10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

شیائومی با انتشار بروزرسانی‌های MIUI، تلاش می‌کند تا امکانات و عملکرد بهتری را در اختیار کاربران قرار دهد. در این میان برخی از ویژگی‌ها و امکانات بسیار کاربردی و مفید هستند اما برخی دیگر کاربرد چندانی ندارند. در نتیجه بهترین کار این است که برخی از ویژگی‌ها و امکانات MIUI را غیرفعال کنید. در این مقاله به تنظیماتی که باید حتما فعال یا غیرفعال شوند و به صورت پیش‌فرض در بهترین حالت قرار ندارد، اشاره خواهیم کرد.

۱) قابلیت غیر فعال کردن تبلیغات در مرورگر

MIUI

تبلیغات یکی از آزاردهنده‌ترین چیزها در مرورگر است که امکان غیرفعال کردن آن در MIUI وجود دارد. این تنظیمات به صورت پیش‌فرض فعال بوده است. از سوی دیگر هیچ کنترلی بر روی محتوا وجود ندارد و هرگونه آگهی تبلیغاتی از طریق مرورگر منتشر خواهد شد و این موضوع با شکایت کاربران همراه بوده است. اما خوشبختانه امکان غیرفعال ‌سازی این قابلیت وجود دارد و تنها کافی است تا وارد مرورگر وب خود شوید و منوی گوشه‌ی سمت راست را باز کنید. در این منو روی نماد تنظیمات کلیک کرده و Feed Content را غیرفعال کنید. در نهایت خواهید دید که تبلیغات مرورگر غیرفعال خواهد شد.

معرفی 10 مورد از بهترین ویژگی ‌های MIUI 12 شیائومی

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

علاوه بر این می‌توانید وارد منوی Advanced شوید و Show ads را غیرفعال کنید. در نهایت توصیه می‌کنیم برای امنیت بیشتر حتما این تغییرات را اعمال کنید.

۲) قابلیت تنظیمات صدا

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

یکی از امکاناتی که در MIUI در اختیار داریم، تنظیمات صدا است که این قابلیت می‌تواند به صورت ابزاری در صفحه اصلی فعال باشد. در واقع شما با این ابزار می‌توانید تنظیمات مربوط به صدا را مدیریت کنید و گوشی خود را در حالت DND یا Silent قرار دهید. برای فعال کردن این ابزار کافی است تا وارد تنظیمات شوید، به بخش صدا بروید و بر روی منوی سه نقظه‌ای کلیک کنید. در این بخش می‌توانید شمارش معکوس و تنظیمات صدا را مدیریت نمایید.

توجه: این ویژگی فقط در Redmi K20 و K20 Pro موجود است.

۳) قابلیت تماس اضطراری SOS

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

اورژانس SOS یکی از مهمترین ویژگی‌های MIUI است و باید آن را فوراً فعال کنید. این قابلیت به صورت اضطراری زمانی که ۵ بار کلید پاور را فشار دهید برای اورژانس موقعیت مکانی را با تاریخ دقیق و ساعت دقیق ارسال خواهد کرد. برای فعال‌سازی این قابلیت باید وارد تنظیمات شوید، به بخش Passwords and Security بروید و در Emergency SOS این قابلیت را فعال کنید. همچنین می‌توانید از این بخش مخاطبین اضطراری خود را مشخص کنید تا در شرایط خاص پیامی برای این مخاطبین ارسال شود.

۴) قابلیت نمایش اعلان‌ها در صفحه Lock Screen

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

بیشتر کاربران MIUI لزوم غیرفعال کردن اعلان‌ها در صفحه Lock Screen را درک نمی‌کنند. در واقع این قابلیت برای بالا بردن امنیت دستگاه شما ارائه شده و تا زمانی قفل صفحه باز نشود هیچگونه جزییاتی از اطلاعات گوشی شما نمایش داده نخواهد شد. برای غیرفعال کردن این قابلیت کافی است تا وارد تنظیمات شوید، به بخش Notifications بروید و در نهایت در بخش Lock Screen Notification گزینه Open Notification shade on Lock screen را غیرفعال کنید.

۵) قابلیت Free Space در گالری

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

قابلیت Free Space در گالری MIUI مشابه قابلیت Free up space در Google Photos بوده است. این قابلیت برای ایجاد فضای خالی در بخش گالری است و الگوی آن به این صورت است که به صورت خودکار فیلم‌های قدیمی و سنگینی که دارای گرافیک پایینی هستند را حذف خواهد کرد و این ویدیوهای که برای حذف شدن انتخاب می‌شوند عمدتا ویدیوهای واتس‌آپ هستند. برای دسترسی به این ویژگی کافی است تا وارد گالری شوید، بر روی منوی سه نقطه در بالای سمت راست کلیک کرده و گزینه Free up space را فعال کنید.

۶) قابلیت محاسبه سن

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

اخیرا در MIUI قابلیتی ارائه شده که به کاربران امکان محاسبه سن را خواهد داد. در واقع این برنامه بومی ماشین حساب MIUI تاریخ تولد را دریافت کرده و سن دقیق را محاسبه می‌کند. این قابلیت در بخش ماشین حساب بسیار کاربردی خواهد بود و جزییات مختلفی از تولد اعم از تعداد ماه‌های زندگی، تعداد هفته‌های زندگی، تعداد ساعت‌ها، روزها و دقایق زندگی را نیز محاسبه کرده و در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

۷) قابلیت Mi Share

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

Mi Share یک روش جدید برای انتقال پرونده‌ها از دستگاه‌های Xiaomi است. از سوی دیگر برای دسترسی به این قابلیت لازم نیست که حتما همیشه به شبکه وای فای متصل باشید زیرا این سرویس از طریق بلوتوث جفت‌سازی می‌شود. به طور کلی عملکرد این سرویس به وای فای، بلوتوث و موقعیت مکانی مرتبط بوده و این امکان را می‌دهد تا فایل‌های شما به دستگاه دیگری ارسال شود. نکته جالب این است که این قابلیت فقط به دستگاه‌های شیائومی محدود نمی‌شوند و امکان ارسال محتوا بین گوشی‌های Oppo ، Vivo و Realme را نیز فراهم خواهد کرد. عملکرد این قابلیت Mi Share مشابه سرویس AirDrop بوده و به طور کلی عملکرد خوبی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. برای فعال‌سازی این قابلیت باید وارد تنظیمات شوید، بر روی  Connection and Sharing کلیک کنید و Mi Share را غیرفعال نمایید.

۸) قابلیت صرفه‌جویی در مصرف باتری

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

قابلیت Ultra Battery Saver یک قابلیت کاربردی برای صرفه‌جویی در مصرف باتری بوده است. این قابلیت از بخش Security و در گزینه Battery and Performance menu در دسترس قرار گرفته است. در صورت عدم دسترسی به این قابلیت، می‌توانید با استفاده از Activity Launcher (رایگان) آن را فعال کنید. در نتیجه ابتدا برنامه را بارگیری کرده و آن را اجرا کنید. سپس وارد قسمت Battery and performance شوید و بر روی Extreme battery saver کلیک نمایید و در نهایت Ultra Battery Saver را فعال کنید تا قابلیت صرفه‌جویی در مصرف باتری فعال شود و عمر باتری گوشی هوشمند شما افزایش یابد. این قابلیت تمامیش فعالیت‌های پس‌زمینه، اعلان‌ها و خدمات رادیویی را غیرفعال خواهد کرد تا عمر باتری افزایش یابد.

۹) قابلیت دسترسی به تنظیمات مخفی MIUI

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

در MIUI یک سری تنظیمات مخفی نیز وجود دارد که برای توسعه‌دهندگان ارائه شده است. از سوی دیگر این تنظیمات پنهان به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و دسترسی به بخش‌های مختلف را به کاربران خواهد داد. برای دسترسی به این تنظیمات کافی است تا برنامه MIUI Hidden Settings را نصب کنید و از خدمات پنهان این رابط کاربری بهره ببرید. این تنظیمات پنهان بسیار کاربردی بوده و تجربه متفاوتی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این برنامه با تنظیمات پنهان در فروشگاه گوگل‌پلی در دسترس قرار دارد.

۱۰) قابلیت پاسخ‌دهی سریع

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

Quick Replies یکی از بهترین قابلیت‌های MIUI است که باید بیشتر اوقات آن را فعال کرده و از آنها استفاده کنید. این قابلیت امکان پاسخ‌دهی سریع را به کاربران خواهد داد تا کاربران بتوانند به پیام‌های خود در برنامه‌های واتساپ، تلگرام یا SMS از قسمت نوار اعلان پاسخ دهند. در واقع با این قابلیت نیازی نیست تا حتما وارد برنامه شوید و به پیام‌ها پاسخ دهید. در نتیجه خوب است که این ویژگی را حتما در MIUI خود فعال کنید و از پاسخ‌دهی سریع استفاده کنید. برای فعال کردن این قابلیت کافی است تا وارد تنظیمات شوید و بر روی Special Features کلیک کنید. در نهایت نیز باید گزینه Quick Replies را فعال کنید و از خدمات آن استفاده کنید.

مدیریت وب سایت
دیدگاه کاربران
246 دیدگاه
 • سااارا 28 آبان 1401 / 9:37 ق.ظ

  سلام.گوشی من ردمی نوت 8 . و دوربین اینستاگرامم همه چیز رو کشیده نشون میده .چه کاری باید انجام بدم؟

  • Admin xiaomiiran 1 آذر 1401 / 6:00 ب.ظ

   سلام ،مشکل از اپلیکیشن اینستاگرام هستش که بایک بار حذف و دوباره نصب کرذن مشکل حل خواهد شد

 • سااارا 28 آبان 1401 / 9:35 ق.ظ

  سلام گوشی من ردمی نوت 8 هست و قسمت floating window توی گوشی من فقط واسه برنامه اینستاگرام کار نمیکنه، چکاری باید انجام بدم؟

  • Admin xiaomiiran 1 آذر 1401 / 5:55 ب.ظ

   سلام اپلیکیشن اینستاگرام را حذف و دوباره نصب کنید

 • سااارا 28 آبان 1401 / 8:39 ق.ظ

  سلام گوشی من redmi note8 هست و وقتی با sms با یکی صحبت میکنم کمی که تعداد sms ها زیاد میشه پیام های بالایی بعدا واسم نمایش داده نمیشه باید چیکار کنم؟
  قبلا این مشکل رو نداشتم تازگی ها باهاش مواجه شدم.تظیماتی داره که بهم ریخته باشه؟

  • Admin xiaomiiran 1 آذر 1401 / 6:02 ب.ظ

   سلام
   اپلیکیشن پیش فرض گوشی شیائومی بعد از آپدیت به این صورت میشود که برای حل مشکل تنها راه نصب اپلیکشن جدید است

 • sima 19 آبان 1401 / 6:40 ق.ظ

  سلام گوشی من redmi s2 هست و وقتی با sms با یکی صحبت میکنم کمی که تعداد sms ها زیاد میشه پیام های بالایی بعدا واسم نمایش داده نمیشه باید چیکار کنم؟

  • Admin xiaomiiran 19 آبان 1401 / 10:49 ق.ظ

   سلام ،نرم افزار پیش فرض موبایل به همین صورت هستش مگر نرم افزار پیامک رو عوض کنید

 • محمد 15 مهر 1401 / 10:05 ب.ظ

  سلام من گوشيه redmi not 9 t دارم . كارت حافظه ننداختم روي گوشي ولي دوربين رو كه باز ميكنم پيغام عدم دسترسي به كارت حافظه مياد روي صفحه و هيچ عكس و فيلمي نميشه گرفت ولي توي اينستا يا واتس اپ ميشه از دوربين استفاده كرد
  ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  • ادمین شیائومی ایران 10 آبان 1401 / 3:35 ب.ظ

   سلام
   در بخش تنظیمات باید مجوزهای دسترسی لازم برای دوربین رو فعال کنید

 • ali 13 مهر 1401 / 4:37 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  من یه مشکلی دارم اینکه وقتی یه فایلی رو میخوام باز کنم مثلا از داخل تلگرام
  فقط بروزر پیشنهاد میده و اون برنامه‌هایی که باید رو پیشنهاد نمیکنه

  • ادمین شیائومی ایران 10 آبان 1401 / 3:38 ب.ظ

   سلام
   در صورتی که اپلیکیشن های مورد نظر روی گوشیتون نصب باشه با اپلیکیشن مخصوص خود فایل باز میشه
   برای مثال برای باز کردن فایل پی دی اف باید نرم افزار پی دی اف خوان روی گوشی نصب باشه

 • علی 31 شهریور 1401 / 3:16 ب.ظ

  سلام گوشی من x3 pro هست چطور صفحه نمایش همیشه روشن رو فعال کنم

  • ادمین شیائومی ایران 20 مهر 1401 / 12:18 ب.ظ

   سلام ،در پیام قبل جواب داده شد لطفا چک بفرمائید

 • ... 13 شهریور 1401 / 8:51 ب.ظ

  سلام من گوشیم نت 10هسته
  بعد چند وقت نمیتونم شماره بگیرم شماره ها پشت سر هم نمیان مثلا 1میزنی میخواهی دو بزنی 1پاک میشه
  بعد اصلا نمیشه کد های دستوری شماره گیری کنی

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 1:32 ب.ظ

   سلام میتوانید صفر را نگه دارید بعد با +98 شماره گیری کنید مشکل شماره گیری شما حل خواهد شد

   • حسین 28 شهریور 1401 / 3:41 ق.ظ

    زبان گوشی را روی فارسی ارقام غربی یا اردو قرار بدهید شماره گیری درست میشود

    • ادمین شیائومی ایران 28 شهریور 1401 / 3:32 ب.ظ

     ممنون از اینکه نظر و پیشنهادتون رو با شیائومی ایران به اشتراک میگذارید

 • Khalegh 11 شهریور 1401 / 1:18 ق.ظ

  سلام گوشی من ردمی ۸ هست یه دفعه صفحه سیاه شده و miui اومده گوشی نه خاموش میشه هیچ عملی انجام نمیده

  • ادمین شیائومی ایران 21 شهریور 1401 / 3:07 ب.ظ

   سلام ،احتمالا گوشی شما باید ریست فکتوری بشه که بهتر هست به کارشناس فنی مراجعه کنید که به صورت کامل بررسی شود

 • رضا میرزایی 26 مرداد 1401 / 10:49 ق.ظ

  سوالی ک داشتم خدمتتون.. من از امروز با مشکل در دانلود برنامه ها مواجه شدم و هر برنامه ای روهم می‌خوام دانلودش کنم از فروشگاه پلی این عبارت رو نشون میده ک امکان خرید در منطقه شما موجود نیست و کلا امکانش نیست ک برنامه ای رو دانلود کنم میخواستم ببینم برای حل این مشکل باید چه کاری انجام بدم و علتش چی هست؟

  • ادمین شیائومی ایران 20 شهریور 1401 / 12:55 ب.ظ

   در اکثر مواقع این مشکل با حذف کش برنامه و ریستارت کردنش مشکلش حل میشه و کافیست IP کشورهایی به جز ایران رو استفاده کنید

  • عرفان 9 مهر 1401 / 6:03 ق.ظ

   منطقه ی گوشی رو که پایین تغییر زبان هست به ایندیا تغیر دهید

   • ادمین شیائومی ایران 18 مهر 1401 / 5:11 ب.ظ

    ممنون از راهنماییتون

 • حامد حسینی 26 مرداد 1401 / 10:08 ق.ظ

  سلام و وقت بخیر
  من گوشی شیایومی نوت ۱۰دارم اهنگ که از گوگل دانلود میکنم داخل موسیقی پلیر نمیادچیکار کنم؟

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 10:22 ق.ظ

   سلام روزبخیر ،لطفا یه موسیقی پلیر جدید نصب کنید

 • +98901508**** 23 مرداد 1401 / 10:23 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی نوت 9 هست تم گوشیمو تغییر دادم و الان نه میتونم تم رو عوض کنم نه میتونم تصویر زمینه عوض کنم

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 11:12 ق.ظ

   سلام روزبخیر لطفا وارد اپلیکیشن تم شوید در قسمت پروفایل وارد بخش تم ها شوید روی حالت کلاسیک بذارید یا از همون بخش هم میتوانید تصویر زمینه ، تصویر قفل ،آیکون ها و…. را تغییر دهید

 • سجاد 23 مرداد 1401 / 10:08 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی نوت 9 هست بعد من تم گوشیمو تغییر دادم و الان نه میتونم تم گوشیمو عوض کنم نه میتونم تصویر زمینه رو عوض کنم

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 11:14 ق.ظ

   در کامنت قبل جواب داده شد لطفا چک بفرمائید اگر باز هم مشکلی بود اعلام کنید ممنون.

 • ابوالفضل 23 مرداد 1401 / 10:53 ق.ظ

  با سلام. گوشی من note8 هست بعد از آپدیت نرم افزار های سیستمی دیگه نمیتونم شماره بگیرم. به این شکل که مثلا 0912 رو می خوام بگیرم اول 0 میزنه بعد دوباره 0 پاک میشه و عدد 9 تایپ میشه و به همین شکل اعداد تک رقم تایپ میشن. واقعا مشکل برزرگی شده اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید.

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 12:00 ب.ظ

   لطفا از play store برنامه phone خود را آپدیت کنید مشکل حل خواهد شد

  • یاسین 29 مرداد 1401 / 9:56 ق.ظ

   سلام من هم همین مشکل رو دارم آپدیت کردم باز مشکلم حل نشد

   • ادمین شیائومی ایران 9 آبان 1401 / 5:47 ب.ظ

    سلام
    پس راه حلی نمیمونه جز بازنشانی به تنظیمات کارخانه

 • مرتضی 21 مرداد 1401 / 12:42 ب.ظ

  با سلام
  پس از آخرین به‌روز رسانی miui13 و اندروید 12 ردمی نوت 9 همه چیز عالی به نظر میاد
  اما یک مشکل کوچک پیدا شده که کمی آزار دهنده است
  اگر گذرواژه را اشتباه وارد کنیم صفحه قفل میشه و می‌نویسه 24ساعت دیگر مجدداً تلاش کنید
  البته به 2روش باز میشه
  1_ اثر انگشت
  2_ با یکبار خاموش و روشن کردن گوشی
  مشکلی هم پیش نمیاد
  فقط خواستم ببینم میشه تنظیم کرد مانند قبل به جای 24ساعت بنویسه 2دقیقه بعد مجدداً تلاش کنید؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 12:08 ب.ظ

   یکبار از اکانتتون خارج شوید و دوباره وارد بشید مشکلتون حل خواهد شد

 • ahmad 11 مرداد 1401 / 9:23 ب.ظ

  سلام گوشیم شیائومی 9a هست
  هنگام شماره گیری و مکالمه صفحه کاملا سیاه میشه ودکمه ها از کار میفتن نه میتونی قطع کنی نه حتی رو ایفون بذاری ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیریت وب سایت 13 مرداد 1401 / 10:52 ق.ظ

   لطفا گوشی ردمی 9a را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید و از دستگاه یک بک آپ تهیه کنید سپس ریست فکتوری کنید تا مشکل رفع شود بدون از دست رفتن اطلاعات

 • ش 3 مرداد 1401 / 5:27 ب.ظ

  سلام گوشی من پوکو m3 بعد گوگل پلی اش هیچ چی رو دانلود و نصب نمیکنه اول گفت واتساپ شما منسوخه بعد رفتم واتساپ نصب کنم از گوگل پلی‌‌ نمیشه

  • ادمین شیائومی ایران 21 شهریور 1401 / 10:49 ق.ظ

   سلام لطفا فایل های کش گوگل پلی خود را پاک کنید و کلا یک دور ریست کنید احتمالا مشکلتون حل خواهد شد

 • اشکان 25 تیر 1401 / 1:29 ب.ظ

  سلام من شیائومی نت ۱۰ دارم آپدیت سیستمی مدام داره و چیزی از حجم نت واسم نمیزاره چکار کنم

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 11:52 ق.ظ

   میتوانید آپدیت خودکار رو غیرفعال کنید که دیگه بدون تایید شما آپدیت نشود

 • میلاد 24 تیر 1401 / 9:33 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر گوشی من نوت ۱۰پرومکسه هر چقدر گشتم قابلیت پاکسازی اسپیکرو پیدا نکردم چیکار کنم ایا این گوشی این قابلیتو داره یا ن ممنون میشم راهنمایی کنین

  • ادمین شیائومی ایران 26 مرداد 1401 / 11:50 ق.ظ

   لطفا گوشی خود را آپدیت کنید به آخرین ورژن این قابلیت اضافه خواهد شد

 • فرشاد 19 تیر 1401 / 3:53 ب.ظ

  سلام گوشی من نوت 10 پرو مکسه و اینترنتش فورجی تنهاست ..میتونم فورجی نیم بشه یا ن

  • ادمین شیائومی ایران 25 مرداد 1401 / 3:02 ب.ظ

   خیر متاسفانه همچین چیزی امکان پذیر نیست

 • Ayza 6 تیر 1401 / 7:38 ب.ظ

  سلام
  گوشی من بعد بروزرسانی هنگام ارسال فایل خطا میاره و مینویسه پشتبانی نمیشه چیکار کنم

  • مدیریت وب سایت 7 تیر 1401 / 10:13 ق.ظ

   لطفا بیشتر توضیح بدید هنگام ارسال فایل از چه طریقی؟

 • Y.J 6 تیر 1401 / 4:06 ب.ظ

  سلام گوشی من ردمی 9 هست قسمت floating window توی گوشی من کار نمیکنه وقتی میخوام یه برنامه رو از این طریق باز کنم برنامه به طور کامل باز میشه تمام اجازه های این بخش رو دادم و گوشیمو کامل آپدیت کردم ممنون میشم اگه کمک کنید

  • مدیریت وب سایت 7 تیر 1401 / 10:19 ق.ظ

   سلام لطفا از گوشی یک بک آپ بگیرید و ریست فکتوری کنید

 • مهدی 6 تیر 1401 / 4:02 ب.ظ

  سلام گوشی من ردمی 9T هست وقتی توی قسمت ویجت ها ویجت عکس اضافه میکنم نمیتونم از گالریم عکس بزارم خواستم ببینم چیکار باید بکنم

  • مدیریت وب سایت 7 تیر 1401 / 10:20 ق.ظ

   سلام مجوز دسترسی رو بدید بهش لطفا

 • king 4 تیر 1401 / 8:50 ب.ظ

  ببخشید صدای هنذفری من برعکسه یعنی صدای چپ از راست و صدای راست از چپ میاد چیکار کنم ؟

  • مدیریت وب سایت 7 تیر 1401 / 10:14 ق.ظ

   سلام مدل هندزفریتون رو میگید لطفاً

  • محسن 10 آبان 1401 / 10:52 ق.ظ

   توی تنظیمات توازن صوتی روجستجو کن بعد از بالا گزینه ی شنوایی رو انتخاب کن بعد حالت صدای مونو رو خاموش کن و توازن صوتی که یه خط آبی هست رو وسط بذار اوکی میشه.

   • ادمین شیائومی ایران 10 آبان 1401 / 3:12 ب.ظ

    سلام
    با تشکر از شما که که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید

 • ماشناس 3 تیر 1401 / 11:39 ب.ظ

  سلام گوشی من poco m4 pro 4 g هست اما قابلیت ولاگ نداره میدونید چرا نداره؟

  • مدیریت وب سایت 7 تیر 1401 / 10:15 ق.ظ

   سلام در بخش دوربین باید برید و میتونید دانلود کنید

 • Sadra 19 خرداد 1401 / 7:01 ب.ظ

  من وقتی برنامه های که. باز کردمو. میبندم. از اون پایین یه. چیزی برای من میاره می‌نویسه از منابع دیگر بازیابی شد ممکن است بعضی از آیکون ها. اشتباه جای گزاری شده باشند
  مشکلش چیه

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 9:50 ق.ظ

   گوشی رو به روز رسانی کردید؟

 • شیوا 14 خرداد 1401 / 0:12 ق.ظ

  سلام…
  گوشی من شیائومی M4 هست، تو قسمت گالری هر گونه ویرایشی که میخوام انجام بدم برای عکس…خطا میده و ذخیره سازی نمیشه…
  از جمله قسمت برش عکس و بقیه قسمت‌ها
  اگه امکان داره راهنمایی کنین!؟؟?

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 12:14 ب.ظ

   سلام گوشی شما بعد از به روز رسانی این مشکل رو پیدا کرده لطفا گوشی را ریست فکتوری کنید و قبلش بک آپ از گوشی تهیه کنید

 • شاهین 12 خرداد 1401 / 3:46 ق.ظ

  گوشی شیائومی عکس هارو به. صورت اشعه ایکس نشون میده چطوری درستش کنم

  • مدیریت وب سایت 16 خرداد 1401 / 7:24 ب.ظ

   وارد قسمت تنظیمات دوربین بشید و ریست کنید تنظیمات رو

 • محمد 21 فروردین 1401 / 4:50 ب.ظ

  سلام خسته نباشین مخاطبین نمایه کاری رو چطوری پاک کنم مخاطب پاک میکنم بازم جز مخاطبین نمایه کاری هست و تو واتساپ میاره بالا

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 12:49 ب.ظ

   سلام به احتمال زیاد از جای دیگری مثل سیم کارت یا اکانت گوگل میخونه شماره هاتون رو

 • Selena 21 فروردین 1401 / 6:13 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر.
  میشه علت تکرار ویدیوهای دانلود شده در گوشی ردمی نوت ۹ پرو رو بفرمایید و اینکه چطوری میشه این مشکل و رفع کرد.

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 12:43 ب.ظ

   از کجا دانلود میکنید که دوبار دانلود میشه؟

 • نامشخص 5 فروردین 1401 / 1:01 ب.ظ

  چرا واسه اینکه موقعیت یابی پیامکی رو فعال کنم پیام برام نمیاد؟هر چی تلاش مجدد میزنم چیزی برام نمیاد میزنه تلاش مجدد؟راهنمایی کنید لطفاً

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 11:16 ق.ظ

   چک کنید که گوشی شما آخرین نسخه MIUI استفاده میکند

 • حسین حاجقلی 29 اسفند 1400 / 2:01 ق.ظ

  سلام من گوشی پوکو x3 دارم بعد بروز رسانی miui13 گوشی تغیر نکرد و تصاویر بلوری نبود داخل گوشی و فقط اندروید به 12تغییر کرد

  • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 11:17 ق.ظ

   سلام بعضی از قابلیت ها برای گوشی های بالارده است اما میتوناید با تهیه نسخه پشتیبانی و ریست فکتوری از امکاناتی که برای شما فعال نمی باشد استفاده کنید

 • امیر 24 اسفند 1400 / 9:56 ق.ظ

  سلام گوشی مدل poco x3 این قابلیت رو داره که با وارونه کردن گوشی صدای زنگ تماس ورودی قطع بشه ؟

  • مدیریت وب سایت 18 اردیبهشت 1401 / 5:37 ب.ظ

   سلام بله این قابلیت در قسمت تنظیمات تماس وجود دارد که میتونید فعال کنید

 • heidarinik2@gmail.com 20 اسفند 1400 / 8:57 ق.ظ

  سلام من گوشیم ردمی ۹ at هست ، وقتی تو اسکن امنیتی میزنم میگه یه خطر یافت شد ، چجوری باید اون خطرو برطرق کنم ؟ اگه آپدیت کنم گوشیو مشکل ویروس ها حل میشه و ویروس های گوشیم بر بین میرن؟

  • amir.sorna69 22 اسفند 1400 / 9:34 ق.ظ

   با سلام و وقت بخیر بله اپدیت های امنیتی رو حتما انجام بدین

 • negar 12 اسفند 1400 / 1:59 ب.ظ

  سلام ببخشید گوشی من 11t poro هست.. با یه مصیبتی دانلود کردم ابدیت سیستمو… بعدش یه ایکون میاد بالای صفحه میزنم روش این نوشته میاد :
  Recently used by MiuiBiometric
  اینو نمیتونم غیرفعال کنم هیچ جوری … باید چیکار کرد ؟

  • amir.sorna69 16 اسفند 1400 / 4:06 ب.ظ

   با سلام منظورتون اپدیت هست ؟

 • عبدالرسول 17 بهمن 1400 / 2:14 ب.ظ

  سلام ممنون میشم راهنماییم کنید من گوشی پوکو ایکس تری دارم بعد از بروز رسانی در قسمت گالری سطل زباله و آلبوم سایر پوشها نمایش نمی‌دهد پنهان شده چگونه میتوانم برگردانم

  • amir.sorna69 19 بهمن 1400 / 10:31 ق.ظ

   سلام از اطلاعاتتون بکاپ بگیرین و یکبار دستگاهتون رو ریست کنین مشکلتون حل میشه

 • اصلانی 5 بهمن 1400 / 3:06 ق.ظ

  سلام،گوشی من نوت ۸میباشد،بعد از آخرین آپدیت سابقه تماس،تماس های اخیر و بی پاسخ نمایش داده نمیشود، چطوری این مشکل را بر طرف کنم.
  با تشکر

  • amir.sorna69 5 بهمن 1400 / 3:36 ب.ظ

   با سلام لطفا از دستگاهتون بک آپ بگیرید و ریست کنین احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه

 • سلام 22 دی 1400 / 9:36 ق.ظ

  گوشی من Poco x3 pro هست و برخی مخاطبین در واتساپ نشون داده نمیشن چیکار کنم
  ممنون

  • amir.sorna69 22 دی 1400 / 12:06 ب.ظ

   با سلام
   برای حل مشکلتون میتونین با بخش گارانتی به شماره 021-62768 در ارتباط باشید

 • M 12 دی 1400 / 5:54 ب.ظ

  سلام راهی هست که بدون ریست فکتوری بشه گالری گوشیه شیائومی نت 8 رو درست کرد
  چون من می‌خوام وارد گالری بشم بعد 1 ثانیه میاد بیرون و یه پیامی میده که یه باگی وارد گالری شده که باید اونو ریپورت کنید و من هرچی ریپورت میکنم درست نمیشه ?

  • amir.sorna69 22 دی 1400 / 12:26 ب.ظ

   با سلام برای حل مشکلتون میتونین با شرکت گارانتی رایانه همراه به شماره 02162768 در ارتباط باشید

  • احسان بوشهری 16 خرداد 1401 / 0:06 ق.ظ

   با سلام
   بنده گوشی شیائومی 11T pro, با رابط کاربری MIUI global 13.0.4 خریداری کردم، گزینه فعالسازی speed dial رو پیدا نمیکنم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   • مدیریت وب سایت 22 خرداد 1401 / 11:59 ق.ظ

    گزینه موجود هست ؟ چه اروری میده؟

 • علی 12 دی 1400 / 2:47 ق.ظ

  ی قسمتی مرورگر mi داره بنام فایلهای پنهان.من عکسارو اونجا پنهان کردم.حالا پاک کردم.میشه برشون گردونم؟

 • سمبه 11 دی 1400 / 0:56 ق.ظ

  سلام گوشی من redmi هست به شدت در استفاده از اینترنت مشکل دارم یک گوشی دیگه با همون اینترنت‌ و. تو یک مکان خیلی بهتر از گوشی من عمل میکنه

  • amir.sorna69 22 دی 1400 / 12:27 ب.ظ

   با سلام
   برای حل مشکلتون میتونین با شرکت گارانتی رایانه همراه به شماره 02162768 در ارتباط باشید

 • لیلا 6 دی 1400 / 2:15 ب.ظ

  سلام. گوشی من نوت۱۰ هست . وقتی میخوام قفل صفحه رو با اثر انگشت یا چهره باز کنم میگه چون از قفل صفحه سوم شخص استفاده میکنید نمیتونید با فیس یا اثر انگشت باز کنید باید پین وارد کنید. چطور این مشکلو حل کنم .منظورش از قفل صفحه سوم شخص چیه؟

 • مسعود 2 دی 1400 / 11:41 ق.ظ

  سلام وقت بخیر. گوشی poco x3 pro خریدم . میزنه ” موقعیت یابی پیامکی فعال نشد” تلاش مجدد میزنم ولی درست نمیشه. وقتی که اعلانش رو از نوار اعلان ها پاک میکنی میره و مجددا بعد از خاموش روشن کردن گوشی ارور میده. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • سعید 8 اسفند 1400 / 2:35 ب.ظ

   منم همین مشکل دارم اپدیت کردم اینجوری شد
   میکه شاید سیم کارت به درستی کار نمینه رو مخمه

 • علی 28 آذر 1400 / 7:58 ب.ظ

  سلام من وقتی اسکن امنیتی رو میزنم میاره یک خطر یافت شد. برطرف شود؟ من باید چیکار کنم که خطر برطرف بشه؟

  • haninezarat 1 دی 1400 / 2:25 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،احتمالا باید آنتی ویروس خود را به روز رسانی کنید تا مشکل رفع شود

 • saman 9 آذر 1400 / 0:57 ق.ظ

  سلام چطوری مشکل پاسخ تماس رو درست کنم با کشیدن دست از اون پایین به راست و چپ نیست لطفا راهنمای کنید گوشی نوت 10 پرو مکس با تشکر

 • احسان 7 آذر 1400 / 7:37 ق.ظ

  سلام. ببخشید چرا برنامه mi video دائم از روی گوشی من poco f1 حذف میشه و دائما باید از گوگل پلی اون رو enable کنم تا دوباره به برنامه ها اضافه بشه و باز روز از نو و روزی از نو؟؟؟؟
  و سوال دوم سیم کارت دوم من ایرانسل هست و چند روزه کلا به نت وصل نمیشه، قبلا یه ریست میکردم حل میشد ولی الان نه، درصورتیکه سیم کارت ۱ که همراه اول هست بلافاصله وصل میشه… چیکار کنم این مشکل رفع بشه؟ ممنون از شما

 • حسین 29 آبان 1400 / 3:01 ب.ظ

  سلام قسمت پیامرسان گوشیم مشکل داره نه میتونم اس ام اس بدم نه اس ام اس برام میاد تا میزنم رو شروع گپ میپره بیرون چیکار کنم؟

  • haninezarat 2 آذر 1400 / 4:02 ب.ظ

   سلام به تازگی ابدیت انجام دادین ؟

   • Mohsen 11 آذر 1400 / 8:39 ب.ظ

    سلام تو پوکو m3میخام وقتی مثلاً عکس ارسال میکنم گزینه های پیشنهادی برنامه ها رو کم و زیاد کنم مثال دوتا واتساپ یا تلگرام دارم میخام اصلا یکیش بهم پیشنهاد نشه ازتون گالری که میخای ارسال کنی
    ممنون میشم کمک کنید رواعصابمه فکرم درگیره

    • amir.sorna69 22 دی 1400 / 1:24 ب.ظ

     با سلام متاسفانه قابلیت ادیت رو نداره این بخش

 • حسین 29 آبان 1400 / 2:56 ب.ظ

  سلام من نوت 8پرو دارم هرکارمیکنم نه اس ام اس برام میاد نه میتونم اس ام اس بدم تا میزنم رو شروع کپ میپره بیرون چیکارکنم ؟

  • haninezarat 2 آذر 1400 / 4:02 ب.ظ

   پاسخ داده شد

 • محمدی 13 آبان 1400 / 6:25 ب.ظ

  با سلام و درود.من گوشی شیاومی poco x3 pro دارم نمیدونم کدوم تنظیمات رو اانجام دادم که گوشی هم زود شارژ خالی میکنه و هم نوار افزار یا دکمه نمایش برنامه های باز رو نشون نمیده .با سپاس فراوان

  • haninezarat 2 آذر 1400 / 4:11 ب.ظ

   سلام وقت بخیر . بکاپ بگیرید و ریست فکتوری کنید

  • میثم 29 آذر 1400 / 9:59 ب.ظ

   سلام وظیفه miui optimization چه هست ؟
   اخه یک برنامه به اسم تکست ترا texttra را میخوام نصب بکنم میگه برنامه با گوشیم ناسازگاره
   گوشیم پوکو اف ۳ هست و از اونور هم میخوام برنامه message گوشیم را پاک کنم ، مشکلینداره پاکش کنم ؟

   • amir.sorna69 22 دی 1400 / 1:10 ب.ظ

    با سلام این برنامه برای بهینه سازی دستگاه هست
    خیر مشکلی پیش نمیاد

 • مهدی ۱۸ 11 آبان 1400 / 6:48 ب.ظ

  بعداز به روز رسانی اخیر نوت ۸, وقتی در مخاطبین جستجو میزنم، هر فرد رو دوبار میاره…..یکی معمولی ، و یکی هم پایینتر به اسم نمایه ی کاری که کنار هر مخاطب یه علامت قفل هم میاره!!!!

  • haninezarat 2 آذر 1400 / 4:10 ب.ظ

   سلام وقت بخیر . شماره هم سیو گوشی هست و هم سیم کارت ؟

 • مهدی ۱۸ 11 آبان 1400 / 6:46 ب.ظ

  سلام چند روز پیش نوت ۸ رو آپدیت جدید زدم ، خود به خود یه برنامه به اسم lock master برام فعال شده، کل گوشی رو دست گرفته !!!! چجوری میتونم اونو غیر فعال کنم؟!!

  • haninezarat 2 آذر 1400 / 4:08 ب.ظ

   سلام وقت بخیر . بکاپ گرفته و ریست فکتوری کنید

 • افشین 10 آبان 1400 / 3:08 ق.ظ

  سلام من یه Redmi 9a دارم ولی منو ی Special رو نداره مشکل ش کجاست؟

  • haninezarat 10 آبان 1400 / 12:37 ب.ظ

   سلام وقت بخیر . با شماره 02188880221 داخلی 130 تماس بگیرید

 • Ramtin 7 آبان 1400 / 1:54 ق.ظ

  داداش گوشیم ردمی ۹ a هست دارم کالاف بازی میکنم از واتساپ زنگ نمیخوره وقتایی که بازی نمی‌کنم زنگ میخوره
  بعد وقتی از بازی میرم بیرون همونجا سیو نمیشه دوباره باید از اول برم توش

  • haninezarat 10 آبان 1400 / 12:45 ب.ظ

   سلام روز بخیر . گوشی مدل بالاتری را باید برای بازی انتخاب کنید

 • مجید 25 مهر 1400 / 10:52 ب.ظ

  سلام گوشی من پوکو x3 خود به خود میره تو حالت مزاحم نشوید تایمرشم خاموشه ولی بازم میره توی حالت مزاحم نشوید

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:05 ب.ظ

   سلام روز بخیر . از نواز بالای گوشی حالت رانندگی را خاموش کنید

 • Raha 24 مهر 1400 / 1:01 ب.ظ

  سلام، گوشیم redmi9t هست. تو ی سری از برنامه ها مثه ادوبی کانکت نمیتونم ببینم چی تایپ میکنم. مشکل چیه؟

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:06 ب.ظ

   سلام وقت بخیر . مشکل از برنامه هستش و سازگار با گوشی نیست

 • حسام 18 مهر 1400 / 11:50 ق.ظ

  من گوشیم ردمی نوت 8پرو هستش پاکسازی بلندگو درگوشیم نیستش لطفا کمکم کنید?

  • haninezarat 22 مهر 1400 / 1:56 ب.ظ

   سلام ،گوشی خود را آپدیت کنید به miui 12.5 اگر هم آپدیت دریافت نکردید دریافت میکنید

 • زانا 16 مهر 1400 / 11:21 ب.ظ

  سلام خسته نباشید…تازه یه پوکو x3 پرو خریدم…از توی گوگل پلی برنامه پیام رسان خود گوشی رو آپدیت کردم الان هرچی پیام واسم میاد چراغ ال ای دی نوتیف نمیده..ولی برای زنگ نوتیف میده چراغ ال ای دی…تمام تنظیمات پیام رسان چراغ ال ای دی گزینش رو فعال کردم…نمی دونم چرا اینجوریه..میشه راهنمایی کنید

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:14 ب.ظ

   سلام سوال شما واضح نیست

 • زانا 16 مهر 1400 / 11:21 ب.ظ

  سلام خسته نباشید…تازه یه پوکو x3 پرو خریدم…از توی گوگل پلی برنامه پیام رسان خود گوشی رو آپدیت کردم الان هرچی پیام واسم میاد چراغ ال ای دی نوتیف نمیده..ولی برای زنگ نوتیف میده چراغ ال ای دی…تمام تنظیمات پیام رسان چراغ ال ای دی گزینش رو فعال کردم…نمی دونم چرا اینجوریه

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:17 ب.ظ

   سوال شما واضح نیست

  • مهدی 12 آذر 1400 / 5:00 ب.ظ

   سلام من پوکو ام تیری دارم نمیدونم بخش دماسنج باتری کجاس تا ببینم گوشی چقدر داغ می‌کنه

   • amir.sorna69 22 دی 1400 / 1:23 ب.ظ

    با سلام در قسمت تنظیمات قسمت باتری میتونین مشاهده کنین

 • MP 14 مهر 1400 / 10:44 ق.ظ

  سلام، من گوشیم نوت 9 تی است و در گرفتن تصویر مشکل دارد، میگوید به کارت اس دی دسترسی ندارید من میخواهم خروجی اش را تغییر دهم باید چیکار کنم؟

  • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:18 ب.ظ

   سلام روز بخیر از قسمت تنظیمات دوربین محل ذخیره را بزنید حافظه داخلی

 • زهرا 10 مهر 1400 / 11:49 ب.ظ

  سلام من یه مدتیه گوشی ردمی نوت 10پذو خریدم ولی احساس میکنم کیفیت عکس هاش واضح نیست اصلا باید چیکار کنم

  • haninezarat 12 مهر 1400 / 3:18 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،با اپلیکیشن دوربین دیگه تست کنید ببینید همونجوری هست؟

  • رامتین 17 مهر 1400 / 10:40 ب.ظ

   سلام گوشی من Poco x 3 هست
   شب ها سر ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه خاموش میشه
   می خواستم صبح ها هم راس ساعت ۷:۳۰ دقیقه روشن بشه
   لطفاً راهنمایی کنید

   • haninezarat 5 آبان 1400 / 4:12 ب.ظ

    سلام . همون قسمتی که خاموش کردن را تنطیم کردین / روشن شدن شدن هم میشه انجام داد

 • رضا 10 مهر 1400 / 2:12 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشیم poco M3هست چجوری میتونم نمای نوتیفکشن رو عوض کنم؟!

  • haninezarat 12 مهر 1400 / 3:44 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،از داخل تنظیمات رابط کاربریتون میتوانید عوض کنید

 • زهرا 3 مهر 1400 / 12:50 ب.ظ

  سلام ببخشین ریجن گوشی رو میشه همیشع رو ی کشور دیگ گذاشت ک امکاناتش برامون فعال باشه یا ممکنه مشکلی پیس بیاد؟

  • haninezarat 4 مهر 1400 / 5:04 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،همیشه بهتر هستش که روی هند باشه

 • عسل 26 شهریور 1400 / 5:41 ب.ظ

  سلام تو گوشی من شیائومی زود زود میاد که موقعیت پیامکی وقتی هم که میرم تم نصب کنم میاره پشتیبانی سوم شخص

  • شیائومی ایران 27 شهریور 1400 / 6:14 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. جهت تعمیرات با گارانتی تماس بگیرید:02188880221 داخلی 2

 • ریحانه 26 شهریور 1400 / 12:29 ب.ظ

  سلام…وقت بخیر…من pocof3دارم…ولی به وای فای وصل نمیشه…فقط دوبار وصل شدم…وای فای رو شناسایی می‌کنه ولی بعد می‌نویسه عدم اتصال..ممنون میشم راهنمایی کنید

  • شیائومی ایران 27 شهریور 1400 / 6:13 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. تنظیماتش رو چک کنید ریست کنید و مجدد متصل بشید

 • منم 25 شهریور 1400 / 9:04 ب.ظ

  گوشی من مدلش پوکو ایکس ترس پرو هست، یه مدنیه اصلا پیامک نمیتونم بفرستم و این ارور میده که شماره قالب بندی نشده است، چیکار کنم؟؟؟؟؟

  • شیائومی ایران 27 شهریور 1400 / 6:12 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. با شرکت گارانتی کننده کالاتون تماس بگیرید. و با جهت تعمیرات: 02188880221 داخلی 2

  • بهزادی 4 مهر 1400 / 1:24 ق.ظ

   سلام یه بار برید تو تنطیمات گوشیتون بعدش برنامه ها قسمت پیامک برن کنید تمام حافظه داخلی پاک کن مجددا از گو. گل پلی ابدیت ت کن بهزم مشکلت حل نشدbehzadi777تلگرام ییام بدید راهنمایتون کنم

   • haninezarat 4 مهر 1400 / 4:52 ب.ظ

    سلام ،ممنون از پاسخ شما دوست عزیز

  • behzadi 4 مهر 1400 / 1:25 ق.ظ

   سلام یه بار برید تو تنطیمات گوشیتون بعدش برنامه ها قسمت پیامک برن کنید تمام حافظه داخلی پاک کن مجددا از گو. گل پلی ابدیت ت کن بهزم مشکلت حل نشدbehzadi777تلگرام ییام بدید راهنمایتون کنم

   • haninezarat 4 مهر 1400 / 4:52 ب.ظ

    سلام ،ممنون از پاسخ شما دوست عزیز

 • نرگس شاهمرادی 23 شهریور 1400 / 7:13 ق.ظ

  سلام. یه سوال داشتم اونم اینه که من نمی دونم چرا پیامک هام به صورت خودکار حذف میشه به شکلی ک هیچ وقت بیش از پنجاه پیام توی مکالمم با یه شخص نیست. چیکار باید بکنم ک پاک نشت ممنون میشم راهنماییم کنید

  • شیائومی ایران 23 شهریور 1400 / 2:20 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. برید دز تنظیمات گوشی و پاک کردن پیام های قدیمی رو غیر فعال کنید

 • حکیم 12 شهریور 1400 / 3:40 ب.ظ

  با سلام گوشی من ردمی ۹ تی هست خودکار برنامه رو از روی صفحه بر میدارم چکار کنم حذف نشن دومین مشکل توی برنامه موسیقی دانلود موسیقی بین الملل داشت آنهم حذف کرده

  • شیائومی ایران 13 شهریور 1400 / 10:59 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. برنامه موسیقی رو می تونید دانلود کنید از پلی استور

 • ف 10 شهریور 1400 / 8:56 ق.ظ

  سلام
  گوشی من poco m3هست بعد من نمیتونم صدای اعلانهای واتس اپ و تلگرام رو فعال کنم یا تنظیم کنم
  و اینکه از کجا باید اپیکیشنی رو هاید کنم ک کلل دیده نشه تو گوشیم؟؟؟

  • شیائومی ایران 10 شهریور 1400 / 10:49 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. اعلان ها خود برنامه رو شاید غیر فعال کردید. باید برید تو تنظیمات خود برنامه و فعالش کنید. باید برنامه رو بریزید تو فضای دوم گوشیتون. تو تنظیمات سرچ کنید این قابلیت رو میاره

 • سجاد 10 شهریور 1400 / 0:26 ق.ظ

  سلام من میخوام جستجوگر اصلی گوشیم رو chrome کنم و از mi browser متنفرم میشه بگید باید از کجا درستش کنم

  • شیائومی ایران 10 شهریور 1400 / 10:44 ق.ظ

   سلام در تنظیمات به قسمت اپلیکیشن ها برید و روی برنامه کلیک کنید و تنظیم به عنوان برنامه اصلی رو انتخاب کنید

   • لیلا 23 شهریور 1400 / 8:11 ق.ظ

    سلام من گوشیم نوت ده دوسیم کارت میباشد نمیشه یکی از سیم کارتا رو غیر فعال کنم در بعضی مواقع باید چیکار کنم راهنمایی کنید

    • شیائومی ایران 23 شهریور 1400 / 2:20 ب.ظ

     سلام وقت بخیر. می تونید از تنظیمات غیر فعال کنید

 • Vahid 8 شهریور 1400 / 9:07 ب.ظ

  سلام
  گوشی من redmi note 7
  در پوشه اس ام اس برای هر شماره فقط ۵۰ اس ام اس نگهداری میشه و در صورت دریافت اس ام اس ۵۱ ام اس ام اس اول حذف میشه ، من هر چی گشتم پیدا نکردم که چطور میشه اینو افزایش داد لطفا راهنمایی کنید

  • شیائومی ایران 9 شهریور 1400 / 10:45 ق.ظ

   سلام. وقت بخیر. تنظیمات اسمستون رو درست کنید

 • سودابه 7 شهریور 1400 / 6:39 ب.ظ

  سلام ،گوشی من پوکو x3 پرو هست وقتی بعضی از تنظیمات ویرایش عکس وویدیو رو در گالری می زنم پیغام دانلود افزونه میده،تا به حال پند بار قابلیت ها رو دانلود کردم ولی بعد چند روز دوباره از کار می افته راه حلی هست که همیشگی بشه از این قابلیت ها استفاده کرد؟

 • Mhtab 5 شهریور 1400 / 6:45 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشیم redmi note 9 معمولی هستش. نمایش مصرف اینترنت توی نوار ابزار رو برداشتم. حالا هرچی میگردم پیدا نمیشه. میشه راهنمایی کنید فعالش کنم؟

  • شیائومی ایران 6 شهریور 1400 / 10:25 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. توتنظیمات مصرف دیتا رو چک کنید

 • فاطمه 4 شهریور 1400 / 2:58 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی poco x3pro هست در گالری و در Mi ویدئو زیر نویس چسبیده به فیلم رو یه سری علامت بی معنی می یاره چی کارش کنم

  • شیائومی ایران 6 شهریور 1400 / 9:39 ق.ظ

   سلام وقتتون بخیر. زیر نویس سینک نیست با کیفیت ویدئویی که میخوایید روش زیر نویس بذارید

  • علی 31 شهریور 1401 / 3:15 ب.ظ

   سلام من گوشیم Poco x3 pro هست چطور صفحه نمایش همیشه روشن رو فعال کنم همون الویزن آن دیرپلی

   • ادمین شیائومی ایران 20 مهر 1401 / 12:17 ب.ظ

    سلام ،متاسفانه گوشی x3 pro این قابلیت را ندارد

 • سرباز 3 شهریور 1400 / 1:07 ق.ظ

  سلام گوشی من ردمی ۹cهست واصلا گزینه ی Turn on MIUI optrimizationندارد و ماوس هم کار نمیکند

 • امین 2 شهریور 1400 / 1:52 ق.ظ

  سلام. چطور میشه منویی که شبیه دست بود و تو نوار پایین قراررداشت رو فعال کرد؟

  • شیائومی ایران 2 شهریور 1400 / 12:26 ب.ظ

   سلام. وقت بخیر اگر عکسی دارید از موردی که مد نظرتون هست برامون ارسال کنید لطفا

  • ندا 28 شهریور 1400 / 0:22 ق.ظ

   از قسمت ستینگ، additional settings رو انتخاب کنید بعد accessibility رو انتخاب کنید و بعدش accessibility menu و بعدش accessibility menu shortcut رو فعال کنید… امیدوارم منظورتون همین باشه ? گوشی من ردمی نوت 8 تی هست

   • haninezarat 29 شهریور 1400 / 5:19 ب.ظ

    ممنون از راهنماییتون

   • شهرام اصلانی 28 اردیبهشت 1401 / 11:52 ب.ظ

    سلام وقت بخیر ، گوشی من شیائومی هست برای تنظیم تصویر زمینه مطلبی تخت عنوان گوشی در حالت بی نهایت است از آن خالت خارج کنین میاره ، چه جوری این مشکل رو برطرف کنم

    • مدیریت وب سایت 29 اردیبهشت 1401 / 3:54 ب.ظ

     در قسمت تم ها میتوانید تصویر زمینه گوشی را تعویض کنید

 • Zhr 19 مرداد 1400 / 7:31 ب.ظ

  سلام وقت بخیر گوشی من شیائومی redmi9tهستش تازگی وقتی میرم داخل پیامک های عادی و دارم تایپ میکنم صفحه پایین که نوشته داخل میره و این علامت »میاد مشکلش چیه قبلا اینجور نبود تازگی اینجور شد لطفا راهنمایم کنید

  • شیائومی ایران 20 مرداد 1400 / 10:41 ق.ظ

   سلام. تنظیماتتون رو شاید تغییر دادین. چک بفرمایید مجدد

  • محمد 21 مرداد 1400 / 6:08 ب.ظ

   سلام شما مشکل پیدا کردید مال من همین جوری شده

   • ali 23 مرداد 1400 / 11:36 ب.ظ

    chi kar kardin ba in moshkel kojaye tanzimat bayad raft?

    • Rayehe 6 شهریور 1400 / 11:30 ق.ظ

     سلام وقت بخیر گوشی من،redminote10,از شیائومی هست چندوقته که تقویم یومی و بادصبا نصب کردم به جای نشون دادن تاریخ آیکون بالای صفحه نشون میده چه‌جوری میتونم مشکل رو رفع کنم و تاریخ‌رو ببینم
     ممنون از وقتیکه برای پاسخگویی میزارین

     • شیائومی ایران 6 شهریور 1400 / 1:22 ب.ظ

      سلام وقت بخیر. اگه از اول درست بوده لغو نصب کنید و دوباره نصب کنید

  • بنفشه 23 مرداد 1400 / 10:45 ب.ظ

   دستتو نگه دار رو آیکن اس ام اس و حذف رو بزن و مجدد دانلود کن..البته نیازی به دانلود ندارع…آخرین ورژنشو باید حذف کنی تا درست بشه

 • افسانه 17 مرداد 1400 / 4:21 ق.ظ

  من شکل ایکون های گوشیم هر چی تممو عوض میکنم درست نمیشه خیلی درشت شدن و تغییر نمیکنن بعضی هاش چیکار کنم

  • haninezarat 17 مرداد 1400 / 3:20 ب.ظ

   سلام ،لطفا با این شماره تماس بگیرید
   021-88880221(داخلی 120)

 • Eli 17 مرداد 1400 / 4:19 ق.ظ

  گوشی من نوت ۸ پرو هست و بعد اینکه اپدیت کردم نسخه ۱۲.۵.۲ یک حبابک بهش اضافه شده چطوری میتونم حذفش کنم و قطب نما هم کار نمیکنه

  • haninezarat 17 مرداد 1400 / 3:19 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،میشه لطف بفرمائید واضح تر توضیح بدید ؟
   منظورتون رو متوجه نشدیم

 • الیاس 13 مرداد 1400 / 8:26 ب.ظ

  الیاس..سلامم..وقت شما بخیرر..گوشی من رد می نون ۸.اخطار don’t cover the earphone area میزنم ک من نمیتونم نمی رو قطع کنم..حالت عادی هم ۲تا میزنم رو صفحه ک روشن شه سریع خودش خاموش می‌کنه صفحه رو..ممنون میشم راهنمایی کنید

  • شیائومی ایران 14 مرداد 1400 / 9:50 ق.ظ

   سلام. اگر مشکل خاموش شدن سریع صفحه رو دارید برید تنظیمات و بعدش تنظیمات صفحه نمایش تایمرش رو روی مدت طولانی تری بگذارید

 • ahmad 3 مرداد 1400 / 9:45 ب.ظ

  سلام شیائومی نوت 8 ردمی دارم مواقعی که با پلیس 110 تماس می گیرم به 112 متصل میشه روی یه گوشی دیگه تست کردم دیدم اونم همینطوره مشکل کجاست لطفا راهنمایی بفرمایید .

  • haninezarat 4 مرداد 1400 / 5:14 ب.ظ

   سلام روزبخیر، به این صورت شماره گیری انجام بدید
   11098

   • صفا 19 شهریور 1400 / 3:24 ق.ظ

    ۱۱۰+ رو امتحان کنید اکثرا با این میگیره . یا ۹۸۱۱۰

    • شیائومی ایران 20 شهریور 1400 / 10:10 ق.ظ

     سلام وقت بخیر. در اپدیت جدیدی که شرکت شیائومی به درخواست شرکت ما که نمایندگی رسمی هست منتشر کرده این مشکل برطرف شده است

 • . 3 مرداد 1400 / 8:14 ب.ظ

  سلام کیفیت دوربین شیائومی در miui 10 و miui 12 فرق می کنند ، منظورم این است که کیفیت بدتر می شود یا بهتر چون حس می کنم کیفیت دوربین کاهش یافته؟

  • haninezarat 4 مرداد 1400 / 5:16 ب.ظ

   سلام ، کیفیت بهتر میشود
   برای بالا رفتن کیفیت از برنامه google camera استفاده کنید

 • . 3 مرداد 1400 / 8:11 ب.ظ

  سلام کیفیت دوربین شیائومی در miui 10 و miui 12 فرق می کنند ، منظورم این است که کیفیت بدتر می شود یا بهتر چون حس می کنم کیفیت دوربین کاهش یافته؟

  • haninezarat 4 مرداد 1400 / 5:16 ب.ظ

   سلام ، کیفیت بهتر میشود
   برای بالا رفتن کیفیت از برنامه google camera استفاده کنید

 • زینب 2 مرداد 1400 / 8:40 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی ردمی نوت ۹tهست وقتی تم های گوشیرو عوض میکنم ایکون تماس و پیام و مخاطبینم تغییر نمیکنه و شمل ظاهریشم عوض نمیشه چرا؟؟؟گوشی عموم هم از مال منه ولی مال اون تغییر میکنه

  • haninezarat 3 مرداد 1400 / 4:54 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،
   اگر آپدیت کردید یکبار ریست فکتوری کنید احتمالا درست میشه

 • افشین 2 مرداد 1400 / 5:12 ق.ظ

  سلام وقت به خیر من چند روزی هست که یک دستگاه شیاومی ردمی ۹ای خریدم ولی هر کاری میکنم این گزینه ی ویژگی های خاص رو نداره منطقه رو هم عوض کردم ولی بازم این مورد رو ندارم میشه بگید چیکار کنم که فعال بشه؟

 • Ftmh 29 تیر 1400 / 12:16 ب.ظ

  سلام خسته نباشین
  گوشی من Redmi note 9 S هست و رقته روی حالت work
  و فایل ها رو باز نمیکنه و البته امکان ارسال اپلیکیشن ها رو از طریق وات یا اینستا و تلگرام رو نمیده
  چطور باید حالت Work رو غیر فعال کنم؟

  • شیائومی ایران 29 تیر 1400 / 12:26 ب.ظ

   سلام. از تنظیمات چک کنید

 • رضا 29 تیر 1400 / 9:38 ق.ظ

  سلام
  من تازه گوشی شیائومی نوت 10 پرو خریده ام آنتنش میره 2 سیم کارته نمیدونم چرا میتونید راهنمائیم کنید
  احتمال داره از هولدر باشه

  • شیائومی ایران 29 تیر 1400 / 12:27 ب.ظ

   سلام. با گارانتی گوشی که روی جعبه درج شده تماس بگیرید

 • مهدی 29 تیر 1400 / 8:58 ق.ظ

  سلام
  من تازه گوشی شیائومی نوت 10 پرو خریده ام آنتنش میره 2 سیم کارته نمیدونم چرا میتونید راهنمائیم کنید
  احتمال داره از هولدر باشه

  • شیائومی ایران 29 تیر 1400 / 12:27 ب.ظ

   سلام. با گارانتی گوشی که روی جعبه درج شده تماس بگیرید

 • مهدی 27 تیر 1400 / 12:25 ب.ظ

  گوشی poco x3 دارم آرم work off بالای نوار اعلانم اومده هر کاری میکنم نمیره چیکارش کنم؟ هیچ گزینه ای هم در تنظیماتش در این مورد نداره

  • ali 23 مرداد 1400 / 11:35 ب.ظ

   سلام وقت بخیر گوشی من شیائومی redmi9tهستش تازگی وقتی میرم داخل پیامک های عادی و دارم تایپ میکنم صفحه پایین که نوشته داخل میره و این علامت »میاد مشکلش چیه

   • شیائومی ایران 24 مرداد 1400 / 9:25 ق.ظ

    سلام وقت بخیر تنظیمات رو شاید تغییر دادید. کیبوردتون رو اپدیت کنید

 • Nergal 27 تیر 1400 / 11:32 ق.ظ

  سلام گوشی من ردمی نوت ۸ هستش بعضی برنامه هارو دانلود نمیکنه و گزینه reset to default value غیرقابل دسترسی هستش چگونه باید به اسن گزینه دسترسی پیدا کنم!؟

  • شیائومی ایران 6 مرداد 1400 / 3:34 ب.ظ

   سلام. در تنظیمات

 • Hasti 23 تیر 1400 / 0:28 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  گوشی من شیائومی نوت 8 پرو هستش، مدتیه که میزنم روی گالری وارد میشه بعد 1 ثانیه خارج میشه، باید چیکار کنم مشکلش حل بشه؟

  • شیائومی ایران 23 تیر 1400 / 11:23 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. اپدیت کردید؟

   • Hasti 24 تیر 1400 / 6:38 ق.ظ

    بله اپدیت شده، حافظه هم پر نیست، گوشی رو هم ریبوت کردم چند روزی میشه، ولی بازم گالری میپره

    • شیائومی ایران 24 تیر 1400 / 10:50 ق.ظ

     از دیتا هاتون بک آپ بگیرید و ریست فکتوری کنید

     • Amir 21 مرداد 1400 / 6:54 ب.ظ

      سلام
      من نوت 10 دارم و می‌خواهم صفحه نمایش همیشه روشن بعد از چند ثانیه خاموش نشه ممنون میشم کمک کنید با تشکر

     • شیائومی ایران 23 مرداد 1400 / 9:54 ق.ظ

      سلام وقتتون بخیر. تنظیمات صفحه نمایش رو چک کنید. مدت زمان تایمر رو افزایش بدید

 • مهدی 14 تیر 1400 / 6:52 ب.ظ

  ببخشید من گوشی ردمی نوت 10 دارم صفحه‌ی همیشه روشنش
  (AMOLED) تو 10 ثانیه خاموش میشه واسه خوده گوشی پیشنهاد شده چطور این پیشنهاد از بین ببریم

  • شیائومی ایران 15 تیر 1400 / 9:48 ق.ظ

   از تنظیمات صفحه نمایشگر تایمش رو افزایش بدید

   • مهدی 15 تیر 1400 / 11:09 ق.ظ

    میخوام افزایش بدم نمیشه خوده گوشی رو 10 ثانیه گذاشته زیرش نوشته پیشنهاد شده

    • شیائومی ایران 23 تیر 1400 / 5:21 ب.ظ

     سلام. تنظیمات رو چک کنید

   • مهدی 16 تیر 1400 / 8:43 ب.ظ

    میخوام افزایش بدم نمیشه نوشته پیشنهاد شده

 • حسین 13 تیر 1400 / 1:09 ب.ظ

  با سلام
  من گوشی شیائومی نوت 8 خریدم و با این گوشی امکان تماس با شماره های اضطراری مثل 110، 115، 125 و 118 نیست. هرکدام از این شماره ها رو میگیریم گوشی به صورت اتوماتیک شماره 112 هلال احمر را شماره گیری می کنه. چاره کار چیست؟

  • شیائومی ایران 14 تیر 1400 / 3:36 ب.ظ

   سلام.
   اخرش شماره اضطراری مورد نظرتون علامت مثبت رو بگیرید

 • علی 12 تیر 1400 / 4:33 ب.ظ

  سلام
  گوشی من نوت 9 هست بعد از اپدیت به اندروید 11 با اولین روشن شدن یک حالتی به نام حالت کاری در نوار تنظیمات وجود داشت خودم ان را غیر فعال کردم که گوشی مشکلی نداشت اما بعد از چند دقیقه گوشی خودش دوباره اورد که باید فعالش کنم بعد از فعال کردن تنظیمات گوشی تغیرر کرد ینی برنامه های همزاد و فضای دوم از گوشی حذف شده اند اگه راهمایی کنید چطور این حالت کاری را پیدا کنم ممنون می شم تمام تنظیمات گوشی را گشتم اما نیست

  • شیائومی ایران 14 تیر 1400 / 4:07 ب.ظ

   سلام. ممکن هست بعضی برنامه ها و قابلیت های گوشی هنگام انجام اپدیت تغییر پیدا کنن.

 • الهام 9 تیر 1400 / 0:30 ق.ظ

  سلام.وقت بخیر… گوشی من شیائومی مدل pocox3هستش. 3ماه هست که خریدم و خیلی عالی شارژش به مدت طولانی میموند. ولی متاسفانه3بار من به هنگام زدن به شارژ فراموش کردم زودتر شارژر رو قطع کنم و 1بار تقریبا 4ساعت و 2بار تقریبا 2ساعت دیرتر از شارژ کشیدم و همین باعث شده سیستم باتری تغییر کنه ومثل قبل نیست وزودتر شارژ خالی میکنه. ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

  • haninezarat 9 تیر 1400 / 4:59 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،شارژ گوشی خود را بزارید به صفر برسد بعد برنید به شارژ تا 100درصد بکشید
   2بار این کار را تکرار کنید

 • mohana 7 تیر 1400 / 8:52 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من گوشی ردمی نوت 9پرو هستش از وقتی آپدیت شده تو گالری گوشیم یه پوشه باز شده به اسم آلبوم های هوشمند اصلا هم نمیشه پاکش کرد?میشه راهنماییم کنید که چطورمیشه اونو حذفش کرد

  • شیائومی ایران 14 تیر 1400 / 4:16 ب.ظ

   سلام وقتتون بخیر. مشکل از نسخه اپدیت هست. لطفا به صورت حضوری به فروشگاه موبایل مراجعه کنید

 • زهرا 28 خرداد 1400 / 10:17 ب.ظ

  سلام مشکلی برام پیش اومده که جوابشو توی هیچ سایتی پیدا نکردم اونم اینکه اینترنت گوشیم (Redmi 9) در برنامه هایی که از گوگل پشتیبانی میشن کار نمیکنه همش ارور نو کنکشن میده، لطفا کمکم کنید
  ممنون

  • haninezarat 29 خرداد 1400 / 1:34 ب.ظ

   سلام روزبخیر، لطفا بفرمائید رام گوشی گلوبال است یا خیر؟

  • بهی 22 تیر 1400 / 11:38 ق.ظ

   سلام زهرا ب قسمت تنظیمات شبکه برو سیم کارتی ک نت رو اون وصله رو بزن ب قسمت apn برو و یک apnجدید بساز و کسی ک نتش سالمه رو تنظیمات apn اونو بزن

 • Mhs137_ 21 خرداد 1400 / 4:07 ب.ظ

  سلام خسته نباشيد من يه note10 xiaomi خريدم واسم اخطار كنتراست بالا فعال شد مياد بالاشم نوشته اخطار پر خطر ممنون ميشم كمكم كنيد

  • haninezarat 1 تیر 1400 / 5:32 ب.ظ

   سلام روزبخیر،این مربوط به تنظیمات گوشی شما است مراجعه کنید به settings , display و در آنجا ریست نمائید

   • الهام 9 تیر 1400 / 0:31 ق.ظ

    سلام.وقت بخیر… گوشی من شیائومی مدل pocox3هستش. 3ماه هست که خریدم و خیلی عالی شارژش به مدت طولانی میموند. ولی متاسفانه3بار من به هنگام زدن به شارژ فراموش کردم زودتر شارژر رو قطع کنم و 1بار تقریبا 4ساعت و 2بار تقریبا 2ساعت دیرتر از شارژ کشیدم و همین باعث شده سیستم باتری تغییر کنه ومثل قبل نیست وزودتر شارژ خالی میکنه. ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

    • haninezarat 9 تیر 1400 / 5:00 ب.ظ

     سلام روزبخیر ،شارژ گوشی خود را بزارید به صفر برسد بعد برنید به شارژ تا 100درصد بکشید
     2بار این کار را تکرار کنید

 • Z 20 خرداد 1400 / 2:57 ب.ظ

  برای شیائومی تقویم شمیم یاس نصب کنید..برنامه هارو که ببندین از تقویم از الان پاک نمیشه

  • شیائومی ایران 14 تیر 1400 / 4:12 ب.ظ

   ممنون از نظرتون

  • مهتاب 19 تیر 1400 / 9:14 ب.ظ

   سلام خسته نباشین گوشی منpocox3است و میخوام صدای ورودی از تماسو کم کنم هرکاری میکنم نمیشه و صداش خیلی بلنده ممکنه راهنمایی کنید ممنونم

   • شیائومی ایران 21 تیر 1400 / 1:11 ب.ظ

    سلام وقتتون بخیر. وقتی گوشیتون زنگ میخوره از دکمه های کناری باید این کارو انجا بدید. اگر نمیشه از صحت عملکرد دکمه های کناری مطمئن بشید

  • Zahra 30 تیر 1400 / 11:56 ق.ظ

   سلام گوشی من سامسونگ هست چطوری میتونم شکل جهت علامت ها رو مثل گوشی شیائومی کنم
   برنامه نویگیش بار و هم نصب کردم نشد چکار کنم
   میشه راهنمایی کنید
   با تشکر

 • افشین 20 اردیبهشت 1400 / 12:16 ب.ظ

  اصلا بدرد نخورد برنامه تقویم دانلود کردم چرا عین گوشیهای سام یا هواوی برنامه رو میبندی تو نوار اعلان نمیمونه.خوواهشن اگه راهی است کمک کنید

  • مدیریت وب سایت 21 اردیبهشت 1400 / 9:36 ق.ظ

   نباید کش برنامه هارو پاک کنید کش برنامه هارو سعی کنید هفته ای یکبار پاک کنید

  • سجاد 5 تیر 1400 / 10:49 ب.ظ

   سلام,بعد از آپدیت بهmiui 12.0.1 احساس میکنم باطری زودتر خالی میشه.
   قابلیت اسکرین میرورینگ دیگه عمل نمیکنه
   بعضی از مواقع با اختلال رنگ نمایشگر مواجه میشم
   و…….
   اشتباه کردم آپدیت کردم،راه برگشتی و رفع مشکل وجود نداره
   گوشی من نوت 9 پرو

   • haninezarat 6 تیر 1400 / 5:33 ب.ظ

    سلام روزبخیر ، میشود به ورژن قبلی برگرداند از طریق نرم افزار ولی باید به نماینگی شیائومی مراجعه کنید

    • Nergal 27 تیر 1400 / 11:11 ق.ظ

     سلام گوشی من ردمی نوت ۸ هستش بعضی برنامه هارو دانلود نمیکنه و گزینه reset to default value غیرقابل دسترسی هستش چگونه باید به اسن گزینه دسترسی پیدا کنم!؟

     • شیائومی ایران 6 مرداد 1400 / 3:35 ب.ظ

      سلام تنظیمات رو چک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *