تفاوت سری گوشی های شیائومی، ردمی، پوکو، بلک شارک چیست؟

تفاوت سری گوشی های شیائومی، ردمی، پوکو، بلک شارک و می در چیست؟

شیائومی گوشی های خود را با برند های مختلف تولید می کند، که این برند ها تماماً زیر برند های شیائومی محسوب می شوند. هنگام خرید گوشی های شیائومی برای بسیاری از کاربران سوال پیش می آید که تفاوت انواع سری گوشی های شیائومی، ردمی، پوکو، بلک شارک و می در چیست ؟ پیشوند ها و پسوند ها در گوشی های شیائومی به چه معناست؟ در این مطلب شیائومی ایران به شما برای خرید گوشی شیائومی کمک خواهد کرد، با ما همراه باشید.

 

گوشی های سری می (Mi)؛ گوشی های مرغوب شیائومی

گوشی های سری می (Mi) که به تازگی به نام شیائومی (Xiaomi) تغییر کرده است، به عنوان اصلی ترین پرچمدار شیائومی شناخته می شوند، با همین دلیل مشخصات فنی قدرتمند و دوبین های جدید و بسیار با کیفیت تولید می شوند تا بتوانند شرکت های رقیب را تهدید جدی کنند و به عنوان پرچمدار رکورد ها را بزند.

سری گوشی های می (Mi) یا شیائومی (Xiaomi) با پسوند های مختلی ارائه می شوند که در ادامه هر یک از آن ها توضیح می دهیم.

سری گوشی های می (Mi) یا شیائومی (Xiaomi) با پسوند های مختلی ارائه می شوند که در ادامه هر یک از آن ها توضیح می دهیم.

پسوند آی، تی، ایکس (i, t , X) در گوشی های شیائومی

پسوند آی، تی، ایکس (i, t , X) در گوشی های شیائومی

گوشی های شیائومی که با پسوند آی، تی، ایکس (i, t , X) که تولید می شوند، مشخصاتی شبیه و نزدیک به گوشی های پرچمدار دارند و به عنوان قاتل پرچمدار شناخته می شوند.

اولترا (Ultra)

اولترا (Ultra)

گوشی های شیائومی که با پسوند اولترا (Ultra) تولید می شوند، جزو قوی ترین و گران قیمت ترین گوشی های شیائومی هست که بالا رده ترین گوشی شیائومی می باشد.

لایت (Lite)

لایت (Lite)

گوشی های شیائومی که با پسوند لایت (Lite) مشخصات فنی و عملکرد ضعیفتری را نسبت به نسخه های عادی می (Mi) و آی، تی، ایکس (i, t , X) دارند و  قیمت گوشی های سری لایت بسیار مناسب تر از دیگر مدل های آن می باشد.

می نوت (Mi Note)

می نوت (Mi Note)

در سری گوشی های می نوت شیائومی تمرکز بر روی قیمت پایین و داشتن برخی ویژگی هایی از گوشی های پرچمدار را دارا می باشد، که از میان آن ها می توان به دوربین قدرتمند، باتری بزرگ با شارژ سریع و صفحه نمایش با کیفیت و خمیده ارائه می شود.

می میکس (Mi Mix)

می میکس (Mi Mix)

گوشی های سری می میکس شیائومی، اغلب بلاترین مدل ها و گرانقیمت ترین گوشی های شیائومی می باشد. گوشی های این سری با طراحی و مشخصات فنی جدید و به روزی از شیائومی می باشند و جدیدترین تکنولوژی ها در سری می میکس شیائومی استفاده می شوند.

 پرو (Pro)

 پرو (Pro)

گوشی های سری پرو را می توان چیزی بین گوشی های نسخه عادی و اولترا دانست، مشخصات فنی این سری از گوشی ها برتری بیشتری نسبت به نسخه عادی دارد و قیمت آن ها هم کمی بالاتر از نسخه معمولی می باشد.

گوشی های سری ردمی (Redmi)؛ میان رده های شیائومی

گوشی های سری ردمی (Redmi)؛ میان رده های شیائومی

ردمی یک نام تجاری گوشی‌های هوشمند تولید شده توسط شرکت شیائومی، که برای اولین بار در ماه ژوئیه ۲۰۱۳ معرفی شده است. گوشی‌های ردمی از رابط کاربری شیائومی می‌یوآی استفاده می‌کنند. این شرکت در گذشته تحت عنوان تجاری HongMi فعالیت می‌کرده است.

گوشی های ردمی اغلب کیفیت ساخت و مشخصات فنی پایین تری را نسبت به گوشی های سری می دارند و البته قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای را نسبت به سایر گوشی های شیائومی دارند. گوشی های ردمی محبوبیت بسیار زیادی را بین کاربران ایرانی دارند. دلیل آن هم تنها قیمت مناسب این گوشی ها نسبت به مشخصات فنی که دارند می باشد، همچنین کاربران میتوانند با خرید گوشی های ردمی با هرینه مناسب یک گوشی به روز و مناسب را خریداری کنند.

انواع گوشی های ردمی | Redmi

انواع گوشی های ردمی | Redmi

گوشی های ردمی و مانند سری می با پسوند های S و C هم در برخی مدل ها وجود دارد، که S به معنی برخورداری از مشخصات فنی بهتر و نسخه C آن قیمت ارزان تر و مشخصات فنی پایین تری نسبت به نسخه معمولی دارند.

پسوند A در گوشی های ردمی

پسوند A در گوشی های ردمی

گوشی های ردمی که با پسوند A عرضه می شوند، پایین ترین رده و ارزان ترین سری گوشی های ردمی محسوب می شوند، که برای کاربرانی که استفاده ساده و روز مره دارند مناسب می باشد.

پسوند T در گوشی های ردمی

پسوند T در گوشی های ردمی

گوشی هایی که با پسوند T از ردمی ارائه می شوند، مشخصات فنی و دوربین با کیفیت تری نسبت عادی خود دارند، البته قیمت این سری کمی بالاتر هم می باشد.

ردمی نوت | Redmi Note

ردمی نوت | Redmi Note

سری ردمی نوت ها در مقایسه با مدل های پایه خود، یعنی سری ردمی از مشخصات فنی بالاتری دارند. همچنین طراحی و نوع کیفیت ساخت این سری متفاوت و برتر می باشد. این مدل ها به عنوان گوشی های اقتصادی و در عین حال قدرتمند با دوربین های با کیفیت شناخته می شوند.

سری پوکو | Poco؛ گوشی های پرچمدار اقتصادی

سری پوکو | Poco؛ گوشی های پرچمدار اقتصادی

سری پوکو شیائومی در مقایسه با سری می یا دیگر پرچمداران از کیفیت ساخت پایین تری برخوردار می باشد. مزیت و برتری رقابتی این گوشی ها سخت افزار قدرتمندشان می باشد که در کنار قیمت پایین این گوشی ها را برای کاربران بسیار جذاب می کند.

انواع سری گوشی های پوکو (Poco)

انواع سری گوشی های پوکو (Poco)

پوکو که قبلاً به عنوان پوکوفون شناخته می‌شد، یک شرکت تلفن‌ های هوشمند هست که در سال 2018 تأسیس شد. برند پوکو اولین بار در اوت 2018 به عنوان یک خط تلفن هوشمند میان رده تحت شیائومی معرفی شد.

پسوند C 

پسوند C

جدیدترین سری از محصولات شیائومی می باشد، به عنوان پایین ترین رده های پوکو به حساب می آید و برای کاربرانی که استفاده معمولی دارند مناسب می باشند.

پسوند M

پسوند M

گوشی های میان رده از پوکو می باشند، که از سری C مشخصات بالاتری را دارند.

پسوند X

پسوند X

گوشی های هوشمند پرچمدار و میان رده پوکو می باشند، که مشخصات فنی برتری را دارند و قیمت مناسب را حفظ کرده اند.

پسوند F

پسوند F

قدیمی ترین گروه از محصولات پوکو هست و پرچمداران پوکو با این پسوند ارائه می شوند.

پسوند GT

پسوند GT

گوشی های ری برند شده نسخه های چین می باشد، که برای عرضه به کل دنیا این گوشی ها با برند پوکو ری برند می شوند و پسوند GT را در آخر مدل ها قرار میگیرد.

سری بلک شارک؛ گوشی گیمینگ شیائومی

سری بلک شارک؛ گوشی گیمینگ شیائومی

شرکت بلک شارک از زیر مجموعه عای شیائومی می باشد که به تولید پرچمداران  مخصوص گیم معروف می باشند.  بلک شارک با تولید گوشی های گیمینگ با قیمت های بسیار مناسب نسبت به سایر رقبا سهم بازار بیشتری را دارد و به عنوان بزرگترین فروشنده و پیشرو در تولید گوشی های گیمینگ شناخته می شوند.

شما قصد خرید کدام یک از گوشی های شیائومی را دارید یا از کدام یک از سری از گوشی های استفاده میکنید؟

کلیدواژه : انواع سری گوشی های پوکو (Poco)انواع گوشی های ردمیپرو (Pro)پسوند A در گوشی های ردمیپسوند C در گوشی های پوکوپسوند F در گوشی شیائومیپسوند GTدر گوشی های پوکوپسوند M در گوشی های پوکوپسوند T در گوشی های ردمیپسوند X در گوشی پوکوپسوند اولترا Ultraپسوند لایت (Lite) در گوشی شیائومیتفاوت سری گوشی های بلک شارکتفاوت سری گوشی های پوکوتفاوت سری گوشی های ردمیتفاوت سری گوشی های شیائومیتفاوت گوشی پوکوتفاوت گوشی ردمی با پروتفاوت گوشی ردمی با پوکوتفاوت گوشی ردمی با نوتتفاوت گوشی ردمی و پروتفاوت گوشی ردمی و نوتتفاوت گوشی شیائومیتفاوت گوشی شیائومی با ردمیتفاوت گوشی شیائومی پرو با ردمیتفاوت گوشی شیائومی گلوبالتفاوت گوشی شیائومی معمولی با پروسری بلک شارک؛ گوشی گیمینگ شیائومیسری پوکوسری می میکس (Mi Mix)سری می نوت (Mi Note)فرق گوشی پوکو x3 nfcفرق گوشی پوکو با ردمیفرق گوشی ردمی با پروفرق گوشی ردمی با شیائومیفرق گوشی ردمی با میفرق گوشی ردمی و پروفرق گوشی شیائومیفرق گوشی شیائومی با ردمیفرق گوشی شیائومی پرو با اسفرق گوشی شیائومی پرو با معمولیفرق گوشی شیائومی ردمی با پروفرق گوشی شیائومی ردمی با نوتفرق گوشی شیائومی هندی و چینیگوشی های سری ردمی (Redmi)گوشی های سری می (Mi)
مدیریت وب سایت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *