معرفی بهترین برنامه‌ تناسب اندام برای گوشی‌ های اندروید 2020

مدیریت وب سایت
7 تیر, 1399
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

این روزها بیشتر فعالیت‌های روزانه‌ی ما از طریق گوشی‌های هوشمندمان صورت می‌گیرد. یکی از این فعالیت‌ها ورزش، تغذیه مناسب و رژیم غذایی و تناسب اندام است. این روزها مردم به اندام و عضلات خود اهمیت زیادی می‌دهند در نتیجه داشتن بهترین برنامه‌ تناسب اندام برای مردم بسیار کاربردی و جذاب خواهد بود و در خانه هم بدون مربی به تناسب اندام کمک خواهد کرد. در ادامه لیستی از بهترین برنامه‌ تناسب اندام را برای گوشی‌های اندروید معرفی خواهیم کرد. با شیائومی ایران نمایندگی محصولات Xiaomi در ایران همراه باشید.

برنامه تناسب اندام Google Fit

بهترین برنامه‌ تناسب اندام

برنامه Google Fit یک برنامه رایگان است و بهترین برنامه بدنسازی و تناسب اندام به حساب می‌آيد. این برنامه دقایق فعالیت شما را دریابی می‌کند و به عملکرد روزانه شما امتیاز خواهد داد. این برنامه در ساعت‌های هوشمند نیز پشتیبانی دشده و به صورت رایگان امکانات و قابلیت‌های گسترده‌ای را در زمینه تناسب اندام در اختیارتان قرار خواهد داد.

برنامه تناسب اندام Runtastic

Runtastic یکی از بهترین برنامه‌های حال حاضر برای گوشی‌های اندروید است. این برنامه قابلیت‌هایی مانند اعلان برای مصرف آب، برنامه‌ریزی تمرینات ورزشی و دستورالعمل غذایی را ارائه کرده است. این برنامه همچنین امکاناتی را برای دوچرخه‌سواران، پیاده‌روی و بدنسازی نیز ارائه کرده است. به طور کلی این برنامه به صورت رایگان ارائه شده اما نسخه درون پرداختی آن نیز وجود دارد که امکانات گسترده‌تری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

برنامه تناسب اندام MyFitnessPal

[blockquote author=””]بهترین گوشی ‌های هوشمند مجهز به تراشه اسنپدراگون 865[/blockquote]

MyFitnessPal یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های بدنسازی در گوشی‌های هوشمند است. این برنامه دارای یک شمارنده کالری برای تغذیه است. همچنین این برنامه از تمرینات روزمره پشتیبانی خواهد کرد. یان برنامه دارای تایمر ورزش و پیاده‌روی بوده اما این سرویس درون پرداختی است و به صورت رایگان ارائه نشده در نتیجه برای دریافت دوره‌ها غذایی و برنامه‌ی ورزشی باید ماهانه به این سرویس پول پرداخت کنید.

برنامه تناسب اندام Leap Fitness workout

Leap Fitness یک برنامه در Google Play با چند برنامه تمرینی مناسب و معقول است. این برنامه با انواع تمرینات روزمره و پیگری پیشرفته ارائه شده است. در این برنامه شاهد تمرینات روزانه و خانگی هستیم. همچنین قابلیت راهنمایی چربی‌سوزی برای شکم، پهلو‌ها، باسن و بازوها نیز وجود دارد. این برنامه همچنین برنامه و تمریناتی را برای کاهش وزن در ۳۰ روز ارائه کرده است. این برنامه به صورت رایگان ارائه شده اما هزینه‌ی امکانات درون‌پرداختی آن نیز بسیار ارزان است.

برنامه تناسب اندام Zombies, Run!

برنامه تناسب اندام Zombies, Run! یک سرویس فوق‌العاده تعاملی است که شما را مجبور می‌کند تا برای تناسب اندام مسیر طولانی را بدوید یا پیاده‌روی کنید. این برنامه دارای بیش از ۳۰۰ ماموریت داستانی است و چند حالت مختلف دارد که در قالب بازی شما را مجبور به طی کردن مسیر‌های مختلف دوندگی خواهد کرد. این برنامه عملکردی مشابه Pokemon Go و بازی‌های AR دارد و ورزش را به صورت واقعیت مجازی وارد زندگی شما خواهد کرد. بدون شک برنامه تناسب اندام Zombies, Run! یکی از جذاب‌ترین برنامه‌های تناسب اندام برای ورزشکاران خواهد بود.

برنامه تناسب اندام Sworkit

Sworkit یک برنامه تمرینی، برنامه‌ریز ورزش و ردیاب تناسب اندام بسیار خوب است. این اپلیکیشن دارای یک برنامه تمرینی قابل‌تنظیم است که برای مدیریت فعالیت‌های ورزشی روزمره بسیار کاربردی خواهد بود. در این برنامه انواع مختلفی از تمرینات، حرکات کششی و فعالیت‌های بدنسازی ارائه شده که می‌تواند این امکان را در اختیار شما قرار دهد تا تمرینات را در دفتر کار یا خانه انجام دهید. این برنامه نیز به صورت رایگان ارائه شده اما امکانات درون‌پرداختی نیز خواهد داشت.

برنامه تناسب اندام You Are Your Own Gym

این برنامه یک سرویس تناسب اندام متوسط برای منزل است که تمریناتی با تجهیزات خانه را ارائه خواهد کرد. این برنامه دارای بیش از ۲۰۰ تمرین ورزشی مختلف است و به صورت رایگان ویدیوهای آموزشی متنوعی را ارائه کرده است. این برنامه دارای رابط کاربری جذابی نیست اما یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های تناسب و یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌های برای استفاده در منزل بوده است.

برنامه تناسب اندام JEFIT Workout Tracker

JEFIT یک برنامه مربی و ردیابی تمرین است. این برنامه برای اکثر تمرینات بدن‌سازی و عضله‌سازی بهترین گزینه بوده و در واقع یک رتهنمای کامل و جذاب برای بدنسازان خواهد بود. این برنامه تایمری برای تمرینات و زمان استراحت ورزشکار را ارائه مرده است و بیش از ۱۳۰۰ تمرین در این برنامه جای گرفته است. این برنامه‌ی تناسب اندام برای افراد مبتدی و پیشرفته بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.

برنامه تناسب اندام Stronglifts 5×5

برنامه تناسب اندام Stronglifts 5×5 یک برنامه تمرینی به سبک وزنه‌برداری است. در نتیجه این برنامه بسیار سنگین بوده و روزی ۴۵ دقیقه تمرین را ارائه خواهد کرد. این برنامه دارای ویژگی ردیابی تمرینات بوده و در Wear OS نیز پشتیبانی خواهد شد. برنامه  Stronglifts 5×5یک روش وزنه‌برداری نسبتاً محبوب است و بسیاری از افراد واقعاً از آن لذت می‌برند. این برنامه رایگان است اما ویژگی‌هایی در این سرویس ارائه شده که با پرداخت مبلغی در اختیارتان قرار خواهند گرفت.

برنامه تناسب اندام Workit

برنامه تناسب اندام Workit یک برنامه‌ی بسیار قدرتمند برای تمرین روزمره است و برای پیشرفت و بهبود تناسب اندام بهترین انتخاب خواهد بود. این برنامه به صورت رایگان ارائه شده و با با پرداخت مبلغی اندک خدمات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این برنامه یکی از رقبای اصلی دیگر برنامه‌های تناسب اندام است.

برنامه تناسب اندام Nike Run Club

Nike Run Club یک برنامه فوق‌العاده خوب است که تمامی موارد اساسی تناسب اندام را در خود جای داده است. این برنامه در واقع تمرینات متوسط را به صورت رایگان ارائه کرده اما تمرینات سنگین و پیشرفته را به صورت درون پرداختی در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این برنامه به طور کلی تمرینات اولیه و کلی را در اختیار ورزشکاران قرار خواهد داد در نتیجه این تمرینات زیاد تخصصی نخواهند بود.

برنامه تناسب اندام Runkeeper

این برنامه بزرگترین رقیب برنامه‌ی Runtastic است. برنامه‌ی Runkeeper از قابلیت ردیابی مسافت پیاده‌روی و سرعت پیاده‌روی برخوردار بوده و تجربه‌ی متفاوتی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این برنامه از قابلیت آموزشی نیز برخوردار بوده و این بخش رایگان نیست و از هزینه‌ی بسیار بالایی برخوردار بوده است. به طور کلی برنامه Runkeeper عملکرد بسیار خوبی در زمینه تناسب اندام دارد.