار کردن خیلی معمولی هر ۶ دیقه یه درصد کم میکنه کلا تا به الان هم نذاشتم از ۲۰ کمتر و از ۸۰ بیشتر بشه شارژش اما باز به عنوان یک گوشی آکبند حس میکنم زود شارژ خالی میکنه چون من خوندم تو حالت معمولی حداقل ۲۴ ساعت شارژ باید نگه داره می‌خواستم بپرسم که آیا اگر گوشیمو کالیبره کنم مشکل حل خواهد شد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:24 ب.ظ

   سلام قبل کالیبره کردن حتماٌ دقت کنید: لوکیشن، NFC و wifi، بلوتوث و اینترنت گوشی خاموش باشه بعد اگه مشکلی داشتید کالیبره کنید

 • Amir 21 اردیبهشت 1400 / 2:53 ب.ظ

  سلام من یه پوکو ایکس تری پرو گرفتم خواستم بدونم که لازمه برای شارژ اولیه ۸ساعت بزنم شارژ یا نه ممنون میشم پاسخ بدید

  • مدیریت وب سایت 22 اردیبهشت 1400 / 2:27 ب.ظ

   سلام اگه بزنید بهتر هستش

 • ساجده 19 اردیبهشت 1400 / 4:07 ب.ظ

  سلام وقت بخیر گوشی من شیائومی نوت هشت هستش .می‌خوام بدونم زمان طبیعی از ۳۰ درصد تا صد در چه مدت باید شارژ بشع؟
  یعنی مدت زمانی که میگذره چقدر طبیعی هستش ؟
  من از ۶۰درصد نوشته بود ۳ ساعت باقی مانده.
  از ۶۰ تا ۱۰۰رصد چه تایمی باید شارژ بشه ی گوشی سالم

  • مدیریت وب سایت 21 اردیبهشت 1400 / 9:42 ق.ظ

   قدرت گوشی شیائومی ردمی نوت 8 توسط یک باتری لیتیوم یونی 4000 میلی آمپری تأمین می شود و از شارژ سریع 18 واتی پشتیبانی می کند اما شارژر ارائه شده فقط 10 وات می باشد.به طوری که در 30 دقیقه 30٪ از باتری را پر می کند، در حالی که شارژ کامل به حدود 1 ساعت و 15 دقیقه نیاز دارد.

 • Agah 18 اردیبهشت 1400 / 6:46 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی نوت9اس هست ،میخواستم بدونم چ زمانی ب شارژ و چ زمانی از شارژ بکشم؟

  • Matin 19 اردیبهشت 1400 / 11:49 ق.ظ

   با سلام در 20 درصد به شارژ بزنید و در 80 درصد از شارژ بکشید

  • Hilda 2 خرداد 1400 / 9:14 ب.ظ

   سلام من تازه گوشی شیائومی نوت 8 رو خریدم میخواستم بدونم نیاز به شارژ اولیه دارد یا نه؟
   و اینکه اگر شارژ گوشی ۲ ساعت زمان ببره مشکل داره؟

   • مدیریت وب سایت 3 خرداد 1400 / 3:27 ب.ظ

    سلام بهتره که شارژ اولیه انجام بشه ، باید هنگام شارژ از گوشی استفاده نکنید

 • فرشادد 18 اردیبهشت 1400 / 8:40 ق.ظ

  سلام من نوت ۹ t خریدم شارژش ۴۵ لود زدم شارژ ولی شارژ اولیه ۲ ساعت طول کشید که شارژ شده مشکلی نداره گوشی یا شارژر .
  لطفا جواب بدید .

  • Matin 18 اردیبهشت 1400 / 11:04 ق.ظ

   با سلام این گوشی نیاز به شارژ اولیه ندارد و فقط از 0 تا 100 بزنید کافی است

 • احمد 17 اردیبهشت 1400 / 6:03 ب.ظ

  سلام ببخشید من نوت ۹s دارم مثلا تا ۸۶ درصد شارژ میکنم بعد چهار پنج درصد اولش زود خالی میشه ولی بقیش خوبه؟

  • Matin 18 اردیبهشت 1400 / 11:03 ق.ظ

   با سلام تا 90 درصد بگذارید شارژ شود

 • افشین 16 اردیبهشت 1400 / 1:02 ب.ظ

  سلام گوشی نوت ۹s دارم وقتی صد میشه به شارژ شدن ادامه میده بهم گفتن نوت ۹s اینجوریه خودش سرد میشه درسته؟

  • parisa_akbari373 16 اردیبهشت 1400 / 1:17 ب.ظ

   با سلام خیر مشکلی ندارد

 • افشین 15 اردیبهشت 1400 / 9:03 ب.ظ

  سلام گوشیو تازه خریدم کابلو به کله شارژ قشنگ جا ننداختم کند شارژ شد هفت ساعت مشکلی پیش میاد؟

  • parisa_akbari373 16 اردیبهشت 1400 / 9:07 ق.ظ

   با سلام خیر مشکلی ندارد ولی برای محض اطمینان با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید
   021-88880221(داخلی 105)

 • رندوم 13 اردیبهشت 1400 / 7:57 ق.ظ

  سلام مدیر محترم
  لطفاً به سوالم جواب بدین..نظرات و پاسخ ها روخوندم اما سوالم برطرف نشد
  ردمی نوت۹t خریداری کردم شارژش۵۰بود تا۱۸درصد استفاده سپس به شارژ متصل کردم و۹۸٪قطع کردم.دفعات بعد هروقت نیازی ب گوشی ندارم روی۵۰ درصد میزان شارژ به شارژ و۹۰ درصد قطعش میکنم.
  الان هنگام بازی ریل ریسینک هر۳ الی۴دقیقه۱٪ تخلیه می‌کنه م ب نظرم خیلی سریعه برای باتری با ظرفیت ۶۰۰۰میلی آمپر زیادی سریعه..خیلی نگرانم لطفاً راهنمایی بفرمایید چکار کنم بزرگوار
  و بفرمایید روش دقیق کالیبره کردن گوشی چطوره؟ و آیا الان کالیبرش کنم فایده داره؟
  لطفاً بی پاسخ نگذارید ممنونم از شما دوست عزیزم.

  • Matin 13 اردیبهشت 1400 / 9:17 ق.ظ

   با سلام لطفا از این به بعد از این روش استفاده کنید
   در 20 درصد به شارژ بزنید و در 90 درصد از شارژ بکشید
   خیر به نظر برای گیم مشکلی نیست
   و کالیبره نیازی نیست ولی اگر میخواهید میتوانید انجام دهید

   • رندوم 13 اردیبهشت 1400 / 2:07 ب.ظ

    بسیار از شما ممنونم بخاطر سرعت در پاسخ گویی تون
    سالم و تندرست باشین در پناه خدا، دوست عزیزم.

 • ماهان 21 فروردین 1400 / 8:33 ق.ظ

  سلام . من گوشی ردمی نوت ۹ اس دارم و بعد از ۱۰۰ شدن مثل گوشیهای قدیمی به شارژ شدن ادامه میده . این تصور منه که این یک مشکل در گوشیمه یا واقعا دچار مشکل نرم افزاریه؟

  • haninezarat 21 فروردین 1400 / 12:04 ب.ظ

   سلام گوشی خود را ریست فکتوری کنید

 • goli 4 فروردین 1400 / 4:33 ب.ظ

  سلام وقت بخیر ببخشید من 5 ماه شیائومی نوت 9 پرو خریدم تو این مدت ی 4 باری که زدم به برق درست جا نمیزدم اول جرقه میزد بین آداپتور و پریز .کاری نشد همون50دقیقه قشنگ شارژ میکرد اما این بار زدم جرقه زد و 2 ساعت طول کشید از 12 درصد تا95 درصد این بار بادقت زدم و جرقه نزد ولی از اون دفعه 2 ساعت شارژمیکنه گوشیمو اصلا مثل دفعه های قبل تو ی ساعت شارژنمیشه مشکلش چیه؟ آداپتورشو باید عوض کنم یا باتری مشکلی پیدا کرده فکر میکنم اتصالی داره چون وسط شارژ یهو صفحه گوشی روشن شد این بار

  • مدیریت وب سایت 14 فروردین 1400 / 11:13 ق.ظ

   سلام به نظر آداپتور گوشی شما مشکل دارد با آداپتور دیگه تست کنید

 • مهدی 23 اسفند 1399 / 5:42 ب.ظ

  سلام من گوشیم نوت ۹پرو و احساس میکنم گوشی یکم زود شارژ خالی میکنه بنی شب شارژ باتری ۵۶٪بود صبح ک بیدار شدم دیدم شده ۵۰٪ بااین حال ک ن نت روشن بوده ن برنامه ای باز بوده لطفاً راه نمایی کنید یا این که گوشی هر ۵_۶ دقیقه. شارژ کم می‌کنه مثلاً ی فیلم میبینم ب مدت زمان ۱ساعت ۲۵_۳۰ ٪ کم میکنه

 • Eli 19 اسفند 1399 / 9:00 ب.ظ

  سلام
  می‌بخشید من برای شارژ اولیه از ۲۰ تا ۸۰ گذاشتم شارژ شد
  و الان میبینم گفتید باید تا ۱۰۰ باشه اما من تو باتری مشکلی حس نمیکنم به نظرتون ممکنه همین مورد باعث مشکل بشه در اینده؟

 • F 16 اسفند 1399 / 0:35 ق.ظ

  سلام گوشیم پوکو ایکس ۳ چند درصد بزنم ب شارژ چند درصد بردارم؟

 • ناشناس 15 اسفند 1399 / 6:43 ب.ظ

  سلام من گوشیم مثلا در ۱۲دقیقه ۱درصد کم میکرد الان ۳یا ۴ماهه گوشی را خریدم یه چند روزیه هر ۶یا ۷شارژش خالی میشه چرا میشه راهنمایی و جواب بدهید

 • مهسا 14 اسفند 1399 / 6:29 ب.ظ

  سلام من گوشیم نوت ۸پرو هست شیش ساعت برای شارژ اولیه گذاشتم مشکلی نداره؟؟

 • Ali 11 اسفند 1399 / 7:01 ب.ظ

  سلام. خسته نباشید . من گوشی poco X3 خریدم برای شارژ اولیه گذاشتم یه ذره خالی شد اما حدودا ۵۰ درصد شارژ داشت بعد زدم شارژ. ۱۰۰ درصد که شد نیم ساعت بعد گوشیو از شارژ بیرون کشیدم خواستم ببینم مشکلی برای گوشی به وجود نمیاد؟؟
  دوم اینکه برای دوام بیشتر باتری و طول عمر بیشتر ان باتری رو از ۲۰ تا ۸۰ شارژ کنم یا از ۳۰ تا ۸۰؟؟
  راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

 • سما 11 اسفند 1399 / 1:24 ق.ظ

  سلام من گوشیم نوت نه پرو هستش ۱۵ درصد میزنم ۹۵تا یه روز باتری نگه میداره در حالی که صد درصد دو روز …تا صد درصد واقعا مشکل داره اخه میگن تا صد بزارید خودکار جریان برق قطع میشه

 • داریوش 9 اسفند 1399 / 12:23 ب.ظ

  سلام من poco x 3 خریدم برای شارژ اولیه از ۲۰ زدم شارژ تا ۱۰۰ باید صبر میکردم از صفر میزدم؟

  • مدیریت وب سایت 9 اسفند 1399 / 1:06 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و صحیح می باشد

 • Mina 7 اسفند 1399 / 6:25 ب.ظ

  سلام من نوت ۹پرو خریدم وقتی میزنم به شارژ، هم شارژر هم گوشی یکم داغ می‌کنه مشکلی داره ؟

  • مدیریت وب سایت 9 اسفند 1399 / 1:05 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و طبیعی می باشد

  • زهرا 25 اسفند 1399 / 2:07 ب.ظ

   نه عزیزم این مورد عادیه??

  • ماهان 21 فروردین 1400 / 8:25 ق.ظ

   تو دمای بالاتر از دمای استاندارد اتاق قرارش نده و گرنه اداپتورت دچار مشکل میشه و از رابط استفاده کن و حتما بدون هیچ گاردی بزنش به شارژ تا باتری بتونه نفسی تازه کنه . من خودم تا یک هفته پیش مشکل داغی گوشی و شارژر رو داشتم که برطرف شد

 • نعمت الله 7 اسفند 1399 / 4:33 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشی نوت 9 پرو گرفتم شارژ اولیه شیش ساعت گذاشتم تو شارژر بعدش کلا تا حالا سه بار باتری را شارژ کردم اون سه بار هم تا صددرصد شارژ شده آیا مشکلی پیش نمیاد .چون از این قانون 20-80خبر نداشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • زهرا 25 اسفند 1399 / 2:08 ب.ظ

   مشکلی پیش نمیاد چون گوشی نو هست

 • mamade 6 اسفند 1399 / 12:18 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من دیروز poco x3 گرفتم 64% شارژ داشت الان منتظرم تموم شه بعد بزنم شارژ.
  نیازه هشت ساعت مث گوشی های قدیمی تو شارژ باشه یا نه؟
  چقدر شد بکنمش؟
  ممنون

  • Hamed 20 فروردین 1400 / 11:25 ق.ظ

   سلام گوشی تازه گرفتم poco x3چقدر باید زیر شارژ باشه شارژ اولیه

   • haninezarat 21 فروردین 1400 / 12:01 ب.ظ

    سلام یازی به شارژ اولیه نیست

 • محمدرضا 28 بهمن 1399 / 0:00 ق.ظ

  سلام داداش خوبی
  سلام داداش خوبی من یه گوشی poco x3 دارم یکم با بآتریس مشکل دارم کمتر از یه هفته س ک خریدم کد تست باتری رو زدم *#*#6485#*#* و نشون good این خوبه یا بد؟ آخه دیدم یه جا نوشته بود اکسلنت و گریت هم داره

  • مدیریت وب سایت 28 بهمن 1399 / 9:30 ق.ظ

   سلام روزتون بخیر دوست عزیز نکته های شارژ اولیه را حتما رعایت کنید و همچنین باتری گوشی را کالیبره کنید

   • علیسان 24 اسفند 1399 / 11:06 ق.ظ

    سللام برای شارژ اولیه گوشی نوت نه اس چند ساعت مناسبه؟شش یا هشت ساعت؟

 • رضا 27 بهمن 1399 / 4:41 ب.ظ

  سلام من نوت 9اس خریدم بعد خالی شدن باتری و زدن به شارژ بخاطر کاری که پیش اومد 40درصد کشیدم بعد صبر کردم بشه 15درصد زدم به شارژ نزدیک 4ساعت طول کشید پر بشه مشکلی هستش؟؟؟

  • مدیریت وب سایت 28 بهمن 1399 / 9:50 ق.ظ

   سلام نه جناب مشکلی پیش نمیاد اما بهتره که طبق نکات سایت رعایت کنید برای طول عمر بیشتر باتری

   • محدثه 5 اسفند 1399 / 7:51 ب.ظ

    سلام من گوشی شیائومی نوت ۹sدارم و ده روز هم از خرید گوشی نمی‌گذره وقتی گوشی رو ۱۰۰درصد شارژ میکنم دو روز دیگه ۲۰درصد میشه ولی وقتی گوشی رو ۸۰درصد شارژ میکنم یکروز هم نمی‌گذره که تموم میشه مشکل از چیه؟

    • مدیریت وب سایت 6 اسفند 1399 / 10:09 ق.ظ

     سلام خدمت شما باتری گوشی را کالیبره کنید درست می شود

     • پیوند 14 اسفند 1399 / 7:01 ب.ظ

      کالیبره میشه

 • Mohadeseh Bahiraei 26 بهمن 1399 / 12:52 ب.ظ

  سلام من گوشیم poco x3 می‌خوام بدونم چنددرصد شد بزنمش شارژ و کی از شارژر درارمش؟؟

  • مدیریت وب سایت 27 بهمن 1399 / 9:33 ق.ظ

   سلام دوست عزیزبین بازه 20 تا 90 درصد همیشه شارژ کنید

 • محمد 23 بهمن 1399 / 3:37 ب.ظ

  سلام، خسته نباشید، من نوت ۹ اس خریدم، برای شارژ اولیه ابتدا باید کامل شارژ باطری تخلیه(=خاموش) بشه یا خیر؟

  • مدیریت وب سایت 25 بهمن 1399 / 9:49 ق.ظ

   سلام خیر هر چقدر که شارژ بود مهم نیست باید شارژ اولیه انجام بشه جناب اونی که شما گفتید برای کالیبره کردن باتری استفاده میشود

 • علی 22 بهمن 1399 / 6:26 ب.ظ

  سلام. میشه از شارژر 9s برای نوت هشت استفاده کنیم؟ یعنی مشکلی بوجود نمیاد؟چون شارژراش کوچیک و بزرگه

  • مدیریت وب سایت 23 بهمن 1399 / 9:54 ق.ظ

   بهتره که از شارژر مخصوص خودش استفاده کنید ، اما اگر ولتاژ ورودی و آمپر یکی باشد مشکلی پیش نمی آید

 • Aramesh 21 بهمن 1399 / 12:32 ب.ظ

  سلام من گوشیم پنج ماه پیش خریدم ردمی نوت هشت هست هر ۶ دقیقه یک درصد خالی میکنه و از ۳۰ درصد تا ۸۰ درصد به شارژ میزنم حدود یک ساعت طول میکشه باتریش مشکل داره؟!

 • حمید 18 بهمن 1399 / 5:13 ب.ظ

  سلام وقت بخیر …چند سوال داشتم در مورد گوشی پوکو X3 :
  1) تقریبا یک هفته میشه که گوشی رو خریدم ، احساس کردم گوشی داره زودتر از حد معمول شارژ خالی میکنه ، پس شروع به گرفتن زمان شدم ، طبق برآورد من :
  _ هر 8 دقیقه = کاهش 1% شارژ در اینستاگرام (البته گاهی مواقع هر 6 یا 7 دقیقه هم شارژ یک درصد شارژ خالی میکنه)
  _ هر 10 دقیقه = کاهش 1% شارژ در حالت معمول بدون استفاده از اینترنت
  _ دیدن فیلم در فیلیمو به مدت 1 ساعت 10 دقیقه = 13% کاهش مصرف شارژ
  _ در بعضی مواقع هر دو ساعت که گوشی هیچ کاری انجام نمی ده 1% شارژ کم میکنه که البته در یک Range مشخص مثلا در بازه 50% تا 47% هر دوساعت 1% در صد کم میشه و دوباره هر 8 یا 12 ساعت یک درصد کم میکنه
  من موضوع رو به فروشنده اطلاع دادم و گفت باید چندین بار گوشی رو (15% تا 95% ) شارژ کنید تا اصطلاحاً گوشی کالیبره بشه
  به نظر شما باتری حالت عادی یا نرمالی داره و گفته فروشنده صحیح بوده؟
  2) فروشنده در زمان خرید متذکر شد که ” این گوشی ها نیاز به شارژ اولیه نداره و تنها به 15% رسید بزنید به شارژ تا 95% ” ، آیا این روش شارژ به صورت مداوم و متوالی باشه ایرادی نداره و مشکلی برای باتری ایجاد نمیکند . اگر به جای این روش در زمانی که گوشی در 19% پیغام اتصال شارژ را داد ، گوشی رو به شارژ متصل کرده و در 92 درصد از شارژ جدا کنیم ، ایرادی نداره ؟
  ممنونم از شکیبایی شما

  • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 11:06 ق.ظ

   سلام وقت بخیر مشکلی نداره فک میکنم مهم این هست که به باتری شما فشار وارد نشود و تا عمر طولانی تری داشته باشه گوشی خودتون را بر روی پاور سیو قرار دهید برای ذخیره بیشتر نیرو. درباره باتری گوشی هم به سادگی خراب نمیشود.

  • علی 27 بهمن 1399 / 2:17 ب.ظ

   سلام منم دقیقا مثل از توعم مصرف باتریم ولی کالیبره کنی درس میشه تو نت بزن آموزش کالیبره

   • مدیریت وب سایت 28 بهمن 1399 / 9:51 ق.ظ

    ممنون از راهنماییتون

 • حسین 18 بهمن 1399 / 12:49 ب.ظ

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم چگونه گوشی نوت نه پرو را با می تونم شارژ عادی شارژ کنم

  • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 11:09 ق.ظ

   بهتره با شارژر اصلی شارژ بشود

 • حمید 16 بهمن 1399 / 5:18 ب.ظ

  سلام وقت بخیر … من از نمایندگی گوشی POCO X3 گرفتم و فروشنده نحوه شارژ رو کفت به 15% رسید بزنین به شارژ تا 95% . این روش شارژ درسته ؟

  • مدیریت وب سایت 18 بهمن 1399 / 1:00 ب.ظ

   بله دقیقا درسته

 • ساحل 16 بهمن 1399 / 3:04 ب.ظ

  سلام من نوت 9پرو گرفتم.فروشنده بهم گفت که پنج ساعت شارژ اولیه بذار و منم اطلاع نداشتم گذاشتم.برای باتری مشکلی پیش میاد ؟

  • مدیریت وب سایت 18 بهمن 1399 / 1:00 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • میران 16 بهمن 1399 / 0:19 ق.ظ

  سلام ، من پوکو x3 خریدم ، برای شارژ مجددش باید چند درصد باشه بزنم شارژ ؟؟؟ ۰ ,۵ ،۱۰ یا ۲۰ درصد ؟؟؟

  • مدیریت وب سایت 18 بهمن 1399 / 12:59 ب.ظ

   سلام زیر 20 بزنید شارژ

   • Abbas 18 بهمن 1399 / 2:32 ب.ظ

    شارژ اولیه گوشی که ۶ساعت شارژ بشه درسته؟

    • مدیریت وب سایت 18 بهمن 1399 / 6:10 ب.ظ

     سلام بله مشکلی نیست در باتری های جدید این مشکل وجود نداره و الزام به شارژ اولیه نمی باشد

 • مریم 15 بهمن 1399 / 11:55 ق.ظ

  سلام. یک هفته است ردمی نوت ۹s گرفتم. چهار ساعت شارژ اولیه هم گذاشتم.
  اپ accu battery نصب کردم. سلامت بانذی رو نود و یک درصد نشون میده.
  این طبیعیه؟
  و اینکه در حالی که با گوشی کار میکنم یا به نت وصلم هر پنج دقیقه یک درصد شارژ کم میکنه. باتری مشکلی داره؟

  • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 11:12 ق.ظ

   سلام میتونید پاور سیو دستگاه را روشن کنید تا مصرف باتری کمتر شود

   • Nafise 17 اسفند 1399 / 5:44 ب.ظ

    سلام وقت بخیر
    من ۴روز هست که شیائومی نوت۹اس خریدم و برای شارژ اولیه وقتی شارژ گوشی ۱۸ درصد بود زدم به شارژ و وقتی ۱۰۰ شد از شارژ کشیدم. و قانون۸۰-۲۰ رو نمیدونستم. گاهی وقتی ۱۰۰درصد هست و از شارژر خارج میکنم گوشیو بعد یک دقیقه ۳/۴ درصد شارژش کم میشه تا ۹۵ درصد و بعد از اون تقریبا هر۵دقیقه ۱ درصد شارژ کم میکنه. آیا باتری گوشیم مشکلی داره؟

   • Alireza 17 تیر 1400 / 9:14 ب.ظ

    سلام من گوشی Poco F3 رو خریدم یک بار برای کالیبره کردن گوشی گذاشتم خاموش بشه و زدمش شارژ تا ۱۰۰٪ بشه
    ولی تاثیری نداشت
    یکبار دیگه هم انجام دادم ولی انگار رو ۹۹٪ میمونه و بالاتر نمیره
    نمیدونم بخاطر خود محافظت از باتریه که دیر میرسونش به ۱۰۰ یا مشکل داره
    چون میخوام اگه مشکلی داره مرجوعش کنم
    (بار اول هم ۹۹ درصد بود، ۱۰۰ نمیشد اما روشنش کردم و یکبار ضارژر رو جدا کردم و دوباره متصل کردم و ۱۰۰ شد اما بار دوم این کار رو نکردم)

    • شیائومی ایران 21 تیر 1400 / 1:21 ب.ظ

     سلام وقت بخیر خیر مشکلی نداره

 • مهتاب 15 بهمن 1399 / 11:51 ق.ظ

  یه سوال داشتم در مورد ردمی نوت 9s . تازه گرفتم.
  زمانی که به نت متصله و توی واتس اپ و اینستاگرام هستم یا کارای معمولی انجام میدم توی هر چهار یا پنج دقیقه یک درصد شارژ خالی میکنه اما اگه باهاش کار نکنم اصلا شارژش تکون نمیخوره.
  باتری مشکلی نداره؟

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 4:27 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • محمد رضا 15 بهمن 1399 / 1:23 ق.ظ

  سلام من نوت 9 اس خریدم میشه لطف کنید سوالم رو جواب بدید؟ من از ساعت 9 صبح تا 5 عصر با نت روشن توی اینستاگرام و واتساپ کار میکنم و از صد تا ده درصد گوشی فقط 8 ساعته این موضوع یعنی باتری مشکل داره؟؟!

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 10:17 ق.ظ

   سلام مقدار ار کمی هست؟ با توجه به مصرف شما طبیعی هست

   • محمد رضا 15 بهمن 1399 / 11:23 ق.ظ

    پس طبیعی هستش خیلی ممنون از پاسخگویی سریعتون لطف کردید???

 • Arian 14 بهمن 1399 / 10:03 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی نوت 8 پرو 11 ماه خریدم گوشی از 30 تا 100 شارژ میکنم اگر من از 30 تا 95 شارژ کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون 80 خیلی کمه

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 10:15 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

   • آرتین 18 بهمن 1399 / 7:22 ب.ظ

    سلام من نوت ۹ پرو دارم
    سیو خورده ای درصد میزنم تن شارژ
    ۸۰بر میدارم
    همین میزان خوبه
    یا تا۹۰ببرم؟

    • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 11:03 ق.ظ

     مشکلی نیست بهترین حالت شارژ را انجام میدید فقط توجه کنید که حداقل زیر 20 و بالا تر از 90 نرود تا عمر باتری طولانی تر شود

 • Saro rahimi 14 بهمن 1399 / 6:35 ب.ظ

  سلام ببخشید یک گوشی شیائومی نوت9باید درچند دقیقە یک درصد مصرف کند؟؟

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 10:19 ق.ظ

   سلام مشخص نیست. این زمان بسته به میزان استفاده شما متغیر می باشد

 • Arian 14 بهمن 1399 / 12:50 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشیم شیائومی نوت 8 پرو حدود 10 ماه خریدم تا الان به 30 که میرسید میزدم شارژ تا 100 الان من از 30 بزنم تا 97 یا 95 مشکلی پیش نمیاد چون 80 کمه برای من

  • مدیریت وب سایت 15 بهمن 1399 / 10:43 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی پیش نمیاد

 • فاطمه 11 بهمن 1399 / 9:42 ب.ظ

  سلام
  ببخشید یه سوال داشتم
  من گوشیم ردمی نوت۹ پرو هستش،. یه هفته اس که گرفتمش
  کار خاصی هم انجام ندادم و فقط حدود۴ ساعت زدم شارژ اولیه,همچنین اینکه هیچ اپلیکیشن سنگین و یا هیچ گیمی تو گوشیم ندارم،
  اما از نیم ساعت بعد اینکه گوشیم رو دستم میگیرم مثلا وقتی واتس اپ چک میکنم یا مثلا فیلم میبینم،یه قسمتی چ پشت گوشی،سمت چپ دوربین گرم میشه,داغ نه اما گرم میشه و من اون قسمت گرماشو گاهی از روی کاور هم حس میکنم،
  میخواستم بپرسم طبیعیه این گرما و برای بقیه دوستان هم هست یا خیر؟
  واقعا پیشاپیش ممنون بابت پاسخگویی.

  • مدیریت وب سایت 12 بهمن 1399 / 11:19 ق.ظ

   سلام بله طبیعی هست و مشکلی ندارد

 • Yds 9 بهمن 1399 / 5:31 ب.ظ

  سلام من شیائومی پوکو x3 خریدم.برای شارژ اولیه گزاشتم تا ۱۰۰برسه و تا ۱۰۰شد از شارژ کشیدمش.و۸ساعت نزاشتمش آیا مشکلی داره؟لطفا

  • مدیریت وب سایت 11 بهمن 1399 / 10:55 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و درست می باشد

   • سروش 12 بهمن 1399 / 3:04 ب.ظ

    سلام یک هفتس نوت ۹ پرو خریدم اما وقتی تا ۸۰ شارژ میکنم از ۸۰ تا ۷۵ رو یکم زود شارژ خالی میکنه اما بعدش درست میشه آیا مشکلی داره باتری؟؟

    • مدیریت وب سایت 13 بهمن 1399 / 2:53 ب.ظ

     سلام خیر مشکلی ندارد

 • محمد 8 بهمن 1399 / 2:44 ب.ظ

  سلام من نوت ۹اس خریدم ۸ساعت هم فروشنده گفت بزنم به شارژ زدم و گوشی زود شارژ خالی میکنه چیکار کنم

  • مدیریت وب سایت 8 بهمن 1399 / 3:11 ب.ظ

   در صورتیکه مصرف باتری غیر طبیعی هست با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید

 • محمد 8 بهمن 1399 / 2:36 ب.ظ

  سلام من مدت ۹اس خریدم خیلی زود شارژ خالی میکنه باید چیکار کنم

  • مدیریت وب سایت 8 بهمن 1399 / 2:44 ب.ظ

   سلام با شرکت گارانتی کننده کالا تماس بگیرید

   • سروش 10 بهمن 1399 / 2:35 ب.ظ

    باتری از ۸۰ تا ۷۵ زود خالی میشه بعد درست میشه آیا مشکلی داره؟؟

    • مدیریت وب سایت 11 بهمن 1399 / 10:54 ق.ظ

     سلام خیر مشکلی ندارد

 • Kamyar 8 بهمن 1399 / 10:24 ق.ظ

  سلام من گوشی نوتی9پرو خریدم شارژ اولیه ۵۰درصد بود بعد من زدم تو شارژ تا90الان زودباطری خالی می کنه آیا باطری مشکل داره یا نه

  • مدیریت وب سایت 8 بهمن 1399 / 10:46 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • احمدرضا 7 بهمن 1399 / 12:55 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من به تازگی گوشی شیائومی پوکو ایکس ۳ گرفتم برای شارژ اولیه تا ۴ ساعت گذاشتم مشکلی نداره یا باید بیشتر میذاشتم؟؟

  • مدیریت وب سایت 7 بهمن 1399 / 5:40 ب.ظ

   برای بار اول تا زمان 100 درصد بزنید شارژ

  • علی 20 بهمن 1399 / 2:49 ب.ظ

   سلام خسته نباشید من گوشی ردمی نوت 8دارم داخل کلش ک بازی میکنم بالا اثر انگشت پیش دوربین داغ میشه میخواستم ببینم طبیعی هستش
   و بعدش دمای گوشی چقدر باید باشه

   • مدیریت وب سایت 20 بهمن 1399 / 4:55 ب.ظ

    سلام بله طبیعی هست و دمای گوشی تا حدی که قابل تحمل باشه طبیعی می باشد

 • سجاد 6 بهمن 1399 / 10:12 ب.ظ

  سلام من گوشی شیائومی x3 خریدم 56 درصد شارژ داشت
  الان از این 56 درصد استفاده کنم بعد بزنم به شارژ یا همین الان از 56 بزنم تا صد در صد بره بعد استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

  • مدیریت وب سایت 7 بهمن 1399 / 12:45 ب.ظ

   استفاده کنید بعد بزنید به شارژ

 • شهرزاد 6 بهمن 1399 / 7:04 ب.ظ

  سلام. وقتتون. بخیر من گوشی. شیائومی نوت9پروگرفتم تا شارژ کامل 2ساعت. طول می‌کشه!مگه. این گوشی ها قابلیت. فست شارژ ندارن؟واینکه واسه. شارژ از پاور بانک شرکت شیائومی استفاده کنیم. بهتر نیست؟

  • مدیریت وب سایت 8 بهمن 1399 / 1:19 ب.ظ

   سلام بله فست شارژ هستند و 2 ساعت زمان نرمال هست. پاوربانک شیائومی استفاده کنید بهترین گزینه تو بازار هست

  • بهار 23 بهمن 1399 / 9:30 ب.ظ

   از من تو ۴۰دیقه شارژ میکنه

 • Javad 6 بهمن 1399 / 9:37 ق.ظ

  سلام مرسی بابت راهنمایی هاتون،من گوشی نوت ۹پرو خریدم ولی شارژ اولیه نذاشتمش،فقط یک بار تا دو درصد باتریش رفت بعد گذاشتم صددرصد شد،حالا با توجه به اینکه من شارژ اولیه رو انجام ندادم باید چیکار کنم؟

  • مدیریت وب سایت 6 بهمن 1399 / 10:33 ق.ظ

   نیازی به شارژ اولیه نمی باشد فقط نزارید باتری گوشی زیر 10 درصد بیاد و تا 100 درصد هیچ وقت شارژ انجام ندهید تا عمر باتری بیشتر شود

 • Mohamad 5 بهمن 1399 / 11:48 ق.ظ

  من گوشی نوت ۹ خریدم از ۱۰۰ درصد به ۹۸ درصد سریع میرسه ولی بقیه روند تخلیه باتری عادیه. ایا مشکلی داره؟!

  • مدیریت وب سایت 5 بهمن 1399 / 1:41 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

   • مهدی 11 بهمن 1399 / 2:30 ق.ظ

    سلام وقتتون بخیر من نوت۹ اس شیاومی گرفتم مشکل ندارم گوشی شب تا صبح باشه یعنی خودکار برسه۱۰۰درصد قطع میکنه؟

    • مدیریت وب سایت 11 بهمن 1399 / 10:53 ق.ظ

     سلام خیر امکانپذیر نمی باشد و این کار توصیه نمی شود

     • معراج 26 تیر 1401 / 9:28 ق.ظ

      سلام خسته نباشید ببخشید من ۸ روزه گوشی ۱۱تی پرو خریدم،دیروز و امروز ۲بار با بنچمارک تست سلامت باتری گرفتم سلامت باتری رو زده ۹۳ درصد، میخواستم بدونم درست زده ۹۳ درصد رو یعنی امکان داره در عرض ۸ روز سلامت باتری اینقدر کم بشه؟!
      گوشی رو هم وقتی خریدم از جعبه درآوردم هیچی شارژ نداشت خالی بود طوری که روشن نشد تا به شارژ زد فروشنده و یذره شارژ شد روشن شد، آیا طبیعی بوده این مورد!!

     • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 11:57 ق.ظ

      پاسخ در کامنت قبل داده شد لطفا چک بفرمائید

 • پوریا 5 بهمن 1399 / 11:19 ق.ظ

  سلام من گوشی نوت ۹ خریدمبار اول یادم رفت شارژ و خالی نکردم و۲۰درصد که بود به شارژ متصل کردمش ایا اشکالی داره وبه گوشی صدمه ای وارد شده؟
  با تشکر

  • مدیریت وب سایت 5 بهمن 1399 / 1:40 ب.ظ

   سلام مشکلی ندارد نگران نباشید

 • Aram 3 بهمن 1399 / 9:15 ب.ظ

  سلام گوشی نوت ۹پروگرفتم وشارزاولیه که سی درصد بود راهف ساعت تقریباگذاشتم شارژبود بااین عملم به گوشی صدمه ای وارد شده یا درباتری گوشی خللی پیش میاد؟

  • مدیریت وب سایت 4 بهمن 1399 / 11:39 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی پیش نمیاد

 • محمد مهدی 1 بهمن 1399 / 9:46 ب.ظ

  سلام من تازه گوشی نوت ۸ خریدم بعد شارژ اولیه باید چند ساعت توی شارژ باشه

  • مدیریت وب سایت 4 بهمن 1399 / 11:39 ق.ظ

   برای بار اول تا زمان 100 درصد

 • یوسف 1 بهمن 1399 / 0:37 ق.ظ

  من نوت ۸ دارم چرا وقتی میزنم شارژ مثل سامسونگ زیرش نمینویسه شارژ سریع

  • مدیریت وب سایت 1 بهمن 1399 / 3:54 ب.ظ

   سلام وقت به خیر شارژر شما شارژر فست شارژ نیست

 • امیرحسین 28 دی 1399 / 10:20 ب.ظ

  سلام من گوش نوت ۸ پرو خریدم بار اول یک ساعت و نیم استفاده طول کشید که شارژ بشه ولی الان ۲ ساعت طول می کشه یک هفته هم بیشتر طول نکشیده است تا من گوشی را خریدم آیا عادی است این روند یا باتری گوشی ام مشکل دارد؟؟؟

  • مدیریت وب سایت 29 دی 1399 / 12:09 ب.ظ

   سلام بله طبیعی هست و مشکلی ندارد

  • Matin 12 بهمن 1399 / 8:20 ب.ظ

   سلام من گوشیم نوت ۸ معمولیه وقتی خریدم گفتن زیر ۱۰ درصد بزنم به شارژ بالا ۹۰ درصد بکشم مشکلی ندارد؟؟

   • مدیریت وب سایت 13 بهمن 1399 / 2:51 ب.ظ

    سلام نحوه صحیح شارژ کردن دقیقا به همین روش می باشد

  • معراج 26 تیر 1401 / 9:28 ق.ظ

   سلام خسته نباشید ببخشید من ۸ روزه گوشی ۱۱تی پرو خریدم،دیروز و امروز ۲بار با بنچمارک تست سلامت باتری گرفتم سلامت باتری رو زده ۹۳ درصد، میخواستم بدونم درست زده ۹۳ درصد رو یعنی امکان داره در عرض ۸ روز سلامت باتری اینقدر کم بشه؟!
   گوشی رو هم وقتی خریدم از جعبه درآوردم هیچی شارژ نداشت خالی بود طوری که روشن نشد تا به شارژ زد فروشنده و یذره شارژ شد روشن شد، آیا طبیعی بوده این مورد!!

   • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 11:56 ق.ظ

    سلام روزبخیر ،لطفا یکبار باتری گوشی خود را کالیبره کنید و سپس تست سلامت بگیرید

 • Saeid 27 دی 1399 / 11:02 ب.ظ

  سلام خسته نباشی من نوت پرو خریدم از گوشی راضی هستم .بعد از خرید زیاد داخل شارژ نبود در حد چند ساعت مشکلی که پیش نیومده ؟
  بعد از اون آیا درسته هر چند وقت بزاری باطری گوشی خالی بشه در حالت خاموش بزنی ب شارژ تا ۱۰۰ شد بکنی ؟
  اگه میشه یه راهنمایی کامل در مورد باطری جدید گوشی انجام بدهید
  ؟
  با کمال تشکر

  • مدیریت وب سایت 28 دی 1399 / 0:16 ق.ظ

   سلام روش صحیح به این صورت هست که گوشی که به دست شما رسید هر میزان شارژ داشت از اون استفاده کنید تا خالی بشه بعد تا 100 درصد شارژ کنید برای بار دوم و سوم نیازی نیست تا 100 درصد کامل شارژ کنید و هیچ وقت نزارید شارژ باتری شما به زیر 10 درصد برسه.

   • Sheyda 24 بهمن 1399 / 7:39 ق.ظ

    ببخشید من راستش نمی‌دونستم و از همون اول گوشیمو به شارژ زدم و باهاش کار نکردم آیا این مشکل زا است؟؟؟؟؟

    • مدیریت وب سایت 25 بهمن 1399 / 9:45 ق.ظ

     سلام مشکلی نداره از این به بعد رعایت کنید مشکلی پیش نمیاد

 • زینب 25 دی 1399 / 1:24 ق.ظ

  سلام من برای گوشی نوت 8 هفت ساعت شارژاولیه زدم خوبه

  • مدیریت وب سایت 25 دی 1399 / 10:20 ق.ظ

   سلام بله مشکلی نیست

 • بی نام 22 دی 1399 / 6:15 ب.ظ

  درود ردمی نوت ۸ خریداری کردم ۴۰ درصد داشت و الان ۱۶ درصد شده. برای بار اوله قراره شارژ بشه . مطابق دستور بالا شارژ متصل کنم و قبل از ۱۰۰ درصد شارژ کامل از برق بکشم ؟ همین کافیه؟

  • مدیریت وب سایت 22 دی 1399 / 6:26 ب.ظ

   سلام بله دقیقا

 • حسین 20 دی 1399 / 0:56 ق.ظ

  سلام ببخشید من گوشی شیائومی دارم ولی نمی‌دونم چند درصد به شارژ وصلش کنم همیشه و چند درصد از شارژ بکشم شارژ اولیه گوشی منظورم نیس بعد از اون میگم برای همیشه باید چیکار کنم

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:20 ق.ظ

   سلام هیچ وقت نزارید گوشیتون از شارژ خالی بشه و زمان شارژ تا درصد 80 تا 90 درصد بهترین میزان شارژ هست هیچ وقت تا 100 درصد شارژ نکنید

 • eli 19 دی 1399 / 4:17 ب.ظ

  سلام من گوشی شیائومی نوت ۹ پرو خریدم برای شارژ اولیه فقط گذاشتم تا ۱۰۰ بیاد بعد از شارژ در اووردم ایا باید میذاشتم چند ساعت توی شارژ میموند ؟و اینکه دوباره که میره تاصد ار ۱۰۰ تا ۹۵ زود خالی میشه بعد کم کم خالی مبشه ایا این یعنی گوشی مشکلی داره ؟ یا طبیعیه یا بستگی ب شارژ اولیه داره

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:21 ق.ظ

   سلام نه نباید جند ساعت تو شارژ بمونه و بهترین میزان برای شارژ اولیه تا 100 درصد هست. بابت سوال دوم مشکلی نیست و طبیعی هست

 • عرفان 18 دی 1399 / 10:12 ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ببخشید من نوت نه پرو دارم ..روز اولی که خریدم 60 درصد داشت زدمش توی شارژ و 98 که شد کشیدمش بنظرتون برای باتری اشکالی نداشت؟؟

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:21 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • mina 18 دی 1399 / 2:53 ب.ظ

  سلام من یه هفته نوت نه پرو گرفتم هر وقت شارژش میکنم تا ده یا پانزده درصد اولو خیلی زود کم می‌کنه بعدش اوکی میشه مشکل داره باتری؟
  باید چیکار کنم

  • مدیریت وب سایت 21 دی 1399 / 11:22 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و طبیعی هست

 • متین 14 دی 1399 / 11:40 ب.ظ

  سلام من نوت هشت پرو‌خریدم شارژاولیه نزاشتم و اولش۴۵درصد داشت گزاشتم هجده درصد بشه و زدم شارژ وقتی۹۸شدکشیدم و حدودیک و‌نیم ساعت طول کشید؟عملکردم درسته؟؟

  • مدیریت وب سایت 15 دی 1399 / 1:01 ب.ظ

   سلام بله دقیقا درسته

 • حدیث 8 دی 1399 / 6:49 ب.ظ

  سلام من من تازگیا شیائومی نوت ۹خریدم و برای شارژ اولیه ۱۹ درصد زدم تا ۱۰۰ ولی یکساعت الی یکساعتو ربع بیشتر طول نکشید که ۱۰۰٪شد این مدت کم نیست؟

  • مدیریت وب سایت 9 دی 1399 / 1:36 ب.ظ

   سلام نه رمان کافی می باشد و درست می باشد

 • محمد 7 دی 1399 / 9:37 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشی شیامئومی نوت۹sخریدم ۶ساعت گذاشتم شارژباسه اولیه.بعد که برداشتم ۹۹درصد بود آیا مشکلی داره۶ساعت خوبه شارژ اولیه

  • مدیریت وب سایت 8 دی 1399 / 1:16 ب.ظ

   سلام بله 6 ساعت مناسب می باشد و مشکلی ندارد

  • زهرا 24 فروردین 1400 / 11:15 ب.ظ

   سلام من پوکوx3 تازه خریدم واسه شارژ اولیه چند ساعت بزارم بمونه تو شارژ؟ 2ساعت کافیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

   • نعیمه 3 خرداد 1400 / 8:45 ق.ظ

    سلام من سه هفتس گوشی poko x3 گرفتم بیست اما بی مورد صبح میبینم دو درصد سه درصد خالی کرده هم نت بسته و بقیه برنامه هام غیرفعالن هر چهار پنج دقیقه ی درصد خالی می‌کنه راهنمایی کنید

    • مدیریت وب سایت 3 خرداد 1400 / 3:28 ب.ظ

     دو سه درصد کاملاً طبیعی هست جناب

 • ali 7 دی 1399 / 1:57 ق.ظ

  سلام ، من دو روز پیش گوشی note 9s خریدم و به اشتباه واسه شارژ اولیه ۸۰ درصد گذاشتم شارژ بشه و متاسفنه الان شارژش زود خالی میشه ، میشه کاری کرد که به حالت اولیه و نرمال برگرده؟

  • مدیریت وب سایت 8 دی 1399 / 1:13 ب.ظ

   سلام نه متاسفانه راهی نست

 • رضا 6 دی 1399 / 8:32 ب.ظ

  سلام گوشی نوت ۹خریدم واسه بار اول چقدر بزنم شارژ؟

  • مدیریت وب سایت 6 دی 1399 / 9:24 ب.ظ

   بار اول تا زمان ۱۰۰ درصد برای باقی موارد از همین مقاله پیروی کنید

 • علی سرلک 4 دی 1399 / 4:25 ب.ظ

  سلام من گوشی ردمی نوت ۸ ۴ماه هست خریدم از صفر تا۸۹ ک میاد خیلی داغ میشه ولی بعدش ب نود میرسه خنک میشه میخاستم ببینم طبیعیه اشکال ندارع کلگی شارژر داغ می‌کنه خود گوشی داغ نمیشه
  میخاستم ببینم مشکل داره شارژر

  • مدیریت وب سایت 6 دی 1399 / 3:31 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد و طبیعی هست

 • محمد 2 دی 1399 / 10:52 ب.ظ

  سلام.من گوشی نوت 8 خریدم،فروشنده بهم گفته تا هفت ساعت باید داخل شارژ اولیه باشه،آیا این کاری درسته؟

  • مدیریت وب سایت 3 دی 1399 / 1:37 ب.ظ

   سلام خیر به هیچ عنوان از آموزش بالا استفاده کنید

 • Mohadese 1 دی 1399 / 7:31 ب.ظ

  سلام من چهار روزه که گوشی شیائمی نوت ۸پرو خریدم
  و در هر یک ساعت ۱۰درصد از شارژ باتریم کم میشه شایدم بیشتر
  باتری مشکل داره ؟

  • مدیریت وب سایت 2 دی 1399 / 10:14 ق.ظ

   سلام تو این مدت اگر با گوشی کار نمیکنید و خود به خود خالی میکنه مشکل داره در غیر اینصورت طبیعی می باشد.

 • سمیه 28 آذر 1399 / 4:00 ب.ظ

  سلام و عرض ادب
  من mi10 lite گرفتم، ظاهرا گوشی برای تست روشن شده بوده و وقتی به دست من رسید، خاموش شد. یعنی برای بار اول، مجبور شدم گوشی رو با حالت تخلیه کامل باتری به شارژ بزنم. این صدمه ای به باتری زده یا نه؟ممنون

  • مدیریت وب سایت 29 آذر 1399 / 9:54 ق.ظ

   سلام نه مشکلی ندارد تا زمان 100 درصد به شارژ بزنید و استفاده کنید

 • محمد 22 آذر 1399 / 10:22 ب.ظ

  من گوشی شیاعومی نوت ۸ مورد خریدم
  آن را چند ساعت در شارژ (شارژ اولیه ) بگزارم؟

  • مدیریت وب سایت 23 آذر 1399 / 11:56 ق.ظ

   سلام تا زمان 100 درصد

 • پبمان 22 آذر 1399 / 9:09 ق.ظ

  سلامی گوشی من ردمی ۹ هست ۲ ساعت و نیم شارژ اولیه خوبه چون باتری یکم زود خالی میکنه

  • مدیریت وب سایت 22 آذر 1399 / 9:10 ق.ظ

   بله مناسب می باشد.

   • Mohamad 28 آذر 1399 / 12:44 ب.ظ

    من نوت ۹sگرفتم چقدر زمان برا شارژ اولیه مناسبه؟

    • مدیریت وب سایت 29 آذر 1399 / 9:53 ق.ظ

     سلام تا زمان 100 درصد

 • Sarina 9 آذر 1399 / 8:24 ب.ظ

  سلام من گوشی شیامیk20خریدم و 4ساعت به شارژ اولیه زدم آیا ضرر دارد

  • مدیریت وب سایت 10 آذر 1399 / 3:26 ب.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

 • Nozar 5 آذر 1399 / 11:12 ق.ظ

  ۴ ساعت شارژ اولیه ضرری ب باتری میزنه؟

  • مدیریت وب سایت 6 آذر 1399 / 10:48 ق.ظ

   سلام خیر مشکلی ندارد

   • مهدی 21 اردیبهشت 1401 / 9:58 ب.ظ

    سلام من یه گوشی پوکوm4پرو خریدم ۲روز پیش هر ۳الی۴دیقه که استفاده کنیم یه درصد کم می‌کنه مشکل داره؟؟؟؟

    • ادمین شیائومی ایران 21 شهریور 1401 / 11:15 ق.ظ

     سلام جواب در کامنت قبلی داده شد لطفا چک بفرمائید

  • Alireza 17 تیر 1400 / 9:13 ب.ظ

   سلام من گوشی Poco F3 رو خریدم یک بار برای کالیبره کردن گوشی گذاشتم خاموش بشه و زدمش شارژ تا ۱۰۰٪ بشه
   ولی تاثیری نداشت
   یکبار دیگه هم انجام دادم ولی انگار رو ۹۹٪ میمونه و بالاتر نمیره
   نمیدونم بخاطر خود محافظت از باتریه که دیر میرسونش به ۱۰۰ یا مشکل داره
   چون میخوام اگه مشکلی داره مرجوعش کنم
   (بار اول هم ۹۹ درصد بود، ۱۰۰ نمیشد اما روشنش کردم و یکبار ضارژر رو جدا کردم و دوباره متصل کردم و ۱۰۰ شد اما بار دوم این کار رو نکردم)

   • شیائومی ایران 21 تیر 1400 / 1:21 ب.ظ

    سلام وقت بخیر خیر مشکلی نداره

    • محمد 16 مرداد 1400 / 9:06 ب.ظ

     با سلام من گوشی A30 سامسونگ زدم به شارژ یهو برق رفت ولی خب ۵۹ درصد شارژ شد حالا سوالم اینه
     فارغ از اینکه گوشی رو چقدر باید شارژ کنیم در مواقعی که برق میره وسط شارژ گوشی رو بردارم همون قدر که شارژ شد باهاش کار کنیم یا بزاریم دوباره برق اومد بزنیم ادامه شارژ؟

     • haninezarat 17 مرداد 1400 / 3:21 ب.ظ

      سلام روزبخیر ،موردی ندارد گوشی را از برق بکشید و وقتی از جریان برق مطمئن شدید مجدد بزنید به شارژ تا شارژش کامل شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *