مشکل اتصال به اینترنت در گوشی های شیائومی + روش های رفع مشکل

دلایل دیگر قطع شدن اینترنت گوشی شیائومی

چرا اینترنت گوشی شیائومی کار نمی کند؟ یکی از مشکلات گوشی‌های هوشمند عدم اتصال آنها به اینترنت همراه است و گوشی‌های شیائومی نیز از این قاعده مستثنا نیستند. معمولا مشکل اتصال اینترنت در گوشی‌ های شیائومی مربوط به دیتای تلفن همراه است و برای اتصال به اینترنت وای فای مشکلی نخواهید داشت.

اگر بعد از انجام مراحل نصب و تنظیمات اینترنت و فعال‌سازی اینترنت اپراتوری که سیم کارت آن در داخل گوشی است همچنان با مشکل اتصال به اینترنت روبرو هستید، برای حل مشکل اتصال به اینترنت گوشی شیائومی مراحلی وجود دارد که در ادامه آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

چگونه مشکل اینترنت گوشی های شیائومی را حل کنیم؟

چگونه مشکل اینترنت گوشی های شیائومی را حل کنیم؟

یکی از مهمترین مشکلاتی که کاربران گوشی های شیائومی بعد از دریافت تنظیمات اینترنت گوشی با آن روبه‌رو می‌شوند، عدم امکان ورود به مرورگر و سرچ کردن است. عوامل مختلفی می‌تواند منجر به این شود که اینترنت گوشی همراه شما کار نکند. اما بهتر است قبل از اینکه به تنظیمات گوشی خود دست بزنید، برخی موارد ساده را هم چک کنید.

 

راه اندازی مجدد گوشی

راه اندازی مجدد گوشی شیائومی

بسیاری از مشکلاتی که هر گوشی هوشمندی با ان روبه‌رو می‌شود، می‌تواند با Restart و راه اندازی مجدد گوشی حل ‌شود. شاید این راه‌حل خیلی ساده به نظر بیاید اما در اکثر مواقع همین راه حل ساده هم شما را به نتیجه دلخواه‌تان می‌رساند.

همچنین بعضی مواقع شما می‌توانید با فعال کردن حالت هواپیما (Airplan Mode) مشکل وصل نشدن به اینترنت همراه گوشی شیائومی را رفع کنید. در این روش از منوی کشویی گوشی ابتدا حالت پرواز را روشن کنید و بعد از تقریبا 30 ثانیه دوباره آن را به حالت غیرفعال تغییر دهید. بعد از انجام این مراحل اتصال گوشی به اینترنت را چک کنید تا مطمئن شوید که مشکل رفع شده است.

 

چک کردن حالت هواپیما

چک کردن حالت هواپیما

ممکن است با قرار گرفتن در موقعیتی خاص، حالت هواپیما را در گوشی خود فعال کرده باشید و بعد از گذشت چند ساعت و خارج شدن از آن موقعیت فراموش کرده باشید که مجددا حالت هواپیما را برای انجام تماس و استفاده از اینترنت غیرفعال کنید. ممکن است این موارد به نظر خیلی ساده باشند ولی گاهی اوقات فراموش کردن همین موارد ساده ممکن است دلیل اصلی بروز برخی مشکلات باشد.

بررسی حجم بسته اینترنت

بعضی مواقع ممکن است ساعت‌های زیادی با اینترنت گوشی همراه مشغول به گشت و گذار در سایت‌های مختلف و شبکه‌های مجازی باشیم بدون اینکه حجم اینترنتی مصرفی را چک کنیم. پس اگر بعد از مدتی با مشکل سرعت یا قطعی اینترنت در گوشی همراه مواجه شدید، یکی از دلایل احتمالی می‌تواند تمام شدن حجم بسته اینترنت باشد.

بررسی محدودیت استفاده از اینترنت

بررسی محدودیت استفاده از اینترنت

ممکن است برخی گوشی ها تنظیماتی داشته باشند که در صورت استفاده از مقدار مشخصی از دیتا، اینترنت گوشی به صورت خودکار قطع شود یا ممکن است خود شما این حالت را فعال کرده باشید. شما می ‌توانید این مشکل را در گوشی‌های شیائومی با اعمال تغییرات دستی و بالا بردن میزان مجاز برای استفاده رفع کنید. برای اعمال تغییرات باید طبق مراحل زیر عمل کنید:

 1. وارد بخش تنظیمات گوشی شوید.
 2. وارد قسمت Data Usage شوید و بخش Restrict mobile data usage را انتخاب کنید.
 3. از این بخش می‌توانید تنظیمات گوشی و محدودیت های آن را به طور کامل بررسی کنید.
 4. اگر محدودیت های خاصی در این بخش مشاهده کرید، آنها را غیرفعال کنید تا دیگر با مشکل قطعی اینترنت در صورت استفاده بیشتر از دیتا روبه‌رو نشوید.

بررسی کردن حالت شبکه

بررسی کردن حالت شبکه در گوشی های شیائومی

گوشی های هوشمند حالت های مختلفی برای اتصال به اینترنت همراه دارند. ممکن است در برخی مواقع با توجه به مکانی که در آن قرار دارید و گوشی‌ای که استفاده می‌کنید، اتصال به شبکه ارائه خوبی نداشته باشد. گاهی یک مدل خاص از گوشی هوشمند ممکن است نیازهای متفاوتی برای اتصال به اینترنت مطلوب داشته باشد. مثلا ممکن است دستگاهی قابلیت اتصال به اینترنت 4G را داشته باشد و عملکرد خوبی با شبکه 4G داشته باشد اما گوشی دیگری با همین قابلیت نتواند از استاندارد شبکه 4G به صورت کامل استفاده کند. بنابراین مهم است که تنظیمات شبکه را بررسی کنید و ببینید که آیا تنظیمات شبکه برای دستگاه شما بهینه است یا خیر؟

اگر گوشی شما قابلیت استفاده از گزینه 5G/4G/3G/2G (auto connect) را دارد، بهتر است این گزینه را انتخاب کنید تا دستگاه به صورت خودکار از بهترین فناوری اینترنت که منطقه‌ای که در آن حضور دارد، استفاده کند.

*لیست گوشی های 5G شیائومی که به اینترنت 5G ایران متصل میشوند*

 

وارد کردن مجدد سیم کارت

یکی دیگر از کارهایی که برای رفع مشکل اینترنت همراه پیشنهاد می‌شود، این است که سیم کارت خود را دوباره وارد کنید. بعد از خروج سیم کارت بهتر است که چند ثانیه منتظر بمانید و مجددا سیم کارت را وارد کنید تا ارتباط مجدد بین دستگاه و سیم کارت برقرار شود. برای انجام این کار، اول گوشی همراه خود را خاموش کنید.

 

به روز رسانی گوشی

به روز رسانی گوشی xiaomi

یکی دیگر از دلایلی که باعث مشکل اتصال اینترنت گوشی های شیائومی می‌شود، عدم به‌روزرسانی برنامه‌ها و آپدیت نکردن رابط کاربری گوشی است. پس اگر می‌خواهید این مشکل به حداقل برسد، پیشنهاد می‌کنیم که همیشه گوشی خود را به روز نگه دارید و آپدیت کردن برنامه‌ها را فراموش نکنید. برای مثال اگر فکر می‌کنید که برنامه‌های پیام‌رسان شما کند شده‌اند و عملکرد سابق را ندارند، حتما چک کنید که اگر آپدیت جدیدی برای برنامه در دسترس است، آن را دریافت کرده و از نسخه‌ی قدیمی استفاده نکنید.

بررسی تنظیمات APN

اگر بعد از انجام تمام مراحلی که گفتیم، همچنان مشکل قطعی اینترنت به قوت خود باقی ماند، باید به سراغ تنظیمات اینترنت گوشی بروید. اصلی ترین دلایل مشکل اتصال اینترنت در گوشی های شیائومی مربوط به تنظیمات APN است. برای بررسی این حالت و رفع آن باید مراحل زیر را انجام دهید.

1- در مرحله اول برای حل مشکل اینترنت گوشی های شیائومی باید از منوی کاربری وارد تنظیمات گوشی شوید. بعد از ورود به این بخش گزینه SIM cards & mobile networks (سیم کارت ها و شبکه های تلفن همراه) را انتخاب کنید.

تنظیمات APN

2- بعد از ورود به این بخش در قسمت بالا، محل قرارگیری سیم کارت مشخص شده است. اگر گوشی شما دو سیم کارت دارد، در این مرحله سیم کارتی که قصد استفاده از اینترنت و دیتای آن دارید را انتخاب کنید.

مراحل تنظیمات APN

3-در این مرحله شما باید وارد قسمت Access Point Names (نام های نقاط دسترسی) شوید.

مراحل تنظیمات APN در گوشی های شیائومی

4- بعد از ورود به این بخش در قسمت General (عمومی) شبکه‌ای که به‌صورت پیش‌فرض انتخاب شده است را انتخاب کنید تا به تنظیمات شبکه مربوطه وارد شوید.

مراحل آموزش APN در گوشی های شیائومی

5- در این مرحله اگر اطلاعات و نوشته‌ای در قسمت Proxy و Port وجود دارد، به طور کامل حذف کنید. بخش Proxy و Port باید کاملا خالی باشد و تنها عبارت Not Set باید در این بخش‌ها نمایش داده شود.

مراحل آموزش APN در گوشی های شیائومی proxy , port

6- در مرحله آخر باید تغییراتی که در تنظیمات اعمال شده را ذخیره کنید. بعد از ذخیره تنظیمات مشکل قطعی اینترنت گوشی های شیائومی رفع خواهد شد.

تنظیم مجدد کارخانه (Reset factory)

اگر تمام مراحلی که گفتیم را انجام دادید اما باز هم مشکل اتصال به اینترنت گوشی حل نشد، راه حل آخری که باقی می‌ماند بازنشانی داده های کارخانه (Reset Factory) خواهد بود.  قبل از انجام این کار مطمئن شوید که از تمام اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان دریافت کرده باشید.

*آموزش فکتوری ریست در گوشی های شیائومی*

حل مشکل اینترنت همراه در گوشی های شیائومی

مشکل قطعی اینترنت همراه در گوشی های شیائومی یکی از مشکلاتی است که کاربران گوشی‌ های هوشمند با آن روبه‌رو هستند. این موضوع صرفا مربوط به اتصال شما به اینترنت نمی‌شود و معمولا مربوط به بخش APN است. شما می‌توانید با انجام مراحل زیر به راحتی این مشکل را برطرف کنید.

 1. در ابتدا وارد بخش تنظیمات گوشی شوید.
 2. گزینه SIM cards & Mobile network (سیم کارت ها و شبکه های تلفن همراه) را انتخاب کنید.
 3. در این قسمت اگر گوشی شما دو سیم کارت دارد، بر روی سیم کارتی که می‌خواهید از اینترنت آن استفاده کنید، ضربه بزنید.
 4. بعد از انتخاب سیم کارت به بخش Access name point (نام های نقاط دسترسی) وارد شوید.
 5. در قسمت پایین صفحه گزینه New APN (نام نقطه دستیابی جدید) را انتخاب کنید.
 6. اگر از دیتای همراه اول استفاده می‌کنید نام APN (نام نقطه دستیابی) را MCI، اگر از دیتای ایرانسل اسفاده می‌کنید نام آن را MTN و اگر از اینترنت رایتل استفاده می‌کنید نام آن را Rightel بگذارید.
 7. بعد از وارد کردن APN در قسمت پایین صفحه بر روی گزینه More ضربه بزنید و تنظیمات جدید را ذخیره کنید.
 8. بعد از ذخیره کردن تنظیمات جدید، مشکل اتصال به اینترنت همراه گوشی رفع خواهد شد.

 

رفع مشکل اینترنت همراه اول در گوشی های شیائومی

رفع مشکل اینترنت همراه اول در گوشی های شیائومی

کاربرانی که برای اتصال به دیتای موبایل از اینترنت همراه اول استفاده می‌کنند گاهی ممکن است با مشکل اتصال اینترنت روبه‌رو شوند که می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد.

 1. اصلی‌ترین دلیل بروز چنین مشکلی مربوط به بخش Access Point Names (APN) گوشی است. اگر با اینترنت وای فای برای باز کردن سایت‌ها مشکلی ندارید و تنها هنگام استفاده از دیتا موبایل با چنین مشکل روبه‌رو می‌شوید، احتمال اینکه مشکل از APN باشد، قوی‌تر می‌شود.
 2. در برخی مواقع نصب پروکسی نامناسب می‌تواند منجر به باز نشدن سایت‌ و اختلال دسترسی به اینترنت شود.
 3. اگر برای باز کردن سایت ها مشکل دارید، استفاده از آنتی ویروس‌ هم می‌تواند یکی از دلایل بروز چنین مشکلی باشد. برای رفع این مشکل بهتر است آنتی ویروس را دوباره نصب کنید یا از آنتی ویروس دیگری استفاده کنید.
 4. گاهی ممکن است مسئله خیلی ساده باشد و پیشنهاد می‌کنیم برای رفع مشکل اینترنت همراه اول، گزینه‌های ورود مجدد سیم کارت، راه اندازی مجدد و حالت فرودگاه را هم امتحان کنید.

اگر با انجام مراحلی که برای رفع مشکل اینترنت همراه در گوشی های شیائومی به آن اشاره کردیم باز هم اتصال به اینترنت انجام نشد، می‌توانید سیم کارت خود را در گوشی دیگری تست کنید، اگر همچنان مشکل رفع نشد، احتمالا مشکل مستقیما به سیم کارت و اپراتور مربوط می‌شود. در این صورت بهترین کار تماس با اپراتور همراه اول و دریافت مشاوره از بخش پشتیبانی است.

 

رفع مشکل اینترنت ایرانسل در گوشی های شیائومی

رفع مشکل اینترنت ایرانسل در گوشی های شیائومی (1)

در اکثر مواقع مشکل اتصال اینترنت ایرانسل در گوشی‌های شیائومی با انجام مراحل مربوط به نامگذاری APN (نام نقطه دستیابی) و ساخت APN جدید مرتبط با اپراتور ایرانسل که در بالا مراحل آن را به طور کامل ذکر کردیم، برطرف می‌شود. اگر بعد از انجام این مراحل همچنان مشکل اتصال به اینترنت حل نشد، پیشنهاد می‌شود با اپراتور ایرانسل تماس بگیرید تا موضوع از طرف کارشناسان بررسی و رفع شود.

*حل مشکل وای فای گوشی شیائومی به آسان ترین روش*

 

دلایل دیگر قطع شدن اینترنت گوشی شیائومی

مشکل اینترنت در گوشی های شیائومی

در برخی مواقع علت قطعی اینترنت گوشی های شیائومی مربوط به تنظیمات و محدودیت‌هایی می‌شود که خود ما برای مصرف اینترنت در نظر گرفته‌ایم. مثلا ممکن است تنظیماتی انجام داده باشید که در طول روز گوشی شما مقدار مشخصی از دیتای موبایل را استفاده کند و گاهی همین موضوع دلیل خاموش شدن خودکار اینترنت گوشی شیائومی و قطع شدن اینترنت است.

اگر می‌خواهید مشکل قطع و وصل شدن اینترنت گوشی شیائومی رفع شود و دیگر تمایلی به اعمال محدودیت بر مصرف اینترنت همراه ندارید، باید تنظیمات مربوط به دیتا موبایل را طبق راهنمای زیر Reset کنید.

 1. وارد بخش تنظیمات شوید.
 2. گزینه Connection & sharing را انتخاب کنید.
 3. در مرحله آخر با ورود به بخش Reset Wi-Fi mobile network and Bluetooth گزینه Reset setting را انتخاب کنید تا تنظیمات به حالت اول خود برگردد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث مشکل اتصال اینترنت گوشی های شیائومی می‌شود، عدم به‌روزرسانی برنامه‌ها و آیدیت نکردن رابط کاربری گوشی است. پس اگر می‌خواهید این مشکل به حداقل برسد، پیشنهاد می‌کنیم که همیشه گوشی خود را به روز نگه دارید و آپدیت کردن برنامه‌ها را فراموش نکنید. برای مثال اگر فکر می‌کنید که برنامه‌های پیام‌رسان شما کند شده‌اند و عملکرد سابق را ندارند، حتما چک کنید که اگر آپدیت جدیدی برای برنامه در دسترس است، آن را دریافت کرده و از نسخه‌ی قدیمی استفاده نکنید.

گاهی ممکن است برای ساعات زیادی به شارژر یا پریزی که بتوانیم گوشی خود را شارژ کنیم دسترسی نداشته باشید و به همین دلیل از حالت ذخیره انرژی (Battery saver) استفاده کنید. پس اگر اخیرا از این حالت استفاده کردید و فراموش کرده‌اید که آن را غیرفعال کنید، همین موضوع می‌تواند یکی از دلایل وصل نشدن گوشی به اینترنت باشد.

 

نتیجه گیری

وصل نشدن گوشی‌ های هوشمند به اینترنت همراه به معنی نقص گوشی‌های شرکت ارائه دهنده نیست و در بیشتر مواقع با اعمال تغییراتی در تنظیمات دستگاه این مشکل به راحتی حل می‌شود. اگر شما هم با این مشکل روبه‌رو شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر چیز موارد بالا را چک و تنظیمات گوشی خود را بررسی کنید. اگر بعد از انجام تمام مراحلی که به آن اشاره کردیم باز هم مشکل اتصال به اینترنت گوشی حل نشد، بهتر است با پشتیبانی اپراتور تلفن همراه یا نمایندگی خدمات گوشی همراه خود برای دریافت مشاوره تماس بگیرد. همچنین می‌توانید در بخش پرسش و پاسخ مشکل خود را مطرح کنید.

مدیریت وب سایت
دیدگاه کاربران
84 دیدگاه
 • Amin 29 تیر 1402 / 12:53 ب.ظ

  در صورتی که اینترنت سیم کارت همراه اول توسط والدین یا شخص دیگه دیگه ای محدود بشه هم امکان استفاده از گوگل و سایر برنامه های اینترنتی وجود نداره . در این حالت اینترنت روشن میشه ولی به غیر از یکی دو تا برنامه یا سایت ایرانی (مثل ذره بین ، شاد و …) هیچ برنامه یا سایت دیگه ای باز نمیشه . برای مشاهده یا غیرفعالسازی کد *100*13# (ستاره صد ستاره سیزده نردبان) رو بزنین .
  امیدوارم به درد کسی بخوره .

  • مدیریت وب سایت 29 تیر 1402 / 1:37 ب.ظ

   ممنون

 • غلامعلی 10 آبان 1401 / 11:19 ب.ظ

  سلام گوش من نوتse11 است وقتیکه سیم کارت را انداختم پیام اومد که گوشی شما قابلیت تنظیمات خودکار انترنیت راندارد.

  • 9901980630 11 آبان 1401 / 5:09 ب.ظ

   سلام ،در هین صفحه میتوانید در بخش بررسی تنظیمات APN
   با توجه به آموزش تنظیمات اینترنت رو انجام بدید

 • علی همتی 30 مهر 1401 / 9:37 ب.ظ

  سلام گوشی شیائومی نوت ۱۱پرو دارم هر صحفه ای که میخام باز کنم یا هر برنامه ای باید اینترنت خاموش روشن کنم تاباز شود مشکل از چیه راهنمایی کنید مچکرم

  • ادمین شیائومی ایران 10 آبان 1401 / 3:28 ب.ظ

   سلام
   در همین صفحه بخش بررسی تنظیمات APN رو مطالعه و تنظیمات مورد نظر رو با توجه به سیم کارتتون انجام بدید

 • کیارش 11 مهر 1401 / 2:42 ق.ظ

  سلام خسته نباشین
  با هیچ کدوم از روشا درست نشد
  گوشیم پوکو ایکس ۴ پرو هستش
  من وقتی نقطه اتصالم رو روشن میکنم بقیه میتونن وصل بشن و از اینترت گوشیم استفاده کنن حیلی راحت
  ولی داخل خود گوشیم هیچ کدوم از برنامه هایی که اینرنت لازم دارن کار نمیکنن چه داخلیا چه خارجیا هیچ مرور گری هم کار نمیکنه با این حال که اگه تقطه اتصالم رکشن باشه بقیه میتونن استفاده کنن از اینترتش و وارد هر مرور گر یا برنامه ای میتونن بشن

  • ادمین شیائومی ایران 10 آبان 1401 / 3:42 ب.ظ

   سلام ،ابتدا دستگاهتون رو به تنظبمات کارخانه بازنشانی کنیددر صورتی که نتیجه حاصل نشد به کارشناسان فنی مراجعه کنید

 • گلمحمدی 2 مهر 1401 / 0:15 ق.ظ

  ممنون از راهنمائی خوبتون مشکل گوشی حل شد بازم سپاس

  • ادمین شیائومی ایران 20 مهر 1401 / 12:04 ب.ظ

   خوشحالیم که تونستیم به شما کمک کنیم

 • سس 28 شهریور 1401 / 1:48 ب.ظ

  ممنون از راهنماییتون عالی بود

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:31 ب.ظ

   خواهش میکنم ممنون از شما که شیائومی ایران را دنبال میکنید

 • ? 28 شهریور 1401 / 1:09 ق.ظ

  سلام گوشیم نوت هشت هست ی مدتیه که گوشی رو خاموش روشن یا ری استارت میکنم اینترنتم تا س روز یا چهار روز e میشه و بعد خود ب خود درست میشه اما الان ی هفته اس اینجوریه و درست نمیشه میشه بگید چیکار کنم??

  • Admin xiomiiran 11 آبان 1401 / 5:27 ب.ظ

   سلام ،احتمالا گوشی شما دچار باگ نرم افزاری شده که با انجام ریست فکتوری مشکل حل میشه

 • موسی 23 شهریور 1401 / 1:04 ب.ظ

  چرا گوشی شیائومی انتن ندارد؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:54 ب.ظ

   اگر گوشی شیائومی شما در آنتن دهی ضعیفه یا کلا آنتن ندارد لطفا مقاله فوق را مطالعه نموده و مشکل خود را میتوانید به راحتی حل کنید

 • ندا 23 شهریور 1401 / 1:03 ب.ظ

  چرا گوشی شیائومی اینترنت زیاد مصرف میکند؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:51 ب.ظ

   لطفا برای رفع مشکل خود مقاله نوشته شده درباره اینترنت گوشی های شیائومی را در شیائومی ایران بررسی بفرمائید

 • صبا 23 شهریور 1401 / 1:00 ب.ظ

  چرا نتم ضعیفه گوشی شیائومی؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 4:03 ب.ظ

   برای حل شدن نت گوشی شیائومی خود لطفا راحل های گفته شد در مقاله را چک بفرمائید حتما مشکلتون رو حل خواهد کرد

 • مهیار 23 شهریور 1401 / 12:55 ب.ظ

  چرا اینترنت گوشی شیائومی نوت 9 ضعیفه؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:54 ب.ظ

   برای حل شدن مشکل اینترنت گوشی خود لطفا به مقاله فوق مراجع کنید

 • بامشاد 23 شهریور 1401 / 12:52 ب.ظ

  چرا اینترنت گوشی های شیائومی ضعیف هست؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 4:04 ب.ظ

   راه حل های گفته شده در مقاله مشکل اینترنت گوشی شیائومی میتواند به شما کمک کند که مشکل اینترنت گوشی خود را به راحتی حل کنید

 • الاله 23 شهریور 1401 / 12:50 ب.ظ

  چرا اینترنت گوشی شیائومی قطع میشود؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:50 ب.ظ

   برای رفع مشکل ضعیف بودن اینترنت خود لطفا حتما مقاله فوق را مطالعه بفرمائید مشکل رفع میشود

 • اژند 23 شهریور 1401 / 12:48 ب.ظ

  چرا اینترنت گوشی شیائومی قطع میشه؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:47 ب.ظ

   بابت حل شدن مشکل اینترنت گوشی شیائومی خود لطفا متن نوشته شده را چک بفرمائید مشکل را حتما میتوانید حل بفرمائید

 • ازیتا 23 شهریور 1401 / 12:46 ب.ظ

  چرا اینترنت گوشی شیائومی قطع و وصل میشه

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 5:38 ب.ظ

   برای جلوگیری از قطع و وصل شدن اینترنت گوشی خود راه حل های گفته شده در مقاله فوق را امتحان کنید حتما مشکل حل میشود

 • ایران دخت 23 شهریور 1401 / 12:44 ب.ظ

  چرا گوشی شیائومی به اینترنت وصل نمیشه؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 5:37 ب.ظ

   مشکل اینترنت گوشی شیائومی به صورت واضح در مقاله در شیائومی ایران نوشته شده لطفا مطالعه بفرمائید کمکتون میکنه

 • انوشک 23 شهریور 1401 / 12:42 ب.ظ

  چرا اینترنت گوشی شیائومی وصل نمیشه

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:40 ب.ظ

   سلام اگر گوشی شما شیائومی هست و مشکل در اتصال اینترنت دارید طبق مقاله نوشته شده در شیائومی ایران اگر مراحل را پیش بروید مشکل حل میشود

 • ارمغان 23 شهریور 1401 / 12:38 ب.ظ

  چرا انتن گوشی شیائومی بالا نمیاد؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:38 ب.ظ

   اگز مشکلی در وصل شدن آنتن گوشی شیائومی خود را دارید متن نوشته شده در شیائومی ایران را لطفا چک بفرمائید طبق مراحل گفته شده عمل کنید مشکل پیش آمده حل خواهد شد

 • ارغوان 23 شهریور 1401 / 12:36 ب.ظ

  چرا اینترنت گوشی شیائومی بالا نمیاد؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:37 ب.ظ

   طبق روش های گفته شده در شیائومی ایران پیش بروید حتما مشکل پیش آمده حل خواهد شد

 • اختر 23 شهریور 1401 / 12:35 ب.ظ

  چرا گوشی شیائومی به اینرتنت وصل نمیشه؟

  • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:36 ب.ظ

   با توجه به روش های گفته شده حتما مشکلتون حل میشه لطفا انجام بدید اگر مشکلی بود اعلام بفرمائید راهنماییتون میکنیم

 • MohsenGenius 20 شهریور 1401 / 10:10 ب.ظ

  سلام دستتون درد نکنه لازم دونستم تشکر کنم بخاطر رفع مشکلم ، من همیشه باید چند بار نت ایرانسلم رو خاموش و روشن میکردم تا متصل شه اونجا که گفتین تو قسمت سیم‌کارت بخش پروکسی و یادم نیست چی باید خالی باشه خالی گذاشتم درست شد بازم ممنون

  • ادمین شیائومی ایران 21 شهریور 1401 / 10:13 ق.ظ

   سلام خوشحالیم که تونستیم مشکلتون رو حل کنیم و ممنون از پیام پر مهرتون

 • پوریا 20 شهریور 1401 / 0:21 ق.ظ

  سلام خوب هستین من اینترنت مشکل داره بسته میزنم اینترنت روشن میکنم انت اوکی همه چی اوکی ولی هیچ چیزی باز نمیشه انگار که اصلا اینترنت نزدم

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 1:53 ب.ظ

   سلام از داخل تنظیمات گزینه SIM cars & mobile networks را انتخاب کرده و سپس وارد بخش Access point names از قسمت General سیم کارت مورد نظری که میخواهید از اینترنت آن استفاده کنید را انتخاب نمائید
   قسمت‌های Proxy و Port را پاک کرده تا در Not Set تنظیم شود مشکل با این روش حل خواهد شد لطفا امتحان کنید

 • شقایق 14 شهریور 1401 / 8:36 ب.ظ

  سلام. گوشی من poco x3 nfc هستش از همون روزای اول این مشکل رو داشت که بعضی وقتا که مودممون رو خاموش و روشن میکردیم گوشی من دیگه نمیتونست مودم رو بشناسه و بعد از صد بار خاموش روشن کردن مودم و گوشی دوباره شناسیش میکرد و وصل میشد میتونین بگین مشکل از کجاس؟

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 1:17 ب.ظ

   سلام زیر مودم یه دکمه کوچیک به نام vps هست که باید اونو بزنید بعد به وای فای وصل میشید و به راحتی مشکلتون حل خواهد شد

 • Sina 9 شهریور 1401 / 11:12 ب.ظ

  سلام خسته نباشید ببخشید گوشی من کلا apn نمیاره گزینه‌ای apnوجود نداره

  • ادمین شیائومی ایران 9 آبان 1401 / 5:46 ب.ظ

   سلام
   گوشیتون رو خاموش و دوباره روشن کنید در صورتی که نتیجه نگرفتید گوشی نیاز داره که ریست کارخانه بشه

 • مهرشاد کریمی 27 مرداد 1401 / 10:35 ق.ظ

  ببخشید گوشی من وقتی وارد برنامه های ایرانی میشم کار نمیکنه مثل سروش و شاد و مایکت و غیره
  تو بقیه برنامه ها اینترنت کار میکنه فقط تو این برنامه ها کار نمیکنه اینترنت چیکار کنم؟

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 11:32 ق.ظ

   سلام احتمالا از تنطیمات APN گوشی هستش که میتوانید با توجه به اپراتور دستگاهتون تنظیم کنید

 • رضا محمدزاده 26 مرداد 1401 / 5:01 ب.ظ

  چگونه میتونیم DUAL 4G رو خاموش کنیم؟

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 12:50 ب.ظ

   به قمست SIM cards & mobile networks بروید، روی سیمکارتی میخواهید 4.5G باشه کلیک کنید و در SIM card settings گزینه Preferred network type روی Prefer LTE تنظیم کنید.حالا به سیمکارت دوم برید و در اون سیمکارت گزینه 2G Only رو روشن کنید و سپس به عقب برگردید و گزینه Dual 4G رو خاموش کنید
   بعد ار این کار دیگه فقط آن سیم کارتی که روی LTE تنظیم کردید قابلیت اتصال به 4G دارد و سیمکارت دوم 2G می باشد و سپس گوشی خود را ری استارت کنید

 • مانی امانی 26 مرداد 1401 / 11:03 ق.ظ

  سلام. چرا اینترنت گوشی شیائومی میخوام برم گوگل وصل نمیشه حتما باید نت چن بار خاموش روشن کرد ک وصل بشه

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 12:25 ب.ظ

   سلام لطفا گوشی خود را یکبار ریست فکتوری کنید مشکلتون حل خواهد شد

 • رایا نیک مرام 26 مرداد 1401 / 9:43 ق.ظ

  من شبكه واي فاي مودمم مخفيه قبلا رو ريجن هند میزاشتم وصل ميشد ولي ديگه نميشه چيكاربايدبكنم؟

  • ادمین شیائومی ایران 21 شهریور 1401 / 10:31 ق.ظ

   طبق مراحل و روشهای گفته شده میتوانید شبکه وای فای خودتون رو تغییر دهید ،لطفا مطابق دستور گفته شده انجام بدید اگر باز مشکلی بود بفرمائید راهنماییتون میکنیم

 • ایرج موسوی 25 مرداد 1401 / 4:16 ب.ظ

  نقطه اتصال گوشیم روشن نمیشه چیکار کنم؟
  کمک کنید لطفا

  • ادمین شیائومی ایران 29 مرداد 1401 / 4:09 ب.ظ

   وارد تنظیمات شوید و رمز نقطه اتصال خود را تغییر دهید و مجدد تست کنید

 • سارا بهرامی 25 مرداد 1401 / 4:14 ب.ظ

  من گوشی نوت 11 دارم به مودم وصل نمیشه مودم هم اسیا تک هست
  بقیه گوشی ها به مودم وصل میشوند چیکار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 3:39 ب.ظ

   در زیر وای فای یک دکمه کوچکی قرار دارد به اسم vps یکبار آن را بزنید و سپس برای وصل شدن به وای فای تلاش کنید حتما گوشیتون به وای فای وصل میشود

 • هلیا شریفی 25 مرداد 1401 / 4:10 ب.ظ

  اینترنت گوشیم وصل نمیشه راه کارهای داخل سایت رو انجام دادم مشکل بر طرف نشد
  و همیشه باید گوشی رو خاموش روشن کنم تا اینترنت وصل بشه
  چیکار کنم؟

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 3:43 ب.ظ

   اگر همه راهکارهای داخل سایت را انجام داده اید و باز هم وصل نمیشود به نظرم بهتر هستش از اینترنتی سیم کارت خودتون مطمئن شوید و باز هم اگز مشکل از سیم کارت نبود دیگه قطعا مستقیما به سیم کارت و اپراتور مربوط میشود

 • زینب تخشا 25 مرداد 1401 / 4:05 ب.ظ

  چگونه رنج مودم رو عوض کنیم که مشکل گوشی بر طرف شود؟

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 11:41 ق.ظ

   با وارد کردن آدرس ای‎پی روتر خود در مرورگر به رابط کاربری تنظیمات آن دسترسی پیدا کنید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض admin (در اکثر روترها) وارد صفحه تنظیمات شوید و بعد از ورود به رابط کاربری صفحه مربوط به تنظیمات Wireless را انتخاب و از بخش Channel کانال مورد نظر خود را انتخاب کنید بعد از انتخاب کانال مورد نظر یک بار روتر را ریبوت کنید تا تغییرات اعمال شود.

 • هومن اکبرزاده 25 مرداد 1401 / 4:04 ب.ظ

  چگونه FPS رو پایین بیاوریم؟

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 11:31 ق.ظ

   در کدام بازی میخواهید این کار رو انجام بدید؟

 • محمدرضا ازارش 25 مرداد 1401 / 11:01 ق.ظ

  ببخشید من تمام راه حل های شما رو انجام دادم ولی مشکل بر طرف نشد
  راه حل دیگری ندارید؟

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 11:40 ق.ظ

   مشکلتون رو واضح بنویسید تا بتونیم راهنماییتون کنیم

 • zahra 25 مرداد 1401 / 0:54 ق.ظ

  عالییییییی بووووود!!!!!❤️
  مشکلم حل شد?
  مرسی بابت سایت خوبتون???

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 11:00 ق.ظ

   ممنون که نطرتون رو به اشتراک گذاشتید خوشحالیم که مشکلتون حل شد

 • امیر 19 مرداد 1401 / 0:32 ق.ظ

  ممنون دمت گرم پروکسی و پورت رو خالی کردم دیگه هیچ مشکلی ندارم ♥️?

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 12:03 ب.ظ

   خوشحالیم که مشکلتون حل شد و ممنون که نظراتتون رو با ما به اشتراک میگذارید

 • روح الله 18 مرداد 1401 / 11:54 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر خدمت شما دوست گرامی گوشی من شیاومی نوت 10 معمولی است از موقعه ای که برنامه MIUI13 بروز رسانی کردم حالا زمانی که داده همراه (اینترنت). روشن میکنم آنتن گوشی کلا می‌ره و یه ضربدر میزنه رو آنتن بعد از ۷تا۱۰ ثانیه آنتن گوشی میاد و اینترنت وصل میشه ممنون میشم راهنمایی کنید سپاسگزار از شما

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 2:21 ب.ظ

   پاسخ در کامنت قبلی داده شده چک بفرمائید

 • حسام 9 مرداد 1401 / 6:26 ب.ظ

  سلام ممنون از راهنماییتون. منکه مشکلم حل شد واقعا خیلی کمک بودید مرسی???

  • مدیریت وب سایت 13 مرداد 1401 / 10:54 ق.ظ

   سلام حسام عزیز خیلی خوشحال هستیم که مشکل شما رفع شد. با تشکر از این که نظر خودتون رو به اشتراک گذاشتید

 • Saber shafiee 27 خرداد 1401 / 9:53 ب.ظ

  عالی بود ممنون

  • مدیریت وب سایت 2 تیر 1401 / 10:59 ق.ظ

   مرسی از توجه شما

   • Zz 24 تیر 1401 / 10:35 ق.ظ

    همه ی اینهارو امتحان کردم و باز هم نت همرام اولم هیچ برنامه ای رو باز نمیکنه میشه راهنمایی کنین

    • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 11:48 ق.ظ

     دوست عزیز ممکن مشکل از خطی که دارید استفاده میکنید باشه لطفا خط مورد نظر رو چک بفرمائید

   • روح الله 18 مرداد 1401 / 11:54 ب.ظ

    سلام وقتتون بخیر خدمت شما دوست گرامی گوشی من شیاومی نوت 10 معمولی است از موقعه ای که برنامه MIUI13 بروز رسانی کردم حالا زمانی که داده همراه (اینترنت). روشن میکنم آنتن گوشی کلا می‌ره و یه ضربدر میزنه رو آنتن بعد از ۷تا۱۰ ثانیه آنتن گوشی میاد و اینترنت وصل میشه ممنون میشم راهنمایی کنید سپاسگزار از شما

    • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 2:20 ب.ظ

     سلام روزبخیر لطفا با شماره تماس داخل سایت شیائومی ایران تماس بگیرید همکارانم راهنماییتون میکنند

     • Asho 26 شهریور 1401 / 7:13 ب.ظ

      دقیقا گوشی منم همینطوره 11 تی هست از روزی که خریدم هر راه حلی رفتم نشد

     • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 4:55 ب.ظ

      اگر مشکل شما طبق مراحل گفته شده حل نشده لطفا برای حل شدن مشکلتون به بخش فنی مراجعه کنید همکارانم شما را راهنمایی میکنند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *