10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

شیائومی با انتشار بروزرسانی‌های MIUI، تلاش می‌کند تا امکانات و عملکرد بهتری را در اختیار کاربران قرار دهد. در این میان برخی از ویژگی‌ها و امکانات بسیار کاربردی و مفید هستند اما برخی دیگر کاربرد چندانی ندارند. در نتیجه بهترین کار این است که برخی از ویژگی‌ها و امکانات MIUI را غیرفعال کنید. در این مقاله به تنظیماتی که باید حتما فعال یا غیرفعال شوند و به صورت پیش‌فرض در بهترین حالت قرار ندارد، اشاره خواهیم کرد.

۱) قابلیت غیر فعال کردن تبلیغات در مرورگر

MIUI

تبلیغات یکی از آزاردهنده‌ترین چیزها در مرورگر است که امکان غیرفعال کردن آن در MIUI وجود دارد. این تنظیمات به صورت پیش‌فرض فعال بوده است. از سوی دیگر هیچ کنترلی بر روی محتوا وجود ندارد و هرگونه آگهی تبلیغاتی از طریق مرورگر منتشر خواهد شد و این موضوع با شکایت کاربران همراه بوده است. اما خوشبختانه امکان غیرفعال ‌سازی این قابلیت وجود دارد و تنها کافی است تا وارد مرورگر وب خود شوید و منوی گوشه‌ی سمت راست را باز کنید. در این منو روی نماد تنظیمات کلیک کرده و Feed Content را غیرفعال کنید. در نهایت خواهید دید که تبلیغات مرورگر غیرفعال خواهد شد.

معرفی 10 مورد از بهترین ویژگی ‌های MIUI 12 شیائومی

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

علاوه بر این می‌توانید وارد منوی Advanced شوید و Show ads را غیرفعال کنید. در نهایت توصیه می‌کنیم برای امنیت بیشتر حتما این تغییرات را اعمال کنید.

۲) قابلیت تنظیمات صدا

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

یکی از امکاناتی که در MIUI در اختیار داریم، تنظیمات صدا است که این قابلیت می‌تواند به صورت ابزاری در صفحه اصلی فعال باشد. در واقع شما با این ابزار می‌توانید تنظیمات مربوط به صدا را مدیریت کنید و گوشی خود را در حالت DND یا Silent قرار دهید. برای فعال کردن این ابزار کافی است تا وارد تنظیمات شوید، به بخش صدا بروید و بر روی منوی سه نقظه‌ای کلیک کنید. در این بخش می‌توانید شمارش معکوس و تنظیمات صدا را مدیریت نمایید.

توجه: این ویژگی فقط در Redmi K20 و K20 Pro موجود است.

۳) قابلیت تماس اضطراری SOS

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

اورژانس SOS یکی از مهمترین ویژگی‌های MIUI است و باید آن را فوراً فعال کنید. این قابلیت به صورت اضطراری زمانی که ۵ بار کلید پاور را فشار دهید برای اورژانس موقعیت مکانی را با تاریخ دقیق و ساعت دقیق ارسال خواهد کرد. برای فعال‌سازی این قابلیت باید وارد تنظیمات شوید، به بخش Passwords and Security بروید و در Emergency SOS این قابلیت را فعال کنید. همچنین می‌توانید از این بخش مخاطبین اضطراری خود را مشخص کنید تا در شرایط خاص پیامی برای این مخاطبین ارسال شود.

۴) قابلیت نمایش اعلان‌ها در صفحه Lock Screen

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

بیشتر کاربران MIUI لزوم غیرفعال کردن اعلان‌ها در صفحه Lock Screen را درک نمی‌کنند. در واقع این قابلیت برای بالا بردن امنیت دستگاه شما ارائه شده و تا زمانی قفل صفحه باز نشود هیچگونه جزییاتی از اطلاعات گوشی شما نمایش داده نخواهد شد. برای غیرفعال کردن این قابلیت کافی است تا وارد تنظیمات شوید، به بخش Notifications بروید و در نهایت در بخش Lock Screen Notification گزینه Open Notification shade on Lock screen را غیرفعال کنید.

۵) قابلیت Free Space در گالری

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

قابلیت Free Space در گالری MIUI مشابه قابلیت Free up space در Google Photos بوده است. این قابلیت برای ایجاد فضای خالی در بخش گالری است و الگوی آن به این صورت است که به صورت خودکار فیلم‌های قدیمی و سنگینی که دارای گرافیک پایینی هستند را حذف خواهد کرد و این ویدیوهای که برای حذف شدن انتخاب می‌شوند عمدتا ویدیوهای واتس‌آپ هستند. برای دسترسی به این ویژگی کافی است تا وارد گالری شوید، بر روی منوی سه نقطه در بالای سمت راست کلیک کرده و گزینه Free up space را فعال کنید.

۶) قابلیت محاسبه سن

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

اخیرا در MIUI قابلیتی ارائه شده که به کاربران امکان محاسبه سن را خواهد داد. در واقع این برنامه بومی ماشین حساب MIUI تاریخ تولد را دریافت کرده و سن دقیق را محاسبه می‌کند. این قابلیت در بخش ماشین حساب بسیار کاربردی خواهد بود و جزییات مختلفی از تولد اعم از تعداد ماه‌های زندگی، تعداد هفته‌های زندگی، تعداد ساعت‌ها، روزها و دقایق زندگی را نیز محاسبه کرده و در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

۷) قابلیت Mi Share

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

Mi Share یک روش جدید برای انتقال پرونده‌ها از دستگاه‌های Xiaomi است. از سوی دیگر برای دسترسی به این قابلیت لازم نیست که حتما همیشه به شبکه وای فای متصل باشید زیرا این سرویس از طریق بلوتوث جفت‌سازی می‌شود. به طور کلی عملکرد این سرویس به وای فای، بلوتوث و موقعیت مکانی مرتبط بوده و این امکان را می‌دهد تا فایل‌های شما به دستگاه دیگری ارسال شود. نکته جالب این است که این قابلیت فقط به دستگاه‌های شیائومی محدود نمی‌شوند و امکان ارسال محتوا بین گوشی‌های Oppo ، Vivo و Realme را نیز فراهم خواهد کرد. عملکرد این قابلیت Mi Share مشابه سرویس AirDrop بوده و به طور کلی عملکرد خوبی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. برای فعال‌سازی این قابلیت باید وارد تنظیمات شوید، بر روی  Connection and Sharing کلیک کنید و Mi Share را غیرفعال نمایید.

۸) قابلیت صرفه‌جویی در مصرف باتری

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

قابلیت Ultra Battery Saver یک قابلیت کاربردی برای صرفه‌جویی در مصرف باتری بوده است. این قابلیت از بخش Security و در گزینه Battery and Performance menu در دسترس قرار گرفته است. در صورت عدم دسترسی به این قابلیت، می‌توانید با استفاده از Activity Launcher (رایگان) آن را فعال کنید. در نتیجه ابتدا برنامه را بارگیری کرده و آن را اجرا کنید. سپس وارد قسمت Battery and performance شوید و بر روی Extreme battery saver کلیک نمایید و در نهایت Ultra Battery Saver را فعال کنید تا قابلیت صرفه‌جویی در مصرف باتری فعال شود و عمر باتری گوشی هوشمند شما افزایش یابد. این قابلیت تمامیش فعالیت‌های پس‌زمینه، اعلان‌ها و خدمات رادیویی را غیرفعال خواهد کرد تا عمر باتری افزایش یابد.

۹) قابلیت دسترسی به تنظیمات مخفی MIUI

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

در MIUI یک سری تنظیمات مخفی نیز وجود دارد که برای توسعه‌دهندگان ارائه شده است. از سوی دیگر این تنظیمات پنهان به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و دسترسی به بخش‌های مختلف را به کاربران خواهد داد. برای دسترسی به این تنظیمات کافی است تا برنامه MIUI Hidden Settings را نصب کنید و از خدمات پنهان این رابط کاربری بهره ببرید. این تنظیمات پنهان بسیار کاربردی بوده و تجربه متفاوتی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این برنامه با تنظیمات پنهان در فروشگاه گوگل‌پلی در دسترس قرار دارد.

۱۰) قابلیت پاسخ‌دهی سریع

10 مورد از تنظیماتی که باید در MIUI تغییر دهید MIUI

Quick Replies یکی از بهترین قابلیت‌های MIUI است که باید بیشتر اوقات آن را فعال کرده و از آنها استفاده کنید. این قابلیت امکان پاسخ‌دهی سریع را به کاربران خواهد داد تا کاربران بتوانند به پیام‌های خود در برنامه‌های واتساپ، تلگرام یا SMS از قسمت نوار اعلان پاسخ دهند. در واقع با این قابلیت نیازی نیست تا حتما وارد برنامه شوید و به پیام‌ها پاسخ دهید. در نتیجه خوب است که این ویژگی را حتما در MIUI خود فعال کنید و از پاسخ‌دهی سریع استفاده کنید. برای فعال کردن این قابلیت کافی است تا وارد تنظیمات شوید و بر روی Special Features کلیک کنید. در نهایت نیز باید گزینه Quick Replies را فعال کنید و از خدمات آن استفاده کنید.

مدیریت وب سایت
دیدگاه کاربران 112 دیدگاه
 • حسام 18 مهر 1400 / 11:50 ق.ظ

  من گوشیم ردمی نوت 8پرو هستش پاکسازی بلندگو درگوشیم نیستش لطفا کمکم کنید🙏

  • haninezarat 22 مهر 1400 / 1:56 ب.ظ

   سلام ،گوشی خود را آپدیت کنید به miui 12.5 اگر هم آپدیت دریافت نکردید دریافت میکنید

 • زهرا 10 مهر 1400 / 11:49 ب.ظ

  سلام من یه مدتیه گوشی ردمی نوت 10پذو خریدم ولی احساس میکنم کیفیت عکس هاش واضح نیست اصلا باید چیکار کنم

  • haninezarat 12 مهر 1400 / 3:18 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،با اپلیکیشن دوربین دیگه تست کنید ببینید همونجوری هست؟

 • رضا 10 مهر 1400 / 2:12 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشیم poco M3هست چجوری میتونم نمای نوتیفکشن رو عوض کنم؟!

  • haninezarat 12 مهر 1400 / 3:44 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،از داخل تنظیمات رابط کاربریتون میتوانید عوض کنید

 • زهرا 3 مهر 1400 / 12:50 ب.ظ

  سلام ببخشین ریجن گوشی رو میشه همیشع رو ی کشور دیگ گذاشت ک امکاناتش برامون فعال باشه یا ممکنه مشکلی پیس بیاد؟

  • haninezarat 4 مهر 1400 / 5:04 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،همیشه بهتر هستش که روی هند باشه

 • عسل 26 شهریور 1400 / 5:41 ب.ظ

  سلام تو گوشی من شیائومی زود زود میاد که موقعیت پیامکی وقتی هم که میرم تم نصب کنم میاره پشتیبانی سوم شخص

  • شیائومی ایران 27 شهریور 1400 / 6:14 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. جهت تعمیرات با گارانتی تماس بگیرید:02188880221 داخلی 2

 • ریحانه 26 شهریور 1400 / 12:29 ب.ظ

  سلام…وقت بخیر…من pocof3دارم…ولی به وای فای وصل نمیشه…فقط دوبار وصل شدم…وای فای رو شناسایی می‌کنه ولی بعد می‌نویسه عدم اتصال..ممنون میشم راهنمایی کنید

  • شیائومی ایران 27 شهریور 1400 / 6:13 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. تنظیماتش رو چک کنید ریست کنید و مجدد متصل بشید

 • منم 25 شهریور 1400 / 9:04 ب.ظ

  گوشی من مدلش پوکو ایکس ترس پرو هست، یه مدنیه اصلا پیامک نمیتونم بفرستم و این ارور میده که شماره قالب بندی نشده است، چیکار کنم؟؟؟؟؟

  • شیائومی ایران 27 شهریور 1400 / 6:12 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. با شرکت گارانتی کننده کالاتون تماس بگیرید. و با جهت تعمیرات: 02188880221 داخلی 2

  • بهزادی 4 مهر 1400 / 1:24 ق.ظ

   سلام یه بار برید تو تنطیمات گوشیتون بعدش برنامه ها قسمت پیامک برن کنید تمام حافظه داخلی پاک کن مجددا از گو. گل پلی ابدیت ت کن بهزم مشکلت حل نشدbehzadi777تلگرام ییام بدید راهنمایتون کنم

   • haninezarat 4 مهر 1400 / 4:52 ب.ظ

    سلام ،ممنون از پاسخ شما دوست عزیز

  • behzadi 4 مهر 1400 / 1:25 ق.ظ

   سلام یه بار برید تو تنطیمات گوشیتون بعدش برنامه ها قسمت پیامک برن کنید تمام حافظه داخلی پاک کن مجددا از گو. گل پلی ابدیت ت کن بهزم مشکلت حل نشدbehzadi777تلگرام ییام بدید راهنمایتون کنم

   • haninezarat 4 مهر 1400 / 4:52 ب.ظ

    سلام ،ممنون از پاسخ شما دوست عزیز

 • نرگس شاهمرادی 23 شهریور 1400 / 7:13 ق.ظ

  سلام. یه سوال داشتم اونم اینه که من نمی دونم چرا پیامک هام به صورت خودکار حذف میشه به شکلی ک هیچ وقت بیش از پنجاه پیام توی مکالمم با یه شخص نیست. چیکار باید بکنم ک پاک نشت ممنون میشم راهنماییم کنید

  • شیائومی ایران 23 شهریور 1400 / 2:20 ب.ظ

   سلام وقت بخیر. برید دز تنظیمات گوشی و پاک کردن پیام های قدیمی رو غیر فعال کنید

 • حکیم 12 شهریور 1400 / 3:40 ب.ظ

  با سلام گوشی من ردمی ۹ تی هست خودکار برنامه رو از روی صفحه بر میدارم چکار کنم حذف نشن دومین مشکل توی برنامه موسیقی دانلود موسیقی بین الملل داشت آنهم حذف کرده

  • شیائومی ایران 13 شهریور 1400 / 10:59 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. برنامه موسیقی رو می تونید دانلود کنید از پلی استور

 • ف 10 شهریور 1400 / 8:56 ق.ظ

  سلام
  گوشی من poco m3هست بعد من نمیتونم صدای اعلانهای واتس اپ و تلگرام رو فعال کنم یا تنظیم کنم
  و اینکه از کجا باید اپیکیشنی رو هاید کنم ک کلل دیده نشه تو گوشیم؟؟؟

  • شیائومی ایران 10 شهریور 1400 / 10:49 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. اعلان ها خود برنامه رو شاید غیر فعال کردید. باید برید تو تنظیمات خود برنامه و فعالش کنید. باید برنامه رو بریزید تو فضای دوم گوشیتون. تو تنظیمات سرچ کنید این قابلیت رو میاره

 • سجاد 10 شهریور 1400 / 0:26 ق.ظ

  سلام من میخوام جستجوگر اصلی گوشیم رو chrome کنم و از mi browser متنفرم میشه بگید باید از کجا درستش کنم

  • شیائومی ایران 10 شهریور 1400 / 10:44 ق.ظ

   سلام در تنظیمات به قسمت اپلیکیشن ها برید و روی برنامه کلیک کنید و تنظیم به عنوان برنامه اصلی رو انتخاب کنید

   • لیلا 23 شهریور 1400 / 8:11 ق.ظ

    سلام من گوشیم نوت ده دوسیم کارت میباشد نمیشه یکی از سیم کارتا رو غیر فعال کنم در بعضی مواقع باید چیکار کنم راهنمایی کنید

    • شیائومی ایران 23 شهریور 1400 / 2:20 ب.ظ

     سلام وقت بخیر. می تونید از تنظیمات غیر فعال کنید

 • Vahid 8 شهریور 1400 / 9:07 ب.ظ

  سلام
  گوشی من redmi note 7
  در پوشه اس ام اس برای هر شماره فقط ۵۰ اس ام اس نگهداری میشه و در صورت دریافت اس ام اس ۵۱ ام اس ام اس اول حذف میشه ، من هر چی گشتم پیدا نکردم که چطور میشه اینو افزایش داد لطفا راهنمایی کنید

  • شیائومی ایران 9 شهریور 1400 / 10:45 ق.ظ

   سلام. وقت بخیر. تنظیمات اسمستون رو درست کنید

 • سودابه 7 شهریور 1400 / 6:39 ب.ظ

  سلام ،گوشی من پوکو x3 پرو هست وقتی بعضی از تنظیمات ویرایش عکس وویدیو رو در گالری می زنم پیغام دانلود افزونه میده،تا به حال پند بار قابلیت ها رو دانلود کردم ولی بعد چند روز دوباره از کار می افته راه حلی هست که همیشگی بشه از این قابلیت ها استفاده کرد؟

 • Mhtab 5 شهریور 1400 / 6:45 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من گوشیم redmi note 9 معمولی هستش. نمایش مصرف اینترنت توی نوار ابزار رو برداشتم. حالا هرچی میگردم پیدا نمیشه. میشه راهنمایی کنید فعالش کنم؟

  • شیائومی ایران 6 شهریور 1400 / 10:25 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. توتنظیمات مصرف دیتا رو چک کنید

 • فاطمه 4 شهریور 1400 / 2:58 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی poco x3pro هست در گالری و در Mi ویدئو زیر نویس چسبیده به فیلم رو یه سری علامت بی معنی می یاره چی کارش کنم

  • شیائومی ایران 6 شهریور 1400 / 9:39 ق.ظ

   سلام وقتتون بخیر. زیر نویس سینک نیست با کیفیت ویدئویی که میخوایید روش زیر نویس بذارید

 • سرباز 3 شهریور 1400 / 1:07 ق.ظ

  سلام گوشی من ردمی ۹cهست واصلا گزینه ی Turn on MIUI optrimizationندارد و ماوس هم کار نمیکند

 • امین 2 شهریور 1400 / 1:52 ق.ظ

  سلام. چطور میشه منویی که شبیه دست بود و تو نوار پایین قراررداشت رو فعال کرد؟

  • شیائومی ایران 2 شهریور 1400 / 12:26 ب.ظ

   سلام. وقت بخیر اگر عکسی دارید از موردی که مد نظرتون هست برامون ارسال کنید لطفا

  • ندا 28 شهریور 1400 / 0:22 ق.ظ

   از قسمت ستینگ، additional settings رو انتخاب کنید بعد accessibility رو انتخاب کنید و بعدش accessibility menu و بعدش accessibility menu shortcut رو فعال کنید… امیدوارم منظورتون همین باشه 😁 گوشی من ردمی نوت 8 تی هست

   • haninezarat 29 شهریور 1400 / 5:19 ب.ظ

    ممنون از راهنماییتون

 • Zhr 19 مرداد 1400 / 7:31 ب.ظ

  سلام وقت بخیر گوشی من شیائومی redmi9tهستش تازگی وقتی میرم داخل پیامک های عادی و دارم تایپ میکنم صفحه پایین که نوشته داخل میره و این علامت »میاد مشکلش چیه قبلا اینجور نبود تازگی اینجور شد لطفا راهنمایم کنید

  • شیائومی ایران 20 مرداد 1400 / 10:41 ق.ظ

   سلام. تنظیماتتون رو شاید تغییر دادین. چک بفرمایید مجدد

  • محمد 21 مرداد 1400 / 6:08 ب.ظ

   سلام شما مشکل پیدا کردید مال من همین جوری شده

   • ali 23 مرداد 1400 / 11:36 ب.ظ

    chi kar kardin ba in moshkel kojaye tanzimat bayad raft?

    • Rayehe 6 شهریور 1400 / 11:30 ق.ظ

     سلام وقت بخیر گوشی من،redminote10,از شیائومی هست چندوقته که تقویم یومی و بادصبا نصب کردم به جای نشون دادن تاریخ آیکون بالای صفحه نشون میده چه‌جوری میتونم مشکل رو رفع کنم و تاریخ‌رو ببینم
     ممنون از وقتیکه برای پاسخگویی میزارین

     • شیائومی ایران 6 شهریور 1400 / 1:22 ب.ظ

      سلام وقت بخیر. اگه از اول درست بوده لغو نصب کنید و دوباره نصب کنید

  • بنفشه 23 مرداد 1400 / 10:45 ب.ظ

   دستتو نگه دار رو آیکن اس ام اس و حذف رو بزن و مجدد دانلود کن..البته نیازی به دانلود ندارع…آخرین ورژنشو باید حذف کنی تا درست بشه

 • افسانه 17 مرداد 1400 / 4:21 ق.ظ

  من شکل ایکون های گوشیم هر چی تممو عوض میکنم درست نمیشه خیلی درشت شدن و تغییر نمیکنن بعضی هاش چیکار کنم

  • haninezarat 17 مرداد 1400 / 3:20 ب.ظ

   سلام ،لطفا با این شماره تماس بگیرید
   021-88880221(داخلی 120)

 • Eli 17 مرداد 1400 / 4:19 ق.ظ

  گوشی من نوت ۸ پرو هست و بعد اینکه اپدیت کردم نسخه ۱۲.۵.۲ یک حبابک بهش اضافه شده چطوری میتونم حذفش کنم و قطب نما هم کار نمیکنه

  • haninezarat 17 مرداد 1400 / 3:19 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،میشه لطف بفرمائید واضح تر توضیح بدید ؟
   منظورتون رو متوجه نشدیم

 • الیاس 13 مرداد 1400 / 8:26 ب.ظ

  الیاس..سلامم..وقت شما بخیرر..گوشی من رد می نون ۸.اخطار don’t cover the earphone area میزنم ک من نمیتونم نمی رو قطع کنم..حالت عادی هم ۲تا میزنم رو صفحه ک روشن شه سریع خودش خاموش می‌کنه صفحه رو..ممنون میشم راهنمایی کنید

  • شیائومی ایران 14 مرداد 1400 / 9:50 ق.ظ

   سلام. اگر مشکل خاموش شدن سریع صفحه رو دارید برید تنظیمات و بعدش تنظیمات صفحه نمایش تایمرش رو روی مدت طولانی تری بگذارید

 • ahmad 3 مرداد 1400 / 9:45 ب.ظ

  سلام شیائومی نوت 8 ردمی دارم مواقعی که با پلیس 110 تماس می گیرم به 112 متصل میشه روی یه گوشی دیگه تست کردم دیدم اونم همینطوره مشکل کجاست لطفا راهنمایی بفرمایید .

  • haninezarat 4 مرداد 1400 / 5:14 ب.ظ

   سلام روزبخیر، به این صورت شماره گیری انجام بدید
   11098

   • صفا 19 شهریور 1400 / 3:24 ق.ظ

    ۱۱۰+ رو امتحان کنید اکثرا با این میگیره . یا ۹۸۱۱۰

    • شیائومی ایران 20 شهریور 1400 / 10:10 ق.ظ

     سلام وقت بخیر. در اپدیت جدیدی که شرکت شیائومی به درخواست شرکت ما که نمایندگی رسمی هست منتشر کرده این مشکل برطرف شده است

 • . 3 مرداد 1400 / 8:14 ب.ظ

  سلام کیفیت دوربین شیائومی در miui 10 و miui 12 فرق می کنند ، منظورم این است که کیفیت بدتر می شود یا بهتر چون حس می کنم کیفیت دوربین کاهش یافته؟

  • haninezarat 4 مرداد 1400 / 5:16 ب.ظ

   سلام ، کیفیت بهتر میشود
   برای بالا رفتن کیفیت از برنامه google camera استفاده کنید

 • . 3 مرداد 1400 / 8:11 ب.ظ

  سلام کیفیت دوربین شیائومی در miui 10 و miui 12 فرق می کنند ، منظورم این است که کیفیت بدتر می شود یا بهتر چون حس می کنم کیفیت دوربین کاهش یافته؟

  • haninezarat 4 مرداد 1400 / 5:16 ب.ظ

   سلام ، کیفیت بهتر میشود
   برای بالا رفتن کیفیت از برنامه google camera استفاده کنید

 • زینب 2 مرداد 1400 / 8:40 ب.ظ

  سلام گوشی من شیائومی ردمی نوت ۹tهست وقتی تم های گوشیرو عوض میکنم ایکون تماس و پیام و مخاطبینم تغییر نمیکنه و شمل ظاهریشم عوض نمیشه چرا؟؟؟گوشی عموم هم از مال منه ولی مال اون تغییر میکنه

  • haninezarat 3 مرداد 1400 / 4:54 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،
   اگر آپدیت کردید یکبار ریست فکتوری کنید احتمالا درست میشه

 • افشین 2 مرداد 1400 / 5:12 ق.ظ

  سلام وقت به خیر من چند روزی هست که یک دستگاه شیاومی ردمی ۹ای خریدم ولی هر کاری میکنم این گزینه ی ویژگی های خاص رو نداره منطقه رو هم عوض کردم ولی بازم این مورد رو ندارم میشه بگید چیکار کنم که فعال بشه؟

 • Ftmh 29 تیر 1400 / 12:16 ب.ظ

  سلام خسته نباشین
  گوشی من Redmi note 9 S هست و رقته روی حالت work
  و فایل ها رو باز نمیکنه و البته امکان ارسال اپلیکیشن ها رو از طریق وات یا اینستا و تلگرام رو نمیده
  چطور باید حالت Work رو غیر فعال کنم؟

  • شیائومی ایران 29 تیر 1400 / 12:26 ب.ظ

   سلام. از تنظیمات چک کنید

 • رضا 29 تیر 1400 / 9:38 ق.ظ

  سلام
  من تازه گوشی شیائومی نوت 10 پرو خریده ام آنتنش میره 2 سیم کارته نمیدونم چرا میتونید راهنمائیم کنید
  احتمال داره از هولدر باشه

  • شیائومی ایران 29 تیر 1400 / 12:27 ب.ظ

   سلام. با گارانتی گوشی که روی جعبه درج شده تماس بگیرید

 • مهدی 29 تیر 1400 / 8:58 ق.ظ

  سلام
  من تازه گوشی شیائومی نوت 10 پرو خریده ام آنتنش میره 2 سیم کارته نمیدونم چرا میتونید راهنمائیم کنید
  احتمال داره از هولدر باشه

  • شیائومی ایران 29 تیر 1400 / 12:27 ب.ظ

   سلام. با گارانتی گوشی که روی جعبه درج شده تماس بگیرید

 • مهدی 27 تیر 1400 / 12:25 ب.ظ

  گوشی poco x3 دارم آرم work off بالای نوار اعلانم اومده هر کاری میکنم نمیره چیکارش کنم؟ هیچ گزینه ای هم در تنظیماتش در این مورد نداره

  • ali 23 مرداد 1400 / 11:35 ب.ظ

   سلام وقت بخیر گوشی من شیائومی redmi9tهستش تازگی وقتی میرم داخل پیامک های عادی و دارم تایپ میکنم صفحه پایین که نوشته داخل میره و این علامت »میاد مشکلش چیه

   • شیائومی ایران 24 مرداد 1400 / 9:25 ق.ظ

    سلام وقت بخیر تنظیمات رو شاید تغییر دادید. کیبوردتون رو اپدیت کنید

 • Nergal 27 تیر 1400 / 11:32 ق.ظ

  سلام گوشی من ردمی نوت ۸ هستش بعضی برنامه هارو دانلود نمیکنه و گزینه reset to default value غیرقابل دسترسی هستش چگونه باید به اسن گزینه دسترسی پیدا کنم!؟

  • شیائومی ایران 6 مرداد 1400 / 3:34 ب.ظ

   سلام. در تنظیمات

 • Hasti 23 تیر 1400 / 0:28 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  گوشی من شیائومی نوت 8 پرو هستش، مدتیه که میزنم روی گالری وارد میشه بعد 1 ثانیه خارج میشه، باید چیکار کنم مشکلش حل بشه؟

  • شیائومی ایران 23 تیر 1400 / 11:23 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. اپدیت کردید؟

   • Hasti 24 تیر 1400 / 6:38 ق.ظ

    بله اپدیت شده، حافظه هم پر نیست، گوشی رو هم ریبوت کردم چند روزی میشه، ولی بازم گالری میپره

    • شیائومی ایران 24 تیر 1400 / 10:50 ق.ظ

     از دیتا هاتون بک آپ بگیرید و ریست فکتوری کنید

     • Amir 21 مرداد 1400 / 6:54 ب.ظ

      سلام
      من نوت 10 دارم و می‌خواهم صفحه نمایش همیشه روشن بعد از چند ثانیه خاموش نشه ممنون میشم کمک کنید با تشکر

     • شیائومی ایران 23 مرداد 1400 / 9:54 ق.ظ

      سلام وقتتون بخیر. تنظیمات صفحه نمایش رو چک کنید. مدت زمان تایمر رو افزایش بدید

 • مهدی 14 تیر 1400 / 6:52 ب.ظ

  ببخشید من گوشی ردمی نوت 10 دارم صفحه‌ی همیشه روشنش
  (AMOLED) تو 10 ثانیه خاموش میشه واسه خوده گوشی پیشنهاد شده چطور این پیشنهاد از بین ببریم

  • شیائومی ایران 15 تیر 1400 / 9:48 ق.ظ

   از تنظیمات صفحه نمایشگر تایمش رو افزایش بدید

   • مهدی 15 تیر 1400 / 11:09 ق.ظ

    میخوام افزایش بدم نمیشه خوده گوشی رو 10 ثانیه گذاشته زیرش نوشته پیشنهاد شده

    • شیائومی ایران 23 تیر 1400 / 5:21 ب.ظ

     سلام. تنظیمات رو چک کنید

   • مهدی 16 تیر 1400 / 8:43 ب.ظ

    میخوام افزایش بدم نمیشه نوشته پیشنهاد شده

 • حسین 13 تیر 1400 / 1:09 ب.ظ

  با سلام
  من گوشی شیائومی نوت 8 خریدم و با این گوشی امکان تماس با شماره های اضطراری مثل 110، 115، 125 و 118 نیست. هرکدام از این شماره ها رو میگیریم گوشی به صورت اتوماتیک شماره 112 هلال احمر را شماره گیری می کنه. چاره کار چیست؟

  • شیائومی ایران 14 تیر 1400 / 3:36 ب.ظ

   سلام.
   اخرش شماره اضطراری مورد نظرتون علامت مثبت رو بگیرید

 • علی 12 تیر 1400 / 4:33 ب.ظ

  سلام
  گوشی من نوت 9 هست بعد از اپدیت به اندروید 11 با اولین روشن شدن یک حالتی به نام حالت کاری در نوار تنظیمات وجود داشت خودم ان را غیر فعال کردم که گوشی مشکلی نداشت اما بعد از چند دقیقه گوشی خودش دوباره اورد که باید فعالش کنم بعد از فعال کردن تنظیمات گوشی تغیرر کرد ینی برنامه های همزاد و فضای دوم از گوشی حذف شده اند اگه راهمایی کنید چطور این حالت کاری را پیدا کنم ممنون می شم تمام تنظیمات گوشی را گشتم اما نیست

  • شیائومی ایران 14 تیر 1400 / 4:07 ب.ظ

   سلام. ممکن هست بعضی برنامه ها و قابلیت های گوشی هنگام انجام اپدیت تغییر پیدا کنن.

 • الهام 9 تیر 1400 / 0:30 ق.ظ

  سلام.وقت بخیر… گوشی من شیائومی مدل pocox3هستش. 3ماه هست که خریدم و خیلی عالی شارژش به مدت طولانی میموند. ولی متاسفانه3بار من به هنگام زدن به شارژ فراموش کردم زودتر شارژر رو قطع کنم و 1بار تقریبا 4ساعت و 2بار تقریبا 2ساعت دیرتر از شارژ کشیدم و همین باعث شده سیستم باتری تغییر کنه ومثل قبل نیست وزودتر شارژ خالی میکنه. ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

  • haninezarat 9 تیر 1400 / 4:59 ب.ظ

   سلام روزبخیر ،شارژ گوشی خود را بزارید به صفر برسد بعد برنید به شارژ تا 100درصد بکشید
   2بار این کار را تکرار کنید

 • mohana 7 تیر 1400 / 8:52 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من گوشی ردمی نوت 9پرو هستش از وقتی آپدیت شده تو گالری گوشیم یه پوشه باز شده به اسم آلبوم های هوشمند اصلا هم نمیشه پاکش کرد🥺میشه راهنماییم کنید که چطورمیشه اونو حذفش کرد

  • شیائومی ایران 14 تیر 1400 / 4:16 ب.ظ

   سلام وقتتون بخیر. مشکل از نسخه اپدیت هست. لطفا به صورت حضوری به فروشگاه موبایل مراجعه کنید

 • زهرا 28 خرداد 1400 / 10:17 ب.ظ

  سلام مشکلی برام پیش اومده که جوابشو توی هیچ سایتی پیدا نکردم اونم اینکه اینترنت گوشیم (Redmi 9) در برنامه هایی که از گوگل پشتیبانی میشن کار نمیکنه همش ارور نو کنکشن میده، لطفا کمکم کنید
  ممنون

  • haninezarat 29 خرداد 1400 / 1:34 ب.ظ

   سلام روزبخیر، لطفا بفرمائید رام گوشی گلوبال است یا خیر؟

  • بهی 22 تیر 1400 / 11:38 ق.ظ

   سلام زهرا ب قسمت تنظیمات شبکه برو سیم کارتی ک نت رو اون وصله رو بزن ب قسمت apn برو و یک apnجدید بساز و کسی ک نتش سالمه رو تنظیمات apn اونو بزن

 • Mhs137_ 21 خرداد 1400 / 4:07 ب.ظ

  سلام خسته نباشيد من يه note10 xiaomi خريدم واسم اخطار كنتراست بالا فعال شد مياد بالاشم نوشته اخطار پر خطر ممنون ميشم كمكم كنيد

  • haninezarat 1 تیر 1400 / 5:32 ب.ظ

   سلام روزبخیر،این مربوط به تنظیمات گوشی شما است مراجعه کنید به settings , display و در آنجا ریست نمائید

   • الهام 9 تیر 1400 / 0:31 ق.ظ

    سلام.وقت بخیر… گوشی من شیائومی مدل pocox3هستش. 3ماه هست که خریدم و خیلی عالی شارژش به مدت طولانی میموند. ولی متاسفانه3بار من به هنگام زدن به شارژ فراموش کردم زودتر شارژر رو قطع کنم و 1بار تقریبا 4ساعت و 2بار تقریبا 2ساعت دیرتر از شارژ کشیدم و همین باعث شده سیستم باتری تغییر کنه ومثل قبل نیست وزودتر شارژ خالی میکنه. ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

    • haninezarat 9 تیر 1400 / 5:00 ب.ظ

     سلام روزبخیر ،شارژ گوشی خود را بزارید به صفر برسد بعد برنید به شارژ تا 100درصد بکشید
     2بار این کار را تکرار کنید

 • Z 20 خرداد 1400 / 2:57 ب.ظ

  برای شیائومی تقویم شمیم یاس نصب کنید..برنامه هارو که ببندین از تقویم از الان پاک نمیشه

  • شیائومی ایران 14 تیر 1400 / 4:12 ب.ظ

   ممنون از نظرتون

  • مهتاب 19 تیر 1400 / 9:14 ب.ظ

   سلام خسته نباشین گوشی منpocox3است و میخوام صدای ورودی از تماسو کم کنم هرکاری میکنم نمیشه و صداش خیلی بلنده ممکنه راهنمایی کنید ممنونم

   • شیائومی ایران 21 تیر 1400 / 1:11 ب.ظ

    سلام وقتتون بخیر. وقتی گوشیتون زنگ میخوره از دکمه های کناری باید این کارو انجا بدید. اگر نمیشه از صحت عملکرد دکمه های کناری مطمئن بشید

  • Zahra 30 تیر 1400 / 11:56 ق.ظ

   سلام گوشی من سامسونگ هست چطوری میتونم شکل جهت علامت ها رو مثل گوشی شیائومی کنم
   برنامه نویگیش بار و هم نصب کردم نشد چکار کنم
   میشه راهنمایی کنید
   با تشکر

 • افشین 20 اردیبهشت 1400 / 12:16 ب.ظ

  اصلا بدرد نخورد برنامه تقویم دانلود کردم چرا عین گوشیهای سام یا هواوی برنامه رو میبندی تو نوار اعلان نمیمونه.خوواهشن اگه راهی است کمک کنید

  • مدیریت وب سایت 21 اردیبهشت 1400 / 9:36 ق.ظ

   نباید کش برنامه هارو پاک کنید کش برنامه هارو سعی کنید هفته ای یکبار پاک کنید

  • سجاد 5 تیر 1400 / 10:49 ب.ظ

   سلام,بعد از آپدیت بهmiui 12.0.1 احساس میکنم باطری زودتر خالی میشه.
   قابلیت اسکرین میرورینگ دیگه عمل نمیکنه
   بعضی از مواقع با اختلال رنگ نمایشگر مواجه میشم
   و…….
   اشتباه کردم آپدیت کردم،راه برگشتی و رفع مشکل وجود نداره
   گوشی من نوت 9 پرو

   • haninezarat 6 تیر 1400 / 5:33 ب.ظ

    سلام روزبخیر ، میشود به ورژن قبلی برگرداند از طریق نرم افزار ولی باید به نماینگی شیائومی مراجعه کنید

    • Nergal 27 تیر 1400 / 11:11 ق.ظ

     سلام گوشی من ردمی نوت ۸ هستش بعضی برنامه هارو دانلود نمیکنه و گزینه reset to default value غیرقابل دسترسی هستش چگونه باید به اسن گزینه دسترسی پیدا کنم!؟

     • شیائومی ایران 6 مرداد 1400 / 3:35 ب.ظ

      سلام تنظیمات رو چک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *